ویروس دکتر ووهان یک شهرستان از منابع و ضعف

ووهان چین — ضعیف با تب یک Jianhua منتظر در صف به مدت هفت ساعت در خارج از بیمارستان در سرما و امیدوار به گرفتن آزمایش جدید کروناویروس که پزشکان مشکوک او قرارداد.

خانم یک, 67, نیاز به یک تشخیص رسمی از یک بیمارستان به واجد شرایط برای درمان اما او و پسرش شتافت به هفته گذشته تا به حال هیچ فضا حتی برای تست ، بعد از بیمارستان ارجاع شدند به اینجا در ووهان این شهرستان از 11 میلیون نفر در مرکز شیوع, شد, بیش از حد آنها گفت. آنها در نهایت وریدی قطره ای برای خانم یک تب, اما که تمام شد.

پس از آن خانم یک اتحاد قرنطینه خودش را در خانه. او و پسرش خوردن به طور جداگانه پوشیدن ماسک در خانه و به طور مداوم ضد عفونی آپارتمان خود را. خانم یک سلامت به سرعت در حال کاهش است و حتی نگه داشتن آب کردن مبارزه است.

“من نمی توانم اجازه دهید من مادر مرگ در خانه گفت:” او پسر او Jun. “هر روز من می خواهم به گریه اما زمانی که من گریه وجود دارد بدون اشک. هیچ امیدی وجود دارد.”

به عنوان کشورهای نژاد برای مقابله با شیوع است که شروع به گسترش در سراسر جهان تحریک وحشت و اخلال در اقتصاد جهانی ساکنان ووهان در حال راه انداختن یک جنگ روزانه برای زنده ماندن یک بیماری است که بیمار بیش از 4100 نفر کشته و 224 در شهرستان خود را به تنهایی.

ماه گذشته دولت قرار داده ووهان در مجازی مستند آب بندی کردن شهر و ممنوعیت ترین حمل و نقل عمومی و خودروهای شخصی از خیابان های آن در یک تلاش ناامیدانه برای جلوگیری از شیوع بیماری است. در حال حاضر بسیاری از ساکنان می گویند آن است که تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن مراقبت های بهداشتی آنها نیاز به درمان و یا حتی تشخیص — coronavirus.

ابراز غضب پزشکان می گویند وجود دارد کمبود تست کیت ها و دیگر لوازم پزشکی و روشن نیست که چرا بیشتر در دسترس نیست. ممنوعیت حمل و نقل به معنی برخی از ساکنان را مجبور به راه رفتن برای ساعت برای رسیدن به بیمارستان — اگر آنها به خوبی به اندازه کافی به سفر. لایه بوروکراسی بین ساکنان و کمک کند. و صف های طولانی در خارج از بیمارستان برای آزمایش و درمان نشان می دهد که شیوع این بیماری در حال گسترش است به مراتب فراتر از مقام شمارش موارد است.

آمبولانس و بیش از حد سخت به آمده توسط ساکنان می گویند. در روزهای اخیر برخی می گویند آنها به نام 120 چین معادل شماره اضطراری 911 تنها به توان گفت که در حال حاضر وجود دارد صدها نفر از مردم در صف.

کسانی که آن را به بیمارستان می گویند آنها با هم فشرده برای ساعت در اتاق انتظار که در آن عفونت به راحتی گسترش. اما این کمبود باید بدان معنی است که بسیاری از آنها در نهایت تبدیل به دور و فرستاده شده به خانه خود قرنطینه به طور بالقوه ترکیبات شیوع افشای خانواده خود را.

بسیاری از پزشکان و ساکنان در حال قرار دادن امید خود را در دو coronavirus بیمارستان که چین بوده است در مسابقه برای ساخت در ووهان فقط در یک ماده از روز. یکی از آنها دهانه حدود هشت هکتار از 1000 تخت و برنامه ریزی شده است برای باز کردن در روز دوشنبه. دولت می گوید: 1,400 نظامی پزشکی کارگران مستقر خواهد شد به کار وجود دارد بالقوه برای کمک به با کمبود بهداشت حرفه ای در دست به مبارزه با شیوع بیماری است.

روز یکشنبه مقامات شهرستان اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی ایستگاه های قرنطینه در اطراف ووهان برای افراد با علائم ذات الریه و تماس نزدیک میان coronavirus بیماران. اما تنها بیش از یک هفته به این مستند بسیاری از ساکنان بر این باورند که ویروس در حال حاضر گسترش بسیار بیشتر از این آمار رسمی نشان می دهد.

“وضعیت که ما دیده ایم بسیار بدتر از آنچه است که رسما گزارش” بلند Jian, 32 گفت: در خارج از بیمارستان که در آن افراد مسن پدر شد درمان می شود. آقای بلند گفت: پدر او تا به حال برای رفتن به شش بيمارستان و صبر و هفت روز قبل از او حتی می تواند آزمایش می شود برای coronavirus.

فقط قدم از جایی که آقای بلند صحبت تخت دیده می شود می تواند پوشش هر دو طرف از یک راهرو باریک در اتاق اورژانس. یک مرد بود وریدی قطره خارج در ماشین خود را.

“کسانی که می تواند تشخیص داده و درمان هستند و آنهایی که خوش شانس” آقای بلند گفت. “در محله ما بسیاری از کسانی که نبودند قادر به دریافت و تشخیص به پایان رسید تا مرگ در خانه.”

درمان برای coronavirus در بیمارستان نیاز به پرش از طریق تعدادی از hoops.

با توجه به دستورالعمل های رسمی بیماران را تشویق به رفتن به بیمارستان محلی برای اولین بار برای ارزیابی اولیه و گاهی اوقات نسخه. سپس بیماران به ارائه نتایج خود را به محلی محله کمیته که مسئول برقراری ارتباط با بيمارستان ها و هماهنگی منابع برای خانواده ها در مناطق خود. وجود دارد حدود 1000 محله کمیته در ووهان برای جمعیت 11 میلیون.

بیماران با علائم خفیف هستند و به طور معمول گفت: به خانه برو و خود قرنطینه با توجه به Jan. 24 متوجه توسط مقامات شهرستان. کسانی که علائم شدید هستند و پرچم محله کمیته که به ترتیب برای حمل و نقل با آمبولانس به یکی از دو دوجین یا بیشتر بیمارستان های تعیین شده برای درمان coronavirus.

اما در عمل بیماران و بستگان آنها می گویند که این فرایند طول می کشد بیش از حد طولانی است و برای آنچه به منزله “علائم شدید” شده است بیش از حد بالا تنظیم — به طوری که آنها را تا کنید و سعی کنید انتظار در صف های طولانی در بیمارستان ها به جای.

امی هو گفت: او 64 ساله و مادر به دکتر رفتم بعد از تجربه یک تب سرفه تنگی نفس و اسهال حدود 10 روز پیش. بر اساس ارزیابی اولیه دکتر گفت خانم هو را که او تا به حال قرارداد coronavirus. اما در این آزمون مورد نیاز برای تایید تشخیص در دسترس نیست دکتر گفت:.

بدون آزمون و او نمی تواند بستری در بیمارستان. پس از آن خانم هو گفت: آنها شده اند در انتظار در خانه به شنیدن از بیمارستان در مورد زمانی که مادر او آزمایش می شود. در روزهای اخیر خانم هو شده است که بازدید از پدر و مادر خود را برای سال جدید قمری تعطیلات اقدامات احتیاطی در زمان خودش: او بررسی می شود به یک خوابگاه با دو فرزند.

“من بسیار ناراضی با دولت” خانم هو گفت. “آن را مانند تنها زمانی که بیماران نزدیک به مرگ آنها می تواند بستری در بیمارستان است.”

تانگ Yixuan, 31, یکشنبه گفت که او دست پاچه هفته گذشته زمانی که او آموخته است که فقط در چند روز پدرش را سرد کرده بود تشدید کرد به تمام عیار بیماری که پزشکان گفته بود مسلما coronavirus.

اما نه پدر او که تا به حال 104-درجه تب و لغزش در داخل و خارج از آگاهی و نه مادر او بود که شروع به نشان دادن علائم مشابه می تواند تست شده است. بیمارستان ها گفت که هیچ فاصله ای وجود دارد که علائم خود را نمی شد به اندازه کافی شدید, آقای تانگ گفت. پدر و مادر خود را به خانه فرستاده شدند به قرنطینه خود را.

هیچ راهی برای آقای تانگ برای کمک به. او بیش از 60 مایل دور در Huangshi, که روز پیش شده بود قفل شده توسط دولت همراه با بسیاری از شهرهای دیگر در استان هوبئی. جاده های خارج از Huangshi و به ووهان تمام شده بود مهر و موم شده ، برای روز آقای تانگ گیر کرده بود. تنها شنبه پس از ساعت ها مذاکره با مقامات محلی بود که او قادر به آن را به پدر و مادر خود را’ بالین او گفت:. آنها پس از آزمایش شده برای coronavirus و پدرش بوده است, بستری در بیمارستان. این روند در زمان 10 روز است.

“من می خواهم به انجام مراقبت از پدر و مادر من” آقای تانگ گفت. “من حتی نمی مراقبت اگر من آلوده.”

برای برخی از مردم مانند گن Hanjiang جدید بیمارستان نمی تواند ساخته شده است به اندازه کافی سریع.

ماه گذشته پدرش آمد و با تب شدید و سرفه. او آزمایش coronavirus اما نتایج منفی بودند. ده روز پس از شروع علائم با این حال پدرش درگذشت آقای گن گفت.

بیمارستان های طبقه بندی شده علت به عنوان “شدید پنومونی” آقای گن گفت: اما او معتقد است این کوروناویروس. چند تن از کارشناسان به تازگی اذعان کرد که چند دور تست ممکن است لازم باشد برای تشخیص دقیق از ویروس.

در بعد پدرش درگذشت آقای گن شروع به نشان دادن علائم مشابه است. اما بدون یک ماشین او شده است قادر به رفتن به یکی از های تعیین شده بیمارستان برای آزمایش برای coronavirus.

“درمان بسیار دشوار است” او به آرامی زمزمه با تلفن از یک بیمارستان کوچک در نزدیکی خانه اش جایی که او بود که برای درمان ذات الریه ویروسی. “ما نمی توانیم بستری در بیمارستان. و وجود دارد نه به اندازه کافی پزشکی است.”

Elsie چن کمک گزارش.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>