واشنگتن تیم NFL چهره آزار و اذیت جنسی ادعا از 15 زنان

صاحب دن اسنایدر استخدام یک District of Columbia حقوقی به بررسی واشنگتن NFL تیم, فرهنگ, سیاست و اتهامات از محل کار در آوریم.

بث ویلکینسون از Wilkinson والش LLP تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه است که این شرکت تا به حال حفظ شده است به انجام یک بررسی مستقل. ESPN برای اولین بار به گزارش استخدام.

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که 15 زن سابق کارکنان گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در طول زمان خود را با این تیم است. در بیانیه این تیم گفت: در آن طول می کشد مسائل از رفتار کارمند به طور جدی و “در حالی که ما صحبت نمی کنم به کارمند خاص شرایط عمومی که جدید اتهامات اخلاقی به ارمغان آورد جلو که بر خلاف این سیاست ما آدرس آنها بی درنگ.”

در هفته گذشته سه نفر از اعضای جبهه اتاق را ترک سازمان است. مدیر بازیکن پرسنل الکس سانتوس, دستیار Richard Mann دوم و دیرین پخش و معاون ارشد لری مایکل دیگر با این تیم است. مایکل چهارشنبه اعلام کرد او پس از بازنشستگی از 16 سال است.

همچنین روز شنبه این تیم ترویج جف اسکات به دستیار مدیر pro سراغ و پیشبرد هماهنگ کننده به جای مان.

سانتوس, مان, مایکل سابق و مدیران کسب و کار دنیس گرین و میچ Gershman ذکر شد در پست داستان.

واشنگتن در میان چندین ماه قابل تغییر است. رئیس جمهور بروس آلن اخراج شد در پایان 2019 فصل مربی ران ریورا استخدام شد و در روز سال نو و با توجه به کنترل از فوتبال عملیات و تیم در این هفته اعلام کرد این آزادسازی به نام ‘Redskins’ پس از 87 سال است.

آلن خروج همزمان با شلیک از تیم قبلی پزشکی و آموزش کارکنان و ریورا آورده مربیان با او از کارولینای و استخدام جدید مربیگری کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im