Washington DC تبدیل به یکی از مکان تنها در آمریکا اجازه دهید به زندانیان رای

واشنگتن دی سی است به زندانی اجازه می دهد مردم را به رای یک حرکت قابل توجهی از آنجا که آمریکا به مدت طولانی محروم کسانی که با محکومیت جنایت حتی پس از آنها خود را در خدمت جملات پشت میله های زندان.

وجود دارد بیش از 6 میلیون آمریکایی که قادر به رای دادن در سال 2018 midterms چون اعتقاد جنایت. واشنگتن دی سی طرح را به کنگره ایالات متحده در خط تنها با دو کشور دیگر در کشور است.

Washington DC بسیار بالا حبس رای و تا 4500 نفر می تواند تحت تاثیر اندازه گیری شده در اورژانس پلیس اصلاحات قانون که به تصویب شورای شهر این هفته است.

“گسترش حق رأی به افراد در زندان است و یک گام تاریخی برای دموکراسی آمریکایی گفت:” نیکول, پورتر, مدیر وکالت در صدور حکم پروژه های عدالت کیفری اصلاح گروه در بیانیه ای. “من امیدوار هستم که در این منطقه اقدام خواهد شد الهام بخش متحده به رسمیت شناختن ارزش حق رای همگانی و تعامل همه شهروندان آن است.”

ما برخی از دقیقترین سیاست در جهان وقتی که می آید به محرومیت مردم محکوم جنایات از حق خود برای رای دادن و ایالات متحده به طور گسترده ای متفاوت سیاست های دیکته آیا کسی می تواند خود را بازیابند حق رای یک بار از زندان آزاد شد..

در سال های اخیر شده است وجود دارد یک فشار برای کاهش این محدودیت شناخت که بسیاری از آنها ریشه در Jim Crow جنوبی و بخشی از تلاش برای disenfranchise آمریکایی های آفریقایی تبار پس از آنها به دست آورد حق رای.

همه کسانی که تلاش کرده با تمرکز بر ساخت آن را آسان تر برای بازگرداندن حق رأی پس از کسی است که از زندان آزاد شد; DC اندازه گیری منحصر به فرد است که در آن تمرکز بر بازگرداندن حق رأی در حالی که مردم هنوز هم زندانی.

“جنبش دوباره enfranchise مردم با محکومیت جنایت تا حد زیادی متوقف شده و در زندان گیتس” کریستوفر Uggen یک استاد دانشگاه مینه سوتا که مطالعات جانی محرومیت نوشت: در یک ایمیل.

“در سال های اخیر بسیاری از ایالت ها پاره کردن پست-حکم رای گیری محدودیت ها و محدودیت در خدمت به مردم تعلیقی و آزادی مشروط جملات در جامعه است. زندانیان باید به طور کلی حذف شده است از این اصلاحات است.”

مین و ورمونت تنها کشورهای دیگر که در آن کسانی که به جرم جنایات مجاز به رای دادن در زندان است. کشورهای دیگر گرفته اند کاملا روش های مختلف. زندانیان در ایالت یوتا از دست حق رای در سال 1998 به عنوان ماساچوست زندانیان در سال 2000.

اگر تایید توسط واشنگتن DC شهردار موریل Bowser یک دموکرات از قانون جدید خواهد بود در اثر برای 90 روز با توجه به واشنگتن پست هر چند این شهر می تواند تصویب دائمی این نسخه می گیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de