وارن معذرت خواهی به 6 زنان از رنگ که در سمت چپ نوادا دفتر

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., صحبت می کند در یک مبارزه رویداد پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در دری, N. H. (AP Photo/مت Rourke)

دری N. H. (AP) — الیزابت وارن عذرخواهی به شش رنگ که در سمت چپ مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در نوادا قبل از دولت قفقاز زیرا آنها احساس به حاشیه رانده شده و به دلیل نگرانی های خود را ندارد خطاب به ناظران است.

“من معتقدم که این زنان به طور کامل و بدون رزرو. و عذرخواهی می کنم که آنها تا به حال یک تجربه بد در این کمپین” ماساچوست سناتور به خبرنگاران گفت: پس از یک رویداد در دری, New Hampshire در روز پنج شنبه شب.

“من سعی کردم برای ایجاد یک کمپین و یک سازمان است که متنوع است و استقبال که جشن مردم است که مردم را تشویق به خود را خودشان تمام به کار هر روز” او گفت:.

سیاسی گزارش داد که شش زنان چپ وارن دفتر مبارزات انتخاباتی از نوامبر. نوادا دارای آن دموکرات قفقاز در فوریه. 22.

مبارزه در نیوهمپشایر برای دولت Feb. 11 اولیه وارن گفت که او می داند “طولانی میراث نژادپرستی در این کشور و آنچه در آن به معنی, چگونه آن را ایجاد پویایی قدرت و بی عدالتی هستند که سمی و خطرناک است و به همین دلیل ما باید همواره هوشیار و مصمم به انجام بهتر.”

“من مسئولیت شخصی برای این, و من مشغول به کار با تیم من به آدرس پایان نامه, نگرانی,” او اضافه شده است.

پرسید که چه به طور خاص او می تواند انجام آنها را به آدرس, او گفت:, “من می خواهم برای ایجاد فضای کافی در دفاتر ما مطمئن شوید که ما در حال شنیدن از هر کس و به تعیین که در آن وجود دارد ممکن است نگرانی است.”

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de