ویروس Conspiracists بالا بردن یک قهرمان جدید

در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب در روز دوشنبه یک زن animatedly توصیف یک راز بی اساس طرح جهانی نخبگان مانند بیل گیتس و دکتر Anthony Fauci به استفاده از coronavirus همه گیر به سود و گرفتن قدرت سیاسی است.

در 26 دقیقه ویدئو, زن اظهار چگونه دکتر Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و صدای پیشرو در coronavirus کرده بود به خاک سپرده شد تحقیقات خود را در مورد چگونه واکسن می تواند آسیب مردم از سیستم ایمنی بدن. آن است که کسانی که تضعیف سیستم ایمنی بدن او اعلام کرد که افراد مستعد ابتلا به بیماری های مانند Covid-19.

این یک صحنه از یک دیگر مشکوک مستند به نام “Plandemic” بود که به سرعت کشف و ضبط بر ضد vaccinators این گروه توطئه QAnon و فعالان از بازگشایی امریکا, جنبش, تولید بیش از هشت میلیون بازدید. و آن را تبدیل به زن — دکتر جودی Mikovits, 62, یک بی اعتبار دانشمند — به یک ستاره جدید از ویروس دروغ.

صعود او شده نه تنها توسط یوتیوب بلکه با کتابی که از او منتشر شده در ماه آوریل “طاعون فساد” که فریم دکتر Mikovits به عنوان یک حقیقت گوی مبارزه با فریب در علم است. در هفته های اخیر او تبدیل به یک عزیزم از راست نشریات مانند بار عصر و دروازه دانشمند. اشاره از او در رسانه های اجتماعی و تلویزیون باید مشخصی به عنوان بالا به عنوان 14,000 یک روز, با توجه به رسانه های بینش شرکت Zignal Labs.

ظهور دکتر Mikovits آخرین پیچ و تاب و در این ویروس دروغ جنگ که دارای عقاید در سراسر این بیماری همه گیر. نظریه پردازان توطئه باید با استفاده از ترس و عدم اطمینان در سراسر این بیماری نعناع بسیاری از خائنانی. کسانی که عبارتند از: دکتر Fauci پس از او به نظر می رسد اندکی رئیس جمهور تهمت و آقای گیتس از بنیانگذاران مایکروسافت به عنوان کسی که شروع این بیماری است. آنها همچنین تحت فشار قرار دادند بی اساس ایده که 5G امواج بی سیم کمک می کند علت این بیماری است.

در سمت تلنگر, آنها ایجاد قهرمان خود را مانند دکتر Mikovits.

این نظریه پردازان توطئه “توزیع مجدد یک فروشنده از بی اعتبار شبه علم به عنوان یک سوت-باد مقابل به تخصص و گفت:” رنه DiResta یک دروغ محقق در دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه.

دکتر Mikovits نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

جودی Mikovits دارای مدرک لیسانس زیست شناسی از دانشگاه ویرجینیا و دکترا در زیست شناسی مولکولی از دانشگاه جورج واشنگتن. از سال 1992 تا 2001 او در موسسه ملی سرطان به عنوان یک همکار فوق دکترا کارکنان دانشمند و مدیر آزمایشگاه و سپس به عنوان مدیر پژوهش از Whittemore پترسون موسسه مغز و اعصاب-بیماری های ایمنی از سال 2006 تا 2011. در سال 2011 پس از تحقیقات به سندرم خستگی مزمن بود بی اعتبار او از کار اخراج شد Whittemore.

دکتر Mikovits افزایش به اینترنت نمایان شده است ناگهانی. با توجه به داده ها از Zignal Labs او به ندرت ذکر شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در ماه فوریه است.

آوریل, پوشش دکتر Mikovits افزایش به 800 اشاره در روز است. که ماه Darla درخشش همسر بیل درخشش سابق فاکس نیوز اجرایی و دستیار سابق بالا به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج دکتر Mikovits کتاب در یک صدای جیر جیر. ویدئوها بار عصر یک نشریه با روابط به فالون گونگ و محافظه کار خروجی “بعدی شبکه خبر” مصاحبه با دکتر Mikovits در مورد این بیماری همه گیر, تولید بیش از 1.5 میلیون بازدید در شبکه های اجتماعی.

پس از آن تصویری از “Plandemic” که ساخته شده اشاره دکتر Mikovits در رسانه های اجتماعی سنبله به مراتب بالاتر است. ویدیو تهیه شده توسط Mikki ویلیس بود که درگیر در ساخت “برنی یا نیم تنه” و “هرگز هیلاری” ویدئوها در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • تسلا قصد دارد به بازگشایی آن در کالیفرنیا کارخانه در انطباق با بهداشت محلی سفارش.
  • آوریل زیان کار برجسته عمق این بیماری همه گیر را ویرانی.
  • زنان در آغوش یک ظاهر طبیعی در مستند.

استدلال او نیز شروع به بیش از نشت به جهان واقعی از جمله او بی اساس ادعا که “با پوشیدن ماسک به معنای واقعی کلمه فعال شدن ویروس خود را.” هیچ شواهدی وجود ندارد که با پوشیدن یک ماسک می توانید فعال کردن ویروس ها و مردم را بیمار. در روز پنج شنبه در ساکرامنتو کالیفرنیا یک زن خود نشانه ای در مقابل دولت ساختمان کاپیتول که عنوان خوانده شده “آیا می دانید که دکتر جودی Mikovits است ؟ سپس به من بگویید آیا من نیاز به یک احمقانه است.”

YouTube و Facebook را حذف کرده “Plandemic” صحنه و گفت که آن را گسترش اطلاعات نادرست در مورد Covid-19 است که می تواند مضر به مردم است. اما فیلم همچنان به گردش به عنوان افراد پست جدید نسخه. توییتر اضافه شده یک “نا امن” هشدار در حداقل یکی از لینک های دکتر Mikovits در شبکه های اجتماعی و مسدود هشتگهای #PlagueOfCorruption و #Plandemicmovie از روند و جستجو.

دکتر Mikovits حمله کرده است دکتر Fauci آنلاین پس حداقل تا سال 2018 است. اما او ادعا می کند نیست به دست آوردن مقدار کشش تا زمانی که در این سال هنگامی که روایت که دکتر Fauci مخفیانه توطئه برای تضعیف و بی اعتبار ساختن رئیس جمهور آغاز شده و در حال گسترش است.

دکتر Mikovits می گوید: دکتر Fauci حملات در کار او تاریخ به سال 1980 هنگامی که او به کمک تحقیقات موسسه ملی سرطان به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد. در این ویدئو به اشتراک گذاشته دکتر Mikovits مدعی است که دکتر Fauci ره تحقیقات خود را در H. I. V. به پول اختراعات خود را در معرض تهدید و سپس در زمان بدون استحقاق اعتبار برای حرکت در زمینه H. I. V. درمان رو به جلو است.

او همچنین روابط حرفه ای خود سقوط به دکتر Fauci. در سال 2009 دکتر Mikovits تحقیقات منتشر شده در مجله علوم این ادعا نشان می دهد که یک ماوس ویروس پسگرد ایجاد می شود سندرم خستگی مزمن و بیماری های دیگر. که تحقیقات به دست آورد قابل توجه رسانه ها بود اما بی اعتبار چند سال بعد از جمله با جمع شدن توسط مجله. دکتر Mikovits بود به طور خلاصه زندانی در کالیفرنیا به اتهام سرقت ساخته شده توسط Whittemore. این اتهامات بعد از آن کاهش یافته است.

دکتر Mikovits به دنبال reframe رسوایی به عنوان بخشی از مبارزه گسترده تر از آزار و اذیت با هدف خاموش کردن کار او سوال ایمنی واکسن.

هیچ شواهدی وجود ندارد که دکتر Fauci و دکتر Mikovits تعامل. این هفته در بیانیه ای به این واقعیت-چک کردن سایت Snopes دکتر Fauci را تکذیب کرد همیشه تهدید دکتر Mikovits. “من هیچ ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد,” او نوشت.

موسسه ملی سرطان مراجعه کننده پرس و جو در مورد دکتر Mikovits ادعا می کند به موسسه ملی سلامت این سازمان که نظارت N. C. I. سرطان تحقیقات و آموزش. دکتر Fauci آمد به موسسه ملی سلامت به عنوان یک دانشیار بالینی در سال 1968 و منصوب شد مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در N. I. H. توسط 1984.

در بیانیه این سازمان گفت: “موسسه ملی بهداشت و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هستند متمرکز بر تحقیقات انتقادی با هدف پایان دادن به Covid-19 همه گیر و بیشتر جلوگیری از مرگ و میر. ما نه درگیر شدن در تاکتیک توسط برخی به دنبال منحرف کردن تلاش های ما.”

دکتر ایان Lipkin مدیر مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا در مصاحبه ای گفت: در صبح روز شنبه که دکتر Fauci از او خواسته بود تا در سال 2011 به طراحی یک مطالعه که به آدرس اینکه دکتر Mikovits و دیگران می تواند تکثیر تحقیقات او نشان دادن ارتباط بین XMRV ماوس ویروس پسگرد و سندرم خستگی مزمن. وی با اشاره به سپتامبر 2012 در کنفرانس خبری در کلمبیا است که در آن دکتر Mikovits بستری لینک اصلی تحقیقات تا به حال ساخته شده بین ماوس ویروس پسگرد و سندرم خستگی مزمن بود “به سادگی وجود ندارد.”

“در حال حاضر زمان برای استفاده از” بی اعتباری نتایج که آمد از تلاش برای تولید مثل تحقیق “و حرکت رو به جلو” دکتر Mikovits گفت: در آن زمان. “و این چیزی است که علم همه چیز در مورد.”

ایوان اورانسکی از بنیانگذاران تحصیلی دیده بان سازمان دیده بان انقباض است که به دنبال دکتر Mikovits را از نزدیک کار گفت که زمانی که او می بیند ویدئوها مانند یک پست شده در هفته گذشته “آنها تمایل به یکی شدن در اطراف انواع خاصی از افراد و سپس مسیر تبدیل به martyrhood واقعا به سرعت.”

شواهدی وجود دارد که اعضای برجسته توطئه گروه تلاش کرده اند را به نام او و داستان او یک آسانسور آنلاین.

ژاک Vorhies سابق یوتیوب کارمند که به تازگی ترویج QAnon تئوری های توطئه نوشته شده GoFundMe کمپین در آوریل 19 با عنوان “به من کمک تقویت داروسازی Whistleblower جودی Mikovits.” مبارزات انتخاباتی برای اولین بار کشف توسط خانم DiResta از دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه.

یک روز قبل از GoFundMe کمپین شروع یک تازه ایجاد حساب برای دکتر Mikovits توییتی برای اولین بار. “یک لطف بزرگ می رود به ژاک Vorhies (@Perpetualmaniac) برای کمک به من در توییتر!” آن را بازتوییت کرد 400 بار و دوست داشت بیشتر از 2200 بار. حساب به دست آورده بیش از 111,000 پیروان در کمتر از یک ماه.

GoFundMe حذف صفحه در روز جمعه بیان کرد که مبارزات انتخاباتی نقض وب سایت شرایط استفاده از خدمات برای “کمپین که تقلبی گمراه کننده و نادرست نادرست و یا غیر ممکن است.”

آقای Vorhies نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دکتر Mikovits را تازه کشف شده بد نامی نیز برداشته فروش کتاب جدید او. این هفته “طاعون فساد” به ضرب گلوله به شماره 1 در آمازون چاپ لیست بهترین فروشنده. این کتاب خارج از بورس در روز جمعه. آمازون گفت که این کتاب را نقض نمی کند این شرکت دستورالعمل های محتوا.

Skyhorse مستقل شرکت چاپ و نشر پشت کتاب در دفاع از تصمیم خود برای چاپ دکتر Mikovits. “جهان باید بحث در مورد ایده در این کتاب به جای اجازه می دهد سانسور غالب” یک سخنگوی Skyhorse گفت.

دکتر پیتر J. hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور گفت: افزایش نشان داده شده که چگونه ضد واکسیناسیون جنبش بود “گرفته جدیدی شوم و تاب” با کوروناویروس.

“آنها در حال حاضر تراز خود را راست در گروه” دکتر hotez را بازتوییت کرد گفت: “و سلاح های خود را انتخاب می YouTube, Facebook و آمازون است.”

Sheera فرنکل و الکساندرا تغییر کمک گزارش. بن دکر و جک Begg کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de