W. H. O. اعلام اورژانس جهانی به عنوان ووهان Coronavirus گسترش

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در روز پنج شنبه که ووهان شیوع کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی تایید کرد که این بیماری در حال حاضر نشان دهنده یک خطر فراتر از چین که در آن پدید آمده در ماه گذشته.

تصمیم معکوس این سازمان تصمیم درست یک هفته پیش برای برگزاری چنین اعلامیه.

از آن پس W. H. O. مقامات گفت: هزاران نفر از موارد جدید در چین و روشن-انسان به انسان انتقال در چند کشور دیگر — در حال حاضر از جمله ایالات متحده — ضمانت یک تجدید نظر از تصمیم گیری که توسط آژانس کارشناس کمیته.

W. H. O. اعلام — رسمی به نام “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی” نیست باید به زور از قانون است. اما آن را در خدمت اطلاع به تمام عضو سازمان ملل متحد است که جهان بالا مشاوره بهداشت بدن فکر می کند که وضعیت قبر است.

دولت پس از آن تصمیمات خود را در مورد اینکه آیا برای بستن مرزهای خود را, لغو پروازهای, صفحه نمایش, مردم پس از رسیدن به فرودگاه و یا دیگر اقدامات حفاظتی.

اعلام شرایط اضطراری نیز می افزاید: ضرورت به هر W. H. O. درخواست برای پول است. تا کنون که به سختی مربوط به: ترین کشور چین و ژاپن و آلمان و کره جنوبی و ایالات متحده و ویتنام — می توانید استطاعت به دستمزد خود را در میدان جنگ در برابر ویروس.

در مقابل, جمهوری دموکراتیک کنگو زیادی نیاز تزریق پول نقد و تخصص های پزشکی به مبارزه مداوم شیوع ابولا و نیاز به پول بود که یکی از دلایل W. H. O. اعلام کرد اضطراری بین المللی در این صورت حتی اگر ابولا گسترش است خارج از کنگو به جز در چند بیمارانی که به طور خلاصه وارد اوگاندا.

هفته گذشته کمیته تقسیم شد. اعلام شرایط اضطراری است که همیشه یک تصمیم گیری سخت گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کل به دلیل بسته مرزها و لغو پروازها منجر به شخصی سختی برای میلیون ها نفر از افراد سالم در نزدیکی کانون و می تواند باعث عظیم اقتصادی اختلال.

در بدترین موارد تامین مواد غذایی و پزشکی می تواند اجرا و وحشت می تواند گسترش تهدید به انجام آسیب بیشتری نسبت به این بیماری می کند.

آژانس پرخرج ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس.

چین به طور موثر جدا هوبئی استان تابنده بیش از 30 میلیون نفر در ارتفاع تعطیلات سال نو — یک عمل معادل quarantining غرب در Christmastime.

دکتر Tedros که ملاقات با رئیس جمهور چین در پکن روز سه شنبه گفت: آقای یازدهم منجر شده بود “به یاد ماندنی پاسخ ملی” و این که او “زده تعیین چینی به رهبری” و چقدر آقای یازدهم شخصا درک در مورد شیوع.

چین روز پنجشنبه گفت که یکی دیگر از 38 نفر مرده بود از بیماری آوردن مجموع به 170. تقریبا 8,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان تقریبا همه آنها در سرزمین اصلی چین است.

در روز پنج شنبه و روسیه بسته شد و از 2600 مایل مرز با چین متوقف و تمام قطار به جز یک میان مسکو و پکن است.

در چین برخی از کارشناسان پزشکی باید سوال خود را در کشور پاسخ این استدلال که مقامات محلی می تواند در جای خود قرار داده سختگیرانه تر محدودیت های مسافرتی قبل از ویروس ریخته فراتر از مرکزی شهر ووهان. این کشور در حال حاضر موارد تایید شده در هر استان و منطقه است.

W. H. O. ساخته شده است که چنین اظهارات فقط پنج بار از قدرت خود برای انجام آن تاسیس شد در سال 2005: برای این بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 2009 یک فلج اطفال تجدید حیات در 2014, اپیدمی ابولا در غرب آفریقا که در همان سال Zika شیوع ویروس در سال 2016 و شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو در سال گذشته است.

دکتر پیتر Piot مدیر لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و یکی از کاشفان ویروس ابولا و حضور ایدز در آفریقا گفت که او شخصا در نظر گرفته شیوع اضطراری و فرایند ناقص است.

“وقت آن است که برای W. H. O. خود را تغییر دهید همه-یا-هیچ چیز دودویی رویکرد به اعلام PHEIC,” او گفت: مراجعه کننده به اورژانس اعلام شده است. “در هر اورژانس وجود دارد یک طیف هشدار سطوح به جای ‘PHEIC یا نه PHEIC.'”

دکتر Tedros گفت: همان چیزی که در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه نشان می دهد که آژانس ممکن است بخواهید برای رفتن به یک فارغ التحصیل سبز-زرد-قرمز نظام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im