“ما هنوز هم یک مشکل با اقتدار’: چگونه سیاست مجموعه تله برای زنان آمریکایی“جنسيت در این مسابقه؟” سناتور الیزابت وارن گفت: خارج از خانه اش در روز پنج شنبه. “شما می دانید که در دام سوال برای هر زن است. اگر به شما می گویند بله! وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه “هر کس می گوید:” Whiner!’ و اگر شما می گویند, ‘بدون هیچ تبعیض در مورد bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟!”

او افزود: “من به شما قول می دهم این است. من خواهد شد بسیاری برای گفتن در مورد این موضوع بعد از آن.”

وارن تا به حال فقط در خارج نژاد رئیس جمهوری ترک دموکراتیک زمینه تنها با یک زن نامزد: Tulsi Gabbard این کنگره از هاوایی که با تنها یک نماینده نسبت به نامزدی است که در اثر مشاجره.

شده اند وجود دارد رهبران زن در سراسر جهان از جمله نخست وزیران فعلی صدراعظم آلمان و نخست وزیر کنونی نیوزیلند. اما در امریکا, سقف شیشه ای, دور از ترک و یا شکست به نظر می رسد برای تقویت شده با شیشه های دو جداره.

این ناراحت کننده به نوبه خود به حزب دموکرات که نامزد هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری در سال 2016 مهار زنان سیاسی انرژی به دست آوردن مجدد مجلس نمایندگان در سال 2018 انتخابات میان دوره ای و آغاز سال 2020 انتخابات با متنوع ترین زمینه از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ است.

این سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند مینه سوتا سناتور ctq کالیفرنیا سناتور کامالا هریس و نویسنده ماریان ویلیامسون همه آمد و رفت و قبل از سه شنبه مقدماتی. وارن را ضعیف نشان دادن آن شب از جمله یک سوم پایان محل در ایالت ماساچوست مهر و موم شده سرنوشت او.

در حال حاضر جو بایدن و برنی سندرز دو septuagenarian مردان سفید پوست را مثل حلزون حرکت کردن آن را به صورت حق به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – یکی دیگر از septuagenarian سفید ،

بانی موریس سابقه مدرس در دانشگاه کالیفرنیا و نویسنده کتاب از جمله فمینیستی انقلاب گفت که او “مات و مبهوت” را از خواب بیدار در روز پنج شنبه و کشف که وارن, برای آنها که به او رای دادند در کالیفرنیا اولیه دو روز قبل از مسابقه.
Elizabeth Warren makes a pinky promise with Ming’Le Planter, six, at Bertha’s Kitchen in North Charleston, South Carolina, last month.

“من معتقدم که ما هنوز یک مشکل در ایالات متحده با قدرت” موریس گفت. “من فکر می کنم در راه همان است که برخی از افراد ابراز تنفر آشکار صلاحیت هیلاری کلینتون چرا که آنها نسبت به او یک معلم مدرسه یا مادری تن از مردم مجبور به اعمال این نوع از شرایط به الیزابت وارن. آنها نمی آنها نسبت به مردان است.

“بسیاری از مردم واقعا در معرض خطر فوق العاده ، اگر یک زن در تلاش است تا نقطه خود را با صحبت کردن به آرامی و با زور و اجبار همیشه وجود دارد رفتن به یک گروه از مردان که توجه به آن به عنوان بدحجابی توسط یک مادر.”

موریس توافق با وارن شرح جنسیتی. “من معتقدم که زنان گیر,” او گفت:. “آنها همیشه می تواند موضوع را به نظرات خود را در مورد ظاهر, مد, تن صدا و سبک مو. آنها همیشه پرسید: اگر آنها خودشان را با مسائل زنان است. اگر آنها نمی, آنها دیده نمی شود به عنوان ‘شلیک’. و اگر آنها با استفاده از یک کلمه مانند ‘شلیک’, آنها دیده می شود به عنوان یک افراطی فمینیستی.”

وارن نیز موضوع را به “خلوص ایدئولوژیک آزمون” که همکار او مترقی ساندرز بود موریس استدلال می کند. “برنی قادر است به درخواست تجدید نظر به بسیاری از مردم به عنوان این می شه رادیکال یهودی پدربزرگ گفت:” علمی است که خودش یهودی است. “این می شه خشکه مقدس مادر بزرگ است دیده نمی شود به عنوان جذاب به افراد جوان است.”

“آن را ویرانگر و آن را برای رفتن به ترسناک برای بسیاری از زنان به ببینید که چگونه دوباره آن را غیر ممکن است برای یک زن به ظهور در رهبری است.”

امریکا در حال حاضر صدمین سالگرد 19 متمم قانون اساسی که به زنان حق رای اگر چه زنان آفریقایی آمریکایی محروم بودند دسترسی برابر. نمایندگی آمده است در متناسب و شروع می شود. جرالدین فرارو بود که حزب دموکرات نامزد معاون رئیس جمهور در سال 1984 اما نامزد ریاست جمهوری Walter Mondale از دست داد به رونالد ریگان رئیس جمهور در یک زمین لغزش.

به تازگی به عنوان سال 2007 واشنگتن پست, مد, مقاله آغاز شد: “وجود دارد رخ بر روی صفحه نمایش بعد از ظهر چهارشنبه در C-SPAN2. آن را متعلق به ایالت هیلاری کلینتون.” وقتی کلینتون برای اولین بار برای فرار رئیس جمهور در سال 2008 از دست دادن یک کبودی اولیه به باراک اوباما گفت: نا امید هواداران: “اگر چه ما نمی قادر به خرد که بالاترین سخت ترین سقف شیشه ای این بار با تشکر از شما آن را کردم حدود 18 میلیون ترک در آن است.”

هشت سال بعد کلینتون ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین زن نامزد از حزب عمده و برنده رای مردمی تنها به خنثی تهمت که تا به حال افتخار در مورد گرفتن زنان اندام تناسلی در کالج انتخاباتی است. او گفت: “من می دانم که ما هنوز نمی خرد که بالاترین و سخت ترین سقف شیشه ای اما روزی کسی خواهد شد و امیدوارم هر چه زودتر از ما ممکن است فکر می کنم در حال حاضر.”

بزرگ زنان مارس یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح پیشنهاد قیام. سیاسی گالوانیزه حومه زنان لقب “مقاومت مامان” شد بسیار مهم برای دموکراتها موفقیت های گسترده در سال 2018 midterms و انتخاب یک رکورد تعداد کاندیداهای زن. زمانی که چندین زن برای فرار رئیس جمهور آن به نظر می رسید حرکت برای یک پادزهر برای مغلوب ساختن پیشی جستن زن ستیزی غیر قابل کنترل بود.

اما کلمه مخوف “likability” به سرعت پدید آمده در گفتمان عمومی. Gillibrand نامزدی که بیشترین صراحت با تمرکز بر برابری جنسیتی – مغلوب ساختن پیشی جستن “kryptonite است که قطعا یک مادر کودکان که می ایستد تا برای خودش” او گفت: نگهبان – برای اولین بار به شعله ،

وارن بود که اغلب بهترین مناظره, skewering بلومبرگ به عنوان “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو lesbians” در عین حال این کافی نیست. بسیاری از پیدا کردن گسل در پوشش رسانه ای. Shaunna توماس از بنیانگذاران ماوراء بنفش عمل مترقی زنان گروه توییتی گفت: “رای دهندگان می خواهند مغلوب ساختن پیشی جستن ، که روشن است. آنچه را نیز روشن است که وجود یک سقف شیشه ای برگزار شد بصورتی پایدار و محکم در جای خود برای زنان توسط رسانه ها که بی وقفه شکل رای دهندگان ادراکات است که electable از طریق عمیقا جنسیتی لنز.”
Warren and Amy Klobuchar greet people before marching in the annual Bloody Sunday March across the Edmund Pettus Bridge in Selma, Alabama, on 1 March.

مقایسه بین وارن و ساندرز به خصوص آموزنده داده خود تراز در مسائل متعدد. آنها هنگامی که در حال اجرا گردن و گردن در میان ترس آنها را تقسیم مترقی رای دادن. در اوایل بحث نیروهای آنها به دفاع از سیاست های مانند مدیکر برای همه که گسترش دولت-اجرای بیمه سلامت برنامه برای همه آمریکایی ها است. اما در پایان 78 ساله سناتور ورمونت رسید به ابتدایی پیروزی به عنوان Warren, 70, سقوط دور.

Neera Tanden, رئيس جمهور از مرکز آمریکایی پیشرفت thinktank در واشنگتن و دیرین کلینتون متحد استدلال وجود استانداردهای دوگانه در کار است.

“ما دو نفر از نامزدها که در آغوش مدیکر برای همه و تنها یک نامزد که hounded برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه طرح خود را برای پرداخت می کنند. از سوی دیگر یک نامزد مرد که قبل از اجرا و هرگز hounded توسط مطبوعات که در اطراف مجموعه ای از مسائل است.

“من حتی نمی تواند آمد تا با یک توضیح. او یک سناتور برای مسابقه. وجود دارد تنها دو نفر در سمت چپ و در عین حال او هرگز خواسته شده است جزئیات. او فقط خواسته در هفته گذشته در 60 دقیقه و خوبی ندارد ، من پیدا کردن پوشش نسبتا dumbfounding.”

اما فقط به عنوان در سال 2018 زنان همچنان به حیاتی می گویند به عنوان اصلی رای دهندگان Tanden اشاره کرد. “آنچه اتفاق افتاده در طول این مسابقه تا کنون در کارولینای جنوبی و سه شنبه در تگزاس و ویرجینیا و ماساچوست و مینه سوتا شما را دیدم واقعی افزایش حومه رای دهندگان اکثریت آنها زنان هستند. آنها تأمین مقدماتی. آن را فقط در این نقطه اکثریت زنان برای رای دادن نیست ، منظورم این است که واقعیت تلخ است.”

این بحث های بی پایان و “electability” به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک نبوت خود انجام است. حس ملی اضطراری ارائه شده توسط نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و تروما کلینتون شکست در سال 2016 ممکن است متقاعد کرده اند که برخی از رای دهندگان که نامزدی یک زن و یا فرد از رنگ می تواند یک “قمار”.

Tanden گفت: “من فکر می کنم برگ برنده منحصر به فرد نامزد و بنابراین او ایجاد لایه های اضافی از ترس در میان دموکرات ها بیش از که باید در مقابل او و کسی که بیشترین electable. اما اگر یک دموکرات ضربه او پس شاید امریکا می تواند به تنظیم مجدد و امیدوارم زنان خواهد بود قوی بخشی از یک دولت جدید و آینده نامزد خواهد شد یک زن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>