رای گیری در ویسکانسین در طول یک بیماری همه گیر: خطوط ماسک و مقدار زیادی از ترس

میلواکی — حتی قبل از رای گیری شروع شد خطوط خارج از رای گیری در مکان های که کشیده برای چند بلوک است. برخی از نظرسنجی کارگران عینک hazmat مناسب. تقریبا هر رای دهنده عینک, ماسک صورت, از بین بردن آن فقط به بحث کوچک که منعکس ترکیبی از عزم و طنز تلخ در مورد تجربه فوق العاده ای از رای گیری در میان مرگبار بیماری همه گیر.

برای هزاران نفر از مردم در سراسر ویسکانسین در روز سه شنبه نگرانی از شیوع کروناویروس متوقف نمی شود آنها را از شرکت در دولت انتخابات بحرانی که در آن نژادها مانند دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی و یک کلید دادگاه عالی ایالت صندلی می شد تصمیم گرفت.

“این احساس بد را مجبور به انتخاب بین امنیت شخصی و حق خود را به رای گفت:” دن بولاک, 40, به عنوان او منتظر برای رای دادن در واشنگتن دبیرستان در میلواکی را به سمت شمال. “اما شما باید شنیده شود.”

بسیاری دیگر در سراسر کشور با این حال به نظر می رسد تمایل به ماندن در خانه به خاطر ترس از ابتلا به این بیماری هرحال تمایل خود را برای شرکت در اساسی ترین مراسم از دموکراسی است. در اواخر روز دوشنبه جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی بود به دادگاه رفته به بلوک دموکراتیک فرماندار منظور به تعویق انداختن اولیه.

“هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین خطر سلامت خود و احتمالا مرگ و رفتن به رای گفت:” Marcelia Nicholson, 31, شهرستان, سرپرست برای میلواکی. او گفت که او مطمئن نیستید که او می تواند با خیال راحت رای پس از داشتن شده است در معرض coronavirus خودش.

در میلواکی — که در آن تعدادی از مراکز رای دهی کاهش می یابد از 180 به تنها پنج رای دهندگان سعی در ورزش های مناسب اجتماعی فاصله آنها به عنوان منتظر در برخی موارد بیش از دو ساعت است. اما در مناطق دیگر کشور از جمله مدیسون, حومه مانند بروکفیلد و بیشتر در مناطق روستایی مانند بلیت های رای گیری فرایند تغییر داده شده اما نه کاملا مختل با گزینه های که شامل منظقه رای دسترسی و نظرسنجی مکان است که بیشتر به طور کامل.

میلواکی بزرگترین جمعیت اقلیت در دولت, که بدان معنی است که جغرافیایی و حزبی تفاوت در دسترسی به, رای گیری, اغلب با هم تداخل نژادی ،

صحنه ای که گشوده در ویسکانسین نشان داد که سیستم انتخاباتی کشیده به شکستن نقطه همان بهداشت عمومی فاجعه است که هزاران نفر کشته و آورده اقتصادی کشور و الگوهای اجتماعی به متوقف مجازی در هفته های اخیر. و در ویسکانسین ، نهادهای سیاسی و اثبات برتری دارند با یک جمهوریخواه مجلس قانونگذاری و محافظه کار فدرال و ایالتی قوه قضائیه مقاومت در برابر تلاش ها برای برنامه ریزی مجدد انتخابات و یا تجدید نظر در روش های برای رای دادن.

نتیجه خطرناک بود که عینک رای دهندگان مجبور به انتخاب بین شرکت در یک انتخابات مهم و حفاظت از سلامت خود. در حالی که انتخابات مدیران گفت: آنها در تلاش بودند در هزاران راه برای ایجاد روند رای گیری امن تر از, صف های طولانی در آخرین لحظه قضایی احکام و backlogged absentee ballot درخواست اضافه کردن به چیزی شبیه سیستم شکست.

Ellie Bradish مثلا گفت که او مجبور شد برای رای دادن در فرد در میلواکی پس از تلاش در اوایل رای گیری و رای گیری غایب شکست خورده است.

“من از دوستان و همکاران در محل کار نگران بودند در مورد من بیرون می آید” خانم Bradish, 40, گفت:. “اما من نگران بود که اگر من نمی آمد من رای خواهد بود پرتاب می شود.”

Video player loading
رای دهندگان مواجه صف های طولانی و سردرگمی و خطر عفونت به عنوان ویسکانسین انتخابات از جمله انتخابات مقدماتی صورت گرفت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتباریاعتباری…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

آرایه ای از رویه مشکلات led برخی از دولت مقامات پیش بینی می کنند که نتایج خواهد بود رقابت با کدام طرف از دست می دهد.

“مردم در حال رفتن به تعجب در مورد صحت رای مهم نیست که چه دلیل politicalization” گفت: Patty Schachtner یک دولت دموکراتیک سناتور از St. Croix County, ساخته شده است که او ماسک خود را می پوشند در طول شش ساعت روی لئامت دادن به عنوان یک نظرسنجی کارگر.

ملی حق رای کارشناسان گفت: آشفتگی و acrimony اطراف این انتخابات می تواند نگران کننده یک مثال از آنچه ممکن است اتفاق می افتد در سراسر کشور بعد از این زمستان اگر متحده را مدیریت برای پیاده سازی روش های جدید رای گیری در طول شیوع کروناویروس — و یا حتی در ماه نوامبر انتخابات اگر همه گیر کاسته نشده ،

در ویسکانسین رژیم صهیونیستی است. تونی Evers و همکار خود را دموکرات تحت فشار قرار دادند برای طیف وسیعی از تغییرات در فرایند اولیه از جمله تغییر زمان انتخابات و تعویض به پست الکترونیکی-در رای گیری. اما دموکرات ها مواجه دیوار از مقاومت از جمهوری خواهان که دیدم استفاده سیاسی در ترک روش های موجود دست نخورده است.

تقریبا فراموش شده در میان یک زندگی یا مرگ بحث در مورد رای گیری روش بود و دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری است که هنوز به طور رسمی به پایان رسید: معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و سناتور برنی ساندرز شد دو رقابت برای نمایندگان در ویسکانسین هر چند نه مرد مبارزه کرد و به طور فعال در دولت است. آقای بایدن با تقریبا غیر قابل عبور نماینده سرب به طور کلی انتظار می رود برای حمل مواد اولیه اما در یک محصول جانبی از درهم احکام قضایی وجود خواهد داشت هیچ نتیجه ای منتشر شد تا هفته آینده.

آن را نه تنها دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در انتخابات روز سه شنبه در ویسکانسین: وجود رقابت شدید بیش از یک صندلی در ویسکانسین دیوان عالی کشور با یکی از قاضیان در اکثریت محافظه مبارزه برای انتخاب مجدد. برنده خواهد شد در موقعیت بازیگران تصمیم گیری رای در یک مورد قبل از دادگاه است که به دنبال پاکسازی بیش از 200 ، 000 نفر از رای دهندگان ویسکانسین رول.

پنل شده و سدی از تسلط جمهوریخواهان در این ایالت بیش از دهه گذشته همراه با G. O. P. اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی است که تثبیت شده خود را از طریق تهاجمی gerrymandering.

مانند خیلی دیگر در ویسکانسین صحنه بود به طور قابل توجهی متفاوت در خارج از اصلی مناطق شهری است. جمهوری خواه county صندلی افتخار خود را در مورد روند صاف در طول روز با خطوط کوتاه و فضای کافی برای یک دانش سطحی از رای دهندگان نشان داد که اغلب نشانه های کمی از زمان بحران بهداشتی — بدون ماسک, بدون دستکش. در Sheboygan County حدود یک ساعت در شمال میلواکی تا دریاچه میشیگان در ساحل, دنیس Gasper یک حزب جمهوریخواه گفت: “او سوار در اطراف محلی حوزه های رأی گیری و بدون مسائل.

“همه کارمندان را نمیفهمد چگونه برای مقابله با کروناویروس چیزی که هیچ کس باید با داشتن یک مشکل رای گیری” آقای Gasper گفت.

آقای Gasper chalked شکایت از میلواکی و در جای دیگر به دموکرات ها “ساخت سیاسی امتیاز از آنچه به طور معمول خواهد بود دنیوی روند انتخابات.”

اما در میلواکی که در آن وجود دارد بیش از 1000 مورد تأیید ویروس و حداقل 87 که مردم از آن بسیاری از رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند پوشیدن محافظ کامل دنده برخی از پیشی گیرد و با ترس.

برخی از جمهوریخواهان تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطر از انتخابات به پایان رسید تا برجسته پزشکی خطرات. مثلا رابین Vos جمهوریخواه رئیس ویسکانسین مجمع ارسال شده در Facebook که او داوطلبانه به عنوان یک نظرسنجی کارگر نوشتن که “مقدار قابل توجه از برنامه ریزی و سازمان” رفت و به تامین امنیت انتخابات. در عکس آقای Vos نگاه آماده برای ورود به یک منطقه آلوده: او با پوشیدن یک ماسک صورت یک بدنه پلاستیکی پوشش و دستکش.

حزبی تقسیم در ویسکانسین بیش از امنیت و یکپارچگی از انتخابات بود آینه در سطح ملی با حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری نگرانی در مورد ایمنی از رای و رئیس جمهور تهمت اصرار جمهوری خواه رای دهندگان به پای صندوق های رای به عنوان هر چند کوچک بود از عادی. در توییتر آقای ترامپ تمجید وقت ویسکانسین دیوان عدالت به دنبال انتخاب مجدد دانیل کلی به عنوان یک فقیه که “دوست دارد خود را نظامی دامپزشکان کشاورزان.” و بعد از آن در روز او وزن در در رای گیری از طریق پست تلاش می گفت بدون شواهد “ایمیل آراء فاسد, در نظر من است.”

“ایمیل آراء آنها تقلب” رئيس جمهور گفت: در جلسه عصر خود را بر روی این ویروس است. “ایمیل آراء بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل متقلب. آنها به جمع آوری آنها. آنها جعلی در بسیاری از موارد است.”

آقای ترامپ خود رای دادند از طریق پست در سال 2018 midterms و در ماه گذشته فلوریدا اولیه.

آقای ساندرز که مانند آقای بایدن برگزار کرده است هیچ کمپین حوادث در حدود یک ماه به دلیل ویروس در زمان به مراتب بیشتر یادآوری رویکرد rebuking ویسکانسین جمهوری خواهان برای به خطر می اندازند “سلامت و ایمنی بسیاری از هزاران نفر از رای دهندگان ویسکانسین” به یک نیروی انتخابات تحت شرایط شدید سختی.

آقای بایدن که در هفته گذشته گفت: او را تسلیم “به دانشمندان” و به مقامات دولتی در مورد شخص رای گیری در ویسکانسین بود بیشتر شک و تردید سه شنبه شب. “دل و روده من این است که ما نباید به حال انتخابات در وهله اول فرد در انتخابات گفت:” در سی ان ان. “آن را باید به همه ایمیل های رای گیری در آن باید منتقل شده است در راه است که آمریکا دیگر آن را انجام داده اند.”

آن را نه فقط دموکراتیک داوطلبانی که به نام انتخابات خطرناک است: به عنوان یک سری از تصمیم دادگاه اعلام شد و در روز دوشنبه — هر یک از آنها یک شکست دموکرات ها — سخنران نانسی پلوسی و دیگر برجسته رهبران حزب را متهم به قوه قضائیه از طرفداری از حزب جمهوری خواه بیش از منافع رای دهندگان.

در شاید sternest نظرات همه خانم پلوسی سرزنش دادگاه عالی فدرال برای رد تلاش اواخر دوشنبه به گسترش غایب انتخابات در ویسکانسین. دادگاه خانم پلوسی گفت: در تلویزیون بود و “تضعیف دموکراسی ما.”

با وجود این حس جمعی از وظیفه مدنی بر روی صفحه نمایش در ویسکانسین بسیاری از رای دهندگان ابراز ترس در شرایط دشوار است. Kinnethia Tolson-جانسون وارد و در او مکان سنجی در میلواکی قبل از آن باز امید برای جلوگیری از جمعیت و ایمن ماندن. اما او تا به حال به صبر برای بیش از یک ساعت در حالی که رای دهندگان همکار سازمان خود را به نگه داشتن فاصله مناسب. “آن دلسرد” خانم Tolson-جانسون گفت. “و آن را فقط سخت به نگه داشتن انرژی خود را.”

هانا Gleeson مراقبت های بهداشتی کارگران در میلواکی است که 17 هفته باردار و کسانی که به تازگی آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: او محزون در مورد اینکه قادر به رای دادن. “من همیشه گفته ام که هر رای مهم هر شمارش آرا و آن را به شما یک شانس به صدای شما شنیده می شود,” او گفت:. “و آن را در حال حاضر چیزی که من واقعا احساس گرفته شده و دور از من و شوهرم به عنوان به خوبی.”

خانم Gleeson گفت: او ثبت یک درخواست به رای absentee ballot اما هرگز دریافت یک.

“آنها در حال ارائه یخچال کامیون به میلواکی چرا که آنها انتظار مرگ و میر می شود بنابراین بالا,” او گفت:. “اما آنها همچنین انتظار می رود ما را به بیرون رفتن و رای دادن.”

نماینده علامت Pocan یک دموکرات که نشان دهنده مدیسون گفت: انتخابات مشکلات شده اند که بر روی صفحه نمایش در حالت چند هفته گذشته باید به عنوان یک کاتالیزور برای ملی تغییرات.

“ما باید کودک پوستر برای ملی رای توسط برنامه ایمیل در ماه نوامبر” آقای Pocan گفت. “ما نمی توانیم خطر داشتن این سردرگمی رهبری به انتخابات.”

Astead W. هرندون گزارش از میلواکی و الکساندر برنز از نیویورک است. رید J. Epstein کمک گزارش از واشنگتن و نیک Corasaniti از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>