ولادیمیر پوتین برنده روسیه رای است که می تواند به او اجازه دهید قانون تا 2036کرملین و حامیان آنها برنده یک بحث برانگیز رای به اصلاح قانون اساسی و تنظیم مجدد ولادیمیر پوتین محدودیت مدت به طور بالقوه اجازه می دهد او را به حکومت به عنوان رئیس جمهور تا 2036.

Ad-hoc رای که تحقق معیارهای قانونی به یک همه پرسی دیدم 77.93 درصد از رای دهندگان تایید اصلاحات قانون اساسی با 21.26 درصد در برابر تغییرات و 99.9 درصد از آرا شمارش. مشارکت مردم 64.99 درصد کمیسیون انتخابات گفت.

نتایج اجازه خواهد داد که کرملین می گویند که اکثریت قریب به اتفاق از روس ها عقب پوتین ادامه داد: قانون فراتر از 2024, سال است که تا به حال مشخص شده پایان چهارمین و آخرین دوره به عنوان رئیس جمهور. تبلیغات برای رای دادن به سختی به ذکر است که آن را بازنشانی محدودیت مدت برای پوتین.

در یک واحد بالا یا پایین رای روس ها نیز تصمیم به حمایت از یک بسته اصلاحات که شامل حقوق بازنشستگی و حداقل دستمزد افزایش متوسط ساماندهی دولت در قانون اساسی ذکر است از “ایمان به خدا”, ممنوعیت ازدواج همجنس تشویق به حفظ زبان روسی و تاریخ و ممنوعیت مقامات بالا نگه داشتن تابعیت دوگانه است.

رای نهایی گام به ترکیب برخی از اصلاحات مربوط به قانون اساسی است. آنها در حال حاضر بررسی شده توسط روسیه دیوان عالی کشور و با حمایت منطقه ای و قانونگذاران.

مخالفان اصلاحات گفت: آنها برنامه ریزی برای اعتراض به نتایج در مسکو میدان پوشکین.

کرملین برنامه ریزی برای برنده شدن در این رای قابل توجهی با حمایت و مشارکت مردم به ادعای قیمومیت. به این منظور مسکو و دیگر دولت های محلی ارائه جوایز نقدی و لوازم خانگی بخت آزمایی به رای دهندگان در حالی که شرکت های بزرگ گزارش شد به خواست کارکنان برای رفتن به پای صندوق های رای.

نظرسنجی همچنین گفت که حامیان پوتین شد انگیزه بیشتری برای رفتن به پای صندوق های رای از مخالفان خود را که برخی از آنها نشسته همه پرسی به طور کامل.

منتقدان گفته اند که رای غیر ممکن بود برای نظارت بر. رای گیری به طول انجامید یک هفته نیز برگزار شد آنلاین این بدان معنا است که تنها بخشی از دنباله مقاله. نقض معمولا گرفتار نگه داشتن چشم در رای گیری شده در طول کل فرآیند رای گیری از زمانی که پای صندوقهای رای باز به هنگام رای گیری مقامات خالی شده مطالب به چوب خط حساب کردن تا رای.

در ضمن به نظر می رسد مقامات به رای گیری قوانین به عنوان آنها رفت. ساعت قبل از نظرسنجی بسته شده در چهارشنبه روسیه انتخابات کمیته منتشر شد نتایج اولیه برای رای نشان می دهد که 73 درصد از روس ها حمایت کرده بود اصلاحات.

آن است که معمولا غیر قانونی به انتشار هر گونه رای گیری بسیار کمتر از نتایج واقعی, قبل از رای گیری به پایان می رسد.

در یک درخواست تجدید نظر مستقیم به روس ها در این هفته پوتین گفت: آنها در رای گیری برای “پایداری و ایمنی و رفاه و یک زندگی مناسب و معقول”. او همچنین اشاره نمی کند که رای گیری است که اجازه می دهد او را به بازگشت به قدرت برای یک پنجم و ششم ترم اگر او را انتخاب می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im