ما نمی توانیم تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن در این بحران بی سابقه ای. کنگره باید منجر به راه | برنی ساندرزمنn این بی سابقه لحظه ای در تاریخ آمریکا, ما نیاز به یک بی سابقه قانونگذاری پاسخ. رئیس جمهور تهمت ناتوان از ارائه رهبری و به جای آن همچنان به گمراه کردن مردم و عمل سیاسی خود بهره. پس از آن کنگره است که باید منجر شود و آن را باید انجام دهید در حال حاضر.

با اضطراب در حال رشد هر کس در کشور ما نیاز به دانستن است که در میان این وحشتناک همه گیر و بحران اقتصادی خود را در دولت در حال انجام است همه چیز ممکن است برای نگه داشتن آنها را سالم و از نظر مالی امن.

به عبارت دیگر ما نیاز به ساخت بنا و گسترش اخیر بسته محرک اقتصادی جدید و جسورانه در قوانین اضطراری است که باید منتقل شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در اینجا چند اصول اصلی است که باید گنجانده شده در این قانون.

اولین کنگره باید به صراحت اجازه که دفاع تولید عمل به طور کامل استفاده شده که به تقاضای بخش خصوصی شروع به ارائه تجهیزات و محصولات است که ما پرسنل پزشکی به شدت نیاز به درمان بیماران خود را. ما نمی توانیم تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را انجام دهد.

اخیر گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست شروع به سفارش تجهیزات مهم مانند ماسک تا مارس. آن است که فراتر از درک است که در ثروتمندترین کشور روی زمین, پزشکان و پرستاران در سراسر کشور در حال قرار دادن زندگی خود را در خط به دلیل آنها عدم عرضه کافی از فولاد ماسک و دستکش و روپوش. ما نیز باید تولید هواکش و همچنین انواع تست کیت که ما باید در حال حاضر و در آینده نیاز خواهد شد و همچنین به عنوان کاهش عرضه برخی از داروهای تجویزی است که ضروری است برای درمان این ویروس. متحده و بیمارستان ها باید به رقابت در برابر یکدیگر. دولت فدرال باید سرب در تلاش های هماهنگی.

بیشتر در طول این بحران هر آمریکایی باید قادر به دریافت همه از بهداشت و درمان آنها نیاز به در نظر گرفتن درآمد. قبل از همه گیر 87 میلیون نفر بیمه یا underinsured. این تعداد به سرعت در حال افزایش که میلیون ها نفر از کارگران هستند نه تنها از دست دادن شغل خود هستند اما همچنین از دست دادن کارفرمای خود را بر اساس بیمه درمانی.

هزینه درمان در بیمارستان برای coronavirus مقدار به ده ها هزار دلار است. متأسفانه ما در حال حاضر دیده می شود افرادی که تاخیر در درمان به دلیل نگرانی در مورد هزینه. در این بیماری همه گیر عدم بیمه منجر به مرگ و میر بیشتر و بیشتر Covid-19 انتقالات.

تا زمانی که این بیماری همه گیر در ادامه مدیکر باید قدرت را به پرداخت تمام deductibles شرکت پرداخت و از جیب هزینه های مراقبت های بهداشتی برای ایجاد و underinsured. هیچ کس در امریکا که بیمار است و بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت باید ترس به دنبال درمان پزشکی نیاز آنها در طول این بحران ملی.

بدیهی است که کنگره باید نه تنها نشانی از بحران همه گیر آن نیز باید با عمل شدید حس فوریت به طور موثر مقابله با بحران اقتصادی نیز هست.

در دو هفته گذشته به رکورد 10 میلیون نفر ثبت نرخ بیکاری – بیش از طول کل سال 2008 رکود اقتصادی ، Frighteningly های سنت لوئیس فدرال رزرو پروژه های که 47 میلیون نفر بیشتر ممکن است تبدیل به بیکار تا پایان ماه ژوئن با بیکاری رسیدن به 32 درصد است. در حالی که چنین تخمین می زند ممکن است بدترین سناریو از این بیماری همه گیر به ما آموخته است که بدترین سناریو مورد است آنچه که ما باید برنامه ریزی برای. به خاطر کار خانواده ها در سراسر این کشور ما باید آماده برای همه احتمالات است.

ما نمی توانیم صبر کنید قبل از مصرف اقدام جسورانه است که لازم است. به نظر من, آن را حس می کند خیلی بیشتر برای جلوگیری از فروپاشی اقتصاد ما نسبت بدانند چگونه ما آن را به عقب با هم و پس از آن وتکه. به سادگی اعلام کرد که بدان معنی است که هر کارگر باید در حفظ و دریافت خود و یا چک و مزایای در طول بحران. در اخیر اضطراری امداد لایحه کنگره اختصاص بیش از $25bn در کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی به طوری که 2 میلیون نفر از کارگران در این صنعت ادامه خواهد داد برای دریافت کامل خود را چک و مزایای طریق 30 سپتامبر. و دقیقا کاری است که ما باید انجام دهید برای هر کارگر در امریکا است. این است که یک رادیکال ایده. آن است که شبیه به آنچه در فرانسه و نروژ و دانمارک و انگلستان و کشورهای دیگر در حال انجام است.

بیشتر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و ما باید پول به دست مردم بلافاصله ارائه $2,000 ماهانه اورژانس پرداخت به هر فرد در کشور تا زمانی که بحران را تصویب کرده است.

علاوه بر این ما باید تضمین پرداخت های پزشکی و مرخصی استعلاجی به همه کارگران است. برآورد شده است که تنها 12 درصد از کارگران در کسب و کار است که به احتمال زیاد به باز بماند در طول این بحران در حال دریافت پرداخت مزایای مرخصی استعلاجی به عنوان یک نتیجه از دوم coronavirus امداد بسته است. ما باید برای افزایش این رقم به 100%.

علاوه بر این کارگران که در خط مقدم از این بحران از جمله کسانی که در فروشگاه های مواد غذایی و انبار و امدادگران و پرستاران داروخانه داخلی کارگران پستی کارگران مزرعه و کارگران حمل و نقل عمومی و رانندگان کامیون و سرایداران باید دریافت 500 دلار در هفته خطر پرداخت مهد کودک و امن و محل کار.

در نهایت ما باید با قرار دادن یک توقف فوری اخراج سلب حق مالکیت و ابزار بسته آف و تعلیق پرداخت اجاره و وام وام مسکن برای اقامت اولیه در طول این بحران است.

این یک ترسناک و ویرانگر هم برای کشور ما و جهان است. هرگز قبل از ما در طول عمر ما تا به حال برای مقابله با یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی و اقتصادی بحران.

مردم آمریکا شایسته و نیاز به رهبری واشنگتن است که عمل پرخاشگرانه قرار می دهد کار مردم فراهم می کند و صلح از ذهن به آسیب پذیر ترین افراد در کشور ما است. در حال حاضر بیش از هر نقطه در تاریخ اخیر ما در این با هم. ما باید با عشق و محبت و ضرورت.

مورخان به عقب نگاه خواهد کرد در این زمان تا ببینید که چگونه ما در برخورد با این بحران بی سابقه ای. من امیدوارم که آنها را مشاهده کند که ما در پاسخ با شجاعت و جسارت که در حال حاضر مورد نیاز است.

  • برنی ساندرز است سناتور آمریکایی از ایالت ورمونت و دموکرات نامزد ریاست جمهوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>