ویروس مرگ و میر کوه اما n. y. اجتناب از پیش بینی افزایش در بیمارستان تا کنون

در مارس 24 دولتی Andrew M. کومو به نظر می رسد در Jacob K. Javits در مرکز منهتن و به عنوان سربازان درهم برای تبدیل آن به یک بیمارستان به او پیشنهاد عمومی وخیم ارزیابی شده است.

پیچیده دانشمندان آقای کومو گفت: تا به حال مورد مطالعه آینده شیوع کروناویروس و خود بینی و هشدار دهنده بودند. عفونت بودند دو برابر تقریبا هر سه روز و دولت را به زودی نیاز به یک غیر قابل تصور گسترش آن در سیستم مراقبت های بهداشتی. برای دفع فاجعه در نیویورک ممکن است نیاز به 140,000 تخت بیمارستان و به عنوان بسیاری از 40,000 واحد مراقبت های ویژه با هواکش.

“یکی از پايتخت به من گفت: ما به دنبال در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور” آقای کومو گفت.

دو هفته بعد با بی سابقه تعطیلی مدارس بی شماری کسب و کار و بسیاری از زندگی در نیویورک موفق به جلوگیری از آخرالزمانی دید که برخی از پیش بینی پیش بینی کرد.

روزانه مرگ و میر هنوز متناوب نزدیک 800 برای سومین روز جمعه و برخی از بیمارستان ها همچنان به تلو تلو خوردن در آستانه هرج و مرج است.

اما تعداد تخت های مراقبت ويژه استفاده می شود کاهش یافته و برای اولین بار در بحران به 4,908, با توجه به روزانه آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه. و تعداد کل بستری با ویروس 18,569 شد به مراتب پایین تر از تاریک ترین انتظارات.

در عین حال نشانه دیگری است که بدترین پیش بینی ها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده به تصویب Javits Center مرکز کنوانسیون که در آن آقای کومو ارائه شده خود را نگران کننده ارزیابی شد درمان تنها 300 بيمار. بقیه از آن حدود 2,500 تخت خالی شد.

آیا مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل آب و هوا و یا بازار سهام, مدلهای آماری اغلب مضطرب ترکیبی از حدس و گمان و علم آنها را ثابت از متغیر استفاده در پیش بینی شیوع ویروس یک فاجعه است که هیچ سابقه ای در 100 سال گذشته. شاید بزرگترین ناشناخته بود و مردم چگونه واکنش نشان می دهند هنگامی که گفت به ماندن در خانه و نگه داشتن شش پا جدا از یک دیگر هر زمان که آنها را به بیرون رفت.

آقای کومو است و با تکیه بر چندین مدل در تصمیم گیری های خود و در حالی که هر یک کمی متفاوت است و همه آنها او را متقاعد کرد که خردمندترین اقدام به برنامه ریزی برای بدترین در حالی که امید برای بهترین.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • تعداد ویروس بيماران بستری در I. C. U. s در نیویورک کاهش یافت و برای اولین بار.
  • این ویروس به طور کامل تغییر مجالس ترحیم و عزاداری.
  • یک لحظه به تشویق در میان غم و اندوه.

این مدل همچنین به آقای کومو و دیگر فرمانداران پروژه یک درجه از اعتماد به نفس در میان بحران و به آمده تا با پوشش آنها مورد نیاز خود را به محل متحده تحت فلج محدودیت هایی که آسیب دیده اند اقتصاد آورده و بسیاری از جنبه های زندگی را متوقف کند.

وقتی پرسیده شد که روز جمعه در اخبار روزانه توجیهی که آیا او نگران از دست دادن اعتبار برای اعتماد به برخی از مدل های که به اثبات رسیده بود به کمتر از دقیق آقای کومو گفت: هیچ.

“من فکر می کنم من اعتبار تحت تاثیر قرار خواهد اگر من بپرسید کارشناسان نظر خود را,” او گفت:.

فرماندار همچنین گفت که اختلاف بین پیش بینی ها و آمار واقعی بود چرا که از رفتار نیروهای جدید خود را. با برخی استثنائات نیویورک موفق شده اند به دنبال محدودیت در حرکت و اجتماعی.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ به نظر می رسید به توافق برسند و تبریک آقای کومو و همتایان او در روز جمعه برای داشتن آهسته جزر و مد از عفونت در کشورهای خود را.

“است که به طور چشمگیری تغییر کرده به دلیل تاثیر از آنچه شهروندان نیویورک و نیوجرسی و در سراسر کانکتیکات و در حال حاضر آیلند انجام می دهند واقعا تغییر این دوره از این بیماری همه گیر” دکتر Birx گفت.

آن است که البته محتاطانه سیاسی و برای بهداشت عمومی را از دلایل این انتخاب رهبران بیش از برنامه تحت-برنامه ریزی برای حوادث. در طول طوفان مثلا فرمانداران بسیار بیشتر احتمال دارد به صرفه جویی در خود را از تشکیل زندگی و شغل خود را سفارش تخلیه زود به جای بانکی در فرصتی که یک طوفان پیتر را.

هدف اصلی در “مسطح منحنی” از شیوع جدا از نگه داشتن مردم از مرگ است که به سرعت گسترش به اندازه کافی برای نگه داشتن بیمارستان های عملکرد.

و از شروع coronavirus اضطراری آقای کومو بارها گرفته شده و موقعیت است که او نه می تواند آماده برای وخیم سناریو که هرگز به تصویب رسید نسبت به blithely قرار دادن ایمان خود را در پیش بینی های خوش بینانه. جالب اینجاست که او در روز قیامت نگرش ممکن است پیچیده و تلاش های خود را برای نگه داشتن دولت در دوره به عنوان نیویورکی شروع به درک که بدترین اتفاق افتاده و در نهایت خارش به بیرون بروید.

نخبگان محافظه کار مانند جان Cardillo از Newsmax.com و بیل میچل میزبان آنلاین بحث نشان می دهد “YourVoice امریکا” در حال حاضر در ایران فاصله بین grimmest مدل و به سمت بالا روند حقایق به انتقاد اجتماعی-فاصله اقدامات و به استدلال می کنند که اقتصاد ملی باید به سرعت بازگشایی شد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پس از پخش کردن شیوع در نهایت به نظر می رسید به مدل های جدی است. اما آقای ترامپ نیز استفاده می شود آنها را به تجدید نظر در انتظارات خود را در مورد دست زدن به همه گیر و گفت او را در نظر خود را به موفق اند اگر او دارای مجموع تعداد مرگ به زیر پیش بینی های فعلی در حدود 100,000.

این مدل که آقای کومو استفاده کرده است برای توجیه اقدامات محدود کننده در نیویورک نیست به طور کامل به حساب اثر این اقدامات ممکن است داشته اند.

یکی از مدل های ایجاد شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است که با حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس در ابتدا عمدتا بر اساس داده ها از این بیماری همه گیر در ووهان چین که بسیاری از کارشناسان در حال حاضر در نظر غیر قابل اعتماد است. شیوع بیماری در ایتالیا و اسپانیا به اوج خود رسید و به تازگی و با ارائه یک عکس فولر چگونه به سرعت عفونت را می توان تحت کنترل در آورد.

موسسه آمار از 1 آوریل پیش بینی شده است که روز جمعه بیش از 70,000 نیویورک خواهد بود بستری با این ویروس بیش از چهار برابر تعدادی است که در واقع شدند.

Ali H. Mokdad استاد بهداشت معیارهای علوم در موسسه گفت که به طور کلی پیش بینی چگونه بسیاری از تخت های بیمارستانی مورد نیاز خواهد بود شده اند تجدید نظر رو به پایین به طور مستمر به بازتاب داده است.

این موسسه پیش بینی های صادر شده در روز چهارشنبه شد و بسیار نزدیک به واقعیت نشان می دهد نیاز به 21,000 تخت در نیویورک روز جمعه.

این موسسه پیشتر در سراسر کشور, مدل نیز overestimated تعداد روز که بیمارانی که نمی شد بستری در بخش های مراقبت ويژه را صرف در بیمارستان است. اصلی پیش بینی شده بود 15 روز اما در مارس 5, موسسه گزارش آن را در واقع تنها هشت روز. بیمارانی که فوت شده انجام این کار سریع تر از در ابتدا برآورد شده است.

“این امکان وجود دارد که افرادی که مریض تر برای اولین بار آمد و شد بیشتر احتمال دارد به مرگ” آقای Mokdad گفت. (این موسسه پیش بینی های مربوط به تعداد مرگ و میر در نیویورک شده اند بیشتر سازگار و نزدیک به آمار واقعی.)

برخی از بیمارستان ها نیز متوجه تیز قطره در تعداد زیادی از مردم به دنبال مراقبت های بیمارستان برای بیماری های نامربوط به کوروناویروس. با خیلی از زندگی عادی متوقف وجود دارد کمتر جرایم خشونت آمیز و مراتب کمتری از تصادفات است.

پزشکان بر این باورند که برخی از نیویورک در حال اجتناب از بیمارستان از ترس این که یک دیدار می تواند آنها را بیمار. در سراسر کشور, پزشکان نیز متوجه افت نگران کننده در پذیرش قلبی.

“ما شده ایم از دیدن نرخ بسیار پایین تر از برخی از انواع دیگر شرایط اضطراری” گفت: دکتر اندرو Bauerschmidt مهم مراقبت پزشک در Lenox Hill بیمارستان در منهتن. “من پوشش سکته تماس از بخش اورژانس در هفته گذشته و حجم به مراتب پایین تر از حد معمول است.”

“آنچه باید بدانید این است که اگر شما واقعا بیمار با چیزی که Covid شما هنوز هم باید با 911 تماس بگیرید و یا به بیمارستان آمده,” او گفت:. “آنچه ما نمی خواهیم برای افرادی است که به دنبال توجه پزشکی فقط به این دلیل آنها داشتن چیزی مربوط به Covid.”

برای برخی از این دلیل و یا شاید برای همه آنها نیویورک شده اند قادر به مقیاس برخی از جدی ترین و غیر معمول برنامه های احتمالی.

تنها چند هفته پیش, وجود دارد ابراز نگرانی کردند که بیمارستان های مقابله با سیل نفس نفس زدن بیماران را اجرا کوتاه از فن های نجات غریق. اما با توصیه پزشکان تا به حال تا حد زیادی رها تجربی عملکرد ونتیلاتور های که در آن یک ماشین استفاده می شود برای حمایت از چند نفر.

روز جمعه آقای کومو هنوز هم به نظر می رسید تعادل خوش بینی با احتیاط و تلاش برای درک چگونگی پیش بینی او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مربع با واقعیت او دیدن.

“چگونه می توانم شما آمده تا با یک واقعی منحنی است که بسیار متفاوت از آنچه که کارشناسان پیش بینی کرد؟”

بخشی از پاسخ او استدلال شد که از آن باقی مانده است معلوم نیست که آیا ایالت خاموش شدن او دستور داد در ماه گذشته ادامه خواهد داد به دنبال داشته باشد و موثر است.

اما حتی بیشتر معلوم نیست او گفت که وضعیت خود را.

“در انصاف به کارشناسان هیچ کس تا قبل از اینجا بوده است” آقای کومو گفت. “هیچ کس. بنابراین هر کس در تلاش برای آن را کشف کردن بهترین آنها می توانند.”

گزارش شد کمک توسط جیمز Glanz, Brian M. Rosenthal و مارگوت سانگر-Katz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>