واشنگتن NFL تیم تایید آنها را رها نژادپرستانه ‘Redskins’ نام مستعار

واشنگتن NFL تیم را تایید کرده اند آنها را حذف نام “ردسکینز” و آرم رسمی فاصله خود را از یک اصطلاح است که به عنوان یک “فرهنگ لغت تعریف شده نژادی لکه دار کردن” توسط کارشناسان و طرفداران.

این تیم را تایید کرد تصمیم روز دوشنبه در بیانیه ای که در حساب رسمی توییتر که هنوز رسیدگی ردسکینز.

“امروز ما اعلام و ما را بازنشسته ردسکینز نام و آرم پس از اتمام این بررسی” تیم در بیانیه ای گفت:. “دن اسنایدر و مربی ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده.”

معلوم نیست زمانی که یک نام جدید خواهد بود و نشان داد برای یکی از لیگ قدیمی ترین فرانچایز. ورزشی کسب و کار روزانه است که برای اولین بار گزارش روز دوشنبه خبر داد که نام جدید تایید نشده به دلیل مسائل مربوط به علامت تجاری در حال انتظار. زمانی که واشنگتن تیم بسکتبال تغییر نام خود را از “گلوله” فرایند زمان دو سال برای تکمیل هر چند تیم NFL در حال درک می خواهید برای قرار دادن این روند با سرعت بیشتری با توجه به ضد نژادپرستی تظاهرات که جاروب ملت در ماه های اخیر.

ممکن است اسم های که مطرح شده اند عبارتند از رزمندگان سناتور گرگ قرمز و دم قرمز. دومی نظرسنجی به خوبی با طرفداران در حال حاضر دارای یک لوگو و یک ادای احترام به تاسکیگی نیروی هوایی ایالات متحده برای اولین بار, سیاه, خلبانان نظامی. واشنگتن کارفرمایی, Dwayne هاسکینس ابراز حمایت خود را از دم قرمز. این قابل درک است که این تیم را حفظ خواهد کرد آن معروف کبود طلا و رنگ.

واشنگتن صاحب دن اسنایدر اعلام کرد در 3 ژوئیه در بیانیه ای که تیم خود را راه اندازی یک “بررسی دقیق” از 87 سال مستعار و NFL حمایت از ایده. که پس از این تیم برجسته حامیان مالی, فدرال اکسپرس, Nike, پپسی و بانک مرکزی آمریکا و درخواست از آنها برای تغییر نام. تا زمانی که شرکت های بزرگ فشار اعمال می شود اسنایدر نشان داده بود هیچ نشانه ای او را تغییر نام پس از خرید این تیم در سال 1999. در واقع در سال 2013 گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او نمی خواهد تغییر نام تیم و روزنامه می تواند خود را با نقل قول “در همه کلاه”.

فدرال اکسپرس است که به عنوان اسپانسر این تیم در ورزشگاه Landover مریلند و رئیس اجرایی فردریک اسمیت یک اقلیت صاحب. نایک و شرکت های دیگر کشیده اند تیم تجهیزات خود را از فروشگاه های آنلاین.

بیش از یک دوجین بومی آمریکا رهبران و سازمان نوشت: به NFL کمیسر راجر Goodell هفته گذشته خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به واشنگتن استفاده از نام. در نامه ای که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس گفتند که “انتظار NFL برای تعامل قوی و معنی دار روند مصالحه با آمریکایی های بومی جنبش رهبران قبایل و سازمانها برای تعمیر دهه عاطفی خشونت و جدی دیگر مضرات این نژادپرستانه نام تیم باعث شده است که به مردم بومی”.

ماه گذشته تیم حذف نام خود نژادپرستانه بنیانگذار جورج پرستون مارشال, از حلقه از شهرت در, فدرال اکسپرس زمینه یک بنای تاریخی را به او شد را از سایت حذف شده از استادیوم RFK.

Washington DC شهردار موریل Bowser خود نیز گفت: نام یک “مانع” به این تیم بازگشت به منطقه است. اجاره نامه در فدرال اکسپرس زمینه منقضی می شود در 2027 و آنها هنوز در حال صحبت کردن به واشنگتن, ویرجینیا و مریلند در مورد ساخت یک استادیوم جدید.

این تیم تصمیم می آید را به عنوان NFL reckons با موقعیت آن در حقوق مدنی و نژاد پرستی. ماه گذشته لیگ بستری شده بود “اشتباه” نیست برای گوش دادن به بازیکنان اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im