ویروس در معرض بحران ترک در چین نما وحدت

از خارج چین حزب کمونیست به نظر می رسد قدرتمند و موثر است. آن را سخت تر کرده و کنترل خود را از چینی, سیاست, فرهنگ, اقتصاد و زندگی روزمره, طرح تصویر به تدریج وحدت جامعه است.

Coronavirus شیوع دمیده شده است که نما.

کارکنان در معتبر اتحادیه بیمارستان در ووهان شهرستان در مرکز شیوع پیوست دیگران در سراسر چین در گدایی آنلاین برای تجهیزات پزشکی. ویدئوها نشان می دهد بیماران در ووهان beseeching کادر پزشکی برای درمان. ساکنان ووهان و آن استان هوبئی در حال تعقیب کردن هواپیما و سقوط از هتل ها و روستاها.

آنلاین منتقدان در مقایسه با زمان رهبران نامطلوب به گذشته آنهایی که حتی اگر نسل های قدیمی تر به حال خود را مخدوش رکورد در پاسخ به شرایط اضطراری. برخی از مردم محلی خواست مقامات حزب خود را به قتل برسانند.

به عنوان ترک نشان می دهد در چین روکش از ثبات و حتی برخی با روابط به رهبری حزب در تماس هستند برای کسانی که در قدرت به درخشش نور در بخش به جای papering آنها را بیش از. این بحران نشان داده است که چین همچنان سرند با آسیب پذیری است که هیچ مقدار از سانسور یا قوی-مسلح کردن می تواند پنهان.

“دولت محلی را تحمل سطح مختلف آنلاین صدای راه بیش از حد پایین” نوشت: هو Xijin سردبیر جهانی بار, روزنامه, یک ملی, پارتی-کنترل خروجی است که به شدت دفاع پکن از آن منتقدان در رسانه های اجتماعی ارسال.

سازمان های دولتی را تضعیف کرده اند, چک-و-توازن عملکرد چینی ها در رسانه های خبری آقای هو نوشت: با استناد به نمونه ای از هشت اوایل whistle-blowers که احضار شدند برای مذاکرات توسط ووهان ،

از شیوع کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 نفر و آلوده بیش از 4000 نفر در چین عمدتا در ووهان و در جای دیگر در هوبئی. برای آنلاین منتقدان دولت پاسخ است که در زمان آهسته شده و یا به ظاهر تصادفی این بحران باعث شده است یک تجدید نظر از گراند تجارت با حزب که در آن مردم باید تسلیم حقوق فردی برای وعده ثبات و رفاه.

“این سیستم در حال حاضر به نظر می رسد بسیار پر جنب و جوش و در عین حال آن را در هم شکسته به طور کامل توسط یک حکومت بحران” نوشت: یک کاربر در سایت های رسانه های اجتماعی Weibo.

“ما داد تا ما حقوق در ازای حفاظت از” کاربر نوشته است. “اما چه نوع از حفاظت از آن است ؟ که در آن ما خواهد شد طولانی مدت بی تفاوتی سیاسی ما منجر شود؟”

این پست را بازتوییت کرد بیش از 7000 بار و دوست 27,000 بار قبل از آن حذف شد توسط بازرسان.

غربی ها به راحتی می توان awed by چگونه به سرعت و با زور و اجبار دولت چین می تواند به بسیج منابع و ساخت زیرساخت ها است. حتی برخی بین المللی سلامت عمومی کارشناسان گفته اند که آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با سرعت و مقیاس چین مستند در بیش از یک دوجین شهرستانها را تحت تاثیر 56 میلیون نفر است. چینی دستگاه تبلیغاتی برجسته قابلیت های مانند دو ووهان coronavirus بیمارستان های ساخته شده از ابتدا به پایان خواهد رسید در روز.

این یکسونگری پیگیری بهره وری ماسک مشکلات عمیق. تبلیغات و زرق و برق دار ساختمان های جدید را نشان نمی تلفات این بی امان درایو می تواند در افراد جامعه و یا محیط زیست است.

بسیاری از مردم چین در حال حاضر به همراه. بخشی از دولت آموزش داده و آنها را به فکر می کنم که در راه است. اما بسیاری از آنها راضی به وضع موجود چرا که آنها بر این باورند که حزب اتحاد نگه داشته و منافع خود را در ذهن.

این بیماری همه گیر در حال حاضر تهدید به تغییر برخی از این تفکر است.

مقامات در ووهان در ابتدا به عنوان تهدید و سانسور اطلاعات به این بیماری در سراسر کشور و حتی در سطح بین المللی. شهرستان و استان و سپس به طور ناگهانی اعمال یک مستند در سفر حتی اگر میلیون ها نفر در حال حاضر برای چین به سمت چپ قمری تعطیلات سال جدید.

ساکنان محلی گفتند که محدودیت بعد از تحمیل شده بر ترافیک آن را دشوار برای مردم برای رسیدن به محل کار و به دنبال کمک های پزشکی شاید مانع تلاش های پیشگیری به جای کمک به آنها.

ووهان پزشکی سیستم غرق شد که ویدئوها از overworked پزشکی کارگران با داشتن ضعف و جان بیماران شفاعت برای کمک به گردش به طور گسترده ای آنلاین.

وضعیت آنقدر وخیم است که ژانگ Ouya یک خبرنگار ارشد در دولت اجرا هوبئی روزانه نوشت که “هوبئی باید بلافاصله جایگزین آن فرماندهان” را تایید Weibo account. این پست به زودی حذف شده اما تصویر منتشر شده به طور گسترده ای. در یک سند رسمی به بیرون درز آنلاین, روزنامه عذرخواهی به ووهان مقامات و وعده داده است که کارکنان آن خواهد پست تنها مثبت محتوا.

برای بسیاری از مردم در چین غیر منتظره ترین وحی آمد که بیمارستان های محلی فرار از لوازم و تا به حال به درخواست برای کمک های مالی در رسانه های اجتماعی رفتن در اطراف چینی بوروکراسی. به عنوان بحران گسترش یافت و حتی بیمارستان ها در پکن و استان های دیگر متوسل به درخواست های عمومی برای صورت ماسک و محافظ پزشکی لباس.

“من همیشه فکر می کردم ما بیشتر تصفیه شده-اجرای سیستم است که می تواند استخر و استقرار منابع در یک لحظه متوجه” نوشت: Weibo کاربر به نام منگ چانگ سابق روزنامه نگار در پکن. اما واقعیت ناامید کننده بود او نوشت: “در جایی که قادر مطلق سیستم؟”

رهبران ملی و در عین حال نگاه کردن لمس کنید. به عنوان وقوع یک بحران ملی به صفحه اول روزانه مردم حزب کمونیست منادی هفته گذشته extolled رهبری اما اشاره نمی ووهان. “وجود دارد هیچ مردم در روزانه مردم” یکی از WeChat اتصالات یک اقتصاددان messaged من.

تلویزیون مرکزی چین, دولت, پخش, ویژه, یک ضیافت برگزار شده توسط رهبری به مناسبت این کشور موفقیت. در شب جمعه آستانه سال جدید قمری دوربین مدار بسته سالانه تعطیلات پخش می کرد در شش دقیقه از ستایش برای ووهان پزشکی کارگران بین skits و آهنگ ها. ووهان مردم رفت يکديگر اعلام کردند.

“من بسیار غم انگیز زمانی که به تماشای جشنواره بهار جشن شب گذشته” یک زن به نام Jiujiu گفت: پادکست Gushi FM. “ووهان به این آمده است, در عین حال کل کشور هنوز هم به نظر می رسید پر از شادی بزرگ.”

برخی در داخل چین موسسات به نظر می رسد تلاش برای رفع مشکلات است.

در حالی که Weibo اتحاد سانسور بسیاری از نوشته ها در مورد این بیماری همه گیر به نظر می رسد به ترک راه اندازی نرم افزار رایگان برای کاربران خود به بیرون ریختن. وانگ Gaofei, Weibo, رئیس, اجرایی, ارسال تحقیقات توسط دانشمندان در دانشگاه واشنگتن نشان داد که یک همبستگی بیشتر پوشش خبری و کاهش عفونت.

اما در یک کشور که در آن تاریخ است که اغلب بازنویسی برای خدمت به منافع این درس از گذشته فراموش شود. بحث از سارس, شیوع بیماری که به کشته شدن صدها نفر از 17 سال پیش بوده است و خاموش. حتی به عنوان بسیاری از مردم چین بی سر و صدا شکایت در مورد زمان رهبران آنها موم دلتنگ مورد نقش رئیس جمهور سابق هو جینتائو در شیوع بیماری سارس ظاهرا فراموش کردن که پکن تلاش برای سرپوش گذاشتن که شیوع برای سه ماه.

یک ویدیو از یک دوربین مدار بسته مصاحبه با پکن پس از آن شهردار وانگ Qishan که در حال حاضر چین و معاون رئیس جمهور مشاهده شد بیش از چهار میلیون بار در دو ساعت قبل از آن حذف شد. نظرات پر از ستایش خود را رک و با اعتماد به نفس پاسخ بدهد و در حسرت یک رهبر قوی ،

“آن نیست که این ملت دارای یک حافظه بد” نوشت: یک نفر که با اشاره به طنز. “این دلیل است که کسانی که در قدرت نمی مانند که شما به یاد داشته باشید.”

پلیس در نقاط مختلف چین باید جریمه یا بازداشت بیش از 40 نفر در چند روز گذشته برای گسترش “شایعات” که بسیاری از آنها ادعا کرد که موارد تایید شده از این ویروس به صورت محلی با توجه به شمارش توسط WeChat حساب بر اساس گزارش های رسانه ها.

وانگ Heyan یک خبرنگار تحقیقی برای مجله Caixin که نوشته شده در مورد فساد پرونده های مربوط به بالا چینی رهبران تاسف در WeChat زمانی که او و همکاران او نمی تواند به هر پزشکی کارگران به صحبت کردن با آنها در ووهان. حتی پس از او به آنها وعده گمنامی خانم وانگ گفت: کارگران ترس از اقدامات تلافی جویانه.

“اگر همه کارگران پزشکی نیست مایل به گرفتن خطر کمی به حقیقت صحبت می کنند و رسانه ها نمی تواند گزارش حقیقت در پایان همه از جمله پزشکان خواهد بود قربانیان,” او نوشت.

یک خبرنگار از پکن همچنین اخبار شکایت در رسانه های اجتماعی است که حتی اگر او در کانون این بیماری همه گیر او نمی تواند نوشتن یک کلمه در مورد آنچه او آموخته بود.

بسیاری از چینی ها هنوز هم اعتقاد قوی در قدرت دولت مرکزی است. پس از برتر لی کچیانگ بازدید ووهان روز دوشنبه یک هفته پس از اپیدمی تبدیل به یک بحران تمام عیار یک بازنشسته گفت: من همکار کریس باکلی “در چین, اگر رهبر بازدیدکننده داشته است که نشان می دهد که تمام منابع دولت را می توان بسیج.”

Li Haipeng سابق روزنامه نگار پیش بینی در اوایل هفته گذشته که در نهایت دولت را به ووهان را نجات.

“دولت خواهد شد آن را ثابت و قابل اعتماد به عنوان تنها نجات دهنده” نوشت: Weibo. “همه ما داستان همان: آنها شروع با شکست دولت و با پایان آن پیروزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>