وارن متهم بلومبرگ از بارداری تبعیض در فک انداختن بحث حاضر


‘حداقل من نیست که یک رئیس که به من گفت به آن را بکشند!’ الیزابت وارن فک انداختن حمله مایک بلومبرگ ادعا می کند بیش از او خواست یک کارمند به سقط جنین

  • الیزابت وارن رفت و پس از مایک بلومبرگ دوباره در بحث دموکراتیک مرحله سه شنبه شب
  • او متهم به میلیاردر حاملگی تبعیض شناور است که او تا به حال یک بار به یک کارمند به آن را بکشند! ” زمانی که او به اطلاع او بود در انتظار
  • بلومبرگ به عقب رانده قاطعانه گفت که او هرگز چنین اظهار نظر بود که بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه 1997
  • در هر دو بحث بلومبرگ به نظر می رسد در وارن رفته است و بعد از او برای شرکت خود را با استفاده از عدم افشای توافق
  • روز جمعه بلومبرگ اعلام کرد او را آزاد از NDAs اگر آنها می خواستند به صحبت کردن
  • ‘مشکل است با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی’ بلومبرگ گفت:

الیزابت وارن رفت و پس از مایکل بلومبرگ دوباره در بحث دموکراتیک مرحله – این بار آوردن اتهام که او به شدت واکنش نشان داد زمانی که یک کارمند زن به او گفت که او باردار بود.

‘حداقل من نمی hgave یک رئیس که به من گفت: “آن را بکشند!”‘ او اعلام کرد گفتن مخاطبان چگونه بارداری تبعیض بود شخصی برای او و شناور که بلومبرگ قبلا از آن گناه.

بلومبرگ تحت فشار قرار دادند در برابر این اتهام به شدت و شکایت کرده است که او در حال حاضر با توجه به وارن مطالبات تنها به سناتور طعمه او را دوباره.

‘مشکل است با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی” او گفت:.

Elizabeth Warren again went after Mike Bloomberg, but this time on the debate stage she accused him of pregnancy discrimination - claiming that he once told a pregnant employee to 'Kill it!'

الیزابت وارن دوباره رفت و پس از Mike Bloomberg, اما این بار در بحث مرحله او او را متهم کرد از بارداری تبعیض – این ادعا که او یک بار گفت: یک کارمند به آن را بکشند!’

Mike Bloomberg vehemently pushed back against allegations that he once told an employee she should get an abortion

مایک بلومبرگ به شدت تحت فشار قرار دادند در برابر این اتهام که او یک بار گفت: یک کارمند او باید سقط جنین

Elizabeth Warren (center) spent more time attacking Mike Bloomberg than any other Democrat including Pete Buttigieg (left) and Bernie Sanders (right)

الیزابت وارن (مرکز) زمان بیشتری را صرف حمله به مایک بلومبرگ از هر حزب دموکرات از جمله پیت Buttigieg (سمت چپ) و برنی ساندرز (سمت راست)

بحث تف 2.0 آغاز شد و با وارن خواسته بودن توسط مدیران به همین دلیل او معتقد است که بلومبرگ خواهد بود پرخطرترین دموکرات را معرفی کنند.

‘اجازه دهید فکر می کنم از آن به این ترتیب ما در اینجا در چارلستون و شما می دانید که رفتن به در چارلستون در اواخر این هفته توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? او برای رفتن به اینجا به جمع آوری پول برای دوستان خود سناتور لیندزی گراهام. که بودجه لیندزی گراهام مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد زمان گذشته است؟’ وارن پرسید. این بود شهردار بلومبرگ.

او همچنین در مورد بلومبرگ برای دادن پول به ایالت پنسیلوانیا پت Toomey یک جمهوری خواه زمانی که یک زن نامزد حزب دموکرات از دست مسابقه با 1 نقطه.

در سال 2012 او مدال دیگر در دفاع از دیگر سناتور جمهوری خواه در برابر یک زن رقیب ” او گفت:. ‘که من بود,” او نشان داد.

‘آن کار نمی کند اما او تلاش سخت او گفت:.

وارن گفت که مهم نیست که چقدر بلومبرگ در حال حاضر بودجه دموکراتیک باعث می شود او گفت: هسته اصلی این حزب هرگز از او حمایت.

‘او به دست آورده خود را اعتماد است. من خواهد شد, ” او گفت:. “و این واقعیت است که او نمی تواند کسب اعتماد از هسته اصلی حزب دموکرات meabns او خطرناکترین نامزد در این مرحله است.’

بلومبرگ به عقب رانده با ساخت یک ادعای جسورانه است.

“من شده اند, آموزش برای این کار پس از من پا بر روی توده ای بود که هنوز هم سوختن در 9/11,’ نیویورک شهرستان, شهردار گفت. ‘من یک انتخاب است که باعث می شود برخی از حس.’

“و تمام کسانی که sideshows که سناتور می خواهد را تا به چیزی برای انجام با آن است” او اضافه شده است.

وارن گرفت موضوع را با بلومبرگ خواستار امتیاز خود را به او یک استقلالی.’

“شما می دانید این است که شخصی برای من است. زمانی که من 21 ساله شدم اولین کار من به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه. من عاشق این کار است. و در پایان سال اول من مشخصه باردار, ” او به یاد می آورد. ‘اصل آرزو من باشید و به من کار به شخص دیگری است.’

وارن پس رفت برای ‘کشتن آن است.

‘راه است که شهردار بلومبرگ گفت: به یکی از حامله, کارکنان,” او گفت:.

بلومبرگ گفت که او هرگز نمی گفت که.

این اتهام ساخته شد در سال 1997 طرح دعوی در دادگاه.

“و برای ثبت اگر او یک معلم در شهر نیویورک او هرگز این مشکل برخورد ما با معلمان ما را به راه راست” او گفت:.

از وجود این گفتگو تبدیل به بلومبرگ شرکت قبلی استفاده از عدم افشای توافق چیزی است که وارن با چکش او را به صورت در بحث مرحله در هفته گذشته در لاس وگاس.

روز جمعه بلومبرگ اعلام کرد که انتشار سه زن سابق کارکنان از NDAs که به طور خاص در مورد شکایات در مورد بلومبرگ به عنوان او را متهم ساخت حساس جوک.

آن بود که احتمالا به اشتباه به جوک من به یاد داشته باشید آنچه که آنها بودند اما اگر این زحمت آنها اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم و متاسفم که’ بلومبرگ گفت: سه شنبه شب.

با این وجود وارن ادامه داشت و در ادامه پس از بلومبرگ برای NDAs.

“من نمی دانم چه چیز دیگری او می خواهد ما را به انجام بلومبرگ گفت. ‘مشکل است با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی است.

“من قصد دارم به رفتن به شروع به تمرکز بر روی برخی از این چیزهای دیگر. ما نمی توانیم relitigate این هر زمان’ بلومبرگ ادامه داد. “ما آنچه را که او خواسته و با تشکر از شما ما احتمالا ساخته شده جهان بهتر است و توسط شرکت ترك با استفاده از این ما احتمالا تغییر شرکت چشم انداز در سراسر امریکا است.’

که با پیت Buttigieg chimed در.

‘اگر شما نامزد خواهیم بود relitigating ths همه سال او گفت: در نا امیدی.

وارن خواسته شد که در آن او اطلاعات که گفته شده بود به آن را بکشند!’ توسط بلومبرگ.

‘خود عبارت’ وارن گفت که این ادعا شده بود که قبلا گزارش شده است.

‘گفت: من هرگز آن دوره پایان داستان. قاطعانه گفت: هرگز آن’ بلومبرگ پاسخ داد. ‘هنگامی که آن را من متهم شده بود از انجام آن ما نمی تواند کشف کردن آنچه که او صحبت کردن در مورد.

اما در حال حاضر من متاسفم اگر او شنیده می شود آنچه که او فکر او شنیده ام هر چه اتفاق افتاده است اما من نمی لذت را در هر یک از آن,’ شهردار سابق اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im