این بود که سرفه? رفتن به سینما در تگزاس

سن آنتونیو — آن اتفاق افتاد اولیه در داخل سرد و تاریک cineplex قبل از Vin Diesel حتی شانس به نوبه خود مافوق انسانی به عنوان مردم نشسته خوردن پاپ کورن و جرعه جرعه سودا در مخمل خواب دار تاشو صندلی.

کسی که سرفه.

اگر کسی نشسته نزدیک بود نگران هیچ کس آن را نشان داد. سرفه صدا خفه: این طرفداران با پوشیدن ماسک — بخشی از توصیه می شود قوانین و مقررات از رفتن به سینما در وسط یک بیماری همه گیر.

در روز شنبه سه سینما در San Antonio منطقه شد برخی از, برای اولین بار در کشور برای بازگشایی یک حرکت که نگران برخی از عفونی-بیماری های کارشناسان بود اما تحسین کسانی که خریداری بلیط و رفت و به نشان می دهد.

Santikos سرگرمی افتتاح سه سالن ارائه با تخفیف, قیمت, محدود, منوی غذا, کارگران در ماسک و greeters که باز درب به مردم وارد محدود کردن تماس با دستگیره درب.

تئاتر بودند نمایش بزرگتر منتشر شده 5 دلار و پالادیوم در یک مرکز خرید upscale به نام لبه کسب و کار ثابت بود و پایین برای یک شنبه در مه, اما بالاتر از آنچه ممکن است انتظار می رود در دولت هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 900 نفر 48 از آنها در Bexar County, که شامل سن آنتونیو.

تگزاس در زمان یک گام بزرگ از آن coronavirus مستند در روز جمعه اجازه می دهد رستوران ها و مراکز و فروشگاه های خرده فروشی و برخی از کسب و کارهای دیگر به از سرگیری عملیات با محدودیت های سفت و سخت بر تعداد کاربران مجاز در داخل.

سینما مانند رستوران ها اجازه داده شد به صندلی تنها 25 درصد از ظرفیت ذکر شده.

Grady McClung و همسرش راشل رفت و به 1:10 p. m. نشان از مسیحی فیلم “من هنوز هم معتقدم” در پالادیوم هر پوشیدن یک ماسک.

“دیروز تولد من بود و من دو بلیط برای اولین باز از اول فیلم در سینما گفت:” آقای McClung, 51, یک مدیر پروژه برای یک شرکت مخابراتی که در نزدیکی برنی. “وجود دارد حدود 12 کرسی در 150 صندلی های سالن. ما به خوبی فاصله.”

به نشستن در یک تئاتر با ده ها تن از غریبه ها بود یک پیاده روی در سمت وحشی بهداشت عمومی. اما به عنوان فیلم های انجام شده و قطعات ضخیم در میان بحران-بحران از کاربران جویدن پاپ کورن, هالیوود انجام شد آنچه در آن است انجام شده برای دهه: ارائه یک فرار البته پوشانده و در یک فاصله.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • آب و هوای گرمتر lures های مردم و ادامه اعتراضات بیش از محدودیت.
  • یک گروه هتل بازگشت ده ها میلیون نفر در S. B. A. وام.
  • یک شهر در اکلاهما رها ماسک مورد نیاز پس از کارگران مورد تهدید قرار گرفتند.

آقای McClung و دیگران در تئاتر گفت که قبل از خرید بلیط خود را که آنها تا به حال تحقیق مراحل این شرکت بود به نگه داشتن مردم در امن و راضی بودند که آنها را با قرار دادن خود در معرض خطر است. رفتن به سینما و برخی از آنها گفت: من به ارمغان آورد یک لمس بسیار مورد نیاز نرمال پس از هفته تحت قرنطینه.

“اگر شما احساس می کنید مانند شما از ترس پس از آن که کاملا خوب و شما نمی رویم” آقای McClung گفت. “اما دیگر مردم نیاز به گرفتن زندگی خود را به عقب. ما هیچوقت به فیلم تمام وقت. منظورم این است که احتمالا پنج یا شش سال است. اما این چیزی بود که درست بود در حال حاضر است.”

در بعد از ظهر نشان از وین دیزل اکشن-ماجراجویی تلنگر “خون” علاقمندان به سینما را در خود حفظ فاصله نشسته دو سه یا چهار کرسی از هم جدا. برخی از عینک و ماسک و دیگران آنها را میپوشید در لابی اما در زمان آنها را در سالن به خوردن پاپ کورن.

در ردیف F این شرکت به اشتباه قرار دادن سه مهمان در F1 و F2 و F3 نزدیک به آرنج به آرنج. F2 نقل مکان کرد به F7 برای اطمینان اجتماعی فاصله.

تیم Handren مدیر اجرایی Santikos سرگرمی گفت: این شرکت با در نظر گرفتن ایمنی کارکنان و مشتریان به طور جدی و فراتر رفتن از وضعیت سلامت مورد نیاز است.

“ما به دنبال ما معتقدیم بهترین دستورالعمل که ما می توانیم برای باز کردن با خیال راحت” آقای Handren گفت: در یوتیوب پیام به مردم است.

ماسک بودند توصیه می شود اما لازم نیست برای مشتریان. در لابی از پالادیوم یک نقاب کارگر خواسته مشتریان به عنوان آنها وارد شده که آیا آنها یا هر کسی که به آنها داده شده بود در تماس با تجربه کرده بود تب و لرز و یا علائم دیگر در گذشته 14 روز. علائم هشدار داد که اگر جواب بله آنها اجازه داده نمی شود را وارد کنید و هزینه بلیط خود را خواهد پرداخت.

تحویلدار ایستاده بود پشت پلکسی گلاس سپر. حداقل 75 درصد از کرسی ها در هر یک از سالن مانده بودند unsold. بسیاری از درها باز مانده بودند بنابراین مردم باید آنها را لمس. این گذرگاه طاقدار بازی ها تعطیل شدند و هیچ نقدی پذیرفته شد — کسانی که با پول نقد رد و بدل صورتحساب خود را برای کارت های هدیه.

“ما در حال تلاش برای به حداقل رساندن تعدادی از نقاط که در آن شما می تواند در تعامل با دست زدن به چیزهایی که ما لازم نیست که شما را لمس و یا کارکنان” آقای Handren گفت: در این ویدئو.

این شرکت تا به حال خواسته کارکنان اگر آنها راحت بازگشت به کار قبل از بازگشایی آقای Handren گفت: “کارمندان ما resoundingly گفت:” ما می خواهیم به عقب می آیند.'” Santikos بود furloughed کارکنان و نگه داشته بود آن تئاتر بسته برای بیش از 40 روز.

آقای Handren گفت که این شرکت احتمالا نه پول کم ظرفیت showings اما که آن را به رسمیت شناخته شده است که مردم نیاز به خارج شدن از خانه های خود و “فقط رفتن به جایی دیگر.”

که گفت:, کسب و کار سریع: توسط اوایل شب پالادیوم فروخته شده بود 800 بلیط بود و هنوز هم راه رفتن-تا مشتریان.

عفونی-بیماری کارشناسان گفت: آنها نگران است که تصمیم رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت شامل سالن های سینما در فاز اول دولت بخشی از بازگشایی شد مخاطره آمیز است.

“شما در حال رفتن به گرفتن من در تئاتر هر زمان به زودی,” دکتر گفت: دیانا سروانتس یک متخصص در پیشگیری از عفونت و کنترل است که یک دستیار استاد در دانشگاه شمال تگزاس بهداشتی مرکز علوم پزشکی در فورت ورث.

“هنگامی که شما فکر می کنم از آنچه انتقال ایدز, آن است که رفتن به این نوع از تماس شما با کسی که آلوده طول زمان نزدیکی — همه این عوامل را به بازی می آیند. مقدار از زمان شروع به کمی بیش از حد طولانی برای من است با یک دسته از غریبه ها.”

جو گارسیا 74 بازنشسته روحانی نظامی در استتار , ماسک, گفت که او تا به حال هیچ نگرانی های بهداشتی. او چاپ یک کپی از تئاتر روش های ایمنی آورده و آن را با او.

او و خانواده اش را یک سنت طولانی مدت: یک بار در هفته آنها را به او 41 ساله که تا فلج مغزی, به فیلم, یکی از عمده اجتماعی گردش. سنت قرار داده شده است در انتظار نگه داشته در طول coronavirus مستند.

آقای گارسیا, دختر و خود دختر Karla راس 51 رفت به 4:10 p. m. نمایش “من هنوز هم باور دارم.”

این اولین بار در شش هفته است که آقای گارسیا, زندگی می کند که در بلانکو دیده بود خانم Ross زندگی می کند که در سن آنتونیو چرا که آقای گارسیا سن باعث می شود او بیشتر در معرض این ویروس بیش از دیگران است.

برای روز خود را پشت در فیلم او تا به حال هیچ نگرانی.

“ما احساس امن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>