“ما نمی توانیم بهداشت و درمان’: ما کارگران بیمارستان مبارزه برای دستمزد بالاتربیمارستان و بهداشت و درمان کارگران در سراسر ایالات متحده در حال راه اندازی اتحادیه دیسک و سازماندهی تظاهرات به منظور پیروزی دستمزد بالاتر و شرایط کاری بهتر و گفت: صنعت خود سوء استفاده آنها و برگ آنها اغلب قادر به پرداخت هزینه بهداشت و درمان با وجود کار در این بخش است.

در شیکاگو خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بهداشت و درمان, ایلینوی, ایندیانا, میسوری کانزاس (SEIU) در حال راه اندازی یک کمپین برای سازماندهی کارگران بیمارستان برای اطمینان از 15 دلار حداقل دستمزد به گسترش کارگران در خارج از محدوده شهر شیکاگو که در آن وعده این افزایش در حال حاضر شده است به دست آورد.

با توجه به SEIU وجود دارد حدود 50000 دستمزد پایین کارگران بیمارستان در سراسر منطقه مترو شیکاگو و حدود 10 ، 000 در حال حاضر به نمایندگی از اتحادیه.

LeChrisha پیرسون یک مادر تنها و certified nursing assistant برای هشت سال در شیکاگو کوه سینا در بیمارستان یکی از حدود 400 کارگر در بیمارستان که سازماندهی اتحادیه در ماه ژوئن 2019 و تهدید به اعتصاب در ماه نوامبر سال 2019 قبل از برنده شدن در یک قرارداد است که افزایش مزد برای همه کارگران به 15 دلار در ساعت است.

او با این نسخهها کار دو تا سه شغل از جمله به عنوان یک راننده تحویل برای بارگذاری می خورد, به پایان می رسد دیدار در حالی که کار تمام وقت در بیمارستان.

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که هر بیمارستان کارگر در سراسر این شهرستان دارای یک صدای وقتی که می آید به تصمیم گیری در محل کار” اضافه شده پیرسون. “این فقط شروع است, اما آن را یک کمپین است که نیاز به گسترش در سراسر سیستم بهداشت و درمان به عنوان یک کل است.”
LeCrisha nPearson: ‘We’re trying to make sure every hospital worker across the city has a voice.’

به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی چهار اتحادیه بيمارستان در منطقه شیکاگو خواهد بود برای مبارزه با اتحادیه جدید قرارداد به مسائل شایع در سراسر بیمارستان صنعت از جمله حقوق پایین و ضعیف کار شرایط غیرقابل تحمل بهداشت و درمان و نابرابری در بیمارستان بودجه.

“کار ما در زمینه بهداشت و درمان, اما ما نمی توانیم بهداشت و درمان خودمان. این مسخره است. زمانی که ما در مسائل نیروی انسانی آنها می تواند کار ما شناخت ما کوتاه کارکنان, اما آنها اهمیتی نمی دهند” گفت: arteaga, یک بیمار مراقبت تکنسین در شمال غربی بیمارستان یادبود و یک اتحادیه رئیس مباشر.

او به تازگی دریافت تهدید به طرح دعوی در دادگاه به علت ناتوانی در پرداخت بدهی های پزشکی او تعلق پس از بازدید اتاق اورژانس به بیمارستان که در آن او کار کرده است در 16 سال.

شمال غربی نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در این داستان.

یکی از اتحادیه های کارگری سازماندهی اهداف کارگران بیمارستان در شفق قطبی, بهداشت و درمان, که هنوز اتحادیه.

لایحه Gentry کار کرده است به عنوان یک EMT و CNA برای 23 سال در حمایت از شفق قطبی مسیح مرکز پزشکی در Oak Lawn, Illinois. با وجود کار در بیمارستان برای بیش از دو دهه و برگزاری دو گواهینامه او فقط 18 دلار یک ساعت با غیرقابل تحمل سلامت بیمه, بدون بازنشستگی و مجبور به انجام کار در خارج از شغل خود دامنه.

“ما در حال پاسخ دادن به تلفن و انجام مستقیم مراقبت از بیمار به عنوان به خوبی. ما پرداخت را منعکس نمی کند ما وزیر کار گفت:” Gentry. “ما در حال overworked و underpaid. شما فکر می کنم چرا که ما مراقبت از مردم و مزایای ما را منعکس است که, اما من در حال حاضر در بیمه چون من نمی تواند استطاعت بیمه بهداشت و درمان ارائه شده توسط بیمارستان.”
Bill Gentry: ‘I’m currently on my wife’s insurance because I can’t afford the health insurance offered by the hospital.’

یک سخنگوی مدافع شفق بهداشت نیست آدرس های اضافی وظایف شغلی Gentry توضیح داده شده اما ذکر یک ایمیل به این شرکت بالا بردن حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت تا سال 2021.

“در حالی که ما احترام افراد حقوق در نظر گرفتن عضویت در اتحادیه ما افتخار و می خواهید برای حفظ ارتباط مستقیم ما با اعضای تیم ما اجازه می دهد ما برای ایجاد بهترین محیط را برای آنها به دنبال شور و شوق خود را و کمک به ما تحویل امن و با کیفیت مراقبت از بیمار” سخنگوی گفت.

در ضمن در لاس وگاس, بیمارستان, کارگران در حال مبارزه با پیشنهاد کاهش در آخرین قرارداد اتحادیه با دره بیمارستان مرکز پزشکی متعلق به UHS یکی از بزرگترین بیمارستان های زنجیره ای در ایالات متحده است.

پت Porchia مشغول به کار به عنوان محیط زیست و خدمات همراه در دره بیمارستان مرکز پزشکی برای 23 سال قبل از او از کار اخراج شد همراه با دو نفر دیگر اتحادیه استوارت در نوامبر سال 2019.

“آنها اخراج سه نفر از ما در اتحادیه کمیته در یک هفته” Porchia گفت. “من می دانستم که آنها آماده به آتش من. آنها دنباله ما هر روز و گاهی سه مدیران را بررسی ایستگاه های ما به نوبه خود بیش از هر چیز به پیدا کردن چیزی برای نوشتن من تا آن روز آنها را دوباره در هفته آینده انجام چیزی مشابه به همین.”

با توجه به آشپزی اتحادیه محلی 226 که نشان دهنده کارگران در دره بیمارستان مرکز پزشکی بیمارستان است که پیشنهاد به کاهش دستمزد توسط $3 ساعت از بین بردن یک تضمین 40 ساعت کار در هفته و از بین بردن سلامت و مزایای بازنشستگی. ناعادلانه کار تمرین اتهامات عنوان شده برای اخراج ثبت ملی روابط کار هیئت مدیره (NLRB) در حال حاضر تحت بررسی است.

یک سخنگوی دره نظام سلامت کاهش یافته است به نظر Porchia را فسخ و یا اتحادیه مذاکرات قرارداد.

در پنسیلوانیا کارگران شده اند در تلاش برای سازماندهی یک اتحادیه در پیتسبورگ بزرگترین کارفرمای دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی (UPMC) برای چندین سال.

اسکندریه کاتلر یک سرویس غذا همراه در UPMC پروتستان و غربی بیمارستان روانی برای دو سال است که باعث می شود $14.42 یک ساعت است که تلاش برای سازماندهی یک اتحادیه برای خودش و همکاران.

در اوایل 2018, کاتلر دچار مصدومیت در کار است و هنوز هم با حدود 2000 $در بدهی های پزشکی از UPMC با توجه اتاق اورژانس مراجعه کنید. او با انتقاد از روند کند اجرای از UPMC طرح برای افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت تا سال 2021.

“همه چیز, صورت حساب ها و هزینه های زندگی است برای رفتن تا زمانی UPMC تصمیم می گیرد به پرداخت 15 دلار در ساعت” گفت: کاتلر. “آنها می گویند که آنها را به غرور و افتخار به عزت و احترام به مردم, اما آنها نمی دهد که به کارکنان.”

کاتلر توضیح داده شده است مرعوب مدیران برای حمایت از unionization و ذکر او را مجبور به حذف یک اتحادیه پین از او را.

UPMC مواجه شده است و چند ناعادلانه کار تمرین اتهامات با NLRBa با نتایج مختلط. در ماه اوت سال 2018 هیئت مدیره در برابر حکومت UPMC سفارش چندین بیمارستان UPMC برای بازگرداندن سه به طور غیر قانونی اخراج کارکنان و جلوگیری از ارعاب و تهدید و نظارت از کارگران است.

یک سخنگوی UPMC رد ادعای اتحادیه متلاشیکننده توسط مدیریت آن است. “ما همچنان به این باور است که کارکنان خود را بهتر تجربه زمانی که آنها کار می کنند به طور مستقیم با تیم مدیریت خود را” سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im