ویروس-ردیابی برنامه های در حال مملو از مشکلات است. دولت در حال عجله برای رفع آنها.

در مارس نروژ منتشر شد یک برنامه گوشی های هوشمند Smittestopp و یا “جلوگیری از عفونت” که سوابق کاربران که برای آمدن به تماس نزدیک برای بیش از 15 دقیقه می فرستد هشدار اگر آنها شده اند در معرض coronavirus.

“همه ما می تواند کمک به جلوگیری از گسترش عفونت و صرفه جویی در زندگی” نخست وزیر Erna Solberg در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “اگر بسیاری از مردم دانلود Smittestopp برنامه ما می تواند باز کردن جامعه بیشتر و آزادی ما است.”

در عرض دو هفته حدود 900,000 مردم — و یا در مورد یکی از پنج نروژی بیش از 16 — تا به حال شروع به استفاده از برنامه. اما در اواسط ماه ژوئن دولت تا به حال به طور موقت خاموش خدمات پس از حفاظت از داده ها تنظیم کننده وجود دارد گفت: نروژ بود تا چند coronavirus موارد که خطرات ناشی از تشدید نظارت بر برنامه است که هنوز اثبات نشده, عمومی مزایای بهداشت و درمان. این هفته به این کشور را داده watchdog به طور رسمی اعمال به طور موقت ممنوعیت برنامه.

نروژ یکی از بسیاری از کشورها که با عجله از نرم افزار برای ردیابی و نظارت بر coronavirus این بهار فقط به تقلا برای رسیدگی جدی به شکایات که به زودی به وجود آمد و بیش گسترده اطلاعات کاربر-معدن یا فقیر شیوه های امنیتی. گروه های حقوق بشر و فن هشدار داده اند که در طراحی بسیاری از برنامه های کاربردی قرار داده و صدها میلیون نفر از مردم در معرض خطر ابتلا به وسیله کلاهبرداری سرقت هویت و یا سرکوبگر دولت پیگیری — و می تواند به تضعیف اعتماد در بهداشت عمومی تلاش. مشکلات پدید آمده اند فقط به عنوان برخی از کشورهای در حال آماده کردن خود برای استقرار و حتی بیشتر فن آوری های سرزده از جمله درخواست صدها نفر از هزاران نفر از کارگران به پوشیدن ویروس-ردیابی مچبند در سراسر ساعت.

اعتبار…Heiko Junge/NTB Scanpix از طریق آسوشیتد پرس

در اواسط ماه ژوئن پس از یک رگبار انتقاد از طرفداران حفظ حریم خصوصی بریتانیا رها ویروس-ردیابی برنامه آن در حال توسعه بود و اعلام کرد که تعویض به نرم افزار از اپل و گوگل است که شرکت ها باید ترویج به عنوان “حفظ حریم خصوصی.”

در ماه مه پس از عفو بین الملل از شناسایی عمده نقص های امنیتی با اجباری قرار گرفتن در معرض ویروس-هشدار برنامه در قطر دولت به سرعت منتشر شد به روز رسانی با ویژگی های امنیتی جدید. در مارس خبرنگاران در نیویورک تایمز نشان داد که یک دولت ویروس-ردیابی برنامه در هند است که تا به حال دانلود شده است بیش از 77 میلیون بار می تواند نشت کاربران مکان های دقیق. دولت هند بلافاصله ثابت مشکل و به زودی شروع به ارائه پاداش مالی به محققان امنیتی که پیدا کردن آسیب پذیری در نرم افزار.

در واقع “اکثریت قریب به اتفاق” ویروس-ردیابی برنامه های مورد استفاده توسط دولت و عدم امنیت کافی و “آسان برای هکرها” برای حمله به گفته های اخیر نرم افزار تجزیه و تحلیل Guardsquare, یک موبایل, نرم افزار امنیتی شرکت است.

“این یک داستان احتیاطی برای دولت گرد چنین مقدار زیادی از داده ها” گفت: Claudio گوارنیری رئیس سازمان عفو بین المللی امنیتی آزمایشگاه که شناسایی مشکلات با قطر برنامه.

دولت ها در سراسر جهان نورد از چندین ویروس-ردیابی برنامه های این سال او اشاره کرد. “اما البته انجام این کار در یک عجله به شیوه و انجام مناسب و بدون ملاحظات و مناسب طراحی و نظارت او گفت:” می تواند “خطر اندازد این تلاش است.”

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

22m پیش
برادران بروکس, تاسیس در سال 1818 فایل برای ورشکستگی.
39m پیش
انگلیس صدراعظم جزئیات طرح به منظور حفظ و ایجاد مشاغل جدید.
3h پیش
سهام ایالات متحده آتی شبهه به عنوان جهانی سهام ،

اپیدیولوژی باید گفت ویروس نرم افزار کنترل ممکن است مفید اضافه شده به بهداشت عمومی تلاش به خصوص در کشورهایی مانند کره جنوبی که اتحاد ملی پزشکی زیرساخت ها برای انجام جرم در مقیاس تست و منزوی کردن افرادی که تست مثبت است.

اما حقوق دیجیتال گروه می گویند برخی از دولت ها با استفاده از نرم افزار تا حد زیادی به عنوان حرکات نمایشی — برای نشان دادن به مردم است که آنها در حال گرفتن برخی از نوع بتن عمل در برابر ویروس.

“تماس با دیجیتال-ردیابی — این ایده که برنامه وجود دارد برای آن — بسیار امیدوار مفهوم” گفت: Carly نوع یک وکیل حقوق بشر است که مدیر Ada Lovelace, موسسه هوش مصنوعی اخلاق مرکز تحقیقات در لندن است. “من فکر می کنم دولت می خواهیم آن را به true,” او اضافه شده اما اغلب این تلاش ها به نظر می رسد کمی بیشتر از “فراموش-چیزی-itis.”

دولت ها در آسیا و اروپا و جاهای دیگر تبدیل شده به گوشی های تلفن همراه و برنامه ها در طول همه گیر برای اهداف مختلف از جمله گوشی های هوشمند تجزیه و تحلیل داده های مکان از ارائه دهندگان تلفن همراه برای ارزیابی دستياران انطباق با مستندات. اما ردیابی نرم افزار که برخی از کشورها با استفاده از به اطلاع مردم ممکن است coronavirus قرار گرفتن در معرض و یا به اجرای دولت قرنطینه سفارشات آمده اند تحت افزایش یافت. چرا که برخی از برنامه های به طور مداوم جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران و بهداشت مکان های دقیق و تعاملات اجتماعی افزایش حریم خصوصی و امنیت.

اعتبار…Karim جعفر/Agence France-Presse — Getty Images

در قطر آغاز شد که نیاز به همه ساکنان به استفاده از یک ویروس-هشدار و قرنطینه اجرای برنامه و یا در صورت جریمه تا $55,000. برنامه اختصاص هر کاربر دیجیتالی کد رنگ سبز برای افرادی که سالم هستند و بدون علائم قرمز برای تایید موارد Covid-19 — که دیکته که آیا یک فرد باید در خانه بمانند و یا ممکن است بیرون بروید. آن را همچنین می توانید پیگیری کاربران در زمان واقعی مکان برای نظارت بر اینکه آیا کسانی که آلوده به ویروس هستند و مطابق با دولت خود قرنطینه سفارشات.

بعد از تست نرم افزار, اما, عفو بین المللی, شناسایی نقص های امنیتی که می تواند داده اند دسترسی هکرها به نام وضعیت سلامت و در برخی موارد قرنطینه مکان بیش از یک میلیون نفر از کاربرانی که تا به حال آن را دریافت. قطر به سرعت به روز رسانی نرم افزار تقویت آن احراز هویت کاربر سیستم.

نه وزارت کشور در قطر که نظارت بر برنامه و نه از سفارت آن کشور در ایالات متحده در پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

Guardsquare اخیر تجزیه و تحلیل با حمایت دولت ویروس-برنامه ردیابی در 17 کشور یافت می شود دیگر نقص های امنیتی از جمله اندک رمزگذاری و ناکافی هکر-سیستم های تشخیص. این گزارش هشدار داد که دولت اولویت برنامه استقرار سرعت بیش از کاربر امنیت می تواند تضعیف اعتماد شهروندان و مشارکت در سلامت عمومی تلاش.

“برنامه سازان متاسفانه به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن خطرات جدی و در عین حال به اندازه کافی ،” Guardsquare گزارش گفت:.

منتقدان گسله نروژ “جلوگیری از عفونت” برنامه برای یک مسئله متفاوت: دولت بیش از حد نظارت است.

مانند یک ویروس-ردیابی برنامه در هند, نروژی برنامه جمع آوری مستمر اطلاعات مکانی و آن را می فرستد به یک دولت مرکزی پایگاه داده برای تجزیه و تحلیل شود. برخی کشورهای دیگر در حال گرفتن یک رویکرد متفاوت است که فرآیندهای کاربران اطلاعات خصوصی خود به خود گوشی که در آن سازمان های دولتی نمی تواند به آن دسترسی داشته باشید.

اعتبار…Ørn E. Borgen/NTB Scanpix

تفنگ پگی نادسن معاون مدیر کل نروژی موسسه بهداشت عمومی گفت که تجزیه و تحلیل داده ها از ویروس-ردیابی نرم افزار تا به حال به او کمک کرد تا آژانس درک اثربخشی بهداشت عمومی اقدامات مانند مستندات و اجتماعی فاصله.

اما نروژی کارشناسان فن آوری به زودی آغاز کرد و هشدار داد که موقعیت اجتماعی و مجاورت اطلاعات از برنامه به طور بالقوه می تواند مورد استفاده برای بیشتر اهداف تهاجمی مانند نقشه برداری, مردم در شبکه های اجتماعی. منتقدان همچنین استدلال کرد که آژانس بهداشت عمومی شد بهره برداری از نرم افزار کاربران اطلاعات خصوصی برای مقاصد خود بدون رضایت صریح و روشن.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول

  به روز شده در جولای 7, 2020

  • است coronavirus هوابرد?

   Coronavirus می تواند به ماندن در هوا برای ساعت ها در قطرات کوچک در هوای راکد آلوده کردن مردم به عنوان آنها را استنشاق نصب شواهد علمی نشان می دهد. این خطر است که بالاترین در شلوغ فضاهای بسته با تهویه ضعیف و ممکن است کمک به توضیح فوق العاده, پخش كردن, حوادث گزارش شده در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان کلیساها و رستوران ها. این معلوم نیست که چگونه اغلب این ویروس را از طریق این قطرات کوچک و یا ذرات معلق در هوا در مقایسه با قطرات بزرگتر که در حال اخراج هنگامی که یک فرد بیمار سرفه یا عطسه و یا انتقال از طریق تماس با سطوح آلوده گفت: Linsey Marr یک آئروسل متخصص در ویرجینیا. ذرات معلق در هوا منتشر می شوند حتی زمانی که یک فرد بدون علائم exhales مذاکرات و یا آواز می خواند به گفته دکتر Marr و بیش از 200 نفر از کارشناسان دیگر که مشخص شده اند شواهد در نامه ای سرگشاده به سازمان بهداشت جهانی است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


در ماه مه پس از خصوصی ارائه مشاوره به دولت برای ایجاد تغییرات بیش از 300 نروژی تکنولوژی های امنیتی و حفظ حریم خصوصی کارشناسان ارسال شده بیانیه ای در رسانه هشدار داد که این برنامه می تواند منجر به “بی سابقه نظارت” از جامعه است.

در ماه ژوئن نروژ حفاظت از اطلاعات سازمان گفت: این امر به طور موقت ممنوعیت برنامه با این استدلال که دور آن جمع آوری داده ها بیش از آن نیاز به تابع و می تواند “دیگر نمی تواند به عنوان یک متناسب تجاوز” بر روی کاربران اولیه حقوق و حریم خصوصی.

بهداشت عمومی آژانس پس از حذف اطلاعات شخصی کاربران و به طور موقت غیر فعال برنامه. اما خانم نادسن بهداشت عمومی مقام استدلال کرد که با غیرفعال کردن این برنامه در حال حاضر کوته و می تواند نروژ کمتر آماده برای موج بعدی از ویروس.

“این خوب است برای دموکراسی به بحث های زیادی که ما با جمع آوری این مقدار از داده ها” خانم نادسن گفت. “اما من شگفت زده شده که منتقدان در درجه اول tech مردم در نروژ در حال تمرکز زیادی بر حفظ حریم خصوصی طرف و نه در چگونه ما می تواند رسیدگی به بهداشت عمومی در طول شیوع کروناویروس.”

در ماه ژوئن پارلمان نروژ خواسته مقامات بهداشتی به منظور توسعه متمایز مجوز کاربر برای این برنامه: یک رضایت برای ویروس-ردیابی و دیگری برای جمع آوری داده ها. زمانی که این کشور اطلاعات ناظر به طور رسمی اعمال ممنوعیت موقت در برنامه این هفته گفت: مقامات بهداشت تا به حال ثابت نشده آن ابزار یا اجازه به کاربران برای کنترل چگونه اطلاعات خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

“برنامه معرفی شد و آنچه که شما ممکن است تماس با یک وضعیت جنگ” گفت: Simen indigo soul ارشد تکنولوژی افسر Bouvet I. T. شرکت مشاوره در نروژ و یکی از سازمان دهندگان این گروه در بیانیه ای در رسانه است. اما در حال حاضر که این بیماری همه گیر به نظر می رسد کمتر از یک مدت جنگ علیه یک بیماری است و بیشتر شبیه یک اصطلاح جدید “عادی” او گفت: “ما نمی توانیم یک برنامه است که بسیار تهاجمی از حریم خصوصی است.”

“ما نیاز به حفاظت از حقوق بشر حتی در این وضعیت” آقای indigo soul اضافه شده است.

کشور بیشتر کنترل دولت ها ممکن است به عنوان پاسخ به نگرانی های حریم خصوصی.

سنگاپور به تازگی شروع خلبان-تست بیشتر سرزده ویروس-تکنولوژی ردیابی — درخواست گروهی از کارگران مهاجر به پوشیدن بلوتوث را فعال کنید مچبند است که می تواند تشخیص مکان خود و نزدیکی به یکدیگر است. هدف اولیه برای جلوگیری از کارگران با این ویروس آلوده هستند که قرنطینه در ویژه خوابگاه از بازدید خود را سالم همکاران گفت: Ron راک اجرایی Microshare یک شرکت در فیلادلفیا است که تامین تکنولوژی برای خلبان.

“نگرانی های حریم خصوصی در سنگاپور هستند هیچ چیز مانند اروپا و ایالات متحده” آقای سنگ گفت. او اضافه کرد که سنگاپور بود با توجه به پیگیری مچبند اجباری برای صدها هزار نفر از آن کارگران مهاجر. “آنها می تواند دستور آن را برای اطمینان حاصل کنید.”

هارون Krolik کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im