ویروس می اندازد میلیون بیشتر از کار و واشنگتن در تلاش برای نگه داشتن سرعت

واشنگتن — هنگامی که دولت فدرال شروع به عجله تریلیون دلار از کمک به آمریکایی ها خرد coronavirus همه گیر به این امید بود که برخی از کمک های که اجازه می دهد کسب و کار برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و کوسن کارمندان در برابر از دست دادن شغل.

اما تا کنون تعداد متناوب از آمریکایی ها — بیش از 16 میلیون از دست داده اند شغل خود را در میان شیوع. کسب و کار در ادامه به شکست به عنوان خرده فروشان و رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر شرکت ها در سراسر کشور اجرا از پول نقد و لباس فروشگاه به مشتریان خود را مجبور به ماندن در خانه.

وجود دارد در حال رشد است توافق میان بسیاری از اقتصاددانان است که تلاش های دولت بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر حرکت سریع همه گیر برای جلوگیری از کسب و کار از رها کردن کارگران خود را. آژانس های فدرال مشغول به کار در یک تجویز همکاری با وال استریت ثابت کرده اند که بیمار مجهز به حرکت پول به سرعت به مکان های آن را بیشتر مورد نیاز است.

یک تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان از داده ها از Homebase که منابع برنامه ریزی نرم افزار برای ده ها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک است که استخدام کارگران ساعتی در ناهار خوری خرده فروشی و بخش های دیگر نشان می دهد بیش از 40 درصد از کسانی که شرکت های بسته از بحران آغاز شد.

همه گیر می تواند هزینه ایالات متحده یک چهارم از رستوران ها گفت: Cameron Mitchell که صاحب و اجرا می شود یک زنجیره ای از 21 رستوران در اوهایو است و بیشتر در سراسر کشور است. او furloughed اما شش نفر از شرکت 4,000 کارگران است. “من نمی خواهم یک جزوه” آقای میچل گفت: “ما نیاز به برخی از کمک های اضافی و یا دیگری آمریکا را برای رفتن به یک رستوران و صنعت برای بازگشت به.”

او زنجیره ای, Cameron Mitchell رستوران, حال کاربردی برای 10 میلیون دلار وام از طریق هانتینگتون بانک ملی بود اما انتظار تایید از اداره کسب و کار کوچک در واشنگتن است.

سیاستگذاران تلاش کرده اند به ویرانی اقتصادی است که کسب و کار مانند آقای میچل در حال حاضر تجربه اما ثابت شده است پیچیده است. کنگره و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مورد تایید حدود 3 تریلیون دلار در اقتصادی نجات بسته با هدف مقابله با اثرات این ویروس از جمله کمک به شرکت هایی که به صراحت در تلاش برای نگه داشتن کارگران به شغل خود. فدرال رزرو همچنین ایجاد سراسیمگی از برنامه های جدید برای حفظ سیستم مالی از تصرف بالا از جمله یکی از تلاش پنج شنبه اعلام کرد که به دنبال کمک به نزدیک 19,000 کسب و کار است که نه در غیر این صورت به دست آمده کمک های فدرال.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • اوپک و روسیه گفت: برای رسیدن به یک معامله به طور موقت اصلاح روغن خروجی.
  • بانک مرکزی آمریکا معامله گران احساس فشار برای رفتن به دفتر.
  • کسب و کارهای کوچک منتظر پول نقد به عنوان یک فاجعه برنامه وام یخ کردن.

اما دولت فدرال مجهز به سرعت ایجاد و یا مدیریت مجموعه برنامه های بودجه و در زمان سیاستگذاران شروع کسانی که تلاش شد در حال حاضر خیلی دیر شده برای برخی از کسب و کار.

برخی از شرکت ها را انتخاب کرده اند به اخراج کارگران مشاهده است که به عنوان یک گزینه بهتر برای آنها از نگه داشتن آنها را در زمان و یا پرداخت فقط کسری از حقوق خود را. گسترش مزایای بیکاری اضافه شده 600 $در هر هفته به مقدار دریافت شده توسط هر گذاشته و آمریکایی برای چهار ماه آینده به برخی از شرکت ها انگیزه ای برای مستقیم کارگران خود را برای کمک های فدرال.

برای بسیاری از کارگران — کسانی که درآمد بالا تا 1200 دلار در هفته بسته به دولت است که سود اضافی به معنی بیکاری پرداخت می تواند بیش از آنچه که آنها درآمد ، این اختلاف می تواند در تشویق برخی از شرکت ها به کردند کارگران است.

کسب و کار کوچک کمک های اولیه $349 میلیارد گلدان شده است آهسته می رسند برای بسیاری از شرکت ها در حال حاضر خیره به پایین امکان ورشکستگی با اداری و فن آوری موانع bedeviling برنامه است. چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که شرکت های بخشایش وام به ادامه پوشش خود حقوق و دستمزد — شروع به گرفتن برنامه های کاربردی تنها در آوریل 3 هفته پس از بسیاری از تجار شده بود دستور به بستن درهای خود را. بسیار کمی از بیش از 100 میلیارد دلار متعهد از طریق آن تا کنون ساخته شده است در واقع آن را به وام گیرندگان دست.

بانک ها که انتظار می رود به جلو پول برای این برنامه هنوز در حال مبارزه با تنگناها در ضعف مدیریت کسب و کار کوچک و در حال انتظار برای ویژگی های اطلاعات آنها نیاز به بستن و صندوق وام. کوچکتر بانک ها در آستانه در حال اجرا از پول نقد به من قرض بدهید. آنها با تکیه بر فدرال رزرو به سرعت خرید مجدد خود را چک برنامه وام که بانک مرکزی گفت: آن را فراموش اما هنوز ارائه جزئیات در طرح خود را.

یک برنامه با هدف نگه داشتن کارکنان شرکت هواپیمایی در اشتغال نیز در یک الگوی برگزاری, به وزارت خزانه داری دامپزشکان برنامه های کاربردی از شرکت های هواپیمایی و آماده به مذاکره چه دولت دریافت خواهد کرد در ازای نجات آنها.

و چک فرد برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها همچنان به پرداخت صورتحساب در حال انتظار نمی رود که برای رسیدن تا 15 آوریل در اولین

حتی بانک فدرال “خیابان اصلی” برنامه اعطای وام پنج شنبه اعلام کرد ممکن است به اثبات کافی برای نیازهای کسب و کار. این عمل از طریق بانک و پس از آن هنوز هم نیاز به وام دهندگان را به احساس راحتی در گسترش اعتباری. و در حالی که آنها می توانند به فروش بسیاری از وام آنها سرچشمه — فدرال ریزرو خرید 95 درصد از واجدین شرایط وام 600 دلار به ارزش میلیارد — بانک ها هنوز هم به آویزان بر روی یک تکه کوچک از خطر است. روشن است وجود دارد زمانی که این برنامه خواهد بود و در حال اجرا.

سیاستگذاران باید نقل مکان کرد و سریع تر و اختصاص به مراتب پول بیشتری برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر از رهبران آمریکایی را در طول بحران مالی 2008 و گفت: تونی Fratto که خدمت در دولت جورج دبلیو بوش که در طول بحران. اما پاسخ آمد خیلی دیر شده برای صرفه جویی در بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر در صورت ورشکستگی.

“وجود دارد و خلاقیت وجود دارد مقیاس و آنها در حال تلاش برای انجام آن به سرعت” آقای Fratto گفت: “اما آنها در اوایل به اندازه کافی وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از آسیب به دلیل آن است.”

نمایندگان مجلس توافق کرده اند که آنها نیاز به تصویب مبالغ بزرگتر از پول برای کمک به کسب و کارهای کوچک. اما تلاش های سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت به سرعت اضافی 250 میلیارد دلار از طریق مجلس سنا شکست خورده در روز پنج شنبه زمانی که دموکرات ها مخالف است و از آنجا که آنها می خواستند آقای مک کانل به میخ سرپهن کوچک در کمک به بیمارستان ها و دولت های محلی.

سناتور و حمایت گروه شروع به فشار اقدامات بیشتری برای تقویت شرکت ها از طریق این بیماری همه گیر. سناتور جاش هاولی جمهوری خواه از ایالت میسوری نوشت: روز پنج شنبه که “دولت فدرال باید پوشش 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارگران در هر کسب و کار ایالات متحده به متوسط ملی دستمزد تا زمانی که این اورژانس است.”

سناتور Ron Wyden دموکرات ایالت اورگن گفت: دولت باید با ارائه کمک نقدی به $75,000 هر یک برای کسب و کار که استخدام 50 کارگران و یا کمتر است. اقتصادی و نوآوری گروه یک اتاق فکر در واشنگتن است که به کمک درایو ایجاد کسب و کار کوچک برنامه کمک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه گذشته به نام در کنگره برای اصلاح این برنامه با اضافه کردن پول بیشتر به آن اجازه می دهد کسب و کار فردی به قرض گرفتن بیشتر و از بین بردن محدودیت در هزینه از وام برای هزینه های غیر از حقوق و دستمزد — مانند اجاره.

آقای میچل صاحب رستوران نیز گفت که او می خواهم برای دیدن محدودیت هزینه برای وام های بهینه سازی و جدول زمانی برای صرف بودجه وام آرام است.

کشورهای دیگر گرفته اند بیشتر مستقیم قدم برای جلوگیری از این نوع از جرم و بیکاری گسترده در سقوط از شرکت ها در حال حاضر رو به ایالات متحده است.

فرانسه و آلمان و تعدادی دیگر از کشورهای اروپایی در حال پرداخت کارفرمایان برای مردم غیر روحانی کردن جای پای این لایحه برای 80 تا 90 درصد از furloughed کارگر حقوق و دستمزد.

ایده این است که به حد اخراج و تعطیلی شرکت به طوری که زمانی که coronavirus در نهایت تحت کنترل اروپا را کسب و کار و اقتصاد می تواند دوباره بجای اول برگشتن از رکود اقتصادی با درد کمتر از اگر بیکاری شده مجاز به افزایش می یابد.

بیش از هفت میلیون کارمند در فرانسه قرار داده شده است در پرداخت کردند به طور مستقیم توسط دولت تامین می, است که هزینه 45 میلیارد یورو برای نگه داشتن کارگران شاغل و شرکت های شناور. استفاده از آلمان را پرداخت کردند برنامه نیز, افزایش, با نزدیک به یک و نیم میلیون نفر شرکت تشکیل پرونده برای پشتیبانی در ماه مارس از جمله دایملر و فولکس واگن و لوفت هانزا.

کنگره بعید به نظر می رسد به اتخاذ یک برنامه مشابه و یا حتی چیزی شبیه به آنچه که آقای هالی پیشنهاد شده در روز پنج شنبه. و در حالی که آقای ترامپ وعده داده است “بوم” در اقتصاد در هفته به آمده — سایهای فشار به محدودیتهای مقامات قرار داده شده بر روی فعالیت — بسیاری از اقتصاددانان اختلاف نظر دارند.

پیش بینی در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک در روز پنج شنبه هشدار داد که برخی از 45 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن شغل خود را در میان همه گیر از جمله سه چهارم از کارگران در مهمان نوازی و ساخت و ساز صنایع. آنها هشدار داد این بود: “محافظه کار تخمین می زنند.”

“اکثر کسب و کار در حال مبارزه با کاهش تقاضا” پايتخت نوشت: “به عنوان مصرف کنندگان تغییر هزینه های خود را به ضرورت و کاهش در بقیه.”

گزارش شد کمک توسط آلن Rappeport امیلی کوکران و بهترین Smialek از واشنگتن; لیز Alderman از پاریس; Patricia کوهن, Stacy کولی و امیلی حرکت تند و سریع از نیویورک; و Noam Scheiber از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>