ما اغلب متهم حق تحریف علم است. اما چپ تغییر coronavirus روایت یک شبه | توماس Chatterton ویلیامزWمرغ من منعکس کننده فوق العاده سال 2020 – از من امیدوارم که برخی امن تر saner برتری یکی از این دو تعریف تصاویر در ذهن من خواهد بود سورئال شکل Grim Reaper وسیله فروزان فلوریدا خط ساحلی داس در دست, هشدار به آفتاب گرفتن توده ها از مرگ قریب الوقوع و اعطای مصاحبه با خبرنگاران. دیگر خواهد بود سجده جورج فلوید که مشقت بار روز یادبود اعدام برانگیخته جهانی جنبش اعتراضی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

کمتر از دو هفته پس از فلوید در کشور آمریکا مرگ و میر از این رمان coronavirus پیشی گرفته 100,000. میزان عفونت در داخل کشور و در سراسر جهان در حال افزایش است. اما یکی از چند چیز به نظر می رسد ممکن است برای گفتن بدون مدرک است که این کشور در واقع بازگشایی شد. برای روز 13 مستقیم در شهرستانها در سراسر کشور دهها هزار نفر از مردان و زنان فراوان در گره نزدیکی با و بدون تجهیزات حفاظت شخصی اغلب درگیری با نیروهای مسلح, شعار آواز و به ناچار افزایش احتمال گسترش سرایت.

صحنه های آشکار دوزخ گشوده روزانه. هر کسی این ادعا به یک درک دقیق از آنچه اتفاق می افتد و آنچه که احتمال خطرات و عواقب ممکن است باید در نظر گرفته شود با بیشترین شک و تردید. همه ما در حال زندگی در یک تکنو-dystopian فانتزی اینترنت متصل پورتال ما با تکیه بر رندر جهان در تمام آن دانه جزئیات و پوچی مانند بورخس را Aleph. در عین حال ما می دانیم بسیار کمی در مورد آنچه در آن است که ما در حال تماشای.

من باز لپ تاپ و نگاهی اجمالی سوار بر اسب یورتمه رفتن را از طریق خیابان های شیکاگو مانند آفت ویرانگر در رالف الیسون مرد نامرئی; من پایین بیشتر و پیدا کردن خودم در لس آنجلس به عنوان حرفه ای بسکتبال ستاره JR Smith, دهنی لاغر و استخوانی یک آنارشیست که شکست خود را از پنجره ماشین. من نگه داشتن رفتن و برخورد یک مخلوط گروهی از صاحبان کسب و کار در ون نویس خطر جان خود را برای دفاع از کسب و کار خود را از غارتگران وحشی سیاه اعضای جامعه در تلاش برای کمک به آنها را به سرعت به گرد توسط افسران پلیس که به اشتباه آنها را برای مجرمان است. در بوفالو یک 75 ساله مرد سفید رویکردهای پلیس سرباز پیاده و بلافاصله پرتاب به پیاده رو; خون ریخته از گوش او به عنوان پلیس در ادامه به مارس بیش از او. بلندی پشت تمام این هرج و مرج است یک واقعیت-TV جمهور giddily tweeting نصایح به جرم قتل تنها جسارت خروج از پناهگاه خود را به teargas معترضان مسالمت آمیز و مرحله تبلیغات تصاویر.

اما این ویروس که ما ممکن است هرگز حتی پیدا کردن یک واکسن می داند و احترام هیچ یک از این اجتماعی و سیاسی. قتل آن مسیر نیست منطقی احساسی و یا اخلاقی – فقط ریاضی. و فقط به عنوان دو به علاوه دو چهار است که سیل می آید مناطق کم ارتفاع ضربه سخت. نسبتا ضعیف و پر خوشه جمعیت با شرایط اساسی رنج می برند به طور نامتناسبی در هر محیط که در آن Covid-19 شکوفا می شود. از آنجا که ویروس محصل در آمریکا از کشته شدن حداقل 20,000 آمریکایی های سیاه و سفید.

پس از دو ماه و نیم از مرگ سلول و نرخ بیکاری کوتولگی حتی رکود بزرگ ما در حال حاضر وارد مرحله رقابت كاپتوپريل که در آن وجود دارد صفر کامل گزینه های. خشونت پلیس متفاوت است اگر استعاری بیماری همه گیر در آمریکا slouching به سمت استبداد. کاتالیز توسط عینک فلوید را قابل سرزنش مرگ روشن است که اورژانس در مینیاپولیس عبور خود من و بسیاری از مردم آستانه برای توجیه خطر سرایت.

اما فقر نیز یک بحران بهداشت عمومی. جورج فلوید نبود صرفا کشته شدن سیاه و سفید – او نیز کشته شد برای ضعیف بودن. او بیش از یک اسکناس تقلبی. فقر را از بین می برد آمریکایی ها هر روز با استفاده از درگیری با قانون و بیماری و آلودگی خشونت و ناامیدی است. در عین حال حتی به عنوان coronavirus مستند انداخت 40 میلیون آمریکایی از کار – از جمله فلوید خود را – بسیاری از ترقی خواهان پذیرش این فاجعه گاهی با خیره کننده blitheness که لازم است هزینه حفاظت در برابر Covid-19.

جدید “صحیح” روایت در مورد بهداشت عمومی – که یک نوع بحران را جایگزین دیگر – رشد shakier به عنوان دهانه آن خارج از ایالت مینه سوتا در سراسر آمریکا به عنوان دور به عنوان لندن آمستردام و پاریس – شهرستانها که در روزهای اخیر دیده می شود فوق العاده تظاهرات همبستگی عمومی در برابر هر دو آمریکایی و محلی نژادپرستی با معترضان در بسیاری از هزاران نفر سیل فضاهای عمومی.

در نظر بگیرید فرانسه که در آن من زندگی می کنند. این کشور فقط و فقط آغاز شده بازگشایی پس از دو ماه جامد یکی از شدیدترین ملی قرنطينه و در صورت از جهان پنجم-بالاترین coronavirus تعداد بدن. به تازگی به عنوان 11 May آن اجباری بود در اینجا برای حمل به طور کامل اجرا, دولت اداره اجازه لغزش در فرد به منظور از نظر قانونی ورزش و یا خرید بروید. این کشور تنها فقط شروع به پهن کردن منحنی مرگ و میر – نزدیک به 30000 نفر و شمارش – که آورده اند اقتصاد خود را متوقف. در عین حال حتی در زمان آن طول می کشد برای بارگذاری یک مربع سیاه و سفید به خود Instagram profile کسانی از ما که حرکت در محافل مترقی در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در زیر مهم اخلاقی فشار به درک که اجتماعی فاصله یک موضوع صرفا اهمیت ثانویه است.

این احساس می کند مانند gaslighting. کمتر از دو هفته پیش روشنفکر موقعیت در اروپا و امریکا بود به ورزش چیزی کمتر از احتیاط شدید. بسیاری از ما رفت و خیلی بیشتر به رسانه های اجتماعی برای تنبیه کردن دیگران برای کافی اجتماعی فاصله و یا غفلت به پوشیدن ماسک یا جسارت به باور آنها می تواند به حفظ برخی از صورت ظاهر از یک زندگی عادی در طول coronavirus. در پایان ماه آوریل زمانی که دولت گرجستان نقل مکان کرد و برای پایان دادن به آن مستند اقیانوس اطلس زد در مقاله ای با تیتر “گرجستان آزمایش در قربانی کردن انسان”. دو هفته پیش ما شرمنده مردم برای حضور در خیابان; امروز ما شرم آنها و نه در خیابان.

به عنوان یک نتیجه از مستندات و قرنطينه بسیاری از میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان از دست داده اند شغل خود را تخلیه پس انداز خود را از دست رفته مجالس ترحیم از عزیزان به تعویق افتاد قراضه سرطان و به طور کلی قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته به آینده نامحدود. آنها قبول این فداکاری به عنوان افتضاح اما لازم است در هنگام مواجه با غیر این صورت غیر قابل توقف است. virus. بود یا نبود این همه ورزش در بیهودگی?

“خطرات ناشی از تجمع در جهانی همه گیر نباید مردم را از اعتراض به نژادپرستی” NPR ناگهان به ما می گوید با استناد به نامه امضا شده توسط ده ها تن از آمریکایی بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های. “سفید برتری یک کشنده مسئله بهداشت عمومی است که predates و منجر به Covid-19” نامه گفت. یکی اپیدمیولوژی رفته است و حتی بیشتر با این استدلال که بهداشت عمومی از خطرات نمی معترض برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند “تا حد زیادی بیش از مضرات ویروس”.

این تغییر آب و هوا-انکار حق است که اغلب مورد تمسخر درستی برای سیاسی کردن علم است. هنوز راه عامه روایت اطراف coronavirus وارونه شده است خود را یک شبه به نظر می رسد خیلی افتضاح بود … علوم سیاسی.

چه هستند که ما را از چنین whiplash القا پیام? صرفا اشاره به تناقض در چنین قطبی چشم انداز احساس می کند مانند یک عمل آورد. اما “‘تجمعات خود یک تهدید معدن, نمی,’ است و اساسا غیر منطقی, مهم نیست که چه کسی آن را می گوید و یا به چه دلیل” به عنوان نویسنده از مرگ از تجربه و تخصص تام نیکولز آن قرار داده است. “به ما گفته شده است برای ماه ها به باقی ماندن به عنوان جدا شده به عنوان انسانی امکان پذیر است” سوزی Khimm یک NBC reporter پوشش Covid-19 اشاره کرد اما “برخی از همین مقامات دولتی و اپیدیولوژی هستند [در حال حاضر] گفت: خوب برای رفتن به تجمع جرم – اما تنها برخی از آنهایی.”

کارشناسان بهداشت عمومی – و همچنین بسیاری از جریان اصلی مفسران مقدار زیادی از آنها در آغاز همه گیر شد و در حال حاضر نامنسجم در مورد اهمیت ماسک صورت و اقامت در خانه سفارشات – باید hemorrhaged اعتبار و اقتدار است. این صرفا یک مشکل کوتاه مدت آن را تشکیل می دهند یک بحران اعتماد رو به جلو هنگامی که آن را ممکن است همه فوری تر برای متقاعد کردن شک و تردید توده ها برای ارسال به یک اثبات نشده واکسن و یا به دور دیگری از خرد کردن stay-at-home سفارشات. هر کسی که هنوز هم گوش دادن ؟

هفتاد سال پیش کامو به ما نشان داد که شرایط انسانی خود را به مقدار طاعون مانند اورژانس – ما تنها مدیریت ما ضرر و زیان در تلاش برای کرامت در این فرآیند است. خطر و ایمنی نسبی مفاهیم و هرگز صرفا هدف. وجود دارد یک حقیقت ناراحت کننده است که نمی تواند مورد مناقشه: بیشتر آمریکایی های سیاه و سفید کشته شده اند و سه ماه از coronavirus از تعدادی که کشته شده اند توسط پلیس و اوباش پس از آغاز هزاره سوم. ما ممکن است یا ممکن است مایل به پذیرفتن که وحشیانه حساب دیفرانسیل و انتگرال اما ما موظف حداقل به صداقت.

  • توماس Chatterton ویلیامز یک کمک نویسنده برای مجله نیویورک تایمز یک مقاله نویس در هارپر و نویسنده اخیرا از خود پرتره سیاه و سفید: مسابقه فراموش شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>