زمان هدر رفته: چگونه San Francisco شکست خورده آن جمعیت بی خانمان در میان coronavirusبه عنوان سان فرانسیسکو وارد هفته چهارم آن از پناه در محل هزاران نفر که بی خانمان در شهر کالیفرنیا باقی می ماند بیشتر در معرض خطر عفونت با Covid-19 از طرفداران می گویند.

با بهداشت عمومی بحران بی خانمانی و coronavirus برخورد سر در سان فرانسیسکو است دست و پنجه نرم کردن با چه بی خانمان کمک رسانی طرفداران و قانونگذاران محلی در حال تماس با یک شکست در پاسخ.

هزاران نفر از مردم در حال زندگی در پناهگاه به سر می برند و در خیابان با دسترسی کمتر به منابع دوش و راه هایی برای سالم ماندن از قبل از شروع این بیماری همه گیر. حداقل سه پناهگاه ساکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

این سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد وعده داده شده برای باز کردن جدید congregant پناهگاه برای کاهش ازدحام بیش از حد و به تهیه اتاق های هتل برای آسیب پذیر ترین در میان جمعیت بی خانمان. “ما در حال حرکت رو به جلو با ما ساکنان آسیب پذیر به اتاق های هتل ها و اولویت بهداشت عمومی در همه تصمیم گیری ما برای کسانی که زندگی در جمع تنظیمات” جف کرت, شهردار, سخنگوی, گفت نگهبان.

اما دو شاخه از شهرستان دولت در حال تقسیم بر نحوه رسیدگی به بحران با هیئت ناظران به اتفاق آرا جانبداری با فعالان در تماس با شهردار تلاش ها کافی نیست و به تعویق افتاد. شهر نمی تواند خانه فقط در برخی از اتاق های هتل و اجازه دهید هزاران نفر همچنان در معرض خطر ابتلا به عفونت گفتند. “در نهایت آن را به می آید که آیا ما در مشاهده هر فرد در زندگی به عنوان داشتن ارزش” مت هانی و ناظر گفت. “بقیه از ما پناه در محل. بقیه از ما درک ارزش ماندن در خانه. اما برای این جمعیت در این شهرستان است عمدا با قرار دادن آنها در معرض خطر جدی و به عنوان یک نتیجه از قرار دادن هر کس دیگری در معرض خطر است.”

روشن ترین نماد از قطع بیش از بحران پاسخ مرکز Moscone. فقط در هفته گذشته شهردار شد شعار تلاش به نوبه خود در این کنفرانس مرکز که در آن استیو جابز معرفی آیفون 13 سال پیش به اورژانس پناهگاه بی خانمان. پس اعتراض گسترده بعد از عکس از داخل نشان داد نازک تشک در طبقه تقسیم جسمی فاصله سلول ها توسط نوار پوشش مقامات مجبور شدند به تجدید نظر خود را پناهگاه اضطراری برنامه ها در کامپیوتر است.

خیابان ورق
(@StreetSheetSF)

BREAKING: شهردار نژاد مردد برای توده داخل اردوگاه: یک نگاه در داخل مرکز Moscone جمع “پناهگاه”#Covid_19 #بی خانمانی #SanFrancisco #HouseUsNow #Housing4All #shelteringinplacehttps://t.شرکت/sL8p5RGdcc pic.twitter.com/W3TLhH3dei

6 آوریل سال 2020

‘خوشحال فقط برای یک محل به خواب’

زمانی که سن فرانسیسکو صادر اقامت در خانه سفارش در 16 مارس وجود دارد راهنمایی کوچک برای آنچه که برآورد شده بیش از 8000 افراد بی خانمان در این شهر می توانید انجام دهید برای محافظت از خود از coronavirus و کمک به جلوگیری از گسترش آن.

منظور از آنها خواست “برای پیدا کردن سرپناه و سازمان های دولتی برای ارائه آن” اما این شهر پناهگاه در حال حاضر به لبه پر شده و تشکیل فقط نوع شلوغ تنظیم است که مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که می تواند کمک به گسترش Covid-19.

در تلاش برای تصویب فیزیکی بهتر فاصله پروتکل در پناهگاه مسئولان شهرستان متوقف و در نظر گرفتن ساکنان جدید روز پس از سفارش. این waitlist برای یک تخت به سرعت رشد کرد و به 1,089.

در ضمن بسیاری نه برای سود سازمان است که در ارائه خدمات به unhoused مجبور شدند به نزدیک است. پناهگاه استفاده می شود که به مردم اجازه می دهد به جمع در طول روز بسته خود را درب. به طوری که ورزشگاه با دوش کسب و کار با دستشویی های عمومی و حتی کتابخانه های عمومی که در آن unhoused می تواند به خشک ماندن از باران. سان فرانسیسکو تا به حال رسما ممنوع, چادر در پیاده رو در سال 2016 آغاز شده اما فعالان عبور آنها را در امیدوار است که یک لایه نازک از نایلون و پلی استر کمک خواهد کرد که نگه داشتن افراد بی خطر است.
The San Francisco mayor, London Breed

اندرو Bracci شده بود بی خانمان و در سان فرانسیسکو از سال 2015. بنابراین زمانی که او به شهر بازگشت در ماه گذشته و او مجبور به ترک خود را دوست پسر سابق آپارتمان زیرا او می ترسید برای ایمنی خود او بود بیش از حد نگران است. “من فکر کردم من بی خانمان قبل از” 23 ساله گفت. “من می تواند انجام این کار است.”

اما همجنسگرایان مرکز بسته شد و چهار مسکن کلینیک رفت نمی تواند هدایت او در مسیر درست است.

Bracci به پایان رسید تا فروش برخی از اموال خود را و ادغام تا 90 دلار برای اقامت برای یک هفته در یک خوابگاه. او را برداشت تا به اندازه کافی DoorDash و Postmates شغل به پرداخت برای هفته بعد از آن بیش از حد.

او در حال حاضر سهام یک اتاق با سه غریبه که نیست توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی اما او مراقبت می کند. “من خوشحال هستم فقط به یک محل برای خواب,” او گفت:.

خالی اتاق های هتل

در قلب این انتقاد بیش از این شهر پاسخ این است که دهها هزار نفر از اتاق های هتل ها خالی سمت چپ از coronavirus متوقف ترین سفر ملی و بین المللی. از اوایل روز از coronavirus در کالیفرنیا ایالتی و مقامات محلی باید در مورد تهیه این اتاق برای بی خانمان ها و افرادی که در هیچ جای دیگری به قرنطینه. “این مهم است که ما اقدامات مانند این برای مراقبت از ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر از جمله افرادی که بی خانمان” نژاد گفت: شش روز قبل از او صادر اقامت در خانه سفارش دهید.

شهردار اعطا شده بود قدرت اختیار خالی اتاق های هتل ها زمانی که او اعلام وضعیت اضطراری در ماه فوریه و تعدادی از هتل ها آمده اند به جلو مایل به کار با این شهر است. روز جمعه گاوین Newsom, کالیفرنیا, فرماندار, اعلام کرد که دولت و حوزه های قضایی محلی را دریافت خواهید کرد تا 75% هزینه-سهم بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (Fema) برای اتاق.

اما به جای بلافاصله از بین بردن تمام ساکنان از خیابان ها به سر می برند و پناهگاه برای کاهش تاثیر این ویروس قبل از آن ضربه مسئولان شهرستان در ابتدا تصمیم گرفت که این اتاق خواهد بود محفوظ است فقط برای کسانی که تا به حال آزمایش مثبت شده بود در معرض ویروس و یا در حال حاضر در پناهگاه در نظر گرفته و به ویژه آسیب پذیر به این بیماری – مردم بیش از سن 60 یا با شرایط بهداشتی اساسی.

طرفداران گیج شد. “ما باید این خالی اتاق هتل, و این است زندگی و مرگ وضعیت” گفت: کلی کاتلر حقوق بشر سازمان نه برای سود ائتلاف در بی خانمانی.

هفته گذشته مقامات گسترش پارامترها شامل بیشتر افراد بی خانمان زندگی می کنند در خیابان ها که آسیب پذیر در نظر گرفته شد. اما شهردار را حفظ کرده است که آن را غیر ممکن است برای هر فرد بی خانمان در خالی اتاق هتل.

اعتراض عکس

“من می دانم که ما باید هزاران نفر از اتاق های هتل ها در اینجا در سان فرانسیسکو” نژاد روز چهارشنبه گفت:. “من می دانم که مردم می پرسند: چرا ما فقط درها را باز کنید و اجازه دهید هر کسی که بی خانمان است دسترسی به یک اتاق هتل ؟ من آرزو می کنم آن است که آسان است. من آرزو می کنم آن است که آسان برای کمک به افرادی که متاسفانه مبارزه با اعتیاد به مردم که متاسفانه در حال مبارزه با بیماری های روانی. من آرزو می کنم آن است که آسان به فقط ارائه یک محل برای آنها بود.”

در هفته بعد او هشدار داد که این شهر را برای هماهنگ کردن نیروی انسانی و امنیت و وعده های غذایی در هر یک از هتل به عنوان به خوبی. “کارهای زیادی است که می رود به نه فقط داشتن منابع وجود دارد اما مطمئن شوید که افرادی که در حال کار با افراد دیگر که ما آنها را امن نگه دارید,” او گفت:.

در یک ایمیل به نگهبان ترنت Rhorer این شهر خدمات انسانی مدیر آژانس قرار داده و آن را با صراحت بیشتر: “با توجه به قابل پیش بینی کمبود بودجه بیش از $1bn که این شهرستان خواهد شد به احتمال زیاد رو به رو می شود در طول دو سال آینده آن خواهد بود نه از لحاظ مالی محتاطانه به صرف شهرستان صندوق به طور کلی در اجاره هزاران اتاق های هتل برای یک جمعیت بزرگ که نیاز به فوری Covid بهداشتی قرنطینه یا انزوا مداخله.”

بهداشت عمومی کارشناسان استدلال کرده اند که مسکن این جمعیت بی خانمان در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش coronavirus را بیشتر دولت را تلاش برای صاف و منحنی اقتصاد به حالت عادی بازگشت.

میریام Komaromy پزشکی مدیر Grayken مرکز اعتیاد در بوستون مرکز پزشکی اشاره کرد که با ارائه امن مکان های فردی به پناهگاه شهرستانها اساسا جلوگیری از “تمام اقدامات ما در جای خود قرار داده از موثر بودن به دلیل آن اجازه می دهد تا بخشی از جمعیت را به ادامه به نرخ بالایی از عفونت”.

“این یک خشم اخلاقی به رسمیت شناختن این است که مسلما این گروه که کمترین آسیب پذیری را به مرگ از Covid و فقط به چشم پوشی از آن” Komaromy گفت. “اما حتی اگر شما فقط به چشم پوشی از آن است که بهداشت عمومی استدلال خیلی قوی است که به نظر می رسد به من که مقامات دولتی باید commandeering را در هتل ها و ساختمان خالی و overruling صاحبان املاک و فقط گفت:” ما نیاز به انجام این کار. این یک اضطراری برای بهداشت عمومی.'”

طرح تساوی انتقاد

تغییر و تحول در مرکز Moscone قرار بود برای کمک به کاهش برخی از فشار بر سیستم سرپناه و سوالات در اطراف اتاق های هتل ها و نژاد بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفته در این شهرستان را برنامه ریزی برای حرکت 394 نفر از دیگر پناهگاه بی خانمان به مرکز همایش ها.

اما پس از محلی بی خانمانی نشریه خیابان ورق به دست آمده از عکس نشان دادن ردیف سبز تشک کوچک برش-خاموش مستطیل در طبقه طرفداران ناودان ابتکار به عنوان غیر انسانی است.
A woman wears a mask while crossing the street in front of San Francisco’s Moscone Center West.

“به نظر می رسد مانند لاس وگاس پارکینگ پناهگاه صحنه فقط در داخل خانه ایم” کاتلر با ائتلاف در بی خانمانی با اشاره به فضای باز سرپناه در لاس وگاس که درو ملی محکومیت در هفته گذشته.

پس از یک تعطیلات آخر هفته از واکنش این شهرستان در حال حاضر رزرو مرکز Moscone برای افرادی که آزمایش منفی برای coronavirus بودند و یا در قرنطینه و در نظر گرفته شده است. این شهر همچنین اضافه کردن پارتیشن و کاهش ظرفیت 200 تخت به طوری که افراد باید بیشتر فضا. Rhorer این شهر خدمات انسانی مدیر آژانس گفت: “سان فرانسیسکو خواهد در حال حاضر تمرکز بر روی “قرار دادن به اتاق های هتل” هر چند معیار برای چه کسی واجد شرایط برای آن اتاق تا به حال تغییر نکرده است.

“این مهم است که توجه داشته باشید که این یک محصول به پایان رسید گفت:” کرت, شهردار, سخنگوی, وقتی پرسیده شد که در مورد انتقاد از پناهگاه طراحی. “راه اندازی یک پناهگاه می توانید ماه, گاهی اوقات بیش از یک سال برای ساخت” او گفت:. “شهر در حال حرکت به عنوان سریع به عنوان آن می تواند تحت شرایط بحران.”

با وجود این که ناتمام شهردار گفت: در روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که حداقل 19 ساکنان در حال حاضر نقل مکان کرد و به Moscone Center. اما آنها به زودی به حال به حرکت در خارج از Moscone و به اتاق های هتل از آنجا که آنها تا به حال شده است در تماس با افرادی که آزمایش مثبت در پناهگاه های دیگر.

‘بی پروا قطع’

برخی از قانونگذاران محلی باید شروع به گرفتن امور به دست خود. هانی امن بودجه این هفته به حرکت تقریبا تمام ساکنان در یک فیله محله پناهگاه به اتاق های هتل ها. دین پرستون و ناظر نیز مشغول به کار در منطقه خود را برای ایمن سازی اتاق های هتل برای خانواده های بی خانمان, اهدای 10 ، 000 دلار از پول خود را به ده ها تن از مردم به مسکن.
Ruth Cowan, 71, has her temperature taken upon entering St Anthony’s winter shelter in San Francisco.

“خسته کننده ترین چیز این است که ما در حال هدر رفتن زمان” پرستون گفت. “اگر بیشتر مردم قرارداد این ویروس در آنها در حال رفتن به نیاز به قرنطینه شود. اگر این شهر سیاست است که به اتاق های هتل به قرنطینه افرادی که تست مثبت و سپس این شهر در جریان است به پایان رسید تا نیاز به قرنطینه مردمی و اجاره این اتاق به هر حال. چرا ما این فرصت را در حال حاضر برای جلوگیری از انتقال جلوگیری از بیشتر مردم را از گرفتن بیمار و اجاره کسانی که در اطاق جلویی در حالی که آنها در حال نشستن وجود دارد در دسترس است؟”

او فکر می کند این شهر در پاسخ به بی خانمانی در طول coronavirus بحران نشان دهنده شهرستان طرز فکر در بی خانمانی. “آن را در معرض بی توجهی که بیش از حد اغلب ما شهر را نشان می دهد به افرادی که unhoused,” پرستون گفت. “موضوع به یک پناهگاه در محل سفارش به اصرار مردم به ماندن جداگانه و سپس به یک برنامه برای پیدا کردن جداگانه مسکن برای مردم در پناهگاه است بی پروا قطع و نه یکی که در خدمت بهداشت عمومی.”

آنچه در آن پایین می آید به گفت: پل بودن مدیر اجرایی غیر انتفاعی منطقه ای غرب دفاع پروژه این است که مردم فقط فکر نمی کنم افراد بی خانمان سزاوار اتاق های هتل ها.

“شما کردم تمام هتل ها که در حال نشستن خالی در حالی که مردم به طور بالقوه در حال مرگ,” او گفت:. “اما این افراد بی خانمان. ما فقط نیاز به آنها را دید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>