پخش زنده: اوباما به مداحان در تشییع جنازه جان لوییس

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد:

  • رئیس جمهور اوباما به مداحان: ‘امریکا ساخته شده بود توسط جان Lewises.’
  • رئیس جمهور بوش و کلینتون نیز تحویل سخنان ستایش است.
  • ‘همیشه رای می دهند.’
  • ‘در اینجا نهفته است درست پاتریوت آمریکایی.’
  • در خارج از کلیسا جمعیت توصیف میراث او: ‘نمی دادن تا بدون توجه به آنچه.’
  • در یک مشاهده دیروز مردم بمب معنای ” خوب مشکل است.’
  • آقای لوئیس نوشت: یک مقاله برای انتشار پس از مرگ او.
Video player loading
در مراسم تشییع نماینده John Lewis, سابق, رئیس جمهور, باراک اوباما, جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون همراه با بلندگو نانسی پلوسی پرداخت ادای احترام به حقوق مدنی و نماد.اعتباریاعتباری…نیکول Craine برای نیویورک تایمز

رئیس جمهور اوباما به مداحان: ‘امریکا ساخته شده بود توسط جان Lewises.’

اعتبار…الهام گر/کرج

تشییع جنازه جان لوییس های غول پیکر, از کنگره و حقوق مدنی دوران به خود جلب کرد سابق رئیس جمهور آمریکا و صدها نفر از عزاداران در روز پنج شنبه به Ebenezer کلیسای باپتیست محراب از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در سوزان روز در آتلانتا دیرین خود شهر به تصویب رسید.

در مدح رئیس جمهور سابق باراک اوباما در ستایش آقای لوئیس به عنوان یک “آمریکایی که ایمان مورد آزمایش قرار گرفت دوباره و دوباره برای تولید یک مرد از شادی خالص و نشکن پشتکار است.”

آقای اوباما گفت که او “بدهکار بدهی بزرگ” به آقای Lewis.

“ما در حال متولد شده با دستورالعمل ها را به شکل کامل تر اتحادیه” رئيس جمهور سابق گفت. “صریح در این کلمات است این ایده که ما ناقص است. که چه می دهد هر نسل جدید هدف این است که به این کار ناتمام از آخرین نسل و حمل آن بیشتر از هر فکر ممکن است.”

آقای اوباما خواسته کسانی که در حال حاضر به تصور شجاعت یک 20 ساله آقای لوئیس به عنوان او تلاش برای “چالش تمام زیرساخت ها از ظلم و ستم” و با جلو در یک تفکیک اتوبوس در جنوب.

“امریکا ساخته شده بود توسط جان Lewises” آقای اوباما گفت. “او به همان اندازه به عنوان هر کسی که در تاریخ ما به ارمغان آورد و این کشور کمی نزدیک تر به ما بالاترین ایده های. و روزی که ما به پایان آن سفر طولانی به سوی آزادی که ما تشکیل یک اتحاد کامل تر, آیا آن را در سال از شرکت ها یا دهه ها و یا حتی اگر آن را طول می کشد یکی دیگر از دو قرن John Lewis خواهد بود بنیانگذار که فولر عادلانه تر بهتر امریکا است.”

در یک روز زمانی که رئیس جمهور تهمت توییتی در مورد به تأخیر انداختن انتخابات ماه نوامبر که او نمی باید قدرت فراموش آقای اوباما همچنین گفت آمریکا سیستم انتخاباتی مورد حمله قرار گرفت. او تقبیح تلاش برای بستن مراکز رای دهی و تضعیف خدمات پستی در این منجر به یک انتخابات که در آن رای گیری از طریق پست ممکن است مهم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آقای اوباما به نام برای گسترش حق رای عمل می کنند که بازگرداندن حق رأی به felons را روز انتخابات یک روز تعطیل عمومی باز بیشتر مراکز رای دهی و ارائه کامل کنگره نمایندگی به ساکنان واشنگتن دی سی و پورتوریکو.

“اگر این همه طول می کشد تا از بین بردن filibuster دیگر Jim Crow یادگاری به منظور امن خدا داده حقوق هر آمریکایی پس از آن که آنچه ما باید انجام دهیم” آقای اوباما با اشاره به رویه حکومت در آمریکا است که نیاز به 60 رای اجازه می دهد تا بسیاری از قوانین به تصویب.

رئیس جمهور بوش و کلینتون نیز تحویل سخنان ستایش است.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون مشترک خاطرات شخصی از کار کردن در کنار آقای لوئیس در واشنگتن و درس او آنها را آموخت و ملت است.

“ما در یک زندگی بهتر و ارزشمندتر کشور امروز” آقای بوش گفت: “به دلیل John Lewis — و خود را مطیع ایمان به قدرت خدا در قدرت دموکراسی و قدرت عشق به لغو همه ما به زمین بالاتر.”

“در امریکا جان لوییس جنگیدند و امریکا, به اعتقاد من, در, اختلاف نظر اجتناب ناپذیر عناصر و شواهد از دموکراسی در عمل” او گفت:. “ما مردم از جمله اعضای کنگره و رئیس جمهور می تواند دیدگاه متفاوت در نحوه کامل اتحادیه ما در حالی که به اشتراک گذاری این اعتقاد است که ملت ما با این حال ناقص است در قلب خوب و شریف است.”

آقای کلینتون در ستایش آقای لوئیس پایدار تلاش بیش از چند دهه است.

“جان لوییس بود راه رفتن ملامت به افرادی که فکر می کردم” خوب ما ain’t وجود دارد و در عین حال ما کار شده است مدت زمان طولانی از آن زمان به کیسه آن ؟ او نگه داشته در حال حرکت است. او امیدوار بود و تصور و زندگی و کار کرده و نقل مکان کرد و برای معشوق خود جامعه است.”

“او به بسیاری از مشکلات در طول راه اما اجازه دهید فراموش نکنید او نیز توسعه یافته کاملا غیر طبیعی توانایی به درمان مشکل آب” آقای کلینتون گفت. “هنگامی که او می توانست عصبانی و مصمم به انصراف از او دشمنان او تلاش برای به دست آوردن تبدیل به جای. او فکر باز دست بود بهتر از مشت گره کرده.”

“من فکر می کنم این مهم است که همه ما که او را دوست داشتم به یاد داشته باشید که او بعد از همه, انسان,” او گفت:. “یک مرد مثل همه انسان های دیگر به دنیا آمد و با قوت که او بیشتر از زمانی که بسیاری از همین حالا. متولد شده با نقاط ضعف است که او سخت کار می کرد به ضرب و شتم زمانی که بسیاری نمی توانند. اما هنوز هم یک فرد است. از آن ساخته شده او را جالب تر از آن ساخته شده او را در ذهن من و حتی بیشتر.”

دیگران در جمعیت شامل سناتور کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker نیوجرسی; مجلس با نانسی پلوسی که همچنین به اظهارات; و آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین.

‘همیشه رای می دهند.’

اعتبار…الهام گر/کرج

تعدادی از سخنرانان تشویق مردم به استفاده از حق خود برای رای دادن یک حق آقای لوئیس مبارزه برای محافظت از.

“اگر شما واقعا می خواهید به افتخار این حقیر قهرمان, مطمئن شوید که به شما رای دادن گفت:” بیل کمپبل سابق شهردار آتلانتا.

“چه شما می توانید انجام دهید و من می خواهم به شما توصیه و نصیحت شما را واقعا به معنای به جان ما عشق: رای گفت:” Xernona کلیتون رهبر جنبش حقوق مدنی و پخش.

Jamila Thompson, معاون رئیس ستاد آقای لوئیس گفت: یکی از پیام های خود را به کسانی که در دفتر کار خود بود: “همیشه رای می دهند.”

سخنرانان همچنین به یاد می آورد روح لطیف که تشویق کسانی که در اطراف او برای مراقبت از مردم آنها را دوست داشت.

خانم تامپسون توصیف او به عنوان یک رئیس که نمی, استخدام بر اساس یک رزومه اما در یک متقاضی احساسات و الهام بخش کارکنان به ماندن با او برای چند دهه.

او “صرف هر لحظه بیداری پرداخت آن را به جلو,” او گفت: یک ویژگی که به معنای در حالی که او تا به حال زمان برای هر کس او اغلب در پشت برنامه. کارکنان آموخته اند به کار بر روی “جان لوییس ،

“مهم نیست که چقدر سخت کار می کرد او همیشه کار سخت تر,” او گفت:.

در راه همان است که او همیشه در زمان تماس از همسر خود یا پسر خود را, او گفت:, او بگویید کارکنان خود را به رها کردن همه چیز اگر آنها به حال یک خانواده در شرایط اضطراری. او بخشی از زندگی خود را در داخل و خارج از دفتر, خانم تامپسون گفت.

“او همه را به کسب و کار ما و وجود دارد در روح و یا در فرد به صورت بزرگ در لحظات,” او گفت:.

‘در اینجا نهفته است درست پاتریوت آمریکایی.’

در سخنان افتتاحیه این کشیش رافائل وارناک به نام کسانی که در حال حاضر به نظر آقای لوئیس میراث و متعهد به ادامه مبارزه برای دموکراسی و عدالت است.

“ما در حال احضار در اینجا چون ما در یک لحظه ای که وجود دارد برخی از در اتاق که خیلی بهتر در بخش از چشم انداز که نمی تواند ما را به طوری که آنها به دنبال تقسیم ما” گفت: آقای وارناک که در حال حاضر در حال اجرا برای یک کرسی در مجلس سنای ایالات متحده.

“در لحظه ای که وجود دارد این است که خیلی بدبینی سیاسی و خودشیفتگی که کهخود را به عنوان میهن پرستی در اینجا نهفته است درست پاتریوت آمریکایی که زندگی خود را به خطر انداخته و زندگی را برای امید و وعده دموکراسی است.”

آقای لوئیس بود به نام به وزارت به عنوان یک نوجوان آقای وارناک گفت و موعظه به خانواده اش جوجه. اما به عنوان او بزرگ شد به او به علل دیگر.

“به عنوان زندگی خود را شکل گرفت به جای موعظه موعظه او یکی شد. او یک زندگی, راه رفتن خطبه حقیقت گویی و عدالت در زمین است. او عاشق امریکا تا زمانی که امریکا آموخته است که چگونه به او عشق است.”

آقای لوئیس homegoing در Ebenezer تداعی دهه از حقوق مدنی تاریخچه. بدن از دکتر, شاه, یک مربی و متحد آقای لوئیس و دکتر همسر پادشاه Coretta اسکات کینگ دروغ side-by-side بیش از یک منعکس کننده استخر در سراسر Auburn خیابان یک افسانه خیابان, سیاه, تجارت و فرهنگ شناخته شده به عنوان “شیرین آبرن” که آن نیز به مارتین لوتر کینگ جونیور پارک تاریخی ملی.

آقای لوئیس عضو کلیسا که ماه گذشته به میزبانی مراسم تشییع جنازه برای Rayshard بروکس یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در آتلانتا رستوران مواد غذایی سریع.

در خارج از کلیسا جمعیت توصیف میراث او: ‘نمی دادن تا بدون توجه به آنچه.’

اعتبار…ملیسا طلایی برای نیویورک تایمز

آنها عکس هایی از جان لوئیس به عنوان یک آتشین جوان فعال و از جان لوئیس به عنوان یک سالمند دولتمرد. آنها دست تکان دادند و پرچم آمریکا و عینک تی شرت های مزین با آقای لوئیس شعار “خوب مشکل است.”

جمعیت پر از میدان خارج از Ebenezer کلیسای باپتیست شناخته شده به عنوان “امریکا آزادی کلیسا” روز پنج شنبه در خارج آقای لوئیس در مراسم تشییع جنازه.

پم قلاب سواد مربی در مدارس جایگزین پرواز با پسر عموی او از Brevard County, Fla. “تاریخ!” او گفت:.

“همیشه وجود دارد بسیار منفی اطراف آمریکایی های آفریقایی تبار” گفت: خانم قلاب, که سیاه و سفید است. “ما به دست می آمد در میان مثبت و لحظه ای که زندگی می کنند در ذهن آمریکایی ها برای سال ها و سال ها.”

به عنوان یک معلم او گفت: با حضور در جسم او می تواند کمک به انتقال بهتر آقای لوئیس میراث به دانش آموزان خود را یک میراث او به عنوان “نمی دادن تا بدون توجه به آنچه.”

او گنجینه لحظات جشن تاریخ سیاه. او پرواز به واشنگتن اوباما برای اولین بار افتتاح و به دیترویت برای حضور در یک مشاهده Aretha Franklin. “تاریخ” او گفت:.

در یک مشاهده دیروز مردم بمب معنای ” خوب مشکل است.’

اعتبار…نیکول Craine برای نیویورک تایمز

در طول چند روز گذشته از جان لوییس سفر کرده است این کشور از مادری اش آلاباما به سالن از واشنگتن دی سی به مشاهده جمعه در آتلانتا دیرین خود شهر به تصویب رسید که در آن نمرات از عزاداران به انتظارنشسته بودند تا در یک بعد از ظهر سوزان به او پیشنهاد خداحافظی.

یک کاروان روز چهارشنبه به رهبری آقای لوئیس در یک آخر تور آتلانتا شهر او به نمایندگی در کنگره برای بیش از سه دهه و یک محل او کمک کرد ایجاد به عنوان خانه معنوی از یک جنبش بی خشونت در اعتراض به نژادپرستی.

اما در این نهایی سفر نعش کش حامل بدن از کنگره و رهبر جنبش حقوق مدنی طی یک شهرستان که در هفته های اخیر شده است متصلب توسط آشفتگی. آن را سوار در خیابان که در آن نمرات از تظاهرکنندگان راهپیمایی در تابستان امسال در اعتراض به خشونت های پلیس از جمله تیراندازی مرگبار از آقای بروکس.

آقای لوئیس مرگ بر جولای 17 آمد در میان لحظه ای از ناآرامی ها در سراسر امریکا با ملت دوباره کشتی با آن مشکل تاریخ نژادی. و در این روز از آنجا در یادبود حوادث در آلاباما و واشنگتن یک فرد پس از بعدی به استناد آقای لوئیس credo از وارد شدن به “خوب مشکل است.” به عنوان یک مرد جوان — و برای بقیه عمر خود را — او تعریف آن به عنوان یک اخلاقی تماس با شورشی از طریق ابزارهای مسالمت آمیز در برابر بی عدالتی حتی اگر عواقب خطر ناک بودند.

گفتگو در مورد آقای لوئیس میراث با برخی از همکاران خود دعوت او را “وجدان کنگره” تحت فشار قرار دادند که بسیاری از فعالان و دیگران را در نظر بگیرید که چگونه پیام خود را از مقاومت بدون خشونت را تحمل کرده است و تکامل یافته برای نسل جدید حمل در مبارزه است.

“این آسان برای رفتن خشونت در خشونت” دیوید پارکر یک کهنه سرباز ارتش که با این نسخهها کار برای یک شرکت پیک روز چهارشنبه گفت: به عنوان او ایستاده بود در یک خط طولانی در خانه ملت به پیشنهاد آقای لوئیس وداع. “بخش سخت صلح است.”

“شما راه دیگری بروید” آقای پارکر, 54, گفت:, “شما در حال رفتن به منفجر کردن کشور است.”

خارج از طلا گنبد گرجستان کنگره متنوع جمعیت که آمده بود برای ادای احترام خود را snaked در اطراف ساختمان و به نظر می رسید به طور مداوم دوباره پر کردن خود را. جمعیت جوان و پیر, در مانتو و حروف در لباس رسمی و پیراهن های مزین با شعار جدید حقوق مدنی جنبش اعتراضی که آقای لوئیس تا به حال از صمیم قلب تایید شده است.

سدریک Williams, 56, یک تکنولوژی کارگر صحبت از رشد در ممفیس و از بودن زخم به عنوان یک مرد جوان توسط 1968 ترور دکتر کینگ در زادگاه خود.

آقای لوئیس سازگار موعظه مشترک بشریت است که فراتر از موانع نژادی به او صحبت کرد و به او اصرار که مردم و ملت قادر به تغییر فقط به عنوان آقای ویلیامز خودش را تغییر داده بود.

“ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد همان مسائل” آقای ویلیامز گفت که او تا به حال شده است heartened توسط آقای لوئیس در آغوش سیاه زندگی مهم تلاش به عنوان آخرین فصل در یک جنبش او تا به حال کمک به هدایت کردن. “ما در حال ایستاده بر روی شانه ها از عظمت است.”

[بیشتر بخوانید: عزاداران گفت: آقای لوئیس پیام بدون خشونت مقاومت باید در زندگی.]

آقای لوئیس نوشت: یک مقاله برای انتشار پس از مرگ او.

آقای لوئیس نوشت: یک مقاله در مدت کوتاهی قبل از مرگ خود برای نیویورک تایمز برای انتشار در روز تشییع جنازه او. در اینجا گزیده ای است.

در حالی که من هم در اینجا در حال حاضر به پایان رسیده است, من می خواهم شما بدانید که در آخرین روز و ساعت از زندگی من به شما الهام بخش من است. شما من با امید در مورد فصل بعد بزرگ آمریکایی داستان زمانی که شما با استفاده از قدرت خود را به ایجاد یک تفاوت در جامعه ما است. میلیون ها نفر از مردم با انگیزه به سادگی توسط انسان شفقت گذاشته بار بدست آورد. در سراسر کشور و جهان به شما در تنظیم کنار نژاد و سن و زبان و ملیت به تقاضای احترام به کرامت انسانی.

است که چرا من تا به حال به بازدید Black Lives Matter پلازا در واشنگتن هر چند من بستری در بیمارستان روز بعد. من فقط به حال به دیدن و احساس آن برای خودم که بعد از چندین سال شاهد سکوت حقیقت این است که هنوز هم در راهپیمایی.

امت تا من جورج فلوید. او من Rayshard بروکس, ساندرا مطلوب و Breonna تیلور. او 14 هنگامی که او کشته شد و من تنها 15 سال سن در زمان. من هرگز فراموش نکنید لحظه ای که آن چنان روشن است که او به راحتی می تواند شده اند به من.

هر چند که من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا بر این باورند. در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.

[جزئیات بیشتر در مورد این مقاله و آقای لوئیس میراث از زمان سرمقاله صفحه ویرایشگر کاتلین Kingsbury.]

ریچارد Fausset, ریک Rojas و لوسی Tompkins کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>