‘ما نمی توانیم صرف آنچه که ما لازم نیست که”: ویروس, حملات, n. y. بودجه

آلبانی, n. y. — با شیوع کروناویروس مسابقه از طریق دولت مشمئز کننده هزاران نفر از نیویورک هر روز و تخلیه وزارت امور خارجه و اقتصاد و مجلس در روز جمعه مجبور شد به تصویب $177 میلیارد بودجه بود که لادن با عدم قطعیت.

دولت انتظار حداقل 10 میلیارد دلار کمتر از درآمد مالیاتی شیب یک شکاف است که مقامات در حال حاضر امید به پل فدرال با کمک وام های کوتاه مدت و کاهش. ذخایر نیز ممکن است شنود گذاشته باشند.

بودجه توافق آن را به عنوان اغلب در نیویورک شامل آرایه ای از nonfiscal اقدامات است. آنها شامل تغییرات به سال گذشته به قید وثیقه اصلاحات قانون آن را حذف کرده بودند به قید وثیقه برای بسیاری از جنحه و بدون خشونت و جنایت و پایان دادن به ممنوعیت حاملگی رحم جایگزین.

اما کمی در مورد بودجه — از خام اعداد به مذاکرات منجر به توافق شد معمولی است.

این ویروس نیز آلوده کرده است پنج قانونگذاران و reordered قانونی اولویت ها و پویایی قدرت در کنگره. در این سال, معاملات مورد بحث قرار گرفت از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس با قانونگذاران تنها بازگشت به مزین مجلس سنا و مجلس به رای دادن.

برخی حتی انجام است که به عنوان قوانین تغییر شد اجازه می دهد تا آنها را به رای دادن از دفاتر خود را. سنا تصویب بودجه در روز پنج شنبه; مجلس به دنبال کت و شلوار در روز جمعه پس از ساعت بحث که کشیده تا 3:38 صبح

اما بزرگترین تفاوت خرید و فروش شد انتظار می رود با از دست دادن درآمدهای مالیاتی تخمین زده می شود در جایی بین 10 میلیارد دلار و 15 میلیارد دلار است.

با بسیاری از کسب و کار تعطیل و دولت نیروبخش برای یک جریان نقدی بحران قانونگذاران توافق به تصویب میلیاردها دلار استقراض برای پرداخت هزینه های آینده, نیاز به چشم پوشی موقت به یک حقوقی بدهی درپوش به منظور کنترل سطح استقراض.

“ما نمی توانیم صرف آنچه که ما لازم نیست” گفت: آقای کومو که به صرف طرح “یک سخت و دشوار بودجه” برای همه درگیر.

در به رسمیت شناختن است که دولت چشم انداز مالی ممکن است بدتر شوند قانونگذاران به فرماندار یک سال و پنجره به طور یک جانبه به کاهش هزینه های اگر موجه باشد.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • نیویورک تنها شش روز ارزش هواکش سمت چپ.
  • Javits center تخت استفاده می شود برای ویروس بیماران کومو می گوید.
  • N. Y. C. گفته ساکنان باید پوشش چهره خود را در خارج.

بسیاری از آقای کومو و مقننه را قبل از coronavirus اولویت های چپ بودند از این بودجه برای سال مالی آینده آغاز شد که در روز چهارشنبه.

تلاش برای گسترش حمایت از کارگران در اجرای اقتصاد را تحقق نیست. اقدامات اجازه می دهد تا فروش الکل در سینما هم پاشید. و قانونی کردن ماری جوانا که موفق به پاس سال گذشته نیز سقوط توسط ایستگاه فرعی.

“بیش از حد, بیش از حد زمان کمی” آقای کومو گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد امکان رسیدن به یک معامله برای قانونی کردن ماری جوانا تفریحی که فرماندار گفته است می تواند در حدود 300 میلیون دلار سالانه درآمد مالیاتی.

اما قانونگذاران آیا معاملهای با فرماندار برای تغییر در سال گذشته را نقطه عطفی وثیقه اصلاحات که آمده بود زیر آتش از مقامات اجرای قانون و جمهوری خواهان. آنها استدلال می کنند که این قانون — که در آن حذف وثیقه برای متهمان به اتهام اکثر جرمهای جرم و جنحه بود بیش از حد مجاز شد و در حال حاضر تهدید امنیت عمومی.

این تغییرات جدید را حفظ خواهد کرد نقدی وثیقه بلکه گسترش فهرستی از جرائم جدی که تحت آن قضات هنوز هم می تواند تعیین قرار وثیقه برای متهمان شامل جرائم مانند قاچاق جنسی و بزرگ larceny و همچنین برای برخی مداوم به سر می برند.

نمایندگان مجلس همچنین با تصویب یکی از آقای کومو را اولویت: تغییرات ساختاری برای کاهش میلیاردها دلار در هزینه های دولت و رشد مدیکید برنامه که فرماندار سرزنش برای کمک به ایجاد یک بینی 6 میلیارد دلار بودجه فاصله قبل از شیوع کروناویروس ضربه نیویورک.

بودجه لغو ممنوعیت پرداخت حاملگی رحم جایگزین که شکست خورده برای به دست آوردن حمایت در سال 2019 پس مخالفت برخی از فمینیست ها و گروه های مذهبی که استدلال کرد که در آن کالایی بدن زن و منجر به بهره کشی از زنان فقیر.

این قانون نیاز به شامل زبان است که جایگزین دسترسی به مراقبت های بهداشتی و مشاور حقوقی پرداخت می شود توسط پدر و مادر و همچنین به عنوان حق تصمیم گیری برای ادامه یا خاتمه بارداری است.

محیط زیست بار دیگر مشخصه بودجه: قانون به اهرم 3 میلیارد دلار در اوراق قرضه برای رسیدگی به مسائل زیست محیطی در سراسر کشور تصویب شد به عنوان یک ممنوعیت تک-استفاده از فوم ظروف مواد غذایی که زیست تخریب پذیر و دشوار برای بازیافت.

که ارائه شده بود حمله کردند به عنوان یک شغل-قاتل آمریکایی شیمی شورای گروه تجاری بزرگ برای شرکت های شیمیایی است که به ذکر است که رستوران ها در حال حاضر محدود به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. (این ممنوعیت را ندارد اثر تا 2022.)

این اقدام به دنبال ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی در سال گذشته به تصویب رسید که قرار بود برای رفتن به اثر مارس 1, اما نمی خواهد اجرا شود حداقل تا مارس 15 به دلیل شیوع.

قانونگذاران همچنین قانونی برقی اسکوتر و دوچرخه برگشت از آقای کومو وتو مشابه قانون در اواخر سال گذشته به دلیل او تا به حال ایمنی و اجرای نگرانی.

وجود دارد هیچ مالیات های جدید در ultrarich اندازه گیری بسیاری از لیبرال ها تا به حال clamored اما نمایندگان مجلس با تصویب گسترش مرخصی استعلاجی و ممنوعیت طعم vaping محصولات.

آقای کومو با بهره گیری از افزایش محبوبیت به عنوان یک نتیجه از دست زدن به او از coronavirus نیز موفق به شامل اندازه گیری برای افزایش رای مورد نیاز برای اشخاص ثالث پس از دولت را از اتهام زده کمیسیون که تاسیس چنین قوانین.

این حرکت را تقبیح توسط تعدادی از اشخاص ثالث از جمله خانواده های کارگر که متهم به فرماندار “با استفاده از همه گیر به سکوت مخالفان خود را گسترش خود قدرت اجرایی و دنبال یک ریاضت دستور کار است.”

بودجه مالی نگرانی و متوسط اجتماعی سیاست ایستاده بود در تضاد کامل با بودجه سال گذشته است که دموکرات ها بسته بندی شده با کشت و مترقی اولویت پس از به دست آوردن کنترل قوه مقننه برای اولین بار در یک دهه.

آقای کومو یک سوم مدت دموکرات بود بالید خود را در زمان بودجه — 2017 شد یک استثنای قابل توجه — اما به عنوان نیمه شب در نزدیکی کشید در سه شنبه شب مشخص شد نمایندگان مجلس نمی خواهد در رسیدن به یک توافق با 1 آوریل آغاز سال مالی جدید. آنها تمدید ماراتن مذاکره جلسات و بحث از طریق پنج شنبه و اوایل یکشنبه.

در تمام طول این coronavirus بازیگران تند و تلخ سایه مذاکرات حتی اگر سیاسی مانورهای رندانه به صبح زود ساعت ارائه شده حس ظاهر ،

به طور معمول شلوغ دولت و کنگره بسته شد برای عموم از جمله لابی که به طور معمول ساقه راهرو به عنوان مسائل مهم هستند که تصمیم گرفت پشت در اتاق. گم شده بودند شعارهای از فعالان و در آخرین لحظات خشن تظاهرات.

در محل خود را به دست احساسات خام: در اختتامیه سخنرانی در سنای آمریکا به رهبر اقلیت, John J. فلاناگان گریستم به عنوان او صحبت کرد در مورد او خواه همکار جیمز سورد مرکزی ایالت نیویورک سناتور که در بیمارستان بستری شده است با عفونت است.

“قلب من می شکند همانطور که من صحبت در مورد او وجود دارد ده ها هزار نفر از جیم Sewards در نیویورک در این لحظه گفت:” آقای فلاناگان خواه از لانگ آیلند.

با وجود کاهش در هزینه های آقای کومو lavished ستایش در مجلس برای موافقت در بودجه در بار تلاش و اصرار دارد که تا سال 2020 در نظر گرفته خواهد شد “را به عنوان یک مولد جلسه قانونی که ما داشته ایم.”

“آن شده اند که بسیار آسان به می گویند:” این یک سال فوق العاده ای. بیایید فقط حداقل و رفتن به خانه'” فرماندار گفت: در روز پنج شنبه. “شما می توانید این بودجه در برابر هر گونه بودجه ای که من انجام داده اند و طبیعی در هر سال و آن را بزرگ خواهد بود بودجه. که آن را انجام داده بود در این سال است که واقعا فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im