“ما نمی دانیم که تا 24 ساعت گذشته’: گرجستان رژیم صهیونیستی است. می گوید: او فقط متوجه افراد بدون علائم می تواند گسترش Coronavirus


در حالی که اعلام یک ایالت پناهگاه در محل سفارش در چهارشنبه گرجستان فرماندار برایان کمپ یک جمهوریخواه گفت که او تا به حال فقط مطلع شده است که افراد بدون علامت می تواند گسترش coronavirus.

بیماری “است که در حال حاضر انتقال از مردم قبل از دیدن نشانه های….آن دسته از افراد شده است می تواند آلوده کردن مردم قبل از آنها تا به حال احساس [نشانه],” کمپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما نمی دانیم که تا 24 ساعت گذشته.”

از آن شده است به طور گسترده ای شناخته شده برای ماه که coronavirus می تواند گسترش از طریق بدون انتقال است. اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به تازگی به روز شده دستورالعمل آن برای کاهش شیوع مورد بدون علامت انتقال پیشرو گرجستان مقامات بهداشتی برای تغییر بینی خود را برای شیوع در دولت است.

“این ترکیبی از شناخت وجود دارد تعداد زیادی از مردم وجود دارد که آلوده می شوند و کسانی که آلوده می شوند که بدون علامت که هرگز به رسمیت شناخته شده در زیر ما مدل های قدیمی اما همچنین شاهد جامعه انتقال است که ما شاهد” گفت: دکتر کاتلین Toomey رئیس گرجستان وزارت بهداشت.

فرماندار کمپ بود در ابتدا مقاومت امضای یک پناهگاه در محل سفارش با توجه به اثر آن را در اقتصاد دولتی است. با این حال در روزهای اخیر فرمانداران از فلوریدا و تگزاس و کارولینای جنوبی همه معرفی محدودیت در آمد و شد و تحرک برای مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است. گرجستان 4,748 تایید موارد با فلوریدا در 7,773 تگزاس در 4,607 و کارولینای جنوبی در 1,293 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب.

با میزان coronavirus در سراسر ایالات متحده در حال تبدیل شدن روشن تر معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز سه شنبه گفت: شیوع بیماری در آمریکا به طور فزاینده ای قابل مقایسه با ایتالیا یکی از بدترین شیوع بیماری در نیمکره غربی است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به موضوع اقامت در خانه نظم برای کل دولت
  • کومو سفارشات 75 درصد از کارگران غیرضروری به ماندن در خانه در میان شیوع کروناویروس
  • F. D. A. تصویب جدید کروناویروس آزمون تحت اورژانس با استفاده از مجوز’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im