وارن enlists با مشخصات بالا congresswomen در نیوهمپشایر فشار

کنکورد, N. H. — نیاز به یک افزایش در نیوهمپشایر اولیه حیاتی برای مبارزات انتخاباتی او را در آینده دیابت الیزابت وارن مستقر کشت عمده عملیاتی در سراسر کشور در آخرین فشار برای روز سه شنبه رای دادن.

در حالی که بسیاری از رویدادهای کوچکتر canvassing kickoffs وارن جمع سه شرکت صندلی از مبارزات انتخاباتی او در Rundlett وسط سالن ورزش مدرسه در مقابل جمعیت آغاز شده است که پوشش تا دو ساعت پیش. مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley, دب Haaland و کتی پورتر — تمام دانشجویان سال اول در خانه ایم که عناوین ساخته شده در سال اول خود را tenures — تحت فشار قرار دادند این پیام است که وارن بهترین نامزد برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

پشمالو بین نژاد های مختلف ساخته شده است که تاریخ به عنوان اولین زن به نمایندگی ایالت ماساچوست در کنگره پس از برنده شدن در یک رقابت اصلی در سال 2018 شد هدف از Trumpian توییتهایی سال گذشته به عنوان بخشی از “تیم ملی” چهار اول-اصطلاح دموکرات ها از جمله اسکندریه Ocasio-Cortez, Ilhan عمر و رشیدا Tlaib. سه تن دیگر را تایید و از سوی دیگر ، برنی ساندرز.

“من دوست دارم که او را unapologetic در سیاست و مسائل” Pressley گفت: Warren. “من دوست دارم که او را unapologetically aspirational و آنچه در این برنامه ثابت است که آرمان قابل دستیابی است.”

Haaland, که نشان دهنده, New Mexico منطقه که شامل آلبوکرک یکی از دو آمریکایی های بومی زنان برای کسب کرسی در خانه و اثبات یک متحد قدرتمند برای وارن در سال گذشته به عنوان سناتور پیمایش یک جنجال بر سر ادعای خود به بومی و نسب. در اظهارات Haaland گفت که او با افتخار به حمایت وارن “از آنجا که او با پشتیبانی از هند کشور است.”

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، Elizabeth Warren, دوم راست, پیوست توسط مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley, سمت چپ, Deb Haaland و کتی پورتر در طول یک رویداد کمپین در Rundlett مدرسه در کنکورد, N. H., on Feb. 9. (AP Photo/مت Rourke)

یک دانشجوی سابق وارن در دانشگاه هاروارد قانون پورتر بدبختانه به طور سنتی حزب جمهوری خواه صندلی در اورنج کانتی, کالیفرنیا., و تا به حال تعدادی از ویروسی لحظه از کنگره جلسات که در آن او را هیجان زده چیس JPMorgan مدیر عامل شرکت جیمی Dimon و مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون.

“این پیام از یک نمایشگاه اقتصاد” گفت: پورتر “که من با الیزابت حمایت و کمک من برنده رای دهندگان جمهوری خواه من برنده رای دهندگان مستقل من برنده دموکراتیک رای دهندگان. … این است که چگونه ما برنده: با ایجاد یک ائتلاف گسترده و متحد کردن کشور ما به مبارزه برای یک اقتصاد است که عادلانه برای همه ما است.”

با فشرده برنامه وارن تصمیم گرفتند از او عکس های سنتی خط با حامیان اجازه Pressley, Haaland و پورتر پر کردن برای او. او مختصر از 15 دقیقه نسخه از زندگینامه خودنوشت او که یک جزء اصلی از بیخ و بن گفتار و در زمان هشت پرسش از مخاطبان است.

وارن داوطلب خدمت سربازی دیگر اعضای ماساچوست هیئت نمایندگان کنگره برای عبور از مرز از جانب خود. که شامل سن. Ed Markey است که اتاق را با صدای پیشرو سبز جدید معامله پرداختن به مسئله ای که ذکر شده است در تقریبا هر دموکراتیک رویداد در طول هفته گذشته. پیوستن به Markey بود تشکر. کاترین کلارک یکی از اعضای حزب دموکرات مجلس, رهبری تیم, همراه با مظنونان حمله به دانشگاه جیم مک گاورن و لری Trahan. Maura هیلی این ایالت ماساچوست دادستان کل همچنین لگد canvassing تلاش.

پس از وارن سوم-پایان محل در آیووا آخرین دور از نیوهمپشایر رای گیری شده است متناقض با وارن به طور کلی در مقام سوم پشت سر برنی ساندرز و پیت Buttigieg اما با اعداد از 9 درصد به 17 درصد است. ماساچوست سناتور بوده است خنثی توسط ساندرز در میان ترقی خواهان در حالی که Buttigieg دارای پوست کنده برخی از مرفه سفید رای دهندگان که سوار وارن مختصر صعود در تابستان گذشته. سناتور. ctq که دریافت های غیر معمول مشترک حمایت از نیویورک تایمز همراه با وارن نشان دهنده یکی دیگر از انتخاب برای رای دهندگان است که اولویت نامزدی یک زن است.

وارن به حال جامد بحث عملکرد در شب جمعه, اما خود پذیرش آن سقوط کوتاه از تلاش او نیاز به یک علامت در یک هنوز گیج زمینه گفت: پس از آن “من فقط نمی گویند به اندازه کافی مبارزه نمی کند به اندازه کافی سخت نیست به شما بگویم که چگونه بد من این را می خواهم و چگونه ما می تواند آن را اگر ما فقط با هم آمده است.” اما در حالی که نقطه از کشور همسایه لزوما ترجمه به رای بیشتر توسط خود آن را ارائه یک منبع آماده از داوطلبان سوخت امیدوارم که قوی canvassing سازمان می تواند فشار نوار زیادی از رای دهندگان مردد به وارن اردوگاه. مبارزات انتخاباتی خود را به احتمال زیاد بستگی به این دارد که موج حمایت از نام بزرگ عملیاتی به خارج از کشور درب-سینه.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>