ما صحبت کرد و به شش آمریکایی ها با کروناویروس

اواخر یک شب پس از آزمون تایید خفا تهاجم از خود سلول های جدید coronavirus دیل Grizzle کشف و ضبط شد با خشونت مناسب استفراغ در اتاق بیمارستان.

تا آن زمان, آقای خاکستری, 69, از Rydal, Ga., خود را حفظ کرده بود علامت تجاری ارواح خوب است. مانند بسیاری از افرادی که قرارداد ویروس, او تا به حال تجربه بیشتر علائم خفیف.

اما در آن لحظه آقای خاکستری بازنشسته نقاش با 13 نوه خودش قادر به دفع تاریکی است. “من به فکر کردن در مورد ‘زندگی من است رفتن برای پایان دادن به اینجا رسیدیم؟” او به یاد می آورد در مصاحبه اخیر است. “‘این است که رفتن به آن ؟ من تا به حال اضطراب شديد.”

اضطراب است که دقیقا چه بسیاری از آمریکایی ها احساس به عنوان یک ویروس است که آلوده نزدیک به 100000 نفر و ادعا کرد بیش از 3000 زندگی در سراسر جهان بیش از هشت هفته گذشته خود را می یابد اولین footholds در ایالات متحده است. با مقامات بهداشتی آماده سازی عمومی به صورت گسترده شیوع اینجا شش آمریکایی که در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس به صحبت کرد نیویورک تایمز در مورد آن قابل پیش بینی و غیر منتظره عواقب.

برخی مانند علامت Jorgensen, 55 سنت جورج یوتا را تجربه کرده اند هیچ ناراحتی از Covid-19 به عنوان بیماری در آورده با این ویروس شناخته شده است. دیگران نمی توانند لرزش آن را امضا علائم مانند کارل گلدمن و دو هفته سرفه.

جدا شده در بیمارستان اتاق قرنطینه واحد و یا خانه های خود را در برخی از Covid-19 بيمار به دعا یا مراقبه. بسیاری از ابراز قدردانی جدید برای FaceTime و تصویری دیگر-تماس برنامه است که اجازه دهید آنها را به ماندن متصل به عزیزان. و برخی از یافت راحتی در میان دیگر اعضای سریع در حال گسترش گروه از آمریکایی ها در شبیه تنگه.

با یک برنامه به طور بالقوه کشنده ویروس ربودن خود دستگاه تنفسی لذت های کوچک مانند مزه مواد غذایی مورد علاقه و یا ابتلا به یک نگاه اجمالی از یک حیوان خانگی خانواده در زمان در اوج معنی. مفهوم مسئولیت اجتماعی برای بهداشت عمومی به دست اورد جدید رزونانس. و برخی که آشکار بیماری خود را به دوستان و یا مشتریان به اگاهی که آن را می تواند تبدیل به یک نشانگر جدید از هویت. “آنها” هی من می دانم کسی که با کروناویروس!’ آن را مانند یک نشان افتخار” اشاره کرد ریک رایت از شهر ردوود کالیفرنیا.

ردیابی هر Coronavirus مورد در ایالات متحده آمریکا: نقشه کامل

نقشه ها نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس و تعداد موارد و مرگ و میر توسط دولت است.

اما آنها را متوقف کند از نومید بیش از موقعیت خود به عنوان یک مخزن عفونت و یا ترس از طرد. و نه آن را تعریف عدم اطمینان از این بیماری که تا به حال هرگز دیده می شود در انسان قبل از آن تشخیص داده در چین در ماه دسامبر آسان تر به تحمل است.

آنها نگران مرگ. آنها نگران زندگی با ناشناخته اثرات ناتوان کننده بر روی بدن خود را. آنها نگران این آزمون مورد نیاز برای اثبات که آنها ویروس-رایگان — بینی سواب ساخته شده است که از چشمان خود آب و سواب گلو ساخته شده است که آنها تهوع.

آن است که یک چیز را به بیمار می شود. آن است که دیگر نمی دانند شانس خود را گرفتن و به خوبی می دانم که محاسبه آن شانس بستگی دارد که چگونه بسیاری از دیگران بیمار بودند و به می دانم که هیچ کس نمی دانست که هر دو.

به تنهایی در آن شب در اواسط ماه فوریه آقای Grizzle گفت: ترس که گریبانگیر او کاسته او دعا کرد. روز بعد او texted جان Haering که مثل خودش بود قرارداد این ویروس در الماس شاهزاده کشتی کروز در ماه گذشته آن را به عنوان لنگر انداخت در ژاپن است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

دو مرد که تا به حال ملاقات در کشتی با همسران خود بودند و در میان برخی از 40 آمریکایی مسافران مراجعه کننده به بیمارستان در ژاپن است. آقای خاکستری شده بود همراهی کردن قایق در فوریه. 11.

“کلمه چیست ؟” او تایپ شده به آقای Haering دو روز بعد.

“هی دیل” آمد پاسخ. “در بیمارستان بیش از حد. نفرت آن را در حال حاضر.”

قبل از کشتی وارد قرنطینه حالت وقتی زوج ها فکر خود را کروز بود که به آن به طور منظم برنامه ریزی شده پایان آنها عهد کرده بود به ماندن در تماس است.

اما نه تا زمانی که همسران خود را تخلیه شدند به 14 روز در قرنطینه در کالیفرنیا پایگاه نظامی در حالی که آنها همچنان در بیمارستان بستری, در, ژاپن, آیا آقای Haering و آقای Grizzle در واقع ذخیره کردن برنامه را به خانواده خود را در یکی دیگر از تعطیلات با هم.

“ما می خواهیم به نشستن در سازمان ملل متحد-بیمار آبهای کارائیب” آقای Haering گفت: در طول یک مصاحبه مشترک با آقای خاکستری بیش WhatsApp.

“ما فقط می خواهم به شناور در اطراف” آقای خاکستری اضافه شده است.

این یک خوش آمدید, حواس پرتی. هر دو مردان ثبت شده بود 104-درجه تب. هر یک از دریافت سی تی اسکن از ریه های خود را نشان داد که ذات الریه. هر دو خالی از سکنه مرگ یک پزشک در چین که مواخذه برای تلاش برای هشدار به مردم در اوایل به شیوع ویروسی.

آقای Haering مانند آقای خاکستری نیز دچار برخی از ترکیبی از ناراحتی دستگاه گوارش و وجودی احساس وحشت و نگرانی. Coronavirus مرگ و میر آنها می دانستند در حدود 2 درصد است که صدا کم است. اما پس از آن جهان را مورد تعداد نگهداری نصب. او با کشتی کروز. با بیش از 700 آلوده مسافران و خدمه شانس نگاه کنید نه به عنوان خوب. و آنها بدتر برای مردم بیش از سن 60.

“شما شروع به فکر” اوه خدای من آیا آنها واقعا نمی دانم هر چیزی در مورد این ؟ می تواند من می میرند؟'” گفت: آقای Haering که 63.

به تازگی بازنشسته مدیر عملیات برای Union Pacific railroad آقای Haering گفت: تب شکسته بود حتی قبل از اینکه او به بیمارستان است. که به زودی او را واجد شرایط را از دو آزمون که نیاز به دوباره منفی برای این ویروس به منظور برای او به ترک.

“آیا شما تا به حال یک سواب بینی” او texted آقای Grizzle در فوریه. 21.

آقای خاکستری که تب با درجه پایین بود و طولانی کرده است. اما او را از آنچه او می دانست که آقای Haering craved: یک همبرگر. غذا در بيمارستان مربوطه ارائه شده بود بسیار مکالمه علوفه و آقای خاکستری به تازگی آموخته است که چگونه به سفارش در. او پیامک یک عکس است.

“من عاشق سیب زمینی سرخ کرده” آقای Haering پاسخ داد: با یک لمس از حسادت. “آنها هنوز هم گرم ؟ شور امیدوارم.”

“اجازه دهید آن زندگی می کنند تا کمی” آقای خاکستری پاسخ داد: مدتی بعد. “می توانید با من تماس بگیرید؟”

آنها جشن منفی نتیجه آزمون که آقای Haering همسر ملانی دریافت کرده بود در این پایگاه در کالیفرنیا و سازگار گزارش از آقای Grizzle همسر شری که او تا به حال تقریبا هیچ علائم با وجود اینکه بستری برای این ویروس برای اولین بار در سان فرانسیسکو و سپس در یک بیمارستان در اسپوکن بشویید.

زمانی که آقای Haering را دریافت کنید همه روشن در روز شنبه به بازگشت به خانه اش در یوتا Utah, آقای خاکستری اصرار داشت که او خوشحال بود برای دوست خود.

“ما یک برادری” او گفت:. “برادری ویروس.”

آقای Haering پیامک او یک عکس از خود را در شام در شب جمعه که او در انتظار یک پرواز. آن را شامل گرم, شور, سیب زمینی سرخ کرده.

“در حال حاضر این چیزی است که من صحبت کردن در مورد!” آقای خاکستری پاسخ داد. “این یک بزرگ به دنبال بشقاب.”

دکتر از سان متئو کانتی را در بخش بهداشت و درمان بود و در انتظار ریک رایت ایوان جلو در ردوود سیتی هنگامی که آمبولانس او کاهش یافته ،

از 30 فوت دور دکتر نشان داد که آقای رایت بود به خواندن کاغذ بازی او در سمت چپ قبل از ورود. دستورالعمل های زیر آقای رایت وارد خانه خود و به نام دکتر که صحبت به او از ماشین خود را پارک شده در خارج.

او را به رفتن به خارج. او به قبول بازدید کنندگان است.

فاصله گرفتن پروتکل ساخته شده حس برای کسی که با یک بیماری بسیار عفونی است که برای آن هیچ درمان. و آقای رایت دارای آزمایش مثبت برای این ویروس سه بار از اواسط فوریه. هنگامی که مقامات بهداشت به دنبال بررسی سرایت در الماس شاهزاده swabbed گلو خود را و سپس دو بار بیشتر در طول هشت روز اقامت در شمال کالیفرنیا بیمارستان.

در عین حال آقای رایت یک کارگزار بیمه که آموخته های خود را برای اولین بار نتیجه تنها پس از بازگشت به کالیفرنیا در وزارت امور خارجه پرواز با همسرش کتی است که در میان این تعداد نامعلومی از coronavirus حامل که باقی می ماند عکس سلامت.

“من احساس می کنم بزرگ,” او گفت: از اتاق نشیمن خود را که در آن او باید باقی می ماند تا زمانی که آزمایش منفی دو بار با حداقل 24 ساعت در میان است. “این خیلی عجیب و غریب است.”

این بود که ترس از کسی دیگری که مریض نگهداری آقای رایت عاقل. زیرا این ویروس از طریق قطرات تنفسی و سرفه است که فکر اولیه آن بردار. اما افراد سالم نیز یک منبع عفونت مطالعات نشان داده شده است.

“من نمی خواهم به دادن مردم coronavirus,” او گفت:.

آقای رایت به حال سمت چپ لپ تاپ خود را در خانه او رفت و در تعطیلات. هنوز در بیمارستان او در برابر چرخش در تلویزیون تا آن زمان برای 5 p. m. اخبار. او خواندن کتاب در روشن شدن و پیامک دوستان است. او به نام کتی چند بار در روز از طریق تلفن و تصویری-گفتگو در صبح و قبل از رفتن به رختخواب.

“شما نگاه به جلو به رفتن به رختخواب به دلیل آن را یک روز بیشتر در پشت شما” گفت: خانم رایت 60 بود که در انتظار او را دوره قرنطینه در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی تراویس بعد از تست منفی است.

زمانی که مقامات بهداشت تصمیم گرفت او می تواند عمل خود “انزوا” در خانه در هفته گذشته, آنها به او گفت آنها هشدار او را به عنوان به زودی به عنوان آخرین نتایج آزمون آمد. منتشر شود از قرنطینه او نیاز به دو تست منفی در یک ردیف. که هنوز اتفاق افتاده است.

قبل از بازگشت به خانه در فوریه. 26 آقای رایت تماس همسایگان خود را. هیچ کس او گفت: او را به احساس مانند یک pariah. اما او آماده است تا به صورت رایگان. روز سه شنبه یک county health رسمی به خود آمد درب را به یکی دیگر از بینی و گلو گرد و خاک.

“هنوز هم در اینجا” او پیامک.

کارل گلدمن سرفه است که هنوز هم با او.

“آن می آید و برجسته تر از حد نرمال زمانی که من صحبت کردن در” او عذرخواهی کرد در یک مصاحبه تلفنی در این هفته.

مالک مشترک از اخبار محلی ایستگاه های رادیویی در سانتا کلاریتا کالیفرنیا آقای گلدمن تجربه علائم کلاسیک Covid-19: تب بالا, خشک, سرفه, تنگی در قفسه سینه.

در فوریه. 22 او خود را جشن گرفتند 67 تولد در biocontainment واحد در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا ساخته شده پس از سیاه زخم می ترساند 9/11 عصر و بعد از آن مورد استفاده برای درمان بیماران ابولا.

“من تیم پزشکی به من به ارمغان آورد یک کیک با یک unlit شمع ضبط به جعبه” آقای گلدمن خود نوشت coronavirus بازیابی وبلاگ. “این است که برابر مقررات به نور یک شمع در اینجا در نبراسکا پزشکی است.”

اما او دوره نقاهت او به عنوان گزارش به دیگر ده Covid-19 بیماران در مرکز پزشکی در طول تلفنی تاون هال.

برگزار شد در 3 p. m. روزانه جلسات مجازی طراحی شده به عنوان پرچین در برابر زوال روانی است که پژوهش های قبلی را مستند کرده است در بیمارانی که بیماری نیاز به جداسازی دکتر گفت: David Cates, یک روانشناس بالینی در نبراسکا پزشکی اجرا می شود که این جلسات.

یک روز در هفته گذشته یک بیمار در اصل از یکی از کشورهایی که این ویروس به تازگی شروع به گسترش شوخی که آن را نمی تواند دوخته بر او: “من در اینجا نقل مکان کرد 30 سال پیش” شرکت کنندگان در این تماس به یاد می آورد او گفت. یکی دیگر گفت که او رها استرس با رسم.

و زمانی که آقای گلدمن احساس خوبی به اندازه کافی برای انتقال از biocontainment مرکز به مرکز بیشتر شبیه خوابگاه قرنطینه واحد اعلام کرد عزم خود را برای کاهش استرس با از سرگیری روزانه خود را به ورزش منظم است که نیاز او را به راه رفتن در طول اتاق — 14 قدم تا او رسیده 10,000 مراحل.

که به ارمغان آورد یک لبخند به لب از شارلین Thorburn, 78, بازنشسته, منشی, از سن دیگو. هر چند نشانه های او بودند ناچیز عنوان شد شوهرش به او گفت: او هرگز مطمئن شوید که اگر آنها رشد می کنند به مراتب بدتر است. گروه بحث به او کمک کرد تا درک کنند که دیگران نیز بدانم در مورد دامنه این بیماری امکان درمان — و با چه سرعتی آن را ممکن است ،

“شما در پیدا کردن آنچه شما در حال فکر کردن است و نه عجیب و غریب” خانم Thorburn گفت: “از آنجا که هر کس دیگری است که تفکر همان است.”

دو تا از Covid-19 بیماران در این مرکز منتشر شد یکشنبه گذشته و دیگری در روز سه شنبه. یک سوم که وضعیت بدتر شده است, منتقل شد به biocontainment واحد. شهر سالن خانم Thorburn گفت: او گفته شده بود ادامه خواهد داد تا زمانی که همه حرکت.

“استرس خوب نیست چیزی که به” آقای گلدمن اندرز به تازگی “اگر شما در حال تلاش برای مبارزه و حفظ سیستم ایمنی بدن شما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>