ویروس هل كشور دیوان عالی کشور به تغییرات انقلابی

واشنگتن — چند ماه پیش ائتلافی از سازمان های خبری خواسته دادگاه عالی اجازه می دهد تا صدا زندگی می کنند پوشش از عمده استدلال در حقوق همجنسگرایان و مهاجرت. رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور رد این درخواست در عرض چند ساعت در همراهی با دیرینه تمرین در یک موسسه است که تقریبا هرگز حرکت از سنت است.

اما در روز دوشنبه دادگاه را خواهد شکست با سابقه دو بار: جلسه اول از 10 مورد خواهد شد که استدلال در یک کنفرانس تلفنی تماس بگیرید و اجازه دادن به مردم گوش دادن در. این یک گام مهم برای احتیاط و مخفی نهاد و در عین حال یکی دیگر از راه های است که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور جامعه آمریکا برای تنظیم به یک واقعیت جدید است.

“این یک توسعه قابل توجه و کاملا غیر منتظره” گفت: بروس کالینز مشاوره عمومی, C-SPAN, که ارائه پوشش زنده از استدلال.

در میان موارد قضات را بشنود توسط تلفن بیش از دو هفته آینده سه on May 12 در مورد احضاریه از دادستان و کنگره به دنبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی که می تواند عملکرد سیاسی انفجاری تصمیم گیری در این تابستان به عنوان ریاست جمهوری وارد دنده بالا.

دادگاه هرگز قبل از شنیده می شود یک مورد از طریق تلفن یک حرکت است که برخی از وکلا ترس را تنزل کیفیت استدلال و روحیه خود را از دادگاه. و نه آن را مجاز صوتی زندگی می کنند پوشش از آن استدلال در موارد نادر با انتشار همان روز صدا اما معمولا انتظار تا پایان هفته برای انجام این کار.

در حال حاضر که این موانع شکسته شده و سوال این است که آیا حداقل برخی از این تغییرات ممکن است فراتر از آمدن دو هفته.

قضات ممکن است بازگشت به نیمکت در اکتبر اگر ویروس است که هنوز هم یک تهدید به عنوان بسیاری از آنها در این گروه جمعیتی تصور می شود بیشتر در معرض خطر است. عدالت اموزش Bader Ginsburg است 87 و عدالت Stephen G. Breyer است 81. چهار اضافی اعضای دادگاه — قاضی رابرتز و قضات کلارنس توماس, Samuel A. Alito جونیور و Sonia Sotomayor — 65 ساله یا مسن تر.

دادگاه ها در سراسر کشور و جهان به طور معمول اجازه می دهد تا نه تنها صدا اما دوربین پوشش استدلال های خود را.

قضات باید ارائه توضیحات مختلف برای مقاومت خود را به زندگی می کنند دسترسی به کار خود را. برخی گفته اند که آنها می ترسید showboating از وکلا. دیگران نگران اند که پرسش های خود را با برخی از جمله, رنگارنگ, hypotheticals خواهد بود از متن گرفته شده.

عدالت ستمیر گفت: او می ترسید عمومی نمی خواهد درک استدلال. “من فکر نمی کنم بسیاری از بینندگان را هم در واقع به حفر کردن به هر دادخواستها و یا استدلال حقوقی به قدر آنچه دادگاه انجام شده است,” او گفت: در سال 2013.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • کارشناسان نگران هستند که coronavirus را در یک ‘slow burn’ در آمریکا
  • کاخ سفید می خواهد به صبر کنید و ببینید قبل از توجه به بیشتر کمک های اقتصادی.
  • هفت ایالت های شرقی ملحق خواهد شد با هم به خرید حیاتی ویروس-مبارزه با لوازم و تجهیزات.

وکلا استدلال می کنند که قبل از دادگاه و کارشناسان در آن تاریخچه و روش گفت که استدلال های انجام شده توسط تلفن به احتمال زیاد با آب و تاب بیشتر و کمتر با ارزش تر از آنهایی که در دادگاه.

“این بهتر از هیچ چیز اما هیچ جایگزینی برای چیزی که واقعی گفت:” Kannon K. Shanmugam با تجربه دیوان عالی کشور وکیل با پل وایس Rifkind, وارتون & پادگان. “آن را سخت به عقب و جلو است که شما باید در دادگاه علنی. و آن است که بسیار سخت تر و بدون ویدئو کنفرانس که در آن شما می توانید حداقل هر یک از دیگر.”

به جای سرکش اما مولد هیاهو که مشخصه مدرن دیوان عالی کشور استدلال دادگاه اعلام کرده است که این قضات را بپرسید به سوالات یکی یکی به ترتیب ارشد.

که به ظاهر کوچک تنظیم خواهد شد که پیامدهای مهم به ویژه در کاهش توانایی قضات برای استفاده از سوالات خود را به صحبت کردن با یک دیگر با پریدن در ساخت و یا پاسخ به همکاران خود’ نگرانی. دادگاه را قطع خطوط وکلا قبل و بعد از آنها استدلال می کنند اما آن است که آیا یا چگونه قاضیان خود را خاموش خواهد بود زمانی که آن است که نوبت خود را به سوال بپرسید.

دادگاه دیگر که شنیده استدلال توسط کنفرانس تلفنی را تجربه کرده اند سکسکه, از جمله تماس کاهش یافته و نویز زمینه است. دیوان عالی کشور بعید است که سیستم ایمنی بدن به گونه اشکالات.

حتی اگر جنبه های فنی از استدلال های بدون درز قالب جدید اعمال خواهد شد مشکل محدودیت.

“قضات را پیدا خواهد کرد این استدلال مادی کمتر مفید گفت:” تام گلدشتاین یک وکیل است که استدلال می کند غالبا قبل از دادگاه و ناشر Scotusblog.

رئیس دادگستری رابرتز بود که انجام شده دیوان عالی کشور وکیل قبل از او در زمان نیمکت توضیح داد که شفاهی تا حد زیادی راه را برای قضات برای آغاز مذاکرات.

“اغلب قضات در حال بحث در میان خود و فقط با استفاده از وکلا به عنوان یک backboard,” او گفت: دانش آموزان در دانشکده حقوق کلمبیا در سال 2008.

آن فعل و انفعالات را تا حد زیادی ناپدید می شوند در فرمت جدید که ممکن است در بی ربط با کیفیت از بازجویی در کنگره شنوایی.

وکلا نیز ممکن است از دست دادن توانایی برای پاسخ به یک خصمانه سوال pivoting به یک نقطه امید تعامل بیشتر عدالت پسند.

در واقع دادگاه با صدور دستورالعمل های جدید به وکلا خواهد شد که این استدلال از طریق تلفن. “لطفا مختصر و پاسخ به هر سوال به طوری که هر یک از عدالت خواهد شد که زمان کافی برای بازجویی” اسکات هریس, منشی دیوان عالی کشور نوشت: به وکلا.

آن است که به سختی روشن است که وجود خواهد داشت زمان به اندازه کافی و حتی بیشتر. زمانی که دادگاه استیناف ایالات متحده برای منطقه کلمبیا مدار به تصویب رسید-توسط-یک سوال در مورد اخیر شنیده و نه قضات تلفنی و جلسه برای ساعت به طول انجامید. دیوان عالی کشور, در مقابل, در گذشته تلاش بسیار سخت به نگه داشتن ترین استدلال برای یک ساعت.

در عادی دیوان عالی کشور استدلال بسیاری از قضات سوال تا حد زیادی و یا صرفا از وکیل برای سمت آنها رای در برابر.

در سخنرانی در سال 2004 به دیوان عالی کشور تاریخی, جامعه, رئیس دادگستری رابرتز سپس یک دادگاه تجدید نظر قاضی یک اهل تفریح و بازی, نقطه ریشه در به طور گسترده ای پذیرفته شده آمار: “راز موفقیت در وکالت است که به سادگی به دادگاه به درخواست حریف خود را ،

اما مجبور مارس از سریال گنجینه است که به احتمال زیاد برای قرار دادن فشار بر قضات برای پرسیدن سوالات از هر دو طرف مورد اینکه آیا آنها معمولا تمایل به یا نه. (استثنا ممکن است عدالت توماس که بسیار به ندرت می پرسد سوال از هر دو طرف است.)

“وقتی که خود طرف است تا به جای سکوت شما در حال رفتن به دست میکروفون گفت:” از Irv Gornstein مدیر اجرایی جورج تاون دادگاه عالی موسسه. “شما می رویم به استفاده از این فرصت به پرتاب softballs? من نمی دانم.”

موسسه است که به طور گسترده ای تحسین محکمه تمثیلی برنامه ای است که اجازه می دهد تا وکلای تست کنید و استدلال های خود را قبل از ظاهر شدن در مقابل قضات دارای یک منوی جدید گزینه.

“ما قصد داریم به ارائه سنتی رایگان برای همه و ما در حال حاضر ارائه قاضی با قاضی” آقای Gornstein گفت. “و سپس ما قصد داریم به ارائه یک ترکیب.”

روم مارتینز یک وکیل با Latham & Watkins که آماده است به استدلال می کنند یک متمم اول قانون اساسی مورد گفت: او تا به حال دو برابر معمول تعداد مسئله دادگاه از دو به چهار. “آنچه من در تلاش برای انجام شده است به راه اندازی این مسئله در دادگاه به آینه به بهترین شکل ممکن چه در زندگی واقعی استدلال تجربه خواهد بود,” او گفت:.

این بدان معناست که این استدلال از دفتر تنهایی نشستن در مقابل یک فانتزی جدید اسپیکر خریداری شده برای این مناسبت است. او نه برنامه ریزی برای پوشیدن یک دست کت و شلوار. (دادگاه گفته شد که آیا قضات خواهد بود با پوشیدن روپوش هر چند بعید به نظر می رسد.)

“من فکر می کنم بحث هایی مانند این می تواند فوق العاده اساسی و می تواند بسیار مفید به قضات حتی اگر آن را در فرد” آقای مارتینز گفت. “این یک دوم-بهترین راه حل است. بدیهی است که همه ما ترجیح می دهند به زندگی می کنند وجود دارد در فرد است.”

وجود دارد برخی از مزایای. آن ممکن خواهد بود به مشورت با همکاران هر چند که ممکن است مانع.

“آن را آسان تر برای نگاه کردن در یادداشت و یا نگاه خاص می گویند قانونی زبان” آقای مارتینز گفت. “اما در تعادل است که جزئی از مزیت هرحال ضرر قادر به دیدن قضات.”

دادگاه واکنش اولیه به این بیماری همه گیر شد و به تعویق انداختن برخی از 20 استدلال که برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل معمولا آخرین نشست از این مدت است. ماه گذشته آن را اعلام کرد این امر شنیدن نیمی از آنها در ماه مه و تسلیم بقیه آن بعد از مدت شروع در ماه اکتبر.

برنامه ریزی استدلال ممکن است بدان معنی است که دادگاه ممکن است به پایان کار خود را در اواخر ماه ژوئن و زمانی که مدت آن معمولا به پایان می رسد و قضات را برای تابستان خود را شکستن.

دوشنبه استدلال یک نوع خشک اجرا مربوط به آن را به عنوان جزئی اختلاف علامت تجاری. اما در موارد دیگر به توان استدلال کرد در دو هفته آینده مهم هستند.

علاوه بر موارد بر آقای تهمت سوابق مالی یک آزمون بزرگ انتخابات, دادگاه خواهد شنیدن استدلال در مورد اینکه آیا اعضای کالج انتخاباتی ممکن است رای خود را برای کاندیداهای ریاست جمهوری به غیر از آنهایی که آنها تا به حال متعهد به حمایت از.

دادگاه نیز شنیدن استدلال در دو مورد مربوط به دین است. یکی از نگرانی های چگونه گسترده فدرال اشتغال تبعیض اعمال قوانین به مدارس اجرا شده توسط کلیساها. در دیگر دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است کارفرمایان اجازه می دهد برای محدود کردن دسترسی زنان به رایگان کنترل تولد تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

وجود دارد هنوز هم عناصر مراسم در تلفن استدلال برخی از آنها با کمی طنز. “10 صبح” انتشار اخبار توصیف دادگاه روش های جدید گفت: “قضات وارد خواهد شد اصلی کنفرانس تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>