آسیب پذیر مرز جامعه جنگ ویروس بر روی “باز کردن مسیر’

ادینبورگ تگزاس — در سوزان روز در هفته گذشته در نزدیکی نوک جنوبی تگزاس که در آن نرخ بالای فقر و بیماری های مزمن را افزایش شدت coronavirus دکتر رنزو اروکو قهوه ای ساخته شده خود را دور چک کردن بيمار مواجه شدید و عوارض ناشی از ویروس ها و سختی های حلق آویز در به زندگی است.

در حال حاضر هرج و مرج ویژه بیماری های عفونی واحد که در آن او با این نسخهها کار شده است clobbered جدید پذیرش در هفته های اخیر. پزشکان عرق در زیر لایه محافظ دنده و فریاد زدن بیش از به طور مداوم وافغان آلارم.

ایستاده بیش از 63 سال است که ریه ها مصرف شد خطرناک در میزان اکسیژن را از دستگاه تنفس مصنوعی دکتر براون دستور دارو برای فلج کردن مرد به امید آن این مشکل را حل. اما آن را یکی از بسیاری از. این مرد تا به حال نیز دچار یک سکته مغزی شدید و لخته شدن خون از آنجا که از virus.

پایین سالن یک پرستار کشیده کوسن را از زیر سر از 39 سال و آن پوشش داده شده با خون است. دکتر براون با عجله. او تبدیل به پرستار که در حال حاضر در تلفن سفارش لوازم برای انتقال. “به آنها بگویید که آن را مانند در حال حاضر,” او گفت:.

به عنوان coronavirus گسترش مخرب آن مسیر در سراسر ایالات متحده آن را تحمل پایین در برخی از مکان ها بیشتر در معرض خرابی آن — مکان هایی مانند جنوبی گوه تگزاس در مرز با مکزیک که دیده است مجازات افزایش عفونت.

در دره ریو گراند بیش از یک سوم از خانواده ها در فقر زندگی می کنند. تا نیمی از ساکنان هیچ بیمه درمانی از جمله حداقل 100,000 مهاجران که اغلب تکیه بر زیر منابع جامعه درمانگاه یا اتاق اورژانس برای مراقبت از.

تیک تیک کردن لیست از عوامل خطر برای ابتلا به عوارض شديد از ویروس و شما باید توصیف این حاشیه از کشور: بیش از 60 درصد از ساکنان مبتلا به دیابت هستند و یا prediabetic. نرخ چاقی و بیماری های قلبی در میان ملت بالاترین. بیش از 90 درصد از جمعیت لاتینی گروهی که در حال مرگ است از این ویروس در نرخ بالاتر از سفید آمریکایی ها هستند.

وجود داشته است وهم آور و آرام در طول ماه های اولیه از این بیماری همه گیر. بسیاری از مقامات بهداشت عمومی ویژگی در ابتدا تعداد کمی از موارد در دره به اوایل مستند سفارشات. که تغییر سریع بعد از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجازه دولت را پناهگاه در محل نیاز به اعتبار است.

“ما می دانستیم که این یک بمب هم به دلیل درصد از چاقی و فشار خون بالا و دیابت بالا است,” دکتر گفت: آدولفو کاپلان بحرانی مراقبت پزشک است که با این نسخهها کار با دکتر براون در DHR سلامت در ادینبورگ, Texas. “ما می دانستیم که اگر بیمارستان بود هدف این بود که به یک فاجعه می شود و این چیزی است که ما در زندگی از طریق.”

بیش از 57,000 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری سراسر کشور با توجه به Covid پیگیری پروژه, بازتاب افزایش شدید که در حال نزدیک شدن به قبلی ملی قله در زمانی که مرکز ایالات متحده شیوع در نیویورک بودم.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان علم در ماسک’ اثر مانت کند بنابراین ایالات متحده بحث در حکم.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Fauci ‘کمی از جنجال آفرینی,’ آخرین سالوو از کاخ سفید انتقاد.
  • تست تاخیر پیچیده تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

سه تا از امکانات این بیمارستان استفاده برای درمان بیماران مبتلا به Covid-19 شده اند به ظرفیت پر شده از هفته اول ماه جولای. در زمان یک دوجین یا بیشتر آمبولانس باید منتظر خارج از تخت برای تبدیل شدن به در دسترس است.

صندلی Reclining و راهرو تخت منتقل شده اند به اتاق اورژانس که در آن برخی از بیماران صبر کنید بیش از یک روز به انتقال به واحد مراقبت های ویژه.

با 10000 عفونت فعال در منطقه عمومی افسران بهداشت تخمین می زنند که بستری شدن در بیمارستان می تواند دو در عرض دو هفته. اما با هر بیمارستان در این نزدیکی هست نیز کامل روشن نیست که در آن بیماران خواهد شد. روز چهارشنبه آقای ابوت اعلام کرد که افزایش بودجه پزشکی کارگران و لوازم می توان به امکانات مراقبت های بهداشتی در منطقه.

“ما منحنی راست است تا مسیر حق در حال حاضر. هیچ مسطح. هیچ امداد گفت: Sherri Abendroth بیمارستان ایمنی و اضطراری مدیریت هماهنگ.

DHR سلامت مدیران می گویند که آنها را نگه داشته و خود را در بیمارستان اصلی تا حد زیادی از coronavirus برای درمان بیماران مبتلا به جدی نامربوط شرایط نامربوط به این بیماری همه گیر مانند حملات قلبی و سکته مغزی و همچنین برخی از روش انتخابی.

ماه پیش خانم Abendroth شروع به خرید اضافی دستگاه دیالیز برای بیماران مبتلا به نارسایی کلیه و همچنین برای کسانی که توسعه آن خواهد بود از آنجا که از virus. او استخدام اضافی پزشکان با تجربه در درمان عوارض است که مشترک در دره.

اما وجود عوامل خارج از کنترل او است که اضافه کردن به چالش مبارزه با ویروس: بسیاری در جامعه اجتناب از مراقبت های بهداشتی در همه هزینه ها از ترس است که آن می تواند منجر به یک لایحه آنها را ندارند و یا برخی خود را به خطر اندازد وضعیت مهاجرت.

“آنها اصلا به دنبال مراقبت های بهداشتی تا زمانی که آنها خیلی مریض تر,” او گفت:. “هنگامی که ما آنها را به آن را طولانی تر در بیمارستان باقی می ماند بیشتر فشرده درمان.”

حتی نوزادان در دره ریو گراند به ویژه آسیب پذیر است. نرخ بالای دیابت در زنان باردار آن را دشوار برای ریه ها به توسعه در رحم است. حتی قبل از همه گیر بسیاری از بچه ها قرار شد در کوچک هواکش تا زمانی که آنها به اندازه کافی قوی به نفس در خود.

یک بخش از سازمان زنان بیمارستان شده است که در مهر و موم کردن برای زنان باردار مبتلا به کروناویروس گسترش یافته است دو بار. برخی از زنان مجبور به شروع زودهنگام بخشی از کار خود را در اتومبیل های خود را به این دلیل که واحد کامل بود.

در یک جامعه شناخته شده برای خود را قوی multigenerational روابط خانوادگی که در آن پزشکان شوخی است که برخی از مادران باردار می تواند پر کردن یک جایگاه با بستگان می شود که در حال حاضر در حالی که آنها به هنگام تولد این روند از داشتن یک نوزاد در حالی که شما با coronavirus شده است قابل ملاحظه ای غم انگیز.

“من می خواستم همه چیز را متفاوت” Marisa پنک که در انتظار دوقلو دختران گفت: به عنوان او آماده می شود تا چرخ به یک اتاق عمل به صورت یک سزارين. خانم پنک کل بارداری ساخته شده بود تلخ با این بیماری همه گیر. ترین روز او ماند در اتاق خواب خود را برای جلوگیری از بیمار شدن. او صرفنظر از داشتن یک نوزاد و پرسید دوست پسر او را به انتخاب کردن onesies و یک تخت. او هنوز هم به نوعی قرارداد ویروس.

تحت بیمارستان روش های ایمنی او می تواند هر کسی که با او به هنگام تولد. دکتر تا به حال به او توصیه برای منزوی کردن از بچه ها به صورت دو هفته بعد از آنها متولد شد تا دو آزمون ثابت کرد که او تا به حال به طور کامل بهبود یافتند.

در طول C-بخش خانم پنک شد رواقی احاطه شده توسط پزشکان که سعی کردم به راحتی خود را از طریق لایه از لباس های محافظ و عینک. آنها نگاه به عنوان اگر آنها در لباس پوشیدن برای رفتن به فضا.

زمانی که نوزادان ظهور با صدای بلند فیلتر دستگاه بود که شستشو درجه از coronavirus ذرات گنگ و مبهم خود گریه می کند. در عرض چند ثانیه یک درمانگر تنفسی با عجله آنها را به بخش مراقبت ويژه نوزادان. اشک جریان پایین خانم پنک ،

یکی دیگر از مادر باردار با کروناویروس و خود توصیف drama queen, Kimberly مونز تا به حال تصویر خودش جیغ و محکم دست شوهر و خواهر در قانون تا دوم پسر نوزاد خود را وارد کرده بود.

به جای خانم مونز زحمت کشیده به تنهایی تلفن همراه فلاش در کنار او با پیام از اعضای خانواده که مشتاق بودند برای اخبار. در طول نیم ساعت آن را در زمان به کودک فشار از او آرام بود. زمانی که دکتر او برگزار شد و پسر او تا بالاتر از او خانم Munoz رسیده برای او به طور غریزی اما پس از آن متوقف شد ، یک دقیقه بعد او رفته بود. “آن شکست قلب من” او گفت:.

شبیه به حدود 75 درصد از مردم در دره با بیمه بهداشت و درمان هر دو خانم پنک و خانم Munoz تحت پوشش مدیکید به دلیل درآمد کم خود را. پزشکان می گویند که فقر را تشدید عوارض ناشی از کوروناویروس حتی به بهبود است. بسیاری از مردم زندگی در خانه های با چندین نسل های محله های نزدیک. یک اتاق خواب یدکی که در آن یک فرد بیمار می تواند منزوی است سخت به آمده است.

هفته گذشته در یکی از coronavirus واحد خوزه Aleman Saucedo, 77, مرخص شد به آپارتمان متوسط در شهرستان های مجاور از دانا پس از دو هفته در بیمارستان است. قبل از آن که روز پرستار بود به نام یک و نیم دوجین از اعضای خانواده خود را بپرسید اگر هر گونه می تواند او را در. گفت: هیچ یک از آنها می تواند پس آقای Saucedo را برای رفتن به خانه به تنهایی.

“من می ترسم” آقای Saucedo گفت: “من می خواهم ترجیح می دهند به ماندن در اینجا, اما من اشغال اتاق که مورد نیاز برای افراد دیگر.”

پزشکان و پرستاران در حال کشیدن اضافی شیفت را نگه دارید تا با بی امان پذیرش. برای بسیاری از ویرانی احساس شخصی است.

“این حتی در مورد پول گفت:” مسیحی گونزالس 25 ساله, پرستار, به دنیا آمد و در دره شده که 12 تا 14 ساعت در شیفت شش روز در هفته پس از coronavirus موارد مشخصی در ماه جولای. “مردم من با — این است که خود را مادر این است که پدر خود را که بیمار است.”

در شروع یک تغییر در هفته گذشته آقای گونزالس متوجه یک مرد نشسته در رختخواب. مرد حلقه شد spasming و بدن خود را تکان داد به عنوان او تلاش برای گرفتن اکسیژن. پوست او تبدیل بنفش.

زمانی که آقای گونزالس با عجله او متوجه چهره انسان آشنا بود: او 62 سال سن سرپرست در بیمارستان, کافه تریا, شناخته شده برای خود لبخند بزرگ و به خصوص مرغ خوشمزه پیچد او ساخته شده است. مانند تقریبا تمام بیماران در اطراف او همچنین دیابتی.

آقای گونزالس به نام برای یک پزشک و پس از آن تماس گرفته شده مرد خانواده در بلندگو به دریافت مجوز برای قرار دادن او را در یک ونتیلاتور. در عرض دو دقیقه کافه تریا سرپرست بیهوش بود با یک دستگاه فشار هوا به ریه ها.

آقای گونزالس گفت که او امیدوار مداخله خواهد زندگی خود را نجات دهد اما او می دانست که اکثریت بیماران مسن تر با از قبل موجود مشکلات سلامتی نمی بازیابی از لولهگذاری. “نتایج درمان معمولا فقیر” آقای گونزالس گفت. “کلیه خود را شکست. آن را فقط مانند یک آبشار از غم و اندوه.”

برای بیمارانی که به طور جدی بیمار قبل از آنها قرارداد coronavirus وجود دارد حتی کمتر شانس زنده ماندن. دکتر براون عینک pained بیان زیر دو لایه از حفاظت از چشم به عنوان او به نام پسر یکی از بیماران خود را. زن وارد شده بود با نارسایی احتقانی قلب و فشار خون بالا و سیروز کبدی.

با تخت دو شاد نشانه هایی که شده بود کاهش یافته توسط اعضای خانواده است. آنها نشان دادند که این زن خندان احاطه در مرکز یک گروه آغوش. در این نشانه هایی گفت: “بیا خانه مادر!” و “ما در حال انتظار برای شما مادر بزرگ.”

دکتر براون مجبور به توضیح به خانواده است که او انتظار ندارد او قادر به نفس خود را دوباره.

برای کارکنان در بیمارستان, مرگ و میر شده است خرد کردن.

یک بعد از ظهر با اشک در چشم خود سه نفر از پرستاران شاغل در بخش مراقبت ويژه نشسته اند حدود 84 سال که صحبت شده بود فقط چند روز زودتر. “او مثل او واقعا قصد آن را” یکی از پرستاران گفت.

که صبح روشن شدن زن قلب بود به من بدهید. پرستاران به حال او را به نام پدر و وعده داده است که زن نمی خواهد بمیرد به تنهایی. یکی نشسته کنار او برگزاری یک تلفن به زن گوش با دختر خود را در خط. با او دست پرستار نوازش او بیمار ساعد از طریق او لحظات پایانی زندگی است.

هنگامی که دستگاه نشان داد که زن رفته بود پرستاران ایستاده بود تا به آرامی. آنها در بسته چشم او قرار می گیرد و یک پتو در بالا از او آماده شدن برای یکی دیگر بیمار را به جای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de