ویروس موارد در حال افزایش در N. J. موجب جوان Partygoers در ساحل

Coronavirus موارد در نیوجرسی که فقط یک هفته پیش تا به حال سقوط به پایین ترین سطح خود پس از همه گیر آغاز شد, افزایش دوباره در بخش سوخت شیوع بیماری در میان بزرگسالان جوان در کنار ساحل نیوجرسی.

در هفت روز گذشته, New Jersey ثبت کرده است به طور متوسط از 416 مورد در هر روز افزایش 28 درصد از متوسط دو هفته قبل از آن با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط نیویورک تایمز.

افزایش نگران است انتخاب رهبران و مقامات بهداشت عمومی است که می گویند که افراد جوان که در حال لذت بردن از تابستان احزاب در حال گرفتن نیست به اندازه کافی احتیاط.

یک حزب است که ده ها تن از ساحل جزیره نجات غریق برگزار شده است مربوط به 35 مورد از این ویروس با توجه به دولت در کمیسیون بهداشت و درمان. یک حزب خانه در میدلتاون, N. J., متهم شده است و 65 مورد جدید; 52 از افراد آلوده شدند بین سنین 15 و 19 Gov. فیلیپ مورفی D. گفت. و یک جشن فارغ التحصیلی در Westfield, N. J. دورتر از شمال منجر به 17 مورد.

“من فقط می خواهم خواهش کنم یک بار دیگر به پدر و مادر و کودکان و نوجوانان” آقای مورفی روز دوشنبه گفت:. “آیا جمع داخل. لطفا انجام نمی دهد. اگر شما در حال رفتن به جمع آوری به بیرون. پوشیدن چهره و پوشش. دور ماندن از هر یک از دیگر.”

رئیس پلیس ایالتی گفت: احزاب ممکن است مرتبط به ادامه shutdown از میله داخل سالن و رستوران ناهار خوری تخم ریزی آنچه که او به نام “زیرزمینی وضعیت است.”

در شاید واضحترین نمونه از این آشکار عطش برای فصل تابستان عیاشی, یک, خانه, در, Jackson, N. J. حدود 65 مایل در جنوب منهتن به خود جلب کرد بیش از 700 نفر در شب یکشنبه منجر پلیس به صدور بلیط به سه سازمان. بیش از 100 اتومبیل های پارک شده در خارج و از آن زمان پلیس بیش از پنج ساعت به روشن شدن صحنه است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • بحران مانت در ایالات متحده آمریکا به عنوان بیکاری کمک مجموعه منقضی جمعه اقتصاد قرارداد و مرگ و میر صعود.
  • قانونگذاران ایالات متحده موفق به تمدید مزایای بیکاری فدرال که در حال تنظیم منقضی جمعه.
  • نیوجرسی که تا به حال ساخته شده است گام های بلندی در برابر ویروس می بیند نگران کننده چشم انداز مثبت بوده است.

فقط یک هفته پیش, New Jersey, ثبت پایین ترین هفت روز به طور متوسط جدید روزانه coronavirus موارد — 224 — پس اعداد به اوج خود رسید در دولت در اوایل ماه آوریل.

این نقطه عطف آمد و حتی به عنوان Jersey Shore سواحل شد و در نوسان کامل, اطلس شهرستان قمار باز بود و شهرهای سراسر کشور بودند دیوارها کردن خیابان ها برای ایجاد جنب و جوش عمومی-ناهار خوری و بازار.

دستیاران آقای مورفی تبلیغ دستاورد در توییتر اشاره کرد که نیوجرسی تنها دولت در این کشور به دست آورد دو هفته کاهش در موارد جدید از ویروس.

در روز پنج شنبه آن را در شهر نیویورک تبدیل به کلاغ. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو اشاره کرد که نیویورک رسیده بود پایین ترین نرخ های جدید در تعداد افراد بستری شده با Covid-19 یا پنکه. نرخ آزمايش مثبت بود 1.09 درصد در نیویورک — کمتر از نیمی از نیوجرسی 2.42 درصد رای مثبت در روز چهارشنبه.

آقای کومو گفت که او هیچ برنامه ای برای نوار ساکنان نیوجرسی از آمدن به نیویورک.

“من نمی دانم چگونه شما می توانید قرنطینه نیوجرسی” آقای کومو گفت. “آنها نمی پرواز به نیویورک. شما می خواهم که به محاصره جاده و ما در حال صحبت کردن در مورد blockading.”

مقامات با آقای مورفی را در روز پنج شنبه اشاره کرد که با وجود چشم انداز مثبت نیوجرسی همچنان در میان شش کشور با کمترین جدید روزانه عفونت در هر 100 ، 000 نفر. برخی از افزایش در هفته گذشته نیز می تواند مربوط به تاخیر در نتایج تست که آنها گفتند: گاهی اوقات تحویل در بزرگ فله دسته حملات روزانه مورد می شمارد.

روز چهارشنبه برای مثال دولت گزارش 489 مورد جدید از این ویروس; روز پنج شنبه وجود دارد 261.

هنوز فرماندار نیست گوشت چرخ کرده کلمه در مورد روند نگران کننده است که تا به حال بالقوه برای تضعیف ماه از وجدان تلاش برای کاهش گسترش ویروس شده است که مربوط به 15,809 مرگ و میر در کشور است.

“بیش از چهار ماه گذشته ما خرد منحنی” او روز چهارشنبه هشدار داد. “اما این عاقلانه است.”

وی افزود: “ما در حال حاضر به عقب به علاوه یا منهای — که یک ماه پیش در روزانه تعداد موارد جدید. ما نمی توانیم به عقب. ما نمی توانیم به عقب.”

پری N. Halkitis متخصص اپیدمیولوژی و دین از راتگرز مدرسه بهداشت عمومی موافقت تاخیر در نتایج تست muddies ها روزانه گزارش داده.

اما او گفت: هفت روز روند نگران کننده است.

“آن زمان برای ما بگو: شاخص بد'” آقای Halkitis گفت. “مردم فقط جمع آوری بدون فکر در ذهن است.”

او افزود: “این تقریبا مثل ما باید دوباره مکث در حال حاضر قبل از آن خیلی دیر است.”

خطر ابتلا به این ویروس به آمار نزدیک به چمن خانه: تعدادی از دانشگاه راتگرز بازیکنان فوتبال آلوده با این ویروس به رشد 15 روز چهارشنبه کمیسیون بهداشت و درمان جودیت M. Persichilli گفت. این دانشکده در روز شنبه اعلام کرد که آن را به حال تعلیق در فرد فعالیت های تیم قرار می گیرد و همه بازیکنان تحت قرنطینه.

آقای Halkitis گفت که او نگران بود در مورد بازگشایی مدارس در بیش از یک ماه به صورت حضوری آموزش.

“چیزی که من را نگه می دارد تا در شب است, مدارس,” او گفت:. “این کاملا یک ‘uh-oh’ لحظه.”

جورج Helmy فرماندار رئیس ستاد آنها را هر افزایش ویروس موارد به طور جدی ادامه خواهد داد برای نظارت بر هر گونه تغییر در گسترش ویروس.

آقای مورفی گفت: هدف این است که سعی کنید به باز کردن تمام مدارس حداقل برای برخی از فرد در یادگیری هر چند تصمیم گیری نهایی در حال ساخته شده توسط مناطق منحصر به فرد.

“نیوجرسی دارای بهترین سیستم آموزش و پرورش عمومی در کشور و فرماندار معتقد است که فرد در یادگیری برای فرزندان ما ضروری است برای خود علمی پیشرفت اجتماعی و روانی و رفاه و توسعه” آقای Helmy گفت: در روز پنج شنبه.

“بهداشت عمومی به اطلاع همه تصمیم گیری های ما و ما همچنان به ارزیابی و ارزیابی مجدد داده های ما به ما نزدیک شدن به روز اول مدرسه.”

آماندا رزا کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de