ویرجینیا فرماندار قصد دارد به منظور Robert E. Lee مجسمه برداشته

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم ویرجینیا قصد دارد به منظور Robert E. Lee مجسمه در ریچموند برداشته شود یک دولت گفت: در همان روز ریچموند شهردار گفت که پیشنهاد می کنیم از بین بردن اضافی مؤتلفه آثار تاریخی از دولت سرمایه است.

تظاهرکنندگان در حداقل شش شهرستانها باید هدفمند نمادهای کنفدراسیون در روزهای اخیر پس از جورج فلوید کشته شد در حالی که مینیاپولیس افسران پلیس او را دستگیر کردند marring برخی از مجسمه ها و بناهای تاریخی که حضور طولانی مشتعل اختلاف است.

در نرتهم دولت, رسمی, زبان, در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که حرکت بوده است که علنا اعلام کرد و گفت: آقای نرتهم یک دموکرات خواهد انتشار جزئیات بیشتر در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه صبح.

این مقام گفت: Robert E. Lee بنای تاریخی تنها مؤتلفه مجسمه در ریچموند که دولت در حال کنترل است. مجسمه لی کنفدراسیون عمومی فرماندهی در طول جنگ داخلی یکی از بناهای تاریخی بسیاری در ریچموند که به تازگی تخریب با اسپری رنگ; معترضان تلاش برای سرنگونی دیگران از پایگاه های خود را.

شهردار Levar Stoney ریچموند گفت: او را پیشنهاد می کنیم یک فرمان به حذف تمام چهار مؤتلفه بناهای تاریخی که در شهرستان کنترل همراه بنای تاریخی خیابان. آقای Stoney گفت که معرفی این لایحه در جولای 1, وقتی که یک قانون دولت جدید می رود به اثر دادن به دولت های محلی قدرت به حذف آثار خود را.

“ریچموند است و دیگر پایتخت کنفدراسیون — آن است که پر از تنوع و عشق برای همه و ما نیاز به نشان می دهد که” آقای سنگی در بیانیه ای گفت.

مایکل جونز, یک عضو شورای شهر است که یک صدای پیشرو برای حذف مؤتلفه آثار نیز حمایت فرمان پیشنهاد. “این پیروزی من” او در توییتر نوشت. “ما به پدر بزرگ و مادر بزرگ که زندگی خود را در سایه و به جوان معترضان که تکرار تماس با این همه شماست.”

حداقل دو شهرستانها را حذف کرده و ستیز مجسمه از فضاهای عمومی این هفته در میان تظاهرات که به دنبال مرگ آقای فلوید یک مرد سیاه پوست که مشغول به کار به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش. دادستان متهم درک چوین سفید افسر پلیس است که پس از کار اخراج شده است با قتل و گفت: سه نفر دیگر از ماموران کمک در قتل.

روز دوشنبه شهردار بیرمنگام, Ala., دستور حذف یک مؤتلفه مجسمه از یک پارک عمومی. معترضان در حال تخریب مجسمه 115 ساله مؤتلفه سربازان & ملوانان بنای تاریخی در استخر پارک و رنده دور در پایه آن بیش از آخر هفته. یک جرثقیل بزرگ وارد به حذف آن را در مدت کوتاهی قبل از 8 p. m. روز شنبه بود که Jefferson Davis روز جشن دولت در آلاباما تجلیل رئیس جمهور از کنفدراسیون.

شهر فیلادلفیا در زمان پایین مجسمه صبح روز چهارشنبه که به تصویر کشیده شهردار سابق فرانک ریزو یک قهرمان از محافظه کاران که به شدت ای اداره مردم سیاه و گی مردم در 1960s و 70s و که مثل شده است انتقاد به عنوان نماد نژاد پرستی و ظلم و ستم.

این مجسمه که نشسته بر روی پله های یک خدمات شهری ساختمان از آن رونمایی در سال 1999 بود که اغلب تخریب و معترضان در روزهای اخیر تلاش کرده اند تا آن را به پایین و نور آن را بر روی آتش است.

شهردار جیم کنی گفت: ریزو مجسمه در حال حاضر برنامه ریزی شده بود حذف شد — در سال 2021 با توجه به Philadelphia Inquirer. اما او گفت که این تظاهرات نشان داد که مجسمه “تا به حال برای رفتن به دور ما را به درک که در آن ما نیاز به رفتن به نگاه به جلو.”

گزارش شد کمک توسط Aimee Ortiz, جانی دیاز ماریا کرامر Audra D. S. برچ و ریچارد پرز-Peña.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de