در انتظار سال برای این شب ساعت برای یک آیووا برنده

DES MOINES — هر چهار سال پس از 1970s سیاسی خدایان را با لبخند بر آیووا endowing ساکنان آن با قدرت غیر معمول برای تنظیم این دوره از سیاست های ملی به عنوان اولین نامزد مسابقه.

برای این که امتیاز آیووا به خود را در بر داشت — در این سال از همیشه در موضع دفاع از خود قرار گرفتن. چرا باید دولت طوری نامتناسب سفید را از جمله نقش پیشرو به ویژه برای حزب دموکرات که به خود می بالد در آن تنوع? چرا یک چیز درهم و برهم از تجمع در مدرسه و ورزشگاهها اوج دموکراسی آمریکایی?

در روز دوشنبه به عنوان بیزانس سیستم سمت چپ نتایج گزارش نشده و پس از دولت دموکرات پیش بینی کرده بود که قادر به قرض دادن برخی از وضوح آیووا را متزلزل ایستاده به نظر می رسد به یکی دیگر از ضربه.

“یکپارچگی نتایج میباشد” مندی مک کلور یک سخنگوی حزب دموکرات آیوا گفت: در عرضه اولیه بیانیه به عنوان منتظر ادامه داشت. “ما تجربه تاخیر در نتایج با توجه به کنترل کیفیت و این واقعیت است که I. D. P. گزارش از سه مجموعه داده برای اولین بار.”

او افزود که این حزب بود اظهار داشت: “تناقضات” در این گزارش از نتایج. “این یک هک یا نفوذ” خانم مک کلور گفت. “داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

برای یک حزب است که تا به حال مشغول به کار به مدت سه سال و سه ماه به آغاز روند تلاش برای شکست رئیس جمهور تهمت های حزبی تلو تلو خوردن به نظر می رسید برای ثبت نام به عنوان دلیل دیگری برای احساس وحشت و نگرانی در یک فصل با بسیاری از دیگر سورئال به نوبه خود در یک لحظه ای سیاسی تعریف شده توسط آنها.

تمام سال آیووا دموکرات ها در حال رشد مصرف با شناسایی نامزد بهترین موقعیت برای مقابله با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز. آنها پر creaky مدرسه سالن و اتحادیه سالن و overstuffed کافی شاپ به وزن و اندازه گیری فهرستی از مدعی است که بیش از 20 در اوج آن است.

مترقی و یا متوسط ؟ کهنه سیاستمدار و یا تازه وارد نسبت? گزینه های سرعت افزایش یافت.

اواخر شنبه شب, حداقل, دولت حکم باقی مانده است مهر و موم شده.

دولت تغییر قوانین خود را برای این سال به جای نگرانی است که این جلسه روند شفاف بوده است. به جای گزارش فقط یک عدد در پایان شب آن را گزارش نورد اساس سه عدد در هر حوزه یک نماینده به تعداد و میزان حمایت در هر دو دور اول و دوم. اما به جای ساخت همه چیز واضح تر فرآیند جدید به نظر می رسید تنها به درهم و برهم کردن مسائل در اوایل شب.

با هیچ سخت نتایج به روی چیزی حساب کردن با چند نامزد بودند آزاد به cheeriest نسخه از بیخ و بن سخنرانی hustling به مرحله قبل از هر گونه ریاضی می تواند تعدیل خلق و خوی.

زنده خبرنگار تجزیه و تحلیل “

دنبال زندگی می کنند پوشش و تجزیه و تحلیل از بار خبرنگاران در آیووا و نیویورک.

نیکول Perlrothدر Austin, Tex. فقط در حال حاضر

کریستوفر کربس, مدیر امنیت داخلی وزارت, امنیت, آژانس, گوید آژانس نمی ارزیابی نتایج-گزارش برنامه.

Sheera فرنکلدر سان فرانسیسکو 6m پیش

امنیت سایبر کارشناسان ابراز نگرانی کرده اند که نتایج-گزارش برنامه به درستی بررسی قبل از راه اندازی در آیووا.

رید اپستاینبا Buttigieg در Des Moines 15m پیش

آیووا نتیجه به مراتب بیشتر در مورد شتاب از آن است که در مورد نمایندگان. Buttigieg دادن خود را افزایش دهد تا در مجموع توده هستند.

“ما در حال رفتن به راه رفتن از اینجا با ما به اشتراک بگذارید از نمایندگان” معاون رئیس جمهور سابق آمده است. گفت: هواداران است. “ما احساس خوبی در مورد که در آن ما هستند.”

این قفقاز مانند بسیار دیگری در این سه سال گذشته بودند اقدام در آستین ، سایه اجرایی هرج و مرج در واشنگتن — یک استیضاح آزمایشی که در یک بار مصرف با ارزش اخبار رسانه های اکسیژن معمولا فراهم شده برای انتخابات ریاست جمهوری و به طور موقت برداشته چندین نامزد از مبارزات انتخاباتی در دسترس نباشد. روزهای آینده که انتظار می رود عبارتند از: دولت از آدرس اتحادیه و تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا تنها باید از یک قطعه.

در عین حال با وجود های اخیر رقابت برای جلب توجه, شاید هیچ کس احساس بار در تقویم اولیه بیش از آیووا caucusgoer متهم به تنظیم دموکرات ها در یک مسیر به سوی پیروزی در ماه نوامبر در برابر یک رئیس جمهور بازدید از این حزب به عنوان یک منحصر به فرد را انتخاب کنید. برای برخی از مردم آیووا نمایندگان شان فشار ثابت فلج انجماد آنها را در تردید است. در مصاحبه برای ماه منتهی به قفقاز بسیاری از تلاش برای آشتی دادن نامزد آنها دوست با نامزد آنها فکر دیگران را مانند همسایگان و اعضای خانواده و دوستان در کشورهای دیگر.

بسیاری از آنها نیز آگاه است که یک تیره نتیجه تضعیف خواهد آیووا ادعا می کنند که این عمل به عنوان یک سکوی پرشی برای نامزدی. و در حال حاضر با دوشنبه شب اتفاق می افتند نابرابر می دانند آن است که به احتمال زیاد بقیه کشور می تواند خود را به ارث می برند و اضطراب بیش از حد.

اگر آیووا نیست عرضه پاسخ جدول زمانی آن معمولا قبل از اولیه کمپین از سال گذشته تا به حال در حال حاضر مجموعه ای جهت 2020 مسابقه ماندگار در راه است. پس از یک دورۀ پیروزی استوار اغلب در موفقیت زن و nonwhite نامزدهای باقی مانده فهرستی از بالا مدعی است که همسر سفیدتر و بیشتر مردسالار نسبت به بسیاری از دموکرات ها بود در ابتدا امیدوار بود با جلو دونده مانند سناتور برنی ساندرز و آقای بایدن.

“رای دهندگان فقط خیلی وحشت زده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودن انتخاب مجدد است که آنها در حال خم شدن به عقب اجتناب از هر چیزی است که به نظر می رسد و یا احساس می کند مانند 2016 گفت:” مردیت کلی یک دستیار به شکست 2020 انتخابات ریاست جمهوری سناتور کریستن جیلیبرند. “و یکی بسیار واضح عامل بود که در نهایت دست به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در خود او پیشنهاد سناتور الیزابت وارن به نظر می رسد همیشه آگاه از این مانع روانی برای بسیاری از رای دهندگان ارائه خودش را به عنوان نامزد از “وحدت” و اصرار مردم آیووا نمایندگان شان نه به ترس از رای گیری با قلب خود.

“من نمی ترسم” او گفت: در سال گذشته تنظیم کردن در یک ریف او را تکرار اغلب “و برای دموکرات ها به نفع خود شما نمی تواند ترس یا نه.”

اگر هیچ چیز دیگری, خانم وارن و آقای ساندرز اغلب موفق با تمرکز اولیه بر محاسن مترقی سیاست. با آقای بایدن و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., تاکید بر یک مطلب اجماع فکر پراگماتيسم سناتور استدلال کرده اند به صورت گسترده اقتصادی تحول و تبدیل به یک بحث بیش از یک “مدیکر برای همه” سیستم مراقبت های بهداشتی به کمپین ترین اساسی در حال اجرا گفت و گو است.

وارن حامیان شعار شعار از مالیات بر ثروت (“دو سنت!”) به عنوان اگر درخواست یک آهنگ را در یک کنسرت. ساندرز طرفداران راننده سرشونو تکون دادن با هدف از طریق امضای خود را ابجو بد و کم مایه در میلیاردر کلاس — به خصوص پس از دو تن از اعضای آن Michael R. بلومبرگ و تام Steyer پیوست نژاد.

مبارزات انتخاباتی آقای بلومبرگ است که رقابت اوایل متحده روز را صرف خوش ارسال شده در اخبار در مورد مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه مارس و یا هنگامی که او عملکرد ته منابع انتظار می رود برای حفظ و پیشنهاد خود را. اما با وجود آقای بلومبرگ اخیر صعود در برخی از ملی, نظر سنجی, ترقی خواهان اصرار دارند که شنود گذاشته به تعصب و غیرت است که نمی توان خریداری کرد.

“ریشه های چمن انرژی است که به وضوح در مترقی بال ائتلاف” گفت: Maurice میچل مدیر ملی از خانواده های شاغل که تایید خانم وارن. “مقدماتی کاملا جایی که به شما رای دادن قلب خود را و به شما رای دادن ارزش های خود را.”

در همان زمان می تواند وجود داشته باشد تنها یک نامزد. و به عنوان نامزدی نبرد سر به نیوهمپشایر و فراتر از آن آقای ساندرز و خانم وارن خواهد بود برای مبارزه مترقی برتری با هر دو امیدوار به ایجاد خود را به عنوان چپ لیبرال پرچمدار.

برای یک سال و دو خفه شده هر یک از دیگر در ستایش عقب کشیدن اگر هر گونه سخن گفتن بود و تفسیر به عنوان یک حمله. در بحث مرحله آنها ارائه یک جبهه متحد در برابر وزش نامزدهای طرفین آنها. اما ماه گذشته خود را با دقت کشت وحدت پاره, پس از گزارش می دهد که آقای ساندرز گفته بود خانم وارن خصوصی در سال 2018 که یک زن نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری. او را رد کرده و گفت این.

شاید بیشتر نگرانی برای بسیاری از دموکرات ها که پی در پی rehashing 2016 slights با حامیان آقای ساندرز و هیلاری کلینتون — که به تازگی اصرار داشت که “هیچ کس را دوست دارد” مرد او جای کسی را گرفتن در اولیه چهار سال پیش — squabbling دوباره در روز قبل از جلسه.

هفته گذشته بالا ساندرز قائم مقام نماینده رشیدا Tlaib پیوست یک جمعیت از مردم آیووا نمایندگان شان در booing اشاره خانم کلینتون که همچنان برای بسیاری از ساندرز حامیان یک نماد شرکت های بزرگ بود.

“متنفر,” خانم Tlaib قول داد: “بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

خانم Tlaib عذرخواهی پس از آن برای booing — یک قسمت که یادآوری نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز خانم Tlaib کنگره متحد در مورد پشیمانی از خود او.

“اگر من می تواند یک آرزو” خانم Ocasio-کورتز در مصاحبه ای گفت: “من باید پرسید: بابا به هرگز ما relitigate 2016 هرگز دوباره.”

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>