تعطیل در آمازون و تمام مواد غذایی بیش از Coronavirus: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • آمازون کارگر انبار در جزیره استاتن اخراج شد پس از رهبری یک اعتصاب.
  • پارک مرکزی بیمارستان صحرایی امروز باز می شود.
  • فرماندار کومو گفت: 1,218 نفر مردهاند در نیویورک است.
  • یک مرد متهم شد سرفه در F. B. I. عوامل و گفت: او تا به حال ویروس.
  • آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.
اعتبار…Jeenah ماه/ایسنا

یک گروه از کارگران راه می رفت خاموش کار در آمازون انبار در جزیره استاتن در روز دوشنبه و یک sickout به نام Whole Foods Market کارگران تنظیم شده است امروز به عنوان خط مقدم کارگران در اعتراض به آنچه آنها را به عنوان ناکافی اقدامات ایمنی و کافی برای پرداخت این خطرات مقابله با آنها.

گسترش coronavirus برجسته نابرابری اقتصادی است که یک واقعیت از زندگی آمریکایی. در حالی که کارگران یقه سفید را آغاز کرده اند که پاسخ دادن به ایمیل ها و تهیه اسلاید پاورپوینت از خدمات کارگران و کارگران — حداقل کسانی که شغل خود را از دست — ادامه به ارائه گزارش کار, قرار دادن خود و خانواده خود را در مسیر ویروس.

آمازون اخراج یکی از کارگران که منجر استاتن آیلند اعتصاب مسیحی Smalls. آقای اسمالز گفت که او به توصیه یکی از همکاران بود که مشخصه بیمار برای رفتن به خانه در هفته گذشته. او بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای اسمالز گفت: او گفته بود که مدیریت این مرکز باید به مدت دو هفته به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که چگونه بسیاری از دیگر کارگران تا به حال آلوده شده است.

“او تا به حال شده است وجود دارد هفته گذشته” آقای اسمالز گفت: از همکار او اضافه کرد که کارگران دیگر در تاسیسات شکایت از علائم مانند تب است. “ما نمی دانیم که چه مدت او مثبت بوده است.”

طولانی نیست پس از اعتراض آمازون سخنگوی گفت: با ایمیل که آقای اسمالز شده بود به دلیل اخراج او نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل و آمده بود به سایت دوشنبه پس از داشتن شده است گفت: برای ماندن صفحه اصلی “علاوه بر این قرار دادن این تیم در خطر است.”

نیویورک دادستان کل Letitia James به نام شلیک “ننگین” در توییتر و گفت: او را بپرسید ملی روابط کار هیئت مدیره به بررسی.

کارگران در تمام مواد غذایی باید به نام یک sickout روز سه شنبه به تقاضای مرخصی با حقوق برای همه کارگران است که باید خود را منزوی و دو برابر شدن پرداخت برای جبران خطر از کار.

پارک مرکزی یکی از شناخته شده ترین مکان تجمع خود را باز ایست میدو به بیماران بیمارستان امروز به عنوان شهر همچنان به تبدیل خود را در راه فوق العاده ای در مبارزه با کروناویروس.

یک بیمارستان صحرایی با 68 تخت ساخته شده است در زیر چادر در سبزه زار برای درمان coronavirus بیماران از کوه سینا سیستم بهداشت و درمان بيمارستان در بروکلین و کوئینز. آن را قرار داده تا توسط یک سازمان غیر انتفاعی به نام samaritan’s Purse, کار با شهرستان.

این حرکت به اهرم پارک های وسیع فضای باز می آید یک روز بعد از بیمارستان نیروی دریایی کشتی لنگر انداخت در منهتن در طرف غرب و یک اورژانس 1,000-تخت بیمارستان در Javits مرکز کنوانسیون درهای خود را باز کرد. هر دو از کسانی که در حال درمان بیمارانی که مبتلا به کروناویروس برای کمک به آزاد کردن تخت های معمولی بیمارستان برای بیشتر بیماران مبتلا به ویروس.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” شهردار, بیل د Blasio گفت: در MSNBC در روز دوشنبه. “آن احساس می کند مانند این نوع از چیزی که شما تجربه در زمان جنگ.”

رژیم صهیونیستی. Andrew M. Cuomo خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه گفت که بدترین شیوع کروناویروس بود و در عین حال آمده است و حتی به عنوان یکی دیگر از 253 نفر در کشور در یک دوره 24 ساعته.

“اگر شما صبر کنید برای آماده شدن برای یک طوفان خیلی دیر است” فرماندار گفت. “شما باید به آماده سازی قبل از طوفان بازدید. و در این مورد طوفان است زمانی که شما آمار بالا که نقطه هنگامی که شما ضربه که apex. چگونه شما می دانید زمانی که شما در حال رفتن به دریافت وجود دارد ؟ شما لازم نیست.”

فرماندار گفت در Javits Center کنوانسیون سالن در منهتن بود که به سرعت تبدیل به یک 1,000-تخت اورژانس بیمارستان. سخنان خود آمد و مدت کوتاهی پس از یک نیروی دریایی کشتی بیمارستانی در این شهرستان وارد شده.

در اینجا برخی از دیگر تحولات روز دوشنبه:

  • نیویورک گزارش داد تقریبا به 7000 مورد جدید از این ویروس در آوردن مجموع به حدود 66,500. بسیاری از موارد در شهر نیویورک که در آن مقامات گزارش داد بعد در دوشنبه 38,087 مردم آلوده شده است.

  • تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در شهر نیویورک افزایش یافت به 914 بعد از ظهر دوشنبه تا 138 از حدود همان زمان یکشنبه, مقامات گفت.

  • هفت کارکنان حمل و نقل متروپولیتن فوت کرده اند این ویروس از جمله یک راننده اتوبوس در بروکلین و یک ایستگاه مترو تمیز کننده در برانکس.

  • رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی اعلام کرد 3,347 جدید مثبت coronavirus موارد در دولت آوردن مجموع به 16,636. وجود 37 جدید مرگ و میر در مجموع 198.

  • رژیم صهیونیستی. ند لمانت کانکتیکات اعلام کرد 578 جدید کروناویروس موارد در دولت آوردن مجموع به 2,571. وجود دارد دو جدید مرگ و میر در مجموع 36 در دولت است.

یک مرد بروکلین متهم شده بود روز دوشنبه با دروغ گفتن به مقامات فدرال در مورد فروش N95 ماسک و دیگر لوازم پزشکی به پزشکان در قیمت های گزاف و با حمله یک افسر فدرال پس از او سرفه در F. B. I. عوامل و سپس به آنها گفت که او تا به حال coronavirus دادستان گفت.

مرد باروخ Feldheim, 43, شد متهم با اظهارات نادرست به مأموران اجرای قانون پس از او دروغ گفته در مورد انباشت و فروش تجهیزات است که به شدت مورد نیاز توسط بیمارستان ها به عنوان آنها مقابله با افزایش ویروس بیماران, مقامات گفت.

آقای Feldheim بارها و بارها به فروش می رسد تجهیزات در نشانه گذاری با توجه به شکایت کیفری علیه او در دادگاه منطقه ای فدرال در نیوآرک.

در یک مناسبت در یک معامله مرتب از طریق واتساپ گروهی با نام “Virus2020!,” آقای Feldheim موافقت با فروش یک دکتر در مورد 1000, N95 ماسک و تجهیزات دیگر برای $12,000 با توجه به شکایت. که حدود 700 درصد بالاتر از آنچه که شناسایی شد که به طور معمول پرداخت شکایت می گوید.

F. B. I. عوامل رفت و به آقای Feldheim را در روز یکشنبه برای دریافت اطلاعات بیشتر شکایت می گوید. که در آن نقطه شکایت می گوید: او “عمدا سرفه در جهت خود را بدون پوشش دهان خود را” حتی اگر عوامل گفته بود آنها نگه داشتن فاصله خود را از نگرانی بیش از ویروس. او گفت: عوامل است که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس دو هفته قبل از آن شکایت می گوید.”

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ, کیت Conger, مایکل Corkery مایکل طلا, Christina Goldbaum اندی, نیومن, Noam Scheiber مت استیونس تریسی Tully و دیوید Yaffe-Bellany,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im