واشنگتن خانه سالمندان در مرکز ما شیوع کروناویروس گزارش 13 مرگ و میریک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن است که در مرکز ما شیوع کروناویروس در روز شنبه گزارش داد افزایش مرگ و در مجموع برای مردم خود را در ارتباط با تسهیلات و گفت: از آن شده است شفاعت ناموفق با مقامات برای تست بیشتر.

در طول زندگی مراقبت مرکز رسمی اولین کنفرانس مطبوعاتی پس از وقوع آغاز شد, تیم Killian عمومی اطلاعات ارتباط برای تسهیلات گفت که از 19 فوریه 13 نفر در ارتباط با مرکز تشخیص داده شده اند با کروناویروس و درگذشت.

این مرکز که قرار است در Kirkland, Washington در حومه سیاتل حاد است که در مرکز مراقبت و به طور معمول می بیند سه تا هفت مرگ و میر در هر ماه او اشاره کرد.

Killian وجود دارد گفت: هنوز هم 63 ساکنان در مرکز و آنها محدود به اتاق خود. وجود 120 ساکنان فقط دو هفته پیش.

همانطور که از شنبه, واشنگتن, وزارت امور خارجه, مقامات بهداشتی گزارش 102 مورد از این ویروس با 16 مرگ و میر در کشور است.

Killian همچنین گزارش داد که 70 خود را 180 کارکنان نشان داده اند که علائم کروناویروس و در حال و نه در آینده به کار می کنند.

او گفت: تسهیلات دریافت کرده است 45 کیت های آزمایش برای تست اما نیاز بسیاری از.

وقتی پرسیده شد که چرا تسهیلات بپرسید نه برای کمک هر چه زودتر او گفت: آنها بوده ام به درخواست های محلی و دولت فدرال برای “کمک به هر پنج دقیقه از هر روز پس از این آشکار شد در اینجا در مرکز”.

واشنگتن دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: درخواست شده بود به فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در 28 مارس برای منابع برای کمک به یک بررسی اپیدمیولوژیک عفونت پشتیبانی کنترل و ارتباطات است.

پس از آن گروه گفت: 18 CDC کارکنان وارد شده اند و آنها همراه با سیاتل & King County بهداشت عمومی شده اند ارائه کمک های فنی به کارکنان مرکز.

گروه گفت: همچنین ارائه تسهیلات با یک کنترل عفونت و متخصص وجود دارد یک تیم از پزشکان در سایت از ما health and human services department.

تماس با ویروس “فرار” و “غیر قابل پیش بینی”, Killian گفت: آنها دیده می شود بیمارانی که در عرض یک ساعت از بین رفته اند هیچ علائم حاد علائم نیاز به انتقال به بیمارستان.

“ما را دیده اند برخی از نتایج که باید رک و پوست کنده نگران ما چگونه به سرعت علائم نشان داده اند تبدیل حاد و منجر به حتی مرگ در برخی از موارد در درون ما ساکنان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>