Washington county با 31 coronavirus بیماران توصیه می کند همه ساکنان به محل کار از خانه


Washington county با 39 coronavirus موارد توصیه می کند همه آن 2.2 میلیون نفر برای کار از خانه و می گوید هر کس بیش از 60 به ماندن در خانه – در حالی که مقامات دولتی اصرار اولیه رای دهندگان به خود را در برگه های رای

  • پادشاه شهرستان مقامات بهداشت خواست کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به ارتباط از راه دور برای هفته سه بعدی
  • آنها همچنین توصیه می شود که بالاتر-گروه های در معرض خطر از جمله افراد بالای 60 که در زمینه مسائل بهداشتی – در خانه بمانند و به دور از گردهمایی های اجتماعی
  • Northshore مدرسه منطقه که در خدمت 22,000 دانش آموزان در شاه و شهرستانهای اسنوهومیش اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه بود که بسته شدن تمام 36 از آن مدارس پس از یک پدر و مادر و تست شده ‘presumptive مثبت’ به صورت coronavirus
  • واشنگتن شده است در کانون شیوع کروناویروس در آمریکا با 39 نفر و 10 مرگ و میر
  • بسیاری از دولت میلادی به بیماران در سیاتل-منطقه خانه سالمندان که در حال حاضر تحت تحقیقات فدرال
  • مقامات دولتی خواسته اند رای دهندگان به پست الکترونیکی-در رای گیری برای 10 مارس اولیه
  • 11 نفر در آمریکا فوت کرده اند از COVID-19 coronavirus و 158 نفر تست مثبت در سراسر کشور
  • ده از مرگ و میر رخ داده در ایالت واشنگتن در حالی که کالیفرنیا را به ثبت رساند اولین مرگ در روز چهارشنبه
  • کالیفرنیا مرگ یک سالمند بیمار با شرایط بهداشتی اساسی بود که به احتمال زیاد در معرض در یک کشتی کروز از سان فرانسیسکو به مکزیک, در اوایل فوریه
  • تعداد نیویورک موارد شروع به پریدن کرد به 11 روز چهارشنبه پس از منهتن وکیل همسر و دو فرزند همسایه و دوست خانوادگی از پنج تست مثبت

تبلیغات

ساکنان واشنگتن کانتی که در آن 31 نفر تست مثبت برای coronavirus و نه نفر کشته شده اند در حال توصیه به کار از خانه تا حد امکان از قرار گرفتن در معرض قاتل فشار است.

مقامات بهداشت عمومی در شهرستان کینگ که شامل سیاتل و به بیش از 2.2 میلیون نفر از مردم خواسته اند که کسب و کارهای محلی به کارکنان اجازه می دهد برای ارتباط از راه دور بعدی سه هفته در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 شیوع.

آنها همچنین توصیه که بالاتر-گروه های در معرض خطر از جمله افراد بیش از سن 60, زنان باردار و افراد با شرایط بهداشتی اساسی و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن – ماندن در خانه و به دور از گردهمایی های اجتماعی.

آخرین توصیه های چهارشنبه اعلام کرد پس از یک کارمند در آمازون در سیاتل ستاد تایید شد که آزمایش مثبت برای coronavirus بالقوه در معرض برخی از 50,000 دیگران که کار در کارخانه.

ساعت بعد مقامات تایید کرد که یک کارمند در Facebook به ورزشگاه شرق در سیاتل نیز آزمایش مثبت است. این شرکت گفت که این دفتر بسته خواهد شد حداقل تا مارس 9.

Northshore مدرسه منطقه که در خدمت 22,000 دانش آموزان در سراسر پادشاه و شهرستانهای اسنوهومیش اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه بود که بسته شدن تمام 36 از آن مدارس پس از یک پدر و مادر و یا داوطلب در وودمور ابتدایی آزمایش ‘presumptive مثبت’ به صورت coronavirus.

Residents of King County, Washington, where 31 people have tested positive for coronavirus and nine people have died, are being advised to work from home to avoid possible exposure to the killer strain. Two women wearing masks are seen leaving the Life Care Center in Kirkland, where the majority of the state's coronavirus cases were reported

ساکنان شهرستان کینگ واشنگتن که در آن 31 نفر تست مثبت برای coronavirus و نه نفر کشته شده اند در حال توصیه به کار از خانه تا حد امکان از قرار گرفتن در معرض قاتل فشار است. دو زنان با پوشیدن ماسک ها دیده می شود ترک زندگی مرکز مراقبت در کرکلند که در آن اکثریت از دولت coronavirus موارد گزارش شده

Medics wheel out a person on a stretcher from the Life Care Center of Kirkland on Wednesday as the death toll in Washington state climbed to 10 and another death was reported in California, bringing the nationwide death toll to 11

پزشکان چرخ کردن یک فرد در یک برانکارد از زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در روز چهارشنبه به عنوان تلفات در ایالت واشنگتن صعود به 10 و دیگری مرگ گزارش شده در کالیفرنیا آوردن مرگ و میر در سراسر کشور به 11

ما مرگ و میر افزایش به 11 روز چهارشنبه با 157 تایید coronavirus موارد در سراسر کشور

The Seattle area has been at the epicenter of the coronavirus outbreak in the US, with 39 cases and 10 deaths reported as of late Wednesday. The majority of the cases are believed to have originated at the Life Care Center nursing home in Kirkland. Two other cases have also been reported at Amazon's South Lake Union complex and at Facebook's Stadium East office

منطقه سیاتل است در کانون شیوع کروناویروس در آمریکا با 39 نفر و 10 مرگ و میر گزارش شده از اواخر روز چهارشنبه. اکثر موارد اعتقاد به سرچشمه گرفته و در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در کرکلند. دو دیگر موارد نیز گزارش شده در آمازون در جنوب دریاچه اتحادیه پیچیده و در Facebook به ورزشگاه دفتر شرق

Northshore سرپرست میشل رید با صدور بیانیه ای گفت: این مدارس بسته باقی خواهد ماند تا 14 روز در حالی که ما همچنان به نظارت بر وضعیت و در بخش بهداشت و درمان توصیه های’.

رید گفت: مدیران برنامه شروع به برگزاری کلاس های آنلاین در روز دوشنبه.

او اشاره کرد که افراد متعدد در سراسر منطقه تحت self-قرنطینه پس از در معرض بودن به این ویروس در یک خانه سالمندان در حومه سیاتل کرکلند که در آن اکثریت 39 واشنگتن موارد رخ داده است.

مقامات راه اندازی تحقیقات فدرال به خانه سالمندان, زندگی, مرکز مراقبت روز چهارشنبه.

Seema Verma رئیس فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در روز چهارشنبه گفت: این سازمان از اعزام بازرسان به مراقبت از زندگی همراه با کارشناسان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است و تعیین اینکه آیا خانه سالمندان به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت.

در ماه آوریل گذشته دولت جریمه زندگی مراقبت $67,000 بیش از عفونت-کنترل کمبود زیر دو آنفولانزا شیوع بیماری که مبتلا 17 بیماران و کارکنان.

اعلام نشده پیگیری بازرسی در ماه ژوئن مشخص شد که زندگی مراقبت به حال اصلاح مشکلات Verma گفت.

مقامات بهداشت در کارولینای شمالی گزارش داد که یک فرد از شهرستان ویک آزمایش مثبت برای این بیماری پس از بازدید از خانه سالمندان است.

بیمار پرواز از سیاتل منطقه به رالی-دورهام فرودگاه نگرانی دیگر مسافران بودند در معرض ویروس.

‘درک من این است که ما باید آشکار. در حال حاضر این ترفند این است برای پیدا کردن آنها گفت: Robert Redfield از CDC.

زندگی مراقبت مرکز گفت: در خود وب سایت آن است که غربالگری کارکنان برای علائم قبل از شروع کار و به عنوان آنها را ترک.

خانه سالمندان است منع بازديد از ساکنان اعضای خانواده.

Most of the Washington state victims were patients at Life Care Center (pictured). The nursing home is now the subject of a federal investigation

بسیاری از ایالت واشنگتن قربانیان بیماران در زندگی مراقبت از مرکز (تصویر). خانه سالمندان در حال حاضر موضوع تحقیقات فدرال

Medics are seen outside the Life Care Center on Wednesday

پزشکان دیده می شود در خارج زندگی مرکز مراقبت روز چهارشنبه

در همین حال مقامات دولتی در واشنگتن روبرو هستند افزایش فشار را بیشتر مراحل تهاجمی در برابر شیوع بیماری از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ.

در حالی که دولت و سیاتل اعلام شرایط اضطراری به رهبران قدرت های گسترده ای را به حالت تعلیق فعالیت آنها صادر نشده هر دستور به انجام این کار.

‘ما باید تشویق افرادی که مسئول اجتماعات بزرگ به در نظر گرفتن این که آیا آن واقعا حس می کند به انجام آن در حال حاضر’ Gov جی Inslee گفت.

‘در حال حاضر ما در حال به تعویق انداختن قضاوت و … از این سازمان ها است.’

در حالی که برخی از مدارس فردی و کسب و کار را تعطیل فرماندار گفت: در مقیاس بزرگ از تعطیلی مدرسه نشده اند دستور داد به دلیل ” وجود دارد بسیاری از انشعابات برای خانواده ها و کسب و کار به خصوص برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است قادر به رفتن به محل کار به دلیل مراقبت از کودک مسئولیت.

دولت وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه در توییتر درخواست ساکنان نه به ایمیل خود را در برگه های رای پیش از اولیه در مارس 10.

‘آیا سالم است یا بیمار, لطفا لیسیدن نیست!’ درخواست تجدید نظر اعلام کرد.

'We have encouraged people who are responsible for large gatherings to give consideration whether it really makes sense to carry those on right now,' Gov Jay Inslee said Wednesday

‘ما باید تشویق افرادی که مسئول اجتماعات بزرگ به در نظر گرفتن این که آیا آن واقعا حس می کند به انجام آن در حال حاضر’ Gov جی Inslee گفت:

The state health department issued a notice on Twitter warning residents not to lick their mail-in ballots ahead of the primary on March 10

دولت وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه در توییتر هشدار ساکنان نه به ایمیل خود را در برگه های رای پیش از اولیه در مارس 10

ما مرگ و میر از coronavirus صعود به 11 روز چهارشنبه با یک بیمار تسلیم در کالیفرنیا – اولین گزارش مرگ و میر در خارج از واشنگتن است.

چه CORONAVIRUS علائم ؟

این ویروس جدید به نام COVID-19 است انتقال از فرد به فرد از طریق قطرات زمانی که یک فرد آلوده تنفس از سرفه یا عطسه.

آن را همچنین می توانید از طریق سطوح آلوده از قبیل دستگیره درب یا نرده.

Coronavirus عفونت طیف گسترده ای از علائم از جمله تب و سرفه و تنگی نفس و مشکلات تنفسی است.

موارد خفیف می تواند باعث سرد مانند علائم از جمله گلو درد و سردرد و تب و سرفه یا تنفس مشکل.

موارد شدید می تواند باعث پنومونی شدید حاد تنفسی و بیماری و نارسایی کلیه و مرگ است.

علائم ممکن است به نظر می رسد 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

مقامات در کالیفرنیا Placer County, نزدیکی ساکرامنتو گفت: یک فرد مسن که تست مثبت پس از بازگشت از San Francisco-به-مکزیک کروز فوت کرده است. قربانی تا به حال مشکلات اساسی, مقامات گفت.

مدت کوتاهی قبل از کالیفرنیا مرگ اعلام شد, شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط اطلاع مسافران خود را همانند شاهزاده خانم است که مقامات بهداشتی فدرال در حال بررسی یک خوشه کوچک’ از coronavirus موارد متصل به کشتی اواسط فوریه سفر.

آن زمان خواسته مسافران را به ماندن در کابین خود تا زمانی که پاک شد توسط کارکنان بهداشتی و گفت: کسانی که در سفر قبلی باید با دکتر خود را اگر آنها دچار تب یا علائم دیگر.

بزرگ شاهزاده خانم است که در جنوب مکزیک و بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو که در آن CDC و مقامات شرکت دیدار خواهد کرد برای تعیین دوره از عمل, خط کروز گفت.

در لس آنجلس, قرارداد, پزشکی, کارگر بود که در انجام نمایش در این شهر اصلی فرودگاه آزمایش مثبت برای ویروس.

فرد عینک تجهیزات حفاظتی در حالی که در این کار پس از آن بود که معلوم نیست چگونه کارگر قراردادی این ویروس امنیت میهن, مقامات گفت.

در نیویورک, مقامات بهداشتی قرار داده و صدها نفر از ساکنان خود قرنطینه پس از اعضای دو خانواده در شهر نیویورک و حومه جدید راشل بودند مبتلا به این ویروس را به مجموع تعداد موارد تایید شده در کشور به 11.

Gov اندرو کومو گفت: این بیماری به نظر می رسد به گسترش از منهتن وکیل 50 به همسر 20 ساله و پسر 14 ساله و دختر همسایه و خانواده یکی دیگر از پنج.

یک زن بهداشت و درمان کارگر که مربوط به وکیل قبلا آزمایش مثبت پس از بازگشت از سفر به ایران.

مقامات بهداشت گفت: وکیل است که در بخش مراقبت های ویژه در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا بود که مبتلا به ذات الریه شدید که او را در معرض خطر بیشتری نسبت به دیگران که همچنین آزمایش مثبت است.

خانواده اش باقی می ماند قرنطینه در خانه خود در نیو راشل در شهرستان Westchester. همسایه که در ابتدا سوار وکیل به بیمارستان هنگامی که او شروع به رنج می برند از علائم کروناویروس آخرین شب جمعه نیز تحت self-قرنطینه در خانه.

 

پس از مثبت آزمون کومو گفت: حدود 1000 نفر در شهرستان Westchester و شهر نیویورک تماس گرفته خواهد شد با بهداشت حرفه ای و به خواسته خود شده است.

آنها شامل برخی از 300 نفر از نیو راشل کنیسه آلوده خانواده حضور دو نفر در پسر دانشگاه های تایید نشده تعداد دانش آموزان در مدرسه در برانکس هفت کارمند و کارآموز در منهتن حقوقی و هشت کارکنان در نیویورک پروتستان-لارنس در بیمارستان.

وکیل تبدیل هر روز در مترو-راه آهن شمال از خانه خود در نیو راشل به کوچک شرکت حقوقی در سراسر از ترمینال بزرگ مرکزی. همسر و چهار فرزند خود را نیز در این شرکت است.

هفت شرکت حقوقی کارمندان مشخص شد که خطر ابتلا coronavirus پس از نزدیک تماس طولانی مدت با آلوده وکیل.

دانشگاه یشیوا خصوصی دانشگاه یهودی که در آن وکیل را تشخیص داده 20 ساله پسر دانشجو لغو کلاس در آن واشنگتن ارتفاعات پردیس در روز چهارشنبه به عنوان یک احتیاط.

SAR دبیرستان در برانکس که در آن وکیل را تشخیص داده 14 ساله دختر دانش آموز بود تعطیل بعد از تست مثبت اعلام شد شنبه.

این Westchester تورات آکادمی که در آن فرزندان دیگر خانواده که تست مثبت بود و در حال حاضر تصمیم گرفته است تا روز جمعه به عنوان یک احتیاط.

مقامات بهداشت در روز سه شنبه به کارگردانی خانواده کنیسه جوان اسرائیل از نیو راشل به توقف خدمات بلافاصله. عبادت که با حضور فوریه 22 خدمات و همچنین به عنوان یک مراسم تشییع جنازه و بت میتسوا در فوریه 23 کارگردانی شد به قرنطینه خود را حداقل از طریق پنج شنبه.

The Manhattan lawyer commuted daily from New Rochelle to Grand Central Terminal before heading to his office in Midtown Manhattan. This map shows where in the city and Westchester County he and his family came into contact with people with

منهتن وکیل تبدیل روزانه از نیو راشل به ترمینال مرکزی قبل از رفتن به دفتر کار خود در میدتاون منهتن. این نقشه نشان می دهد که در آن در شهر و شهرستان Westchester او و خانواده اش در تماس با افراد مبتلا

شیوع ناگهانی آمد و پس از نیویورک مقامات بهداشت نشان داد در روز جمعه که یک زن کارگران بهداشت و درمان در منهتن سالخورده در 30s تایید شد به دولت می شود.

در آنچه که او گفت: یک قطعه از اخبار خوب کومو اعلام کرد که آزمون در دیگر موارد مشکوک در اطراف دولت آمده بود بازگشت منفی از جمله برای شوهر از کارگران بهداشت و درمان.

و تا به حال به تازگی از سفر با هم به ایران که در آن بیماری گسترده است.

کومو به عنوان او انجام داده در روزهای اخیر به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که به این بیماری است که اغلب توسط تماس نزدیک نیست گاه به گاه تماس خواهم در همان ماشین مترو به عنوان یک فرد که ممکن است بیمار.

‘ما یک اپیدمی ناشی از کوروناویروس اما ما یک بیماری همه گیر است که ناشی از ترس’ کومو گفت: در روز چهارشنبه.

‘وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از افرادی که تست مثبت است. با این تعریف بیشتر شما در آزمون بیشتر مردم شما را پیدا خواهد کرد که تست مثبت است.

‘این است که به راحتی منتقل می شود اما 80 درصد از افرادی که به این ویروس را خود حل و فصل. دیگر 20 درصد ممکن است پزشکی بیمار و حتی نیاز به بستری که در آن صورت ما باید از این ظرفیت.’

The 50-year-old attorney, who lives in Westchester County and commutes to his midtown Manhattan law firm (above), was confirmed as the state's second case on Tuesday

50-سال-وکیل قدیمی زندگی می کند که در شهرستان Westchester و رفت و آمد به میدتاون منهتن شرکت حقوقی (فوق) تایید شد به عنوان دولت مورد دوم در روز سه شنبه

Yeshiva University (above), the private Jewish university where the lawyer's diagnosed 20-year-old son is a student, canceled classes at its Washington Heights campus on Wednesday as a precaution

دانشگاه یشیوا (بالا) خصوصی دانشگاه یهودی که در آن وکیل را تشخیص داده 20 ساله پسر دانشجو لغو کلاس در آن واشنگتن ارتفاعات پردیس در روز چهارشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی

سازمان بهداشت جهانی از سال هشدار داد که نرخ مرگ و میر این ویروس (3.4 درصد) بالاتر است در ابتدا به فکر ساخت آن بیش از سه برابر مرگبارتر از آنفولانزا.

کومو قبلا به نقل از برآورد مرگ و میر به عنوان 1.4 درصد است که او نسبت به CDC. که رای دادن بر اساس یک مطالعه که در میان یک گروه بزرگتر از بیماران بودند که هر دو پیر و جوان.

Dr. Anthony Fauci, پیشرو متخصص در کروناویروس در آمریکا گفت: کنگره در روز چهارشنبه آن را هنوز هم خیلی زود به تعیین دقیق میزان مرگ و میر از این بیماری در آمریکا دلیل آن نبود و در عین حال روشن است که چگونه بسیاری تا به حال آلوده شده است.

قانونگذاران ایالات متحده در روز چهارشنبه توافق کردند بودجه اضطراری بسته به ارزش بیش از 7 میلیارد دلار برای رسیدگی به گسترش این بیماری است. این لایحه خواهد بود معرفی شده در مجلس نمایندگان ایالات متحده بعد از آن در روز چهارشنبه.

تعداد موارد در سراسر کشور در ادامه به افزایش در روز چهارشنبه با آمازون کارمند در شرکت سیاتل ستاد – که فقط 12 کیلومتر از وقوع خانه سالمندان – آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

آمازون تایید اواخر روز سه شنبه که کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از رفتن به خانه بیمار از کار در فوریه 25. یک سخنگوی آمازون گفت: DailyMail.com: ‘ما در حال حمایت از آسیب دیده کارمند است که در قرنطینه.’

داخلی ایمیل فرستاده شده به کارکنان آمازون در سیاتل و در نزدیکی بللوو گفت که هر یک از کارکنان است که تا به حال شده است در تماس نزدیک با آلوده کارگر و ابلاغ شد به طور جداگانه سیاتل تایمز گزارش.

ایمیل آموزش کارکنان دچار علائم به ماندن در خانه و به دنبال توجه پزشکی.

‘سلامت خود را اولویت ما است و ما در ادامه با افزایش تمیز کردن عمیق و مایع در دفتر,’ پیام گفت.

آمازون دارای بیش از 50 ، 000 کارکنان در سیاتل و بیش از 275,000 نفر از کارگران سراسر ایالات متحده در هفته گذشته آمازون تبدیل به یکی از اولین شرکت های ایالات متحده برای سرکوب کارمند سفر با توجه به شیوع ممنوع کردن همه “غیر ضروری” کار سفر.

واشنگتن تبدیل شده است در اوایل coronavirus داغ منطقه به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده در حال حاضر صعود گذشته 150 با موارد پراکنده در سراسر حداقل 15 متحده است.

‘آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر در ایالات متحده ممکن است در آغاز از آنچه اتفاق می افتد در خارج از کشور گفت: Dr نانسی r. schultze ، از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

R. schultze ، اشاره کرد که در چین که در آن شیوع آغاز شد و بیش از دو ماه پیش و مریض تر مردم در مورد دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار به عنوان کسانی که جوان تر و سالم تر. اکثر موارد اما خفیف بوده اند.

An Amazon employee at the company's Seattle headquarters (above) has tested positive for coronavirus - just 12 miles away from the nursing home where six infected patients have died

آمازون کارمند در شرکت سیاتل ستاد (بالا) دارای آزمایش مثبت برای coronavirus – فقط 12 مایل دور از خانه سالمندان که در آن شش آلوده بیماران فوت کرده اند

آنچه ما می دانیم درباره 11 ما بیمارانی که فوت ناشی از کوروناویروس

تا کنون 11 نفر فوت کرده اند از کروناویروس در آمریکا فدرال و محلی مقامات بهداشتی می گویند.

ده از مرگ و میر رخ داده در واشنگتن و نه در شهرستان کینگ و یکی از شهرستان اسنوهومیش ،

بیشترین در آمد از زندگی مرکز مراقبت بلند مدت مرکز مراقبت در کرکلند.

یکی مرگ و میر رخ داده است در Placer County, California.

در اینجا چیزی است که ما در حال حاضر می دانیم:

1. یک مرد در 50s خود را آورده بود از زندگی مرکز مراقبت به Harborview Medical Center در فوریه 24. او دو روز بعد درگذشت و اولین بار است که مرگ ما را از coronavirus

2. یک مرد در 50s از پادشاه شهرستان که شرایط بهداشتی اساسی. او در بیمارستان بستری شد و درگذشت در EvergreenHealth در فوریه 29

3. یک مرد در 40s خود را از شهرستان اسنوهومیش که پس از بستری در EvergreenHealth در کرکلند در مارس 1

4. یک زن در 70s که زندگی در زندگی و مراقبت در بیمارستان بستری شد در EvergreenHealth. او از قبل موجود شرایط و درگذشت در تاریخ 1 مارس

5. یک مرد در 70s مربوط به زندگی مراقبت در بیمارستان بستری شد در EvergreenHealth. او در فوریه 29 و شرایط از پیش موجود

6. یک مرد در 70s که او نیز ساکن زندگی مراقبت در بیمارستان بستری شد در EvergreenHealth. او در مارس 1 و همچنین شرایط بهداشتی اساسی

7. یک زن در 70s بود که یک زندگی مراقبت های مقیم در بیمارستان بستری شد در EvergreenHealth و درگذشت در تاریخ 2 مارس

8. یک زن در 80s بود که مربوط به مراقبت از زندگی و قبلا گزارش شده بود در شرایط بحرانی در EvergreenHealth درگذشت در تاریخ 1 مارس

9. یک زن در 80s بود که ساکن مراقبت از زندگی بود و هرگز در بیمارستان بستری, درگذشت او را, خانه و خانواده, در فوریه 26

10. یک دهم مرگ تایید شد در مارس 4, اما بهداشت عمومی – سیاتل & King County هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد, اطلاعات در مورد آخرین مرگ

11. سالمند بیمار درگذشت در تاریخ 4 مارس در پلکر کانتی در ایالت کالیفرنیا پس از احتمال آلوده شدن در یک شاهزاده خانم کروز کشتی است که سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک بین فوریه 11 و 21

در حومه سیاتل, 27 آتش نشانان و امدادگران که در پاسخ به تماس در آلوده خانه سالمندان شد آزمایش این ویروس در روز سه شنبه با استفاده از یک درایو از طریق سیستم راه اندازی در یک بیمارستان منطقه پارکینگ.

خانه سالمندان شیوع نیز منبع مورد اول در کارولینای شمالی مشخص شد در روز سه شنبه. یک مرد در شهرستان ویک آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازدید از مرکز مراقبت در واشنگتن و سپس پرواز به خانه.

از آن فاش شد که روز سه شنبه دو نفر که مرده بود هفته گذشته در خانه سالمندان بود و پس از آزمایش مثبت برای این بیماری است.

یکی از کسانی که مراقبت از زندگی ساکنان یک مرد در 50s درگذشت چهارشنبه گذشته پس از منتقل شدن به بیمارستان سیاتل. یک زن در 80s بود که ساکن مراقبت از زندگی بود اما هرگز در بیمارستان بستری درگذشت و او را در خانه و خانواده است که در همان روز.

نتایج آزمون فقط تایید کرد که هر دو آنها تا به حال coronavirus.

مقامات هنوز مشخص نشده که چگونه زندگی ارشد مرکز شد کانون که در آن اکثریت مرگبار موارد مرتبط شده اند به.

پرش در مرگ و میر آمد و به عنوان مقامات بهداشت وعده داده شده به سطح شیب دار بالا coronavirus تست در سراسر ایالات متحده و قول داد برای تست از یک میلیون نفر تا پایان هفته.

مقامات همچنین نشان داد که حداقل یک چهارم از موارد در سراسر کشور منتقل شده اند از طریق جوامع و نه سفر.

افزایش تست برای coronavirus را آغاز کرده است برای ریختن به نور در چه بیماری گسترش یافته است در ایالات متحده به تازگی تایید موارد در نیویورک و جورجیا و فلوریدا, New Hampshire.

فلوریدا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی پس از تایید آن سه مورد. یک مرد در 60s خود را با سفر اخیر تاریخچه تشخیص داده شد و در روز یکشنبه با کوروناویروس.

در ضمن 29 ساله که به تازگی از ایتالیا بازگشت و آزمایش مثبت در روز یکشنبه قبل از خواهرش شد مورد سوم در روز سه شنبه.

زنی که ادعا می کند او گفت: CDC از نشانه های او پس از پرواز از ایتالیا به نیویورک در راه بازگشت به فلوریدا. او ادعا می کند CDC به او گفت که او خوب به ادامه پرواز از نیویورک به تمپا. او آزمایش coronavirus پس از ورود در تمپا در هفته گذشته.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است گفت که او انتظار دارد جامعه-موارد مربوط به رشد خود در هفته های آینده.

‘نگرانی من این است که هفته آینده یا دو یا سه رفتن ما قصد داریم برای دیدن بسیاری در جامعه بیشتر موارد مربوط به’ او گفت. ‘که از نگرانی های بزرگ.’

تعداد کل موارد در آمریکا شامل افرادی که آزمایش مثبت پس از بازگشت از سفر به شیوع مناطق در دیگر نقاط جهان خود را در تماس نزدیک و عفونت است که به نظر می رسد از جامعه گسترش – افرادی که نمی مسافرت و یا شناخته شده اند در تماس با دیگر افراد آلوده.

Dr Fauci که بالا coronavirus متخصص در کشور گفت: جامعه گسترش ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه بسیاری از موارد وجود خواهد داشت.

‘این واقعیت است که شما باید در جامعه گسترش… منبع این عفونت به طور کامل شناخته شده است. مردم برداشت تا با عفونت ها و شما نمی توانید ردیابی که در آن آنها آن را کردم,’,,,, Dr Fauci گفت.

دولت و مقامات محلی شده اند پله تا تست برای بیماری های زیر یک افتضاح با معیوب کیت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن مقامات می گویند تاخیر در نتایج.

در پاسخ به معیوب تست غذا و دارو بیش از آخر هفته اجازه دولت و آزمایشگاه های محلی برای توسعه آزمون خود را برای کوروناویروس. آن را خواهد دید افزایش در تست های انجام شده با توجه به FDA کمیسر Dr Stephen هان, که گفت که او انتظار دارد که بیش از 1 میلیون نفر به آزمایش می شود در هفته آینده.

There are more than 95,000 confirmed coronavirus cases worldwide as of Wednesday evening

وجود دارد بیش از 95,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان که از شنبه شب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>