ایالت واشنگتن شروع به پرسیدن: چگونه coronavirus پایان بحران ؟اولین کسی تایید کرد که آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا توسط فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ساکن بود از اسنوهومیش ایالت واشنگتن است.

بود که در 21 ژانویه. در این هفته که به دنبال دولتی است که دارای جمعیت بیش از 7.5 میلیون نفر دیده است بیش از 9000 تایید موارد از جمله 421 مرگ و میر.

واشنگتن فرماندار جی Inslee بسته است, مدارس, دستور توقف برای تمام اعمال جراحی الکتیو و صدور اقامت-صفحه اصلی حکم که شامل ممنوعیت تجمع و بسته شدن همه کسب و کار به جز فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و سایر شرکت های ضروری. هفته گذشته او توسعه یافته است که منظور 4 مارس گفته بود که “کاملا soonest ما احتمالا می تواند در رسیدن ما به پایان می رسد برای حفظ عزیزان ما امن است.”

اما اگر مسیر بازگشت به زندگی “عادی” است که هنوز هم برخی از راه دولت در اوایل و جامع پاسخ به نظر می رسد مسطح منحنی coronavirus عفونت. با وخیم تر شدن بحران مالی در آورده با اضطراری برای بهداشت عمومی است که باعث پرسش: چه زمانی و چگونه می تواند این پایان ؟

دکتر Anthony Fauci, امریکا, پیشرو متخصص در بیماری های عفونی اخیرا توضیح داد که آن را روشن خواهد شد شیوع نزدیک شدن نتیجه آن در ایالات متحده زمانی که تعداد زیادی از عفونت های جدید در حال نزدیک شدن به تقریبا صفر است و تعداد مرگ و میر است به مراتب پشت سر نیست.

“من باور دارم که در چند ماه امیدوارم که ما آن را تحت کنترل به اندازه کافی است که آن را نمی خواهد به عنوان ترسناک به عنوان آن در حال حاضر, اما آن را نمی خواهد یک غایب تهدید گفت:” نیویورک تایمز.

واشنگتن دیدم اولیه شیوع این ویروس در آمریکا و پس از عفونت زده به یک خانه سالمندان در ایالت گزارش شده این کشور بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر برای هفته ها. اما دولت پس از نقل مکان به مراتب پشت سر hotspot متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا که به مراتب بیشتر از جمعیت تقریبا 20 میلیون و 40 میلیون بود. امروز واشنگتن است 11-بیشترین تعداد موارد در ایالات متحده با توجه به CDC.

یک طرح از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مستقل جمعیت مرکز تحقیقات بهداشت در UW پزشکی نشان می دهد که واشنگتن ضربه اوج خود در coronavirus مرگ و میر 11 روز پیش با 24 مرگ و میر. در مقابل نیویورک اوج پیش بینی شده است به آمار این هفته در حالی که کالیفرنیا است که انتظار نمی رود به جای تا 17 آوریل.

واشنگتن به تعداد کم می توان به این واقعیت ساده است که آن شهرستانها کمتر متراکم از کسانی که در کشورهای مانند نیویورک و کالیفرنیا. آن جوامع نیز ممکن است زیر اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات بیشتر از نزدیک.

اما مقامات نیز تست شده و موارد coronavirus زود پس از آن به سرعت اقدام به سطح شیب دار تا آمادگی توضیح داد هیلاری Godwin, رئیس دانشگاه واشنگتن دانشکده بهداشت عمومی.

“ما شده اند در حال آماده شدن ساختمان تا ظرفیت,” او گفت:. “هنگامی که ما به نقطه ای که در آن ما تا به حال به انجام اجتماعی فاصله به این دلیل که تعداد موارد آنقدر بزرگ بود ما واقعا به خوبی قرار گرفته و قادر به جمع کسانی که همه چیز را واقعا به طور سیستماتیک.”

دکتر اسکات Lindquist واشنگتن دولت اپیدمیولوژی امراض ساری گفت: مسئولان توجه ویژه نزدیک به درصد از افراد مورد بررسی که تست مثبت برای Covid-19.

او توضیح داد که در ابتدای این شیوع دولت بود دیدن 3% از افراد مورد آزمایش تست مثبت است, اما از شنبه هفته گذشته که افزایش یافته بود به حداقل 7 درصد. او گفت: بیش از یک یا دو هفته او می خواهم برای دیدن متوسط اقامت به طور مداوم زیر 7 درصد است که آن را روشن اعداد روند و نتیجه این وضعیت در حال بهبود است.

Lindquist گفت: مقامات همچنین می خواهم برای دیدن یک روند روشن است که نشان می دهد درصد از بستری شدن در بیمارستان برای افراد مبتلا به کرونا مانند بیماری و تعداد مرگ و میر در حال کاهش است. این اقدامات را یک نشانه بسیار روشن در مورد چقدر coronavirus است که هنوز هم در جامعه, او گفت:. اگر چه بستری شده اند افزایش مرگ و میر شده است اقامت نسبتا ثابت است.

با توجه به این روند فعلی چقدر زمان می تواند از آن دولت را برای رسیدن به یک نقطه هنگامی که آن را به طور جدی در نظر گرفتن کاهش اجتماعی فاصله محدودیت ؟

“من قطعا می خواهم بگویم این نه روز” او گفت: نگهبان. “این هفته به ماه. اما اگر همه چیز به نوبه خود در اطراف به سرعت ما در حال صحبت کردن در فقط چند هفته.”
Jay Inslee has extended the stay-home order until 4 May.

بیش از یک سوم از موارد در واشنگتن گزارش شده در شهرستان کینگ که شامل سیاتل.

با توجه به یک مطالعه اخیر انجام شده توسط موسسه بیماری ها, مدل سازی, خصوصی موسسه تحقیقاتی در Bellevue, Washington شهرستان کینگ دیده است کاهش قابل توجهی در انتقال ویروس احتمالا با توجه به سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

محققان دریافتند که در اواخر فوریه هر فرد آلوده در این شهرستان شد و گسترش این ویروس به طور متوسط دو یا سه نفر دیگر. 18 مارس این تعداد تا به حال شده است در اصل به نصف کاهش دهد و با مردم به طور متوسط آلوده 1.4 اضافی مردم است.

البته در واقع دیدن یک کاهش در موارد جدید به طور متوسط هر فرد با کروناویروس نیاز به آلوده کمتر از یک شخص دیگر.

گادوین گفت: زمانی که تصمیم گیری در مورد اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آن را نه لزوما یک ماده از گرفتن تعداد موارد و مرگ و میر را به صفر است.

ترفند این است که برای دریافت شماره پایین و پایین به اندازه کافی به طوری که “ما خواهد بود و بیشتر شبیه به ما در فاز اولیه این بیماری همه گیر که وزارت بهداشت می تواند انجام دهد تماس با ردیابی برای هر مورد و می تواند مطمئن شوید که هر کسی که کامپیوتر آلوده بود self-قرنطینه” او گفت:.

اما گادوین گفت: اگر واشنگتن به این ویروس را تحت کنترل و حذف آن اقامت-صفحه اصلی دستور یک “موج دوم” از عفونت هنوز هم می تواند رخ دهد.

گادوین گفت: ممکن است یک ماده از مقامات واشنگتن اجازه تا به صورت کمی و یا انتشار برخی از محدودیت ها و سپس به سادگی ببینید که چگونه همه چیز. اما او هشدار داد که ویروس های مختلف در سراسر جدول زمانی ایالات متحده می تواند مانع تلاش های به خصوص اگر مردم از کشورهای است که نه شامل ویروس در ادامه به سفر در داخل کشور.

دکتر جف Duchin بهداشت افسر برای بهداشت عمومی سیاتل و پادشاه شهرستان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر که برای منطقه سیاتل و یا هر جامعه برای گذار از جامع اجتماعی فاصله اقدامات وجود دارد باید به طور گسترده در دسترس بودن تست با زمان چرخش سریع و قوی سیستم بهداشت و درمان است که هر دو به شدت تحت نظارت و دارای پهنای باند برای مراقبت از بیمار است.

کمبود شدید از تست در سراسر ایالات متحده است که به عنوان یکی از بزرگترین شکست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اغلب اشتباه در واکنش به ورود این بیماری همه گیر در سواحل آن است. ویژگی های نقص در اوایل آزمون طراحی و توسعه توسط CDC مجموعه ای کشور هفته. و اگر شرکت های خصوصی در حال حاضر در حال اجرا هزاران نفر از آزمون در روز, آنها نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا و منابع حیاتی برای تست توده مانند سواب باقی می ماند به شدت پایین است.

اما بین وضعیت سلامت عمومی آزمایشگاهی و آزمایشگاه در دانشگاه واشنگتن در سیاتل کارشناسان می گویند وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت برای تست. بزرگ محدودیت این است که کارگران پزشکی کافی ندارند, تجهیزات حفاظت فردی برای به دست آوردن نمونه توضیح داده شده Lindquist.

“اما وجود دارد برخی از امیدوار کننده تحولات جدید که در آن ما می تواند بیماران خود را به دست آورند نمونه در ماشین خود را با یک سواب بینی,” او گفت:.

Duchin نیز وجود دارد گفت: همچنین باید در حالت ایده آل ثابت شود درمان های در دسترس و احتمالا یک واکسن است همچنین بسیار بعید است که در دسترس خواهد بود در آینده نزدیک.

“ما به طور مداوم ارزیابی مجدد این استراتژی و تلاش برای درک اگر و هنگامی که آن را بهتر است به تغییر استراتژی ما برای استراحت برخی از این اقدامات اگر ممکن است در راه است که اجازه می دهد ما در سیستم بهداشت و درمان به ادامه درمان همه کسانی که نیاز به بهداشت و درمان و نه پایمال کردن که سیستم و اجازه می دهد تا ما را به عقب بر گردیم به ما معمول زندگی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:. “اما من نمی بینم که در ماه آینده.”

مایک Faulk سخنگوی دفتر والی گفت که این تصمیم به برگشت به زندگی “عادی” خواهد شد و در نهایت پایین آمدن به قضاوت تماس بگیرید.

“حتی زمانی که شما را به تماس است که شما لزوما نمی دانند که به این بیماری انجام شده است و یا به طور دائم رو به پایین, مسیر,” او گفت:. “این درست ترین قضاوت آگاهانه شما می توانید در پایان روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>