“ما زد از فضا’: بدن شمع تا به عنوان n. y. تلاش برای دفن مرده آن

40-پا تریلر شده است وجود دارد برای هفته های پارک شده در خارج از لئو F. کیرنس مراسم تشییع جنازه در خانه کوئینز. آن یخچال hums در یک کوچه بعدی به بررسی-تجاری ایجاد. سی و شش بدن یکی بالای دیگری هم چیده شده در قفسه های داخل.

مدیر مراسم تشییع جنازه پاتریک کیرنس است به سختی به خواب پس از روز او در زمان شارژ آنها. به عنوان او نهفته است بیدار در وسط شب او می داند که وجود دارد بیشتر خواهد بود.

“وزن آن بر شما با داشتن بسیاری از موارد در مراقبت از خود,” او گفت:. “مرگ رای خیلی بالا به هیچ وجه ما می توانیم دفن یا سوزاندن آنها به اندازه کافی سریع.”

با بیش از 18,000 اعلام کرد مرگ و میر و در مجموع مرگ و میر است که تقریبا به طور قطع بالاتر coronavirus بحران بدترین جرم تلفات رویداد به آمار نیویورک پس از همه گیری آنفولانزای اسپانیایی در یک قرن پیش.

در اوج شیوع بیماری در ماه آوریل نیویورکر در حال مرگ بود تقریبا در هر دو دقیقه — بیش از 800 در هر روز و یا چهار بار در این شهر عادی مرگ و میر. و هر چند روزانه تلفات به تازگی آهسته صدها بدن هنوز در حال ظهور هر روز از خانه های خصوصی و بیمارستان ها.

در حالی که بیمارستان ها با مته سوراخ اولیه فشار از بحران به عنوان افراد بیمار آب گرفتگی اتاق اورژانس حجم خالص از انسان باقی می ماند تحت فشار قرار دادند تا از این سیستم برای مراقبت از مرده به محدودیت های خود را بیش از حد: بیمارستان morgues مراسم تشییع جنازه خانه و گورستان و crematories همه سرشار و حمایت کردن.

مقیاس مشکل آورده بود به تیز امداد در بعد از ظهر چهارشنبه هنگامی که پلیس ده ها تن از تجزیه بدن stashed در داخل دو کامیون در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در Utica خیابان در بروکلین. صاحب Andrew T. Cleckley گفت که او تا به حال در هیچ کجای دیگر آنها را اضافه کردن به سادگی: “من از فضا است.”

چه اتفاقی افتاد در بروکلین به نظر می رسد یک مورد شدید و مقامات بهداشتی دولت گفت: آنها می بررسی این موضوع است. اما در دو ماه گذشته مراسم تشییع جنازه, خانه مدیران را آغاز کرده اند به فروشگاه بدن در مشاهده اتاق و کلیساهای کوچک تبدیل کردن تهویه برای جلوگیری از تجزیه. برخی از حمل و نقل اجسام به دیگر شهرها و ایالات متحده به سوزانده شود.

برخی از بیمارستان فرار از کیسه های بدن — شهر پس از توزیع 20,000 — و دیگران را لیفتراک های مورد استفاده برای انتقال انبوهی از اجساد به موقت تلفن همراه morgues. بنابراین بسیاری از مردم در حال مرگ بوده اند در خانه که دفتر معاینات پزشکی تبدیل شده به تیم از سربازان مشغول به کار در سراسر ساعت به آنها را انتخاب کنید.

گورستان مدیران شده اند تقلا برای دیدار با نیاز برای تدفین این شهر چهار crematories حمایت هستند تا برای هفته ها. برای دفع ثانویه اضطراری برای بهداشت عمومی در هر بدن به سمت چپ بلامعارض برای 14 روز بود برای یک زمان به خاک سپرده شد در یک پاتر زمینه در جزیره هارت در برانکس.

برای خانواده های مرده غیرمنتظره سیستم تبدیل کرده است در حال حاضر دردناک عمل عزاداری به یک نوع اضطراب ، برخی آن را سخت به پیگیری اجساد عزیزان خود را به عنوان آنها حرکت از سردخانه به سردخانه. دیگران را به حال مشکل استخدام hearses که در حال حاضر در تقاضا بالا است.

به دلیل اجتماعی, فاصله, قوانین, بیدار اغلب مجاز و مجالس ترحیم که یک بار در زمان روز به ترتیب گاهی اوقات می تواند در حال حاضر هفته — اگر آنها رخ می دهد. همه در همه ، حتی زمانی که آنها رخ می دهد, خانواده قرار نیست به لمس یکدیگر یا دریافت بیش از حد نزدیک به هم ایستاده در کنار یک قبر.

“ما می خواستیم به سرند با هم و ما نمی قادر به گفت:” رجینالد Teekasingh که پدر به خاک سپرده شد توسط آقای کیرنس. “هیچ چیز مانند آن را باید.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • خدمات مترو را متوقف نخواهد کرد از 1 صبح تا 5 صبح تا قطار را می توان ضد عفونی.
  • نیوجرسی گزارش 460 ویروس جدید, مرگ و میر, یک روز بالا.
  • فرماندار لمانت مشخص شده در چهار مرحله برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد کانکتیکات اقتصاد است.

اعتبار…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

مدیران مراسم تشییع جنازه مانند آقای کیرنس در بر داشت خود را در وسط یک logjam محاصره در یک پایان ثابت برای تماس های وانت از بیمارستان و یا خانه های سالمندان و مانع در دیگر با ناتوانی در به سوزاندن و یا دفن مردم به سرعت.

یک چهارم نسل مدیر مراسم تشییع جنازه آقای کیرنس 50 و همیشه فکر خود را به عنوان “نهایی پاسخگوی” به محله خود خانواده خدمت کرده است پس از سال 1900. برخی از این جوامع مثل ریچموند هیل Jackson ارتفاع و تاج در کوئینز شده اند در میان سخت ترین ضربه بخش نیویورک.

در ماه به طور متوسط آقای کیرنس انجام برخی از 30 یا 40 مجالس ترحیم اما در ماه آوریل به تنهایی او انتظار می رود این تعداد به حدود 200. و او گفت که در بالای 150 بیشتر از او خواسته شده بود به انجام اما نمی تواند چون او فاقد انرژی و تجهیزات. عرضه خود را از تابوت در زمان اجرا کوتاه است.

هر چند او خود را صرف زندگی در اطراف مرگ آقای کیرنس هرگز دیده می شود هر چیزی مانند coronavirus بحران است. گواهی مرگ شده اند دشوار به فایل; هولوکاست مجوز شده اند سخت برای به دست آوردن و نگه داشتن آهنگ از موج بی پایان از بدن شده و دلخراش.

“سطح استرس من فقط به خاطر بالا رفتن” او گفت:.

در مارس 17, مثلا آقای کیرنس اعزام دو دستیار به جزیره یهودی مرکز پزشکی در کوئینز به بازیابی بدن اما کسی آنها فرستاده شده بود برای پیدا نمی شد در قفسه درست در بیمارستان همراه سردخانه. محل مورد نیاز بدن شکار را از طریق ده ها تن دیگر در تاریکی با چراغ قوه در مقایسه با نامها و اعداد را با داده های خود وارد شوید.

همه از این تحمیل تلفات. در چند هفته گذشته آقای کیرنس گفت: او دهکدهای از دست داد 20 پوند از دست رفته و اکثر خانواده شام. در اخیر شب کار در تریلر خود او افتاد و شکست سر خود را در برابر یک قفسه. پس از رنگ سیاه از او بیدار شد روی زمین در میان اجساد. همسر و شریک کسب و کار او را مجبور به رفتن به خانه.

“من به دنبال به جلو به پایان,” او گفت:. “که همه به من می گویند.”

در بسیاری از شهر 50 گورستان های تلفن شده است به طور مداوم زنگ. بر این اساس در خارج از حفر خدمه مشغول به کار شده اند از طریق تعطیلات آخر هفته.

“ما در حال غرق — کاملا غرق گفت:” جولی بوز رئیس همیشه سبز گورستان در بروکلین که در آن تعدادی از تشییع جنازه سه برابر شده است. “و این که هر روز بعد در روز است.”

این شهر چهار crematories نیز حمایت کردن. مانند دیگر مدیران مراسم تشییع جنازه آقای کیرنس شده است در نظر گرفتن بدن به شهرهای دیگر برای هولوکاست. چند هفته پیش او را به مقابله با کوره های آدمسوزی در شنکتدی حدود 145 کیلومتری شمال شهر نیویورک برای جلوگیری از له downstate.

پیش بینی افزایش مقامات در نیویورک آرام محدودیت در شهرستان crematories در اواخر ماه مارس اجازه می دهد آنها را به کار در سراسر ساعت. هر اخیرا در حال اجرا در دو برابر ظرفیت آن است. هیچ کدام اما پذیرش قرار ملاقات جدید تا زمانی که به خوبی به مه.

در یک هفته اخیر را در کوره های آدمسوزی سبز-چوب گورستان در بروکلین به کار گرفته حدود 130 موارد بیش از دو برابر معمولی خود را بارگذاری. ریچارد Moylan گورستان رئیس جمهور گفت که دو نفر از پنج کوره های خراب شده بود از استفاده بیش از حد.

“اتاق نیاز به یک استراحت” آقای Moylan گفت: “اما به همان سرعتی که ما بسوزانند مردم آنها را در آینده.”

آن را بسیار مشابه در تازه تالاب کوره های آدمسوزی در وسط روستا و ملکه که در آن چهار چدن واحد رسیدگی به بیش از 75 بدن در هر هفته از معمول 45.

آقای Cleckley در تلاش برای توضیح دهید که چگونه ده ها تن از تجزیه اجساد به پایان رسید تا در کامیون در تشییع جنازه او خانه گفت: یکی از رانندگان وارد کرده بود در دروازه های شهر مرده سوزخانه در ساعت 6 صبح در اخیر روز صبح برای پیدا کردن 15 وسایل نقلیه از دیگر خانه های مراسم تشییع جنازه جلوتر از او. “مردم صرف تمام شب در crematories انتظار دیده می شود,” او گفت:.

دن رایت دبیر خزانه دار از Teamsters Local 813 است که نشان دهنده حدود 500 مراسم تشییع جنازه سرویس کارگران در منطقه نیویورک قرار داده و آن را با صراحت: “مردم در حال مرگ هستند سریع تر از ما می توانید آنها را به مقصد نهایی خود.”

این ضعف سیستم ساخته شده نرمال مراسم مرگ و عزادار اما غیر ممکن است.

مجالس ترحیم محدود به 10 یا کمتر مردم در زمان شبیه یک نوع تیره باله. به عنوان عزاداران صبر در اتومبیل های خود را خدمه در ماسک و دستکش قرار داده و تابوت به زمین. خانواده ها جمع آوری graveside — نه بیش از حد نزدیک به هم — تنها پس از واسط سنج باید دور نقل مکان کرد.

“من نمی دانم که چگونه من می خواهم احساس اگر من تا به حال به دفن مادر من تحت این شرایط گفت:” جان Blumer, یک جوینده قبر در جدید فیور گورستان در لانگ آیلند. “بدن پایین می رود به زمین به تنهایی. آن را سخت را برای آنها.”

هنگامی که کروز مورالس, 75, درگذشت یک خانه سالمندان در برانکس در اوایل این ماه پسر خوزه صرف نزدیک به یک هفته برقراری تماس به دنبال آنلاین و رفتن درب به درب در تلاش برای پیدا کردن یک مدیر مراسم تشییع جنازه. با هیچ موفقیت او شروع به نگرانی که سنت برنابا بیمارستان که تا به حال ادعا کرد مادرش بدن را مجبور به ارسال آن به سردخانه.

“من بدترین ترس بود که من نمی خواهم مادرم را بدن به جایی ریخته و سپس من به دنبال او در سراسر شهرستان” آقای مورالس گفت.

هفته گذشته او در نهایت در بر داشت کسی در د’Bari کفن در شرق 188th خیابان که می تواند کمک به او را — و یا پس او فکر کرد که برای اولین بار در. آقای مورالس پنطیکاستی مسیحی می خواست مادرش به خاک سپرده شود. اما منتظر یک گورستان طرح به مراتب بیش از حد طولانی و کارکنان در د’Bari تنها برنامه ریزی cremations.

با هیچ گزینه های دیگر آقای مورالس به توافق هولوکاست دانستن است که در حالی که او ممکن است برای دیدن مادر خود را خاموش او را حداقل قادر به استراحت در صلح و آرامش. “حتی اگر آن چیزی نیست که ما برای امیدوار,” او گفت: “من احساس بسیار امن است.”

برای آقای Teekasingh که پدربزرگم فوت ویروس سخت ترین بخشی از فرایند چیدن تنها 10 بستگان برای حضور در دفن. بقیه خانواده تا به حال به تماشای اسکایپ.

“بسیاری از ما قادر به دیدن او هنگامی که او در گذشت” او گفت:. “این طبیعی نیست.”

در نزدیکی میانه مارس آقای کیرنس کردم دست پاچه تماس از یک مشتری. او فقط متوجه او گفت که پدرش مرده بود از این ویروس دو هفته قبل در فیور بیمارستان در برانکس. وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام دهد ؟

دانستن زمان کوتاه بود آقای کیرنس به نام بیمارستان و کشف کرد که این مرد که بوده است بلامعارض برای بیش از 14 روز در حال حاضر برنامه ریزی شده برای دفن در جزیره هارت. آقای کیرنس و تیم خود را با عجله به فیور — یک مسابقه برای دیدن اگر آنها می تواند ضرب و شتم واحد حمل و نقل از معاینات پزشکی قبل از آن زمان که انسان به دور است.

“در پایان” آقای کیرنس گفت: “ما قادر به گرفتن وجود دارد.”

در زمان عادی این دفتر معاینات پزشکی را شامل خود را در مرگ تنها اگر آن را ناگهانی و خشونت آمیز و یا غیر منتظره. اما در طول همه گیر اداری است تبدیل به رسمی backstop برای یک سبب شیوع سیستم.

دکتر باربارا Sampson, شهر ارشد پزشکی معاینه گفت که این شهرستان موفق شده بود به دو برابر ظرفیت آن برای بدن سازی برای در مورد 1800 — با راه اندازی چهار portable “فاجعه morgues,” چادر مانند سازه در منزوی مناطق علاوه بر آن ثابت سردخانه ساختمان.

گسترش مجاز به بلند کردن 14 روز مهلت برای مدیران مراسم تشییع جنازه را انتخاب کنید تا یک فرد باقی می ماند و آنها قبل از ارسال به هارت جزیره است. به جای استفاده از میدان کوزه گری دکتر Sampson گفت: آژانس به زودی شروع به اجازه دادن به خانواده های یخ اجساد عزیزان خود را به عنوان یک “ذخیره سازی طولانی مدت گزینه” در فاجعه morgues.

“من اعتماد به نفس” دکتر Sampson گفت: “که ما به اندازه کافی ظرفیت قادر به نگه داشتن افراد مناسب با عزت و احترام تا زمانی که صنعت تشییع جنازه می گرفتن.”

هر چند مقامات کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از coronavirus قربانیان به خاک سپرده شده است در جزیره هارت در هفته های اخیر اعداد داستان. در سال گذشته در مجموع 280 نفر به خاک سپرده شد در این جزیره است. در این سال 550 نفر در حال حاضر به خاک سپرده شده است وجود دارد 450 از آنها در دو ماه گذشته به تنهایی.

برخی از بیمارستان ها شدند, ظاهر, گیر افتاد, کوتاه توسط تعداد مطلق از بدن بحران تولید در حال اجرا پایین در کیسه های بدن خود را به عنوان کوچک در خانه morgues پر شده است. بسیاری از آنها مجبور به بداهه نوازی با تریلر یخچال که این شهرستان با عجله به آنها را.

در Woodhull بیمارستان در بروکلین یک دکتر به یاد می آورد که پس از coronavirus فوت بیمار در بستر ذخیره کردن بدن خود را دست نخورده برای شش یا هفت ساعت است. بیمارستان سردخانه در حال حاضر کامل است. وجود دارد هیچ جای دیگری برای رفتن است.

در سنت برنابا بیمارستان در برانکس رئیس اجرایی دکتر دیوید Perlstein گفت: این شهر به او گفته بود که هیچ کس نمی خواهد آمد به بلند کردن اجسام تا زمانی که وجود دارد 100 در تریلر. برای افزایش ظرفیت او توصیه شد برای ساخت یک ردیف از قفسه.

از ماه مارس دکتر Sampson دفتر توزیع حدود 150 یخچال تریلر در میان این شهر حدود 60 بیمارستان. به پزشکی قانونی نیز به ارمغان آورد و در بیش از 200 سرباز و خلبان از ارتش و گارد ملی و گارد ملی هوایی به تقویت آن عادی سردخانه کار می کنند.

چهار فرد نظامی تیم شده اند با استفاده از یک ناوگان از 15 وانت بسیاری از آنها اجاره به بلند کردن اجسام از خانه های خصوصی که خانواده ها نمی توانیم یک مدیر مراسم تشییع جنازه و یا زمانی که هیچ بعدی از قوم و خویش تعیین می شود.

در مارس و آوریل بازیابی تیم برداشت 4,729 بدن بیش از دو برابر این رقم برای مدت مشابه سال گذشته است. برخی از بازماندگان گزارش داده اند که انتظار ساعت در حضور مردگان به صورت واحد می رسند.

دکتر Sampson نیز reassigned بیش از یک سوم از 800 عضو نیروی کار به خط مقدم مشاغل از جمله نزدیک به 200 بسیار آموزش دیده از دانشمندان آژانس DNA در آزمایشگاه. آنها از پاسخ دادن به تلفن انجام تحقیقات و کمک کردن در morgues.

“ما تا به حال به افزایش هر جنبه اساسا از آنچه ما می توانیم انجام,” او گفت:.

هر شب در 7 نیویورک جشن شهرستان مراقبت های بهداشتی کارگران با سلام از شاخ و آهنگ ها و clanging, گلدان و تابه. هیچ چیز مشابه وجود دارد برای قبر بئر گورستان receptionists و مدیران مراسم تشییع جنازه.

“این مردم پنهان قهرمانان از این فاجعه گفت:” دکتر امیلی Craig, که با این نسخهها کار با یک پایگاه داده فدرال از افراد گم شده. “آنها کار خستگی ناپذیر.”

عمومی تنها ستایش که آقای کیرنس بدست آمد از پدر فیونا کیرنس. چند سال پیش خانم کیرنس مشغول به کار به عنوان یک معلم در ایالت میسوری و در اوایل این ماه به عنوان مرگ به اوج خود رسیده و برخی از دوستان او از میانه ارسال شده Facebook messages ادعا مرگ و میر در نیویورک پر از شکوفه شد.

در مارس 17, او قرار داده تا او را به پیام خود توصیف خسته کننده روز و شب که آقای کیرنس صرف شد با مرده.

“اگر شما می خواهم به نگاه پدر من تا نام او پاتریک Kearns,” او نوشت. “او قهرمان من است و در حال حاضر از 16 ساعت در روز است.”

ادگار Sandoval, نیکول هنگ علی واتکینز و الکساندرا E. پتری کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>