‘ما نمی توانیم خطر چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن’: آیا دموکرات ها در آیووا آن را بازی امن و یا رفتن پررنگ?

نامزدها قرار داده اند در هزاران مایل متقاطع روستایی آیووا برای نشان دادن چهره خود را به رای دهندگان در اتاق نشیمن شام و جامعه در سالن. آنها به میدان فرستاد سوالات sparred با منتقدان و بهینه سازی سیاست های در طول راه. همه در حالی که مبارزات انتخاباتی خود را به آب گرفتگی دولت های تلویزیونی و ایستگاه های وطنی داستان از نامزدهای زندگی می کند و خود را پرتاب سند چشم انداز بهتر و امریکا و کهنه را در چند ثانیه از تبلیغات سیاسی.

در حال حاضر از آن همه پایین می آید به دوشنبه شب زمانی که دموکرات ها را ازدحام در مدارس و کتابخانه ها و کلیساها در سراسر آیووا برای برگزاری این کشور رای اول را به تصمیم می گیرید که خواهد چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر.

Q&A

چرا آیووا قفقاز مهم است ؟

در 3 فوریه رای دهندگان در غرب میانه ایالت آیووا به لگد کردن فرایند طولانی است که در نهایت انتخاب حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد خواهد شد که در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات آمریکا.

مقدماتی و قفقاز هستند یک سری از مسابقات در تمام 50 ایالت آمریکا به علاوه واشنگتن دی سی و سرزمین های دور افتاده که در آن هر حزب انتخاب آن نامزد.

آیووا بسیار تاثیر گذار در انتخابات آمریکا به دلیل از سال 1972 به آن رای داده است ، پس از ماه ها مبارزه این خواهد بود که اولین فرصت برای دیدن آنچه که حمایت از هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری در واقع در میان رای دهندگان.

برنده آیووا مسائل به دلیل آن می تواند به نامزدهای یک افزایش بزرگ در حرکت و به رسمیت شناختن نام قبل از کشورهای دیگر رای خود را. شکست می تواند پیروزی و frontrunners می افتد. از سال 2000 هر دموکراتیک برنده آیووا قفقاز رفته با پیروزی این حزب نامزدی.

اما آیووا تنها دارای جمعیت حدود سه میلیون نفر است که 90 درصد سفید که باعث شده است تا نقد که تاثیر آن در انتخابات آمریکا است outsized.

این یک مسئولیت مردم آیووا نمایندگان شان را به طور جدی هر چهار سال اغلب در مورد خود را به عنوان چشم و گوش آمریکا به عنوان دولت خود را در قفقاز تصمیم گیری خواهد شد که برای اولین بار در خارج از دروازه و به اصلی مسابقه در سراسر بقیه ملت با استفاده از برنده شدن در زیر کمربند خود را. آن آیووا در سال 2008 که teed تا باراک اوباما برای ریاست جمهوری. کسانی که سقوط بیش از حد پشت و در این اولین مانع به ندرت آن را بسیار بیشتر پایین ،

در این سال آیووا دموکرات احساس اضافه وزن به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با چالش سوال نه تنها کدام نامزد خواهد بهترین حکومت امریکا, اما, نیز, است که به احتمال زیاد به اهرم مرد در بسیاری از زمینه به عنوان بدترین رئیس جمهور در حافظه زندگی در خارج از کاخ سفید است. چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن یک شوخی بود به دموکرات به عنوان حزب اصلی پایین آمد به “رادیکال” برنی ساندرز v “شرکت” هیلاری کلینتون بدون خیلی فکر کردم که به عنوان از آنها را ضرب و شتم واقعیت تلویزیون ستاره در حال ظهور به عنوان سناتور جمهوری خواه.

اما در سال 2020 تهمت بسیار جدی گرفته شده و برای بسیاری از دموکرات آیوا انتخاب خود را کرده است متبلور در اطراف این که آیا کاخ سفید خواهد بود برنده های محرک خواستار اصلاحات از سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن و یا “امن جفت دست” در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق ایندیانا شهردار پیت Buttigieg و ctq.
Ashly Moore at her home in West Des Moines, Iowa.

بزرگ تقسیم: ایدئولوژی v electability

Ashly مور 32 ساله کاردرمانی بود دست و پنجه نرم کردن با دقیقا سوال که قبل از او وارد ساندرز تجمع در Des Moines.

“من بپرسید ، آنها مانند من اهمیتی نمی دهند که من قصد دارم به رای دادن برای زمانی که ما می تواند برنده” او گفت:. “این یک نگرانی است اما من واقعا هستم و نوع پاره شده چون من فکر می کنم در آن طول می کشد بیش از فقط مایل به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مسائل دیگر وجود دارد در این بازی بیش از حد. سن و نژاد همه رقم برای برخی از رای دهندگان. اما تقسیم این است که بیش از ایدئولوژی v electability. آن را در ذهن نامزدها بیش از حد.

“وجود دارد بسیاری از بحث در مورد electability,” برنی ساندرز گفت: Des Moines, رالی. “مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود یک حریف بسیار دشوار. تنها راهی که مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان است به شکست می شود این است که اگر ما تا کنون بیشترین میزان مشارکت در تاریخ آمریکا است.”

که گفت: ساندرز نیاز به بسیج تعداد زیادی از مردم که همیشه رای به ویژه جوانان و طبقه کارگر است. را که اتفاق می افتد, آنها باید با انگیزه و با سیاست هایی که در حال رفتن به تغییر زندگی خود و کشور خود.

“افراد جوان امروز پیشرفته ترین نسل در تاریخ ایالات متحده آمریکا است. از لحاظ تاریخی این حقیقت ساده است که جوان مردم رای دادند نه در نوع راه است که آنها باید. این است که مبارزات انتخاباتی قادر به آوردن میلیون ها نفر از افراد جوان به روند سیاسی پرسید:” ساندرز.

به بایدن که همه اشتباه است. راه را برای رسیدن مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید به او می گوید هواداران خود به پیروزی کسانی که رای دهندگان که تبدیل شده به دور از دموکرات ها البته پس از آنها در قدرت به مدت هشت سال از زمانی که بایدن معاون رئیس جمهور شد. او با رد این تصور وجود دارد که بکر است به خوبی از رای دهندگان تشنه رادیکال در سیاست.
Joe Biden’s campaign bus heads to an event in Fort Madison, Iowa on 31 January 2020.

‘آنها را به تمرکز بر مشارکت’

در قلب این تفاوت رای دهندگان خواسته شده است که به انتخاب کنید که آیا امریکا صرفا بد اداره می شود و یا نیاز به بازسازی اساسی. اگر بایدن در مورد کشتی به عنوان منحرف البته ساندرز می بیند یک کشتی توقیف شده توسط دزدان دریایی و نیاز به بیش از یک تغییر کاپیتان.

نظر سنجی ارائه نمی دهد یک نقشه راه روشنی. آنها ساندرز و بایدن در آیووا با Buttigieg و وارن انتهایی آنها. اما بایدن در حال حاضر آگهی ملی در کشورهای دموکراتیک مسابقه. شاید از همه مهمتر این نظرسنجی نشان نمی دهد هر یک از نامزدها به عنوان یک standout مورد علاقه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در این تجمع در Des Moines مور گفت که او تا به حال طولانی مورد علاقه بایدن در بخشی از آنجا که او نمی تواند ببینید که چگونه ساندرز می تواند به اندازه کافی گسترده تجدید نظر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در حال حاضر او تا به حال دیده ساندرز صحبت می کنند او را درک آنچه که او انجام می دهد برای او بود و او به فروش می رسد نه به خاطر وعده های خود را برای پاک کردن شهریه دانشگاه بدهی.

“من دوست داشتنی حرفه ای به عنوان یک کاردرمانی اما مقدار بدهی وام دانشجویی من فلج کننده است,” او گفت:.

این هزینه از دانشگاه آموزش و پرورش یک موضوع برای بسیاری از افراد جوان و مور گفت: آن را باز کرد چشم خود را به چرا ساندرز ممکن است حق در مورد او چگونه می توانید قرار دادن با هم یک پیروزی ائتلاف از رای دهندگان.

“او تا به یک نقطه که در نظم برای او به نفع خود آنها را به تمرکز بر روی رای دهندگان برای افرادی که در طول تاریخ رای دادند نه به خاطر آنها احساس خود را در رای دادن مهم نیست,” او گفت:. “من واقعا نمی دانم چگونه می تواند برنی برنده و من فکر می کنم او دقیقا درست است.”

اما مور هنوز هم آزار دهنده نگرانی در مورد بایدن ادعا می کنند که ساندرز’ رادیکالیسم خواهد شد درایو میانه-of-the-road رای دهندگان دور.

“من نگران هستم که در مورد. من فکر می کنم آن را یک نگرانی معتبر است. اما من همچنین فکر می کنم بایدن هواداران می خواهم به سقوط است و می گویند همه چیز در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.
Shirley Crippen at her home in Huxley, Iowa.

‘بایدن تنها کسی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن’

اگر آن را به انرژی ساندرز خواهد بود صفحه اصلی رایگان. او تظاهرات باید احساس انجیلی revivalist نشست. بایدن را از سوی دیگر گاهی اوقات شبیه یک کلیسای fete.

“بایدن تنها کسی است که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: شرلی Crippen یک 66 ساله سابق پرواز و بایدن حامی. “که عامل تصمیم گیری شد برای من. من در حال حاضر با تکیه به سمت جو اما دانستن است که او کسی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بود یک عامل بزرگ برای من است.”

این بایدن اردوگاه و بخش زیادی از دموکراتیک ایجاد ترس مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خواهد چکش در ساندرز به عنوان بی وفا به امریکا گذشته است که شامل گرفتن ماه عسل خود را در اتحاد جماهیر شوروی و ائتلاف با Sandinista دولت در نیکاراگوئه در 1980s.

Crippen است بیشتر نگران ساندرز و وارن سیاست های رانندگی دور رای دهندگان. او قلم در کنار خود ادعا می کند که آن دسته از سیاست هایی است که جوان مردم را به رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری.

“پیروزی کاملا وابسته به مردم هستند که مستقل هستند که شاید جمهوری خواهان که تکیه کمی به سمت چپ. این مردم هستند که بلاتکلیف هستند. شاید برخی از مردم که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به این دلیل که آنها فکر می کردند به عنوان یک تاجر او متفاوت خواهد بود و در حال حاضر آنها می دانند که او است که قطعا متفاوت اما در یک راه وحشتناک,” او گفت:.
Elizabeth Warren’s husband, Bruce Mann, and golden retriever, Bailey Warren, greet supporters on 29 January 2020 in Fort Dodge, Iowa.

“ما نیاز به ایده های بزرگ و ما باید مایل به مبارزه برای آنها’

جلو و مرکز در این است که بهداشت و درمان. ساندرز می خواهد دولت را به ارائه پوشش بهداشت و درمان از طریق مالیات و ضایعات بیمه خصوصی. Crippen مانند دیگر محتاط دموکرات ها فکر نمی کند که این لزوما بد سیاست تنها که آنها را unnerve بیش از حد بسیاری از رای دهندگان.

چه رادیکال برای امریکا عمومی, بهداشت و درمان, یارانه, دانشگاه, آموزش و پرورش, reining در قدرت شرکت های بزرگ – ممکن است به نظر می رسد که راه در دیگر نقاط جهان. اما در یک کشور غرق در نیم قرن سیاست سرزنش دولت به مشکلات مردم وجود دارد تردید و حتی ترس در ایده دولت با در نظر گرفتن کنترل بهداشت و درمان.

وارن گزارشی در این احتیاط از بایدن و Buttigieg با هشدار علیه دموکراتیک استقرار تمایل به عقب نشینی به آنچه در آن با توجه به عنوان امن قلمرو از ترس از دست دادن رای دهندگان.

“ما نیاز به ایده های بزرگ و ما باید مایل به مبارزه با آنها. آن را آسان به عقب نشینی از ایده های بزرگ و خودتان را به صدا بسیار پیچیده و هوشمند” او گفت که رای دهندگان ایالت آیووا. “آنها فکر می کنند که در حال اجرا مبهم کمپین که nibbles در اطراف لبه های این مشکلات بزرگ است به نحوی ایمن استراتژی است.”

هنوز وارن آیا عقب نشینی در تعهد خود را به جامع بهداشت عمومی بیمه پس از بایدن گفت: این امر درایو مالیات است. که ممکن است هزینه حمایت از او فقط به عنوان او نگاه به پیشی ساندرز پس از حمله قلبی در ماه اکتبر به دلیل آن را لمس بر نگرانی در مورد رهبران دموکرات بودن بیش از حد مایل به رها کردن مواضع اصولی.

Dylan Baker که مبارزه برای وارن و آمد به دیدن او صحبت می کنند در Des Moines, فکر می کند که او احتمالا چاره ای به حال.

“من از ضربه زدن بر روی درب و بسیاری از مردم می گویند من واقعا دوست دارم الیزابت وارن اما من فقط نمی دانم اگر [عمومی بیمه سلامت] در حال رفتن به محل کار. حتی اگر آنها حمایت از آن آنها می گویند که آنها نمی دانند که اگر به اندازه کافی مستقل را به آن رای یا اگر دیگر دموکرات ها را برای آن بروید. آنها بیش از حد می ترسم از آن و یا آن را می گویند هزینه های بیش از حد ، ” او گفت:.

هنوز بیکر پاره شده در مورد استراتژی است. در پایان او فکر می کند ساندرز درست است که رادیکال سیاست های مورد نیاز برای دریافت رای دهندگان ،

“من شخصا فکر می کنم انرژی جوانان است, پاسخ,” او گفت:.
Negus Imhotep in his office in Des Moines, Iowa.

‘شما در حال درخواست برای تغییر بنیادی و بسیاری از لیبرال ها در برخورد با تغییر تدریجی’

در یکی دیگر از وارن تجمع Negus Imhotep یک زن 59 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که با این نسخهها کار با جوان مردم را به مبارزه با باند خشونت در Des Moines گفت: او دوست دارد هر دو وارن و ساندرز.

“من فکر می کنم که آنها تنها چراغ امید چرا که اگر شما نگاهی به نامزدهای دیگر به ویژه جو بایدن او درخواست همان چیزی است که شما در حال حاضر,” او گفت:.

اما Imhotep شک و تردید ساندرز یا وارن قادر خواهد بود برای غلبه بر قدرتمند تثبیت نیروها و بنابراین حتی مطمئن نیست او رای بدهند.

“من فکر نمی کنم این سیستم ایجاد شده برای کسی آن را از بین ببرد. شما در حال درخواست برای تغییر بنیادی ترین و لیبرال در مقابله با تغییرات افزایشی,” او گفت:.

بخشی از Imhotep سرخوردگی نهفته در خود را از سرخوردگی با اوباما در سال 2008 سقوط اقتصادی هزینه او کار خود را ارائه بتن. او نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را و این بانک در زمان خانه خود را.

“اوباما تبدیل به اطراف و به بازگشت پول به بانک تفکر است که آنها قصد انجام trickle-down اثر که اتفاق افتاده است,” او گفت:.

“آنها می گویند آفریقایی رای مهم است اما به نظر می رسد تنها نکته مهم در طول انتخابات’

نظرسنجی نشان می دهد که ساندرز وارن و Buttigieg در تلاش برای جلب حمایت در میان رای دهندگان سیاه. بایدن می کند بهتر است, شاید در هیچ بخش کوچکی از آنجا که سال خود را با عنوان ” معاون رئیس جمهور, اگر چه به عنوان یک سناتور او رای دادند و در حمایت از قوانین که منجر به جرم حبس از مردان سیاه و سفید. اما مسئله بزرگتر در میان برخی از رای دهندگان آمریکایی آفریقایی است برای پیدا کردن یک نامزد آنها بر این باورند که واقعا گوش دادن به آنها.

نیز وجود دارد یک آزار دهنده نگرانی در میان برخی از اقلیت رای دهندگان است که نامزدها تنها بحث در مورد نژاد به مردم سیاه و سفید هنگامی که آن را یک پیام آنها باید فشار را بیشتر با زور و اجبار به این کشور به عنوان یک کل.

“این نوع از توهین چگونه نامزدها را که گفت:” Rachelle طولانی در یک فروم برای نامزدها به آدرس اقلیت رای دهندگان در Des Moines. “آنها می گویند آفریقایی رای مهم است اما به نظر می رسد تنها مهم در انتخابات است. پس از آن شروع به دریافت واقعی مبهم است. قبل از آن “من قصد دارم به آن را انجام دهد”. و سپس هنگامی که آنها در آن “ما سعی خواهیم کرد’.”

Dava جیمز بازنشسته معلم رفت برای دیدن بایدن صحبت می کنند در یک هتل محلی. او به شما رای دادن برای او و توجه او را به عنوان داشتن در خدمت اوباما هست. اما او زندگی می کند در یک آیووا منطقه ارائه شده توسط کنگره استیو کینگ یک جمهوری خواه که یک بار گفت: آمریکایی ها نمی باید به نگرانی در مورد یک اقلیت زیرا سیاه پوستان و اسپانیایی “خواهد بود مبارزه با هر یک از دیگر قبل از آن اتفاق می افتد”.

جیمز فکر می کند پادشاه می شود و انتخاب مجدد به دلیل اینکه اکثر مردم در 85% سفید آیووا را درک نمی کنند آنچه در آن است می شود و او می خواست به دانستن از بایدن چگونه او را تغییر دهد.

“من می خواستم به او کمک من برای انتشار این واقعیت است که مردم آیووا نمایندگان شان همیشه نمی بینم چه آنها مشترک با یک اقلیت حتی اگر آنها سمت راست وجود دارد,” او گفت:. “من یک زن سفید, بنابراین من در حال حاضر می دانم آنچه که من در یک حقوق و دستمزد در پایین لیست از آنچه شما انجام می دهند برای زندگی.”
Supporters of Bernie Sanders at a campaign event in Des Moines, Iowa on 20 January 2020.

‘فقط هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم خطر چهار سال دیگر’

آلیسون مک کارتی, وکیل مهاجرت, یک ساندرز حامی در سال 2016 و تحریم کلینتون در انتخابات عمومی ،

“او یک فرد الهام بخش. من آورده ام بچه ها من در اینجا به تجمع امروز به طوری که آنها می تواند احساس انرژی و بخشی از این هیجان,” او گفت:.

اما حتی او اندک شک و تردید و فکر می کند او ممکن است مجبور به تنظیم پیام خود را در سیاست ها از جمله بهداشت و درمان به عنوان اگر او می رود به انتخابات عمومی.

مک کارتی گفت که اگر ساندرز است که نامزد آن خواهد بود ضروری است که گسترده تر حزب دموکرات پشت او حتی اگر او اذعان دارد او موفق به بازگشت کلینتون. با ادراک او گفت که او را به هر کس که نامزد حزب دموکرات است این سال است.

اما پس از آن او تردید.

“من نفرت رای گیری در این راه استراتژیک به جای در یک مطلب اصولی راه است. اما من احساس می کنم که فقط هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم خطر چهار سال دیگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این نقطه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>