ما روح ما-خرد کردن مبارزات به ما ابرقدرت


ما روح ما-خرد کردن مبارزات به ما ابرقدرت: ADHD. نارساخوانی. اوتیسم. دیدار با زنان اثبات این شرایط دیگر یک مانع برای رسیدن به موفقیت — اما خود سلاح های مخفی

  • پدر و مادر نگرانی که کودک مبتلا به یک اختلال عصبی تکاملی
  • محققان در دانشکده کسب و کار هاروارد, U. S را بررسی مهارت به جای
  • چهار مگا زنان موفق توضیح دهید که چگونه آنها را به بالای بازی خود را

هنگامی که یک کودک مبتلا به یک اختلال عصبی تکاملی مانند اوتیسم یا اختلال نارساخوانی پدر و مادر به ناچار به نگرانی در مورد تاثیر خود را در آینده.

در واقع یک اقیانوس از والدین اشک شده و ریختن بیش از نگرانی در مورد اینکه آیا یک بیماری ممکن است برگزاری یک کودک اجتماعی و تحصیلی از همسالان خود است. و یا اینکه آیا آن را در راه ایستاده از ساختمان استقلال مالی و موفقیت شغلی.

اما در حال حاضر وجود دارد در حال رشد جنبش سوخت توسط تحقیقات علمی, بررسی مفهوم که بر خلاف دیدگاه سنتی در این شرایط نگران کننده منفی آنها می تواند ثابت کند یک راز ابرقدرت — به جشن نیست ،

محققان در دانشکده کسب و کار هاروارد در ایالات متحده آمریکا به بررسی راه هایی که در آن کسانی که با شرایط عصبی در حالی که اغلب در تلاش برای پروفایل های مناسب به دنبال توسط کارفرمایان می تواند فوق العاده و بسیار مفید مهارت ها از جمله در زمینه هایی مانند تشخیص الگو حافظه و ریاضیات.

در نتیجه تعداد زیادی از شرکت و از جمله هیولت پاکارد و مایکروسافت باید بازرسی و نگهداری پروسه استخدام به امید جذب بیشتر عصبی متنوع استعداد دیده و بهبود در هر دو نوآوری و بهره وری به عنوان یک نتیجه.

بنابراین دور از مانعی می تواند برخی neurodevelopment اختلالات تواند یک سلاح مخفی که آن را می آید به موفقیت طولانی مدت?

در اینجا چهار مگا زنان موفق توضیح دهید که چگونه آنها را به بالای بازی خود را به دلیل به جای اینکه با وجود اختلالات خود را.

من خیلی کارآمد من مانند یک ماشین

بارونس میشل Mone, 48, دارای اختلال وسواسی-اجباری (OCD) است و یک کارآفرین و مادر به فرزندان. او و نامزد داگ Barrowman, 54, یک شرکت رئیس خانه در جزیره و لندن است.

او می گوید: اگر چه آن را تشخیص داده نشده تا زمانی که من در 30s, من باور دارم که OCD چیزی است که من در آن متولد شد ، من به یاد داشته باشید که وسواس توسط دولت از مادرم آشپزخانه کابینت و در سن بسیار جوان ناجور اگر او قرار داده و سس گوجه فرنگی در قفسه که در آن ادویه جات ترشی جات رفت.

ما زندگی در یک آپارتمان کوچک و من می گفتم: “مامان چرا که نه می تواند به شما همه چیز در جای مناسب ؟” و او می خواهم به من نگاه کن مثل من عجیب و غریب بود.

Baroness Michelle Mone, 48, has obsessive compulsive disorder (OCD) and is an entrepreneur and mother to three adult children

بارونس میشل Mone, 48, دارای اختلال وسواسی-اجباری (OCD) است و یک کارآفرین و مادر به فرزندان

در حال حاضر به لطف موفقیت من در کسب و کار, من خوش شانس به خانه های بزرگ اما, هنوز, همه چیز در اطراف من حق را به من لباس زیر کشو است که همیشه به طور کامل در. من نمی توانم به رختخواب بروید تا هر آیتم را در خود فضا.

من ایمیل نیز دریافت ثبت و در پایان هر روز و من می دانم که دقیقا همان جایی که به دنبال بر روی کامپیوتر من برای هر آنچه در آن است که من نیاز. من خیلی کارآمد من مانند یک ماشین.

به جای اینکه مانعی به اعتقاد من این رویکرد شده است کلید موفقیت من در کسب و کار به ویژه هنگامی که من نیز دستکاری خواسته های کار با افزایش سه فرزند.

البته OCD دارای اشکالاتی است. برای مثال زمانی که فرزندان من بودند من نیاز به سفارش آنقدر بزرگ بود من را انتخاب کنید به صرف تعطیلات آخر هفته سازماندهی مسائل خود تکالیف مدرسه اوراق بهادار و کمد — تا زمانی که پدر و مادر من به درستی اشاره کرد که نبود به عنوان مهم به عنوان صرف زمان با آنها, بنابراین من شروع به تنظیم سفر به تصاویر و یا خرید و انجام هنر و صنایع دستی به جای.

در سال های اخیر به جای گرفتن آشفته اگر من احساس من نگه داشتن در بالای همه چیز من شده است قادر به ماندن آرام تر. من را دیده اند GPs که در آن راه از دست. آنها پیشنهاد مراجعه به متخصص و درمانگر اما من هرگز در زمان آنها را بر روی آن. در عوض من فقط یاد گرفتیم به زندگی با شرایط من.

قطعی وجود دارد upsides: من عاشق نگاه کردن به همه چیز و تفکر ‘من می توانم که بهتر است’ نه فقط از لحاظ بصری و همچنین قابلیت.

Michelle said rather than being a hindrance, she believes this approach has been the key to her success in business

میشل گفت: به جای اینکه مانعی بر سر راه او معتقد است که این رویکرد شده است کلید موفقیت در کسب و کار

من اعتقاد دارم که من چشم برای جزئیات بصری و آگاهی هستند تا حدودی آنچه من ساخته شده یکی از بهترین ویژگی های طراحان لباس زیر زنانه در جهان است.

من شرکت دهکده جهانی, لباس زیر زنانه شرکت Ultimo که من فروخته پنج سال پیش.

من در حال حاضر یک سرمایه گذار و درگیر در کسب و کارهای مختلف. من طراحی جواهرات برای کانال تلویزیون QVC. از دست داشتن بیش از 8 سنت در وزن من نیز ابداع یک رژیم غذایی و برنامه ورزشی ساخته شده در اطراف درمان بدن مانند یک کسب و کار موفق.

توجه به جزئیات و در حال سازماندهی هستند و کلید موفقیت در کارآفرینی است. اگر شما قادر به پیدا کردن همه چیز به سرعت و یا مقابله با یک بحران از آنجا که شما در حال کار در یک ظرف غذا, همه چیز سقوط خواهد کرد از هم جدا.

راه من مشغول مغز کار می کند بدان معنی است که من می تواند در مقابله با کارهای متعدد در یک بار — 20 پروژه در یک روز.دانستن است که همه چیز را دقیقا جایی است که باید آن را کمک می کند تا با خلاقیت ، من کنار می توانید مجموعه ای از چند ساعت بدون حواس او را پرت و کاملا روشن سر به تمرکز بر روی یک اختراع جدید است.

داگ ندارد OCD اما او این است که مرتب و مانند بسیاری از کارآفرینان خوب در سازماندهی. این امر می تواند یک کابوس به یک شریک که مخالف من است.

من اصلا به هیچ وجه می خواهید برای کاهش شدت وسواس است. من می دانم که بسیاری از مردم مبارزه با آن و برخی از آنها قادر به ترک خانه خود را — و من آنها را احساس کنید.

اما از آن شده است یک عامل مهم در موفقیت من ساخت من فوق العاده سازمان یافته و قادر به مقابله با به عنوان بسیاری از چیزهایی که در یک روز به عنوان برخی از مدیریت در یک سال است.

با تشکر برای خواندن و نوشتن من £13m سرعت ثبت شده شرکت

پیپ Jamieson, 40, است نارساخوان و بنیانگذار و مدیر عامل شبکه حرفه ای نقطه. او زندگی در مرکز لندن با شوهر Howard, 47, محیط زیست و مشاور است. او می گوید:

معلوم است که من خواندن و نوشتن باعث می شود من کاملا مناسب برای موفقیت در کسب و کار: 40 درصد از میلیونرهای خود ساخته هستند نارساخوان از جمله فروشگاه بدن بنیانگذار آنیتا رادیک و عطر کارآفرین Jo Malone.

یک مطالعه در دانشگاه ییل یافت ما نارساخوان گسترده تر دید محیطی بنابراین ما می بینیم بیشتر از جهان در همه زمان ها و synthesise که به شهود و خلاق و نوآورانه و افکار.

Pip Jamieson, 40, is dyslexic and founder and CEO of professional network The Dots. She lives in Central London with husband Howard, 47, an environmental consultant

پیپ Jamieson, 40, است نارساخوان و بنیانگذار و مدیر عامل شبکه حرفه ای نقطه. او زندگی در مرکز لندن با شوهر Howard, 47, محیط زیست و مشاور

ما نیز بیشتر همدلانه با توجه به تحقیقات شاید به این دلیل که ما با چالش های دیگران نمی, در حال رشد است. این ترجمه را به درخشان رهبری است. ما واقعا مراقبت و همدردی با تیم ما ساخت خیلی خوب هستند در حفظ استعداد بزرگ. نارساخوان نیز بیشتر انعطاف پذیر از آنجا که ما آموخته اند که سخت کار می پرداخت و همچنین نیاز به حرکت برجستگی در جاده ها پس از رسیدگی اجتناب ناپذیر بالا و پایین ساختمان و در حال اجرا یک کسب و کار است.

من با افتخار می گویند که تمام این درست است که من هر چند من نیز در به رسمیت شناختن که در آن من نیاز به پشتیبانی. من مبتلا به نارساخوانی وقتی که من فقط هشت.

معلمان بود گفت: اساسا من مادر من احمق بود — این بود که حتی گفت: در مقابل من نشست و من به یاد داشته باشید احساس کاملا خرد. اما مادر نمی خواهد بشنود از آن و گفت: معلمان ‘او را روشن و من می دانم که او روشن است.’

مادر مشغول به کار بود به صورت خیریه و با شانس رفت و به بحث در مورد نارساخوانی. او به رسمیت شناخته شده به طوری که بسیاری از این علائم در من. او سپس پیدا درمانی و من می خواهم تا 6 صبح به انجام کلاس های قبل از مدرسه ابتدایی.

برای ثانویه رفتم به Millfield در سامرست یکی از اولین مدارس در کشور با یک واحد متخصص در خواندن و نوشتن. به جای دیدن آن را به عنوان یک ناتوانی آنها به ما گفت در مورد داستان موفقیت واقعی از افراد مبتلا به خوانش پریشی در میان آنها انیشتین و ریچارد برانسون. بنابراین در حالی که من متوجه شدم این بیماری به معنای, من تا به حال به کار سخت تر در چیزهایی که من پیدا کردم به چالش کشیدن من شروع به فکر می کنم ‘OK شاید این بد نیست.’

هر کس تصور نارساخوانی شامل داشتن مشکلات در اطراف خواندن و نوشتن اما من آمده ام به درک که نارساخوان دیدن و شنیدن این جهان متفاوت است.

من فکر می کنم در تصاویر بیش از کلمات و به جای دیدن فردی حروف و کلمات مانند الگوهای به من, که به معنی آن را به من طول می کشد دو بار به عنوان طولانی به عنوان خوانده شده چیزی به دیگران است.

Pip's company is now worth £13 million, has half a million members, including creatives, engineers and tech workers, and 10,000 businesses use us to hire

پیپ شرکت در حال حاضر به ارزش £13 میلیون تا یک و نیم میلیون عضو از جمله معماران و طراحان و مهندسین و کارگران با تکنولوژی و 10,000 استفاده از کسب و کار ما به استخدام

من پشتکار عضلانی توسعه یافته در اوایل و من به یاد داشته باشید: “من قصد دارم به تصویب امتحانات و رفتن به دانشگاه و حتی اگر شما فکر می کنم من یک شانس ایستادن نیست.’

من پیش بینی نمرات شدند وحشتناک برای یک سطح اما پس از آن من خونین سخت و دو و ب در اقتصاد تئاتر و رسانه های مطالعات. سپس من یک اقتصاد و ریاضی رشته در دانشگاه ادینبورگ جایی که من کردم برای اولین بار.

پس از آن من پیوست سریع جریان خدمات ملکی و من برای اولین بار secondment به عنوان اقتصادی معاون سپس دبیر خانه دیوید Blunkett.

من به زودی متوجه شدم آن را به من 20 سال به هر گونه نفوذ و من بی تاب بنابراین من نقل مکان کرد و به صنعت خلاق, کار برای جایزه بریت در لندن قبل از سقوط در عشق با هوارد و در حال حرکت با او به استرالیا جایی که من کار کرده ام تی وی.

آن وجود دارد در حالی که تلاش برای پیدا کردن مناسب افراد برای استخدام که من شناسایی نیاز به یک لینک به سبک سایت های شبکه های اجتماعی.

در سال 2016 ما بازگشت به لندن جایی که من تاسیس نقطه یک شبکه حرفه ای است که به نظر می رسد پس از ” بدون یقه کارگران که در عمل انعطاف پذیری از راه دور و خلاقانه.

این شرکت در حال حاضر به ارزش £13 میلیون تا یک و نیم میلیون عضو از جمله معماران و طراحان و مهندسین و کارگران با تکنولوژی و 10,000 استفاده از کسب و کار ما را به استخدام.

یکی از بهترین استعداد است و شناخت نقاط قوت و قرار دادن سیستم در محل برای حمایت از هر گونه ضعف. برای این منظور من یک درخشان رئیس عملیات افسر که بار خوانده شده اسناد طولانی برای من است. برای جلوگیری از سردرگمی من ایمیل ثبت نام-با افتخار اعلام کرد: ‘لذتبخش نارساخوان بهانه ای غلط املایی.’

كمبود من در 5.15 به کار هستم

ساندرا اسکات, 52, اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) و چند زبانه زبان مربی و مدیر Chataway آموزشگاه. او زندگی در لیورپول است و یک پسر. او می گوید:

من کار به عنوان یک معلم در یک مدرسه خاص با کودکان مبتلا به ADHD که یکی از آنها گفت: “شما فقط ما را از دست ندهید!’

آن را به من رخ داده است و برای اولین بار در زندگی من وجود دارد که در واقع ممکن است یک توضیح پزشکی برای من بیش فعال طبیعت است.

Sandra Scott, 52, has attention deficit hyperactivity disorder (ADHD) and is a multilingual language trainer and director of Chataway Language School

ساندرا اسکات, 52, اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) و چند زبانه زبان مربی و مدیر Chataway آموزشگاه

زمانی که من به ذکر مکالمه ما به headteacher او گفت که او تا به حال متوجه آن بیش از حد و به من یک کتاب در مورد دختران با وضعیت محتویات آن با من طنین انداز.

ADHD می تواند در حال حاضر متفاوت در دختران که اغلب دارای برچسب ‘دالی افکار پوچ’ به صورت ظاهری مایل دور زل زده به بیرون از پنجره.

من در نهایت تشخیص سن 46 بعد از دو سال از ارزیابی و تجویز متیل فنیدیت به من کمک کند تمرکز کنید.

من آن را در زمان برای چند سال در حالی که من مشغول به کار بود در یک طرح باز اتاق به دلیل آن کمک به جلوگیری از حواس او را پرت اما دلیل آن نیز ساخته شده من کمی غمگین و مرا تشنه, من تصمیم گرفتم که دیگر به آن نیاز پس از راه اندازی کسب و کار من 18 ماه پیش.

زمانی که من در حال رشد بود و نه بسیار شناخته شده بود در مورد ADHD و مادر من من شرح داده شده به عنوان ‘یک livewire’. او نمی تواند به نوبه خود پشت خود را برای یک ثانیه. زمانی که من چهار من گیر یک جفت از موچین در یک پلاگین سوکت که به من فرستاده تیراندازی در سراسر آشپزخانه ما. خوشبختانه من خوب بود و در حال حاضر می دانیم که نمونه ای از یک اختلال kid — شما چشمک زدن و آنها چیزی است که آنها باید نیست.

من همیشه می دانستم که من متفاوت بود به کودکان دیگر چون من علاقه مند در بسیاری از چیزها — و معلمان همیشه به من گفتن برای اینکه آشفته و پریشان و در اواخر برای درس.

تمرکز دشوار است که نهفته انبوه در یادگیری است. آنچه من دوست من واقعا خوب بود اما من بسیار پایین نمرات ریاضی و زیست شناسی و شیمی.

یکی از مزایای بزرگ ADHD است که شما می توانید خودتان را به چیزی با یک انرژی و انگیزه بسیاری از افراد را ندارند و اگر چه خانواده من رفت و هرگز در خارج از کشور, من علاقه مند به زبان از سنین پایین است.

پس از صرف من 20s کار به عنوان مهماندار هواپیما, من به دانشگاه رفت و در 30s به انجام یک مدرن اروپا مدرک زبان صحبت می کنند, فرانسوی, اسپانیایی و ایتالیایی. من برای اولین بار, قدیمی, دانشجو, فارغ التحصیل از دانشگاه لیورپول در سه زبان — هستم و همچنین مسلط به زبان آلمانی است.

افراد مبتلا به ADHD هستند خوب به عنوان مدبر و نوآورانه است که مفید در کسب و کار. و همچنین به عنوان Chataway من رفته به همکاری برای راه اندازی Chatafit ترکیب یادگیری زبان با تناسب اندام روال برای کودکان.

من انرژی زیادی است که ورزش یکی دیگر از احساسات من است. من راه رفتن را از 16 ، 000 قدم در روز است. من خواب مانند ورود به سیستم هنگامی که سر من بازدید بالش در ساعت 11.30 اما پس از آن من بیدار در 5.15 هستم و آماده هستم به خودم پرتاب با ذوق به یک روز دیگر.

اگر کسی تا به حال به من گفت که به عنوان یک کودک که من برنده جوایز علمی و اجرای کسب و کار خود من هرگز آنها معتقد بودند.

ممنون میشم برای من ADHD چرا که به اعتقاد من این به این دلیل است که من قادر به رسیدن به بسیار.

من به اوتیسم کمک می کند تا من به عنوان بخشی از یک COVID-19 تیم تحقیقاتی

Dr Camilla اضطراب سخت و ناگهانی 28 ساله است و مبتلا به اوتیسم یک دانشمند از Monmouthshire که با این نسخهها کار برای یک شرکت دارویی.

او بخشی از یک تیم در دانشگاه کالج لندن تحقیق یک واکسن برای Covid-19. او می گوید:

من بود وقتی که من شروع به احساس می کنم مثل یک غریبه در میان گونه های خود: کسی که درک کلمات اما نمی تواند این زبان صحبت می کنند.

من شما را هرگز فراموش نکنید, درخواست, مادرم, ‘است که وجود یک راهنما برای انسان؟’ زندگی می تواند به چالش کشیدن اما همه چیز شروع به ایجاد حس برای خانواده من که در سن هشت, من مبتلا به اختلال طیف اوتیسم.

Dr Camilla Pang, 28, is autistic and a scientist from Monmouthshire who works for a pharmaceutical company

Dr Camilla اضطراب سخت و ناگهانی 28 ساله است و مبتلا به اوتیسم یک دانشمند از Monmouthshire که با این نسخهها کار برای یک شرکت دارویی

افراد مبتلا به اوتیسم تر و زمان پردازش و درک رویدادهای ما هیچ فیلتر در آنچه ما می بینیم و یا می گویند به راحتی غرق شده و می توانید صفحه نمایش ویژه رفتارهای که ما استعدادها را می توان نادیده گرفته شده و یا نادیده گرفته شود.

اما به دور از در راه از من دستیابی به یک دکترا در بیوشیمی و کار به عنوان من به عنوان یک دانشمند و متخصص در ترجمه بیوانفورماتیک — استفاده و سازماندهی داده های پژوهش در راه است که می تواند کمک به ما در بهبود سلامت انسان — من تمرکز فکر و راه غیر متعارف از دیدن جهان شده اند یک مزیت بزرگ است.

من احساس افتخار به بخشی از. این تیم از دانشمندان در UCL تحقیق یک واکسن علیه Covid-19 چیزی که از آن تمام جهان می تواند به نفع.

این یک موقعیت داوطلبانه. من آمده ام تا به یک راه طولانی از آنجایی که من در مدرسه ابتدایی روز.

در حالی که من بلعیدم عموی من کتاب علوم من, معلمان مدارس ابتدایی فکر می کردم نمی توانستم خواندن در سن هشت دلیل بر خلاف همکلاسی های من کار نمی کند راه من را از طریق مجموعه ای از متون.

من می خواهم بی قرار در کلاس درس. تلاش برای تمرکز بر روی حروف و اعداد که همه چیز در حال چرخش در اطراف در سر خود را دشوار است.

مدرسه سخت بود در راه های دیگر بیش از حد: من در خور و بهره گرفته عمدتا به دلیل من نمی درک تفاوت های ظریف از قراردادهای اجتماعی و چگونه دختران با هم بازی.

زمانی که من 14 من سوار در یک مدرسه خصوصی در گلاسترشر.

روال من مناسب هست و من سمت چپ مدرسه با پنج کلاس بالا یک-سطح قبل از تحصیل در رشته بیوشیمی رشته در دانشگاه بریستول و دکتری بیوانفورماتیک در UCL.

اوتیسم معلوم است ابرقدرت: به این معنی ذهن من همیشه کنجکاو بدانند همه چیز به جای فیلتر کردن همه چیز.

که مبتلا به اوتیسم نیز به معنی من نه به عنوان در معرض قضاوت مردم به من گفتن من خوب نیست در چیزی مانند خواندن زمانی که جوان بودم — نمی باید تاثیر آن ممکن است بر دیگران. به عنوان یک بزرگسال به این معنی که من بیشتر مایل به صحبت می کنند زمانی که من مخالفم و همچنین برای کشف ایده های جدید و بدون ترس از شکست.

تمام زندگی من شده است در تلاش برای درک جهان از نظر علمی, برای دیدن چگونه آن را می تواند بهبود یافته برای مردم — تمرکز من این است که برای صرفه جویی در زندگی می کند — و من نمی دانم چه بهتر شواهد همدلی وجود دارد.

مانند بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم من تا به حال meltdowns به عنوان یک کودک که نمی تواند شده اند آسان برای پدر و مادر من, اما آن را کارگردانی شده است. به رسیدن به پتانسیل من.

من یکی از آنهایی که خوش شانس هستند تا حد زیادی به لطف حمایت من و می خواهید به عنوان یک مدافع برای دیگران و کمک به کاهش تعصب در برابر کسانی که مثل من هستند متفاوت است.

  • توضیح انسان توسط Dr Camilla اضطراب سخت و ناگهانی (£14.99, پنگوئن) است در حال حاضر.

تبلیغات

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im