Washington DC شهردار خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و نیروهای فدرال و نیروهای خارج از شهرستانواشنگتن شهردار به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی هزاران نفر از سربازان گارد ملی فدرال و ماموران اجرای قانون از پایتخت شکایت در مورد ناشناس واحدهای عملیاتی خارج از پلیس زنجیره ای از فرمان.

روز جمعه صبح 200-قوی یوتا گارد ملی مشروط شد بسته بندی کیسه های خود را و آماده شدن برای ترک هتل خود توسط ظهر. مایک لی یک سناتور جمهوری خواه از دولت گفت: آنها و صدها سرباز گارد ملی بودند که بیرون از هتل خود توسط واشنگتن شهردار موریل Bowser خود. وجود دارد هیچ پاسخ فوری به درخواست برای اظهار نظر از Bowser خود ،

لی گفت معلوم بود که در آن یوتا سربازان که شامل Green Berets, خواهد, رفتن, اما آنها نمی خواهد ترک واشنگتن است.

“مسکن و تسهیلات هنوز در هوا برای این شب” یک سخنگوی گفت.

در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش حدود 4500 سرباز گارد ملی از سراسر کشور بودند پرواز به واشنگتن در اوایل این هفته و یک طبقه بندی گسترده ای از واحد های ویژه از اداره زندانها مبارزه با مواد مخدر سازمان اف بی آی و مارشال ایالات متحده ،

چند تن از کسانی که واحد – از جمله پلیس نظامی ایالات متحده پارک پلیس و سرویس مخفی – درگیر بودند در صحنه های خشونت آمیز روز سه شنبه هنگامی که افسران اخراج teargas و گلوله های لاستیکی برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان از خارج از کاخ سفید است.

از آن پس گروه از ماموران لباس شخصی در کلاه و زره بدن – اغلب بدون شناسایی insignia – به نظر می رسد در واشنگتن گسترش محیط امنیتی در اطراف کاخ سفید به شهرستان منطقه تجاری و باعث سوال در مورد که در کنترل خیابان و مردم را از راه حق.
Military and other federal forces under the direction of the attorney general, William Barr, have been a visible presence on the streets of Washington DC.

هنگامی که خبرنگاران خواست یک گروه خود را در مورد وابستگی یک افسر پاسخ داد: “DoJ” وزارت دادگستری را مشخص تر می شود. تمام فدرال اجرای قانون و سازمان های مستقر در واشنگتن در گزارش به دادستان کل ویلیام Barr است که معمار سنگین حضور نظامی و گفت که دولت فرمانداران گفت: “اجرای قانون پاسخ به کار نمی رود مگر اینکه ما تسلط بر خیابان.”

در نامه ای به رئیس جمهور, شهردار Bowser خود گفت: “من همچنان نگران آن است که ناشناس فدرال پرسنل گشت زنی در خیابان های واشنگتن مطرح ایمنی و امنیت ملی در خطر است.

“ما پلیس و فرماندهی حادثه را روشن کانال های ارتباطی و نقش آن مهم است که توجه داشته باشید که این اضافی ناشناس واحدهای عملیاتی خارج از تاسیس زنجیره ای از فرمان” Bowser خود نوشت. “این تعدد نیروهای می نژاد خطرناک سردرگمی است.”

حضور نخبگان واحد مانند Green Berets نگرانی به دلیل نمادگرایی از ارسال نیروهای نظامی و unsuitability آموزشی خود را برای پاسخ به اعتراضات.

واحد های دیگر فرستاده شده به خیابان های واشنگتن گنجانده شده اف بی آی به گروگان نجات تیم و زندان شورش افسران کنترل.

اداره زندانها مدیر مایکل کروجل استدلال کرد که فدرال نگهبانان زندان شد “اغلب خواسته برای کمک در شرایط بحران در جوامع ما”.

اما دبورا, طلایی, یک, واشنگتن, وکیل متخصص در حقوق زندانیان گفت که اصلاح افسران آموزش دیده در یک محیط کاملا متفاوت از تظاهرات عمومی. تظاهرات محدود در زندان و ماموران مجاز به استفاده از نیروی بسیار بیشتر.

طلایی گفت: در توییتر: “آنها آموزش دیده برای این کار آنها قرار داده شده است در. و آن را راه اندازی برای فاجعه است.”

پنجشنبه شب فدرال حضور بسیار سبک تر از دو روز گذشته اما هنوز هم وجود دارد گارد ملی زره پوش گشت وسایل نقلیه پارک شده هر چند بلوک تجاری منطقه.

یک 8ft نرده های فلزی ساخته شده است در اطراف کاخ سفید به دلایل برگزار شد با موانع بتن.
With permission from the city, volunteers paint ‘Black Lives Matter’ on 16th St across from the White House on Friday.

گروه غیر مسلح DC گارد ملی و گارد ملی هوایی شد و در حال حاضر در اطراف بنای یادبود آبراهام لینکلن, اما نه فراوان سرباز پیاده روی بنای گام که باعث شده بود زنگ در روز چهارشنبه.

در نامه Bowser خود با اشاره به این که واشنگتن metropolitan police تا به حال انجام نشده است یک دستگیری در تظاهرات پس از چهار شنبه شب بود و او پایان دادن به وضعیت اضطراری در این منطقه است.

“بنابراین من درخواست که شما برداشت همه فوق العاده فدرال اجرای قانون و حضور نظامی از واشنگتن دی سی” شهردار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

شهردار تاکید او مخالفت رئیس جمهور با دادن اجازه برای کلمات “Black Lives Matter” به رنگ غول زرد نامه ها در جاده های منتهی به کاخ سفید است. نقاشی آغاز شد و در ساعات اولیه روز جمعه به پایان رسید قبل از ظهر.

او به خبرنگاران گفت: آخرین بلوک 16 سنت قبل از کاخ سفید خواهد بود رسما با نام “Black Lives Matter پلازا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net