سازمان دیده بان در حال حاضر: فرماندار کومو می دهد Coronavirus به روز رسانی

Video player loading
رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک صحبت می کند در مورد وضعیت آخرین تلاش ها برای مبارزه با گسترش coronavirus.اعتباریاعتباری…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • د Blasio پیوست کومو در انتقاد از محرک معامله است.
  • بیمارستان نیویورک است درمان چند بيمار در یکی از ونتيلاتور.
  • مدارس است که در جلسه آنلاین, اما دانش آموزان بی خانمان در حال خاموش کردن.
  • ترس از coronavirus او را متوقف رانندگی برای بارگذاری. او از این در روز سه شنبه.
  • پزشکی ارتش کارگران تعیین می رسند در نیویورک امروز.

Coronavirus مجبور است, رستوران ها, مراکز خرید و هتل در نیویورک و دهها هزار نفر از کارگران به از دست دادن حقوق خود را. آن را نیز ایجاد اغتشاش ویران کردن دولت و خزانه شهرستان.

رکود اقتصادی پیش بینی شده است به هزینه نیویورک دولت 9 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار در درآمد مالیاتی با بدترین سناریو قرار دادن دولت در تنگه مالی دیده نمی شود پس از رکود اقتصادی سال 2008.

دولت و مسئولان شهرستان امیدوار بود که کنگره را نرم کردن ضربه از این بیماری همه گیر در 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که تصویب شد این هفته.

اما رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو به نام این بسته “وحشتناک” برای نیویورک در روز چهارشنبه. او گفت که تنها $3.1 میلیارد اختصاص داده شده برای کمک به دولت و بستن بودجه آن شکاف مبلغ ناچیز در مقایسه با آنچه متحده با کمتری تایید ویروس موارد و بودجه کوچکتر بودند میله میله برای به دست آوردن.

شهردار بیل د Blasio به نام اندازه گیری “غیر اخلاقی است.” او گفت: شهر نیویورک را دریافت کنید تنها 1 میلیارد دلار با وجود داشتن یک سوم از این کشور به ویروس موارد است. او گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست رئیس جمهور تهمت بومی نیویورکر “رفع این وضعیت است.”

سناتور چاک شومر از نیویورک رهبر اقلیت گفت: مقابله مزایای برای نیویورک شامل بیش از 40 میلیارد دلار در بیمه بیکاری کمک هزینه برای بیمارستان ها و بودجه برای حمل و نقل متروپولیتن که ridership حال کاهش یافت.

فقط در هفته گذشته ایالت نیویورک صرف بیش از 600 میلیون دلار در تجهیزات پزشکی. بودجه شکاف می تواند منجر به یک بحران نقدی در عرض چند ماه و تاثیر هزینه های آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

شهر نیویورک است و پیش بینی میلیاردها دلار درآمد از دست رفته منجر شهردار به سفارش سازمان به شناسایی 1.3 میلیارد دلار در بودجه کاهش است.

منهتن بیمارستان آغاز شده است درمان چند بيمار در برخی از آن هواکش دستیابی به موفقیت است که می تواند کاهش بحرانی کمبود دستگاه تنفس و کمک به بیمارستان های سراسر کشور در پاسخ به افزایش انتظار می رود از coronavirus بیماران.

NewYork-پروتستان بیمارستان شروع به اصطلاح “ونتیلاتور های” این هفته در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی, بیمارستان, مقامات گفت.

این روش کار کرده در مطالعات علمی مورد استفاده قرار گرفت و پس از 2017 لاس وگاس جرم تیراندازی. این اعتقاد بر این است که برای اولین بار از آن استفاده شده است به عنوان یک استراتژی بلند مدت است.

بسیاری از sickest Covid-19 بیماران نیاز به هواکش در تنفس. به طور کلی زمانی که بيماران تحت تهويه مکانيکی یک لوله قرار داده شده است به نای و یک پمپ می فرستد غنی از اکسیژن هوا به داخل ریه های خود را.

NewYork-پروتستان است که با استفاده از هواکش های تنها برای دو نفر در یک زمان است که نیاز به شبیه یک تنظیمات. دکتر جرمی Beitler یک بیماری ریوی متخصص در نیویورک-پروتستان/کلمبیا گفت که هر بیمار است که هنوز دریافت همان مقدار اکسیژن و سطح مراقبت. های نمی خواهد بلافاصله دو دستگاه تهویه دسترسی وی افزود: از آنجا که بسیاری از بیماران نیاز خود را.

Video player loading
این هفته در شهر نیویورک مدارس دولتی شروع آموزش از راه دور. اما برای بیش از 100 ، 000 دانش آموزان که بی خانمان های مجازی آموزش و پرورش ممکن است دور از دسترس.اعتباریاعتباری…Gabriela Bhaskar برای نیویورک تایمز

Allia فیلیپس هیجان زده بود به انتخاب کنید تا اپل از مدرسه اش در هارلم در هفته گذشته. او نمی خواهید به دست هر کلاس و امیدوار به زمین بر پايه چهارم رول افتخار دوباره.

روز دوشنبه زمانی که شهر نیویورک را از مدارس شروع از راه دور آموزش Allia اخراج کردن اپل در خانواده او را در یک پناهگاه بی خانمان در قسمت فوقانی سمت غرب.

و دیدم هیچ چیز نیست.

“من رفتم طبقه پایین برای پیدا کردن که آنها لازم نیست که هر گونه اینترنت” Allia را گفت. “شما screwing تا دختر من آموزش و پرورش. شما می خواهید به پیچ من ؟ خوب است. اما نه دختر من آموزش و پرورش است.”

سیستم مدارس دولتی را به سوئیچ از مدرسه به طور منظم به آموزش از راه دور در حال خروج فقیر و آسیب پذیر دانش آموزان پشت — به خصوص برآورد شده 114,000 زندگی در پناهگاه و مسکن ناپایدار — چون اکثر پناهگاه در شهر ندارد Wi-Fi در دسترس برای ساکنان و وزارت آموزش و پرورش هنوز ارائه دستگاه های با ساخته شده است در اینترنت.

گروه تقلا برای رفع این مشکل اما روشن نیست چقدر زمان از دست خواهد رفت. جدید آخرین مهلت برای توزیع به تمام دانش آموزان این آینده شنبه اما روز چهارشنبه این اداره گفت: پناهگاه اپراتور که تحویل نمی خواهد حتی شروع و تا روز دوشنبه.

اعتباری…از طریق خانواده آنیل Subba

آنیل Subba به نیویورک نقل مکان کرد از نپال حدود 15 سال پیش. یک زحمتکش خانواده گرا, انسان, او دست خود را سعی در انواع مختلف کسب و کار از جمله یک رستوران و یک فروشگاه طلا و جواهر.

حدود شش یا هفت سال پیش او شروع رانندگی برای بارگذاری.

در اوایل ماه مارس آقای Subba سوار یک بیمار مسافر از کندی فرودگاه بین المللی به Westchester County, بستگان گفت: New York Post.

او خیلی نگران او قرارداد coronavirus که او به طور ناگهانی متوقف چیدن تا مسافر خانواده اش گفت.

صبح روز سه شنبه آقای Subba, 49, درگذشت المهرست بیمارستان در کوئینز پس از آزمایش مثبت برای coronavirus خواهر خود Pushpalata Subba گفت: در یک مصاحبه.

برای سال آقای Subba به نام خواهر خود را هر روز. آخرین باری که او به او صحبت کرد بود روز شنبه. او در بیمارستان بود و نه به او اجازه می دهد هر بازدید کننده ای از جمله همسر و دو پسر و دختر.

یک برادرزاده Tumya Subba, گفت:, “او دوستانه به همه و با تمرکز بر خانواده اش است. او یک مددکار اجتماعی در جامعه ما بیش از حد او استفاده می شود برای کمک به خانواده های دیگر است.”

Uber را C. E. O. دارا Khosrowshahi در بیانیه ای گفت:, “دل ما به آنیل عزیزان و به هر کس درد و رنج بی سابقه ای در طول این زمان.”

مستقل رانندگان صنفی که نشان دهنده برای-استخدام راننده گفت که رانندگان را به معرض شرایط خطرناک در فرودگاه.

“فقیر فدرال غربالگری و قرنطینه روش در فرودگاه قرار داده بارگذاری, بلند کردن اجسام و رانندگان تاکسی در خطر غیر ضروری” گفت: Moira Muntz سخنگوی انجمن صنفی. “دولت گفتن بود بازگشت مسافران به خانه برو و خود قرنطینه اما ارائه یک راه امن برای گرفتن آنها را به خانه.”

بیش از 200 پزشکی کارگران از ارتش بیمارستان صحرایی در کنتاکی شد تا برای اعزام به ایالت نیویورک در روز پنج شنبه برای کمک به دولت در مبارزه با شیوع کروناویروس.

پرسنل از 531st بیمارستان مرکز در فورت کمپبل یک پایگاه ارتش در طول کنتاکی-تنسی مرز را “ارائه حمایت های پزشکی و بیمارستان قابلیت” با توجه به بیانیه.

به عنوان شیوع بدتر در نیویورک فرماندار کومو خواسته بود برای کمک های پزشکی از نظامی است. اعضای گارد ملی در حال حاضر فرستاده شده به کمک به نوبه خود چندین ساختمان های بزرگ از جمله Jacob K. Javits Center در منهتن به موقت مراکز پزشکی.

ارتش در اوایل این هفته صادر استقرار سفارشات به سه بیمارستان آن مراکز ارسال میدان بیمارستان به واشنگتن و نیویورک از ایالات سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

در چند ساعت روز سه شنبه, Dr. Ashley براي انجام ماساژ قفسه سینه در المهرست بیمارستان مرکز یک زن در 80s, یک مرد در 60 و یک زن 38 ساله که به یاد دکتر از نامزد. همه آزمایش مثبت برای coronavirus و رفته بود به ایست قلبی. همه در نهایت درگذشت.

Elmhurst یک 545-تخت های بیمارستان های عمومی در کوئینز آغاز شده انتقال بیماران رنج می برند نه از coronavirus به امکانات دیگر آن را به عنوان حرکت به سوی تبدیل شدن به یک مرکز اختصاص داده شده به طور کامل به وقوع. پزشکان و پرستاران تلاش کرده اند را با چند ده هواکش. تماس بیش از یک بلندگو از “تیم 700” این کد برای زمانی که یک بیمار در آستانه مرگ آمده چندین بار تغییر. برخی از درگذشت داخل اتاق اورژانس در حالی که انتظار برای یک تخت خواب.

یک کامیون یخچال شده و مستقر در خارج به نگه داشتن بدن مرده است. بیش از 24 ساعت گذشته, New York City, عمومی سیستم بیمارستان در بیانیه ای گفت: 13 نفر در المهرست فوت کرده است.

“این آخرالزمانی,” دکتر گفت: بری یک پزشکی عمومی مقیم در بیمارستان.

در سراسر شهر تبدیل شده است که کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده و بیمارستان و شروع به مقابله با این نوع از دلخراش خروش در مواردی که ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی در چین و ایتالیا است.

شهر نیویورک به طور موقت نزدیک بیش از دو تن بلوک به وسایل نقلیه آغاز صبح جمعه به مردم بیشتر باز فضاهای عمومی و جلوگیری از آنها را از ازدحام شهر پارک در نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این تعطیلی در حال شروع یک شهرستان پایلوت برنامه اعلام شده در روز سه شنبه توسط آقای د Blasio پس از انتقاد از آقای کومو بیش از تعداد افراد تجمع بیش از آخر هفته.

بسته بلوک های امتداد:

  • منهتن: خیابان پارک بین 28 خیابان و 34th Street

  • بروکلین: Bushwick خیابان بین جانسون خیابان و گرگرفتگی خیابان

  • ملکه: 34 خیابان بین 73 و خیابان و 80 خیابان

  • برانکس: Grand تلاقی چند خیابان یا جاده بین شرق Burnside خیابان و شرق 184th خیابان

خیابان ها را نزدیک به وسایل نقلیه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه. افسران پلیس را اجرا اجتماعی فاصله حداقل شش فوت است. ترافیک هنوز هم اجازه داده می شود در عبور از خیابان.

آقای د Blasio این هفته گفت که نیویورک شد “اکثریت” اجتماعی زیر-فاصله دستورالعمل حتی به عنوان شهر است و قرار است در مقررات جدید به آدرس آقای کومو نگرانی.

در یکی دیگر از اندازه گیری این شهر است که مصرف پایین بسکتبال hoops از 80 شهر 1,700 در دادگاه های بسکتبال وانت که در آن بازی هنوز در حال بازی.

“وجود خواهد داشت نه هر بازی بسکتبال به دلیل وجود خواهد داشت نه هر بسکتبال hoops” آقای د Blasio روز چهارشنبه گفت:.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ لوئیس Ferré-Sadurní مایکل طلا, یوسف گلدشتاین, نیکول هنگ وینی هو اندی, نیومن, Brian M. Rosenthal, مایکل Rothfeld, Somini Sengupta و تریسی Tully.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im