وارن وزن گزینه های خود را. حمایت ساندرز است که احتمالا شماره 1.

سه شنبه بود و یک روز فوق العاده برای جو بایدن. آن روز شنبه برای برنی ساندرز اگر چه او برنده چند متحده از جمله بزرگترین در اروپا ، و آن را یک فاجعه روز برای الیزابت وارن.

پس از اتمام سوم در آیووا چهارم در نیوهمپشایر چهارم در نوادا و پنجم در کارولینای جنوبی, سناتور ماساچوست بود که به طور خلاصه دموکراتیک حزب سوسیالیست ملاقات 15 درصد نماینده آستانه در شش از 15 متحده و سرزمین های آن رای دادند سهشنبه — به سختی پاکسازی آن در پنج تا از شش. و حتی در دولت که در آن وارن آیا او هنوز هم از دست رفته به هر دو بایدن و ساندرز. این واقعیت است که آن را خانه خود در ایالت ماساچوست اضافه شده توهین به جراحت.

سناتور. الیزابت وارن در اولیه شب تجمع روز سه شنبه در دیترویت. (پاتریک Semansky/AP)

تمام گفته وارن آمده از سه شنبه — یک روز که 1,357 نمایندگان بودند تا برای grabs — با افزایش تنها 36 نمایندگان در مجموع حدود 60 در مقایسه با بیش از 500 برای هر دو ساندرز و بایدن.

بنابراین اگر آن را حذف قبل از آن را کاملا روشن در حال حاضر: وارن هیچ راه برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات.

سوال این است که چه چیزی او را به انجام بعدی ؟

او نمی گفت. پس از تجمع در دیترویت وارن پرواز خانه به بوستون اواخر روز سه شنبه. او هیچ مکان رویدادهای برنامه ریزی شده در چهارشنبه. ارشد کمپین رسمی هیل گفت: او را دیدار با کارکنان به در نظر گرفتن گزینه های خود را.

“الیزابت صحبت کردن به تیم برای ارزیابی مسیر رو به جلو” دستیار گفت.

قبل از سه شنبه وارن تیم هل دادن این ایده که رئیس خود را خواهد بشکه از طریق به رقابت کنوانسیون. روز یکشنبه وارن مدیر کمپین راجر لاو آشکارا پیش بینی کرد که “هیچ نامزد خواهد شد و به احتمال زیاد در یک مسیر به اکثریت نمایندگان مورد نیاز را به نفع خود آشکار ادعا می کنند به نامزدی حزب دموکرات.”

وارن در اولیه شب تجمع روز سه شنبه در دیترویت. (پاتریک Semansky/AP)

“میلواکی, نهایی, بازی,” او ادامه داد: مراجعه به سایت ژوئیه دموکراتیک ملی کنوانسیون. آن وجود دارد لاو گفت که وارن خواهد “در نهایت پیروز شویم.”

اما وارن ملال انگیز سوپر شنبه نشان می سازد که قابل دفاع استراتژی است. یا بایدن یا ساندرز می تواند به لحاظ نظری رنج می برند یک کمپین بحران در هفته پیش رو — اما از سوی دیگر هنوز هم ایستاده در وارن راه است. در ضمن وارن را به خاطر مبارزه (و به احتمال زیاد از دست دادن) در حالی که درخواست خود را حامیان کارکنان و داوطلبان برای حفظ کار باعث از دست داده.

وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در عین حال که حتی اگر وارن نمی نامزدی برنده در رقابت کنوانسیون او می تواند موقعیت خودش را به عنوان یک kingmaker از انواع — موثر شکل با قدرت برای او ارسال نمایندگان یک راه یا دیگری در ازای یک کابینه موقعیت یا معاون ریاست جمهوری و یا برخی دیگر توجهی جایزه. اما 60 نمایندگان است که به مراتب کمتر از وارن امیدوار بود که در این نقطه و مگر مقدماتی پایان در یک مجازی گرما مرده آنها نمی تواند به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت.

تا سه شنبه به کوتاه وارن قاب زمان. به جای استراتژیسازی در مورد میلواکی او را به کشف کردن که چگونه او می تواند اهرم او باقی مانده نفوذ در حال حاضر.

صبح روز چهارشنبه سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ارائه یک مثال است. مانند سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq قبل از او بلومبرگ کاهش یافته است و تایید بایدن استدلال (مانند دیگران) که “شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد.”

اما وارن مترقی است و نه متوسط و او بارها و بارها نشان داد که او باور ندارد بایدن “بهترین” نامزد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من او را احترام سال خدمت او گفت:” دوشنبه شب در مراسمی در لس آنجلس. “اما مهم نیست که چگونه بسیاری از واشنگتن خودی به شما بگویم به حمایت از او نامزدی خود را همکار واشنگتن خودی نمی خواهد دیدار این لحظه است.”

سناتور. الیزابت وارن آدرس سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در طول دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در فوریه. 7 در منچستر, N. H. (Elise Amendola/AP)

“نامزدی یک مرد که می گوید ما نمی نیاز به هر گونه تغییر اساسی در این کشور نمی خواهد دیدار این لحظه” وارن ادامه داد. “نامزدی کسی که می خواهد برای بازگرداندن جهان قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که وضعیت موجود شده است ترک بیشتر و بیشتر مردم در پشت برای چند دهه است که یک خطر بزرگ برای حزب ما و کشور ما است.”

وارن و بایدن نیز تاریخ: آنها مبارزه در طول 1990s و 2000s اولیه بیش از ورشکستگی اصلاحات و هیچ عشق از دست داده بود و بین آنها است. مگر اینکه بایدن ناگهان ارائه می دهد وارن معاون ریاست جمهوری — و راه گریز را “بزرگ تغییر ساختاری” تحت بالقوه خود دولت آن را بسیار سخت به تصور کنید که او در آینده پردازنده.

که برگ Sanders.

برای روز Sanders, حامیان استدلال کرده اند در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر که وارن بازی spoiler برای ترقی خواهان در حالی که “استقرار” بود و صف آرایی در اطراف بایدن در پی او کارولینای جنوبی زمین لغزش. اما بلومبرگ و وارن به دست آورده تقریبا برابر تعداد رای در روز سه شنبه و نه همه وارن حامیان نام ساندرز به عنوان انتخاب دوم. پس از آن معلوم نیست که این روز را گشوده بسیار متفاوت اگر تنها بایدن و برنی تا به حال شده است در انتخابات.

آنچه روشن است این است که اگر ساندرز می خواهد به رقابت با سودای بایدن به جلو رفتن او نیاز وارن در کنار او.

در یک کنفرانس مطبوعاتی به نام او به بحث در مورد سوپر شنبه نتایج ساندرز گفت: به او گفته بود به وارن در روز جمعه اگر چه او نمی توصیف مکالمه خود را.

این مورد برای ساندرز و وارن به تیم دو قسم است. بخش اول با پیام. عنوان مجله نیویورک را اریک Levitz به آن اشاره شده “ساندرز کاهش یافته است به اتخاذ وضعیت آیةالله سناتور” پس از برنده شدن در نوادا به جای انتخاب برای ادامه مبارزه “به عنوان یک شورشی” و “به رنگ خود را دموکراتیک رقبا — تقریبا همه آنها بسیار محبوب در میان دموکرات اولیه رای دهندگان — به عنوان بی پروا shills برای شرکت های بزرگ قدرت است.” این استراتژی به احتمال زیاد باعث واکنش شدید در روز سه شنبه هر دو در میان سابق Buttigieg و Klobuchar هواداران که شده است می خواهم به احساس ناخوشایند در ساندرز “جنبش” و در اواخر deciders به دنبال یک نامزد بیشتر علاقه مند به وحدت حزب از آن انتقاد.

سناتور. الیزابت وارن و بهداشت ، برنی ساندرز در یک دموکرات ریاست جمهوری بحث در فوریه. 25 در چارلستون S. C. (مت Rourke/AP)

این یک مشکل وارن می تواند کمک به حل اول به دلیل حمایت ساندرز خواهد فورا انتقال وحدت در سمت چپ و دوم چون او در حال حاضر صرف کل مبارزات انتخاباتی, ارائه, مترقی, ایده های پوپولیستی در راه است که برای خوشایند حرفه ای-کلاس رای دهندگان در حال حاضر با جذب شدن به سوی بایدن چیزی که او می تواند همچنان به انجام این کار در کنار ساندرز در بیخ و بن.

و كم تا قسمت دوم از ساندرز-وارن همبستگی استدلال: جمعیت. با توجه به فوق العاده سهشنبه خروج سنجی ساندرز زد قوی ترین در میان رای دهندگان جوان, لاتین رای دهندگان و رای دهندگان سفید — به خصوص سفید نر رای دهندگان — بدون مدرک دانشگاهی. وارن overperformed در میان فارغ التحصیلان دانشگاه ها — به خصوص زن فارغ التحصیلان دانشگاه در مکان هایی مانند مینه سوتا است.

یک دلیل بزرگ چرا بایدن آمد خروش دوباره در روز سه شنبه است که مرفه حومه رای دهندگان به خصوص حومه زنان در ویرجینیا و کارولینای شمالی, تگزاس, مینه سوتا و ماساچوست — شکست برای او بیش از Sanders. پیوستن به نیروهای با وارن لزوما نمی نوسان همه آنها به ساندرز ، اما با باد در بایدن را به عقب و سراسیمگی از بایدن پسند متحده هنوز هم به تقویم چه بهتر از فرصت کند ساندرز را نسبت به شریک زندگی با یک زن که دارای یک خاص به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان او بیشترین نیاز را به نفع خود در جهت شناور ماندن?

به عنوان به آنچه در آن است برای Warren, چه کسی می داند ؟ اما پس از وحشتناک سه شنبه او را در حال اجرا از گزینه های دیگر برای ایجاد اختلاف در سال 2020 است.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی: چه کسی است که قوی ترین در برابر تهمت?

  • سه شنبه مردم در انتخابات نشان می دهد بایدن یک شرط بندی بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز

  • مبارز Pompeo دفاع از قتل از ایران بالا تروریستی’ فراهم می کند اما هیچ تهدید جزئیات

  • می تواند سوریه را ‘بشردوستانه داستان ترسناک’ حل شه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>