Virgin Galactic سهام به شدت افزایش بیش از 400 درصد در دو ماه


Virgin Galactic سهام به شدت افزایش بیش از 400 درصد در دو ماه در تب حدس و گمان است که ریچارد برانسون فضای کسب و کار گردشگری را رونق

  • Virgin Galactic سهام سر به فلک کشید است سوخت بهره از سرمایه گذاران خرده فروشی
  • سهام با افزایش 24 درصدی در روز سه شنبه گسترش تظاهرات از دسامبر تا 400%
  • شرکت قصد دارد به گردشگران به فضا برای 250.000 دلار برای یک 90 دقیقه سوار
  • شاید سهام را وادار مقایسه با تسلا اخیر افزایش

Virgin Galactic Holdings Inc سهام رسید 24 درصد در سه شنبه گسترش تظاهرات از اوایل ماه دسامبر به بیش از 400 درصد و فراخوانی یک هشدار از یک تحلیلگر که دوست دارد فضای, گردشگری, شرکت اما هشدار می دهد آن را تبدیل به سقف خرید رسیده است.

سهام این شرکت حمایت ریچارد برانسون میلیاردر گرفته شده است در محبوبیت در میان سرمایه گذاران فردی در جلسات اخیر نزدیک به جابجایی تسلا یکی دیگر از مورد علاقه در میان غیر حرفه ای سرمایه گذاران.

باکره کهکشانی سوم معامله ترین سهام در وفاداری کارگزاری آنلاین در سال های اخیر جلسات با دو سوم از مشتریان خرید سهام به جای فروش. سفارشات برای Virgin Galactic در وفاداری trailed تنها اپل و تسلا.

برانسون شرکت بیش از 600 رزرو و 80 میلیون دلار در سپرده برای 90 دقیقه پرواز که شامل چندین دقیقه بی وزنی قیمت در $250,000 یک بلیط.

Sir Richard Branson poses with Virgin Galactic's Space Ship 2 in 2016. Branson's company has over 600 reservations and $80 million in deposits for 90 minute space flights

سر ریچارد برانسون با ویرجین کهکشانی را کشتی فضایی 2 در سال 2016. برانسون شرکت بیش از 600 رزرو و 80 میلیون دلار در سپرده به مدت 90 دقیقه در فضا پرواز

Virgin Galactic سهام بودند تا آنجا که 14 درصد در $35.27 در معاملات صبح روز چهارشنبه.

برگرفته شور و شوق در اطراف فضای گردشگری در روز سه شنبه مدیر عامل شرکت تسلا ایلان SpaceX اعلام کرد قصد دارد به ارسال چهار تا خصوصی شهروندان در یک مداری سفر سرنشین آن خدمه فضاپیمای اژدها راه اندازی شد در آن Falcon 9 rocket.

Virgin Galactic مسابقه در برابر SpaceX و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس’ Blue Origin به گردشگران را به فضا اما تنها یکی از این سه که سهام عمومی ذکر شده است. که باعث می شود Virgin Galactic تنها گزینه برای سرمایه گذاران در بازار سهام که می خواهید برای خرید به در حال ظهور کسب و کار سفر به فضا.

مورگان استنلی تحلیلگر آدام جوناس که دارای یک ‘اضافه وزن’ امتیاز در ویرجین کهکشانی, هشدار در یادداشت روز سه شنبه که افزایش اخیر بوده است رانده شده توسط نیروهای فراتر از عوامل اساسی.’

‘ما بسیار سازنده در ویرجین کهکشانی داستان … ما فقط فکر می کنم قیمت سهم می تواند با استفاده از یک استراحت’ نوشت: Jonas حفظ خود را از 22 دلار قیمت هدف.

A six month view shows the rise of Virgin Galactic shares since the company's October IPO

شش ماه نمایش نشان می دهد افزایش Virgin Galactic سهام از این شرکت در اکتبر IPO

سهام دریافت یک افزایش در هفته گذشته پس از ویرجین آتلانتیک نقل مکان کرد و آن SpaceShipTwo کشتی به آن پایگاه عملیاتی در نیومکزیکو. متصل به آن حامل هواپیما, VSS وحدت بود و پرواز از آن تسهیلات ساخت در کالیفرنیا است.

حرکت به ‘Spaceport America,’ یک هدف ساخته شده در پایگاه فضایی تجاری اجازه می دهد تا آن را شروع مراحل نهایی تست پرواز با توجه به باکره کهکشانی.

این hypersonic افزایش Virgin Galactic به دنبال یک تجمع اخیر در تسلا سهام سهام دیگر wildly محبوب در میان غیر حرفه ای سرمایه گذاران. سوخت بهبود سودآوری برقی خودروساز بورس رسید بیش از 150 درصد از اوایل ماه دسامبر از جمله 6 درصد افزایش روز سه شنبه.

فقط سه تحلیلگران پوشش Virgin Galactic همه آنها امتیاز آن معادل ‘خرید’ با توجه به Refinitiv. خود متوسط قیمت هدف است 19 دلار در مقایسه با روز سه شنبه قیمت دلار 35.70.

UBS برآورد کرده است که کسب و کار بیرونی-مدار سفر را تبدیل به یک 3 میلیارد دلار صنعت تا سال 2030.

چگونه ریچارد برانسون, VIRGIN GALACTIC انجام آن را در فضا پرواز ؟

بر خلاف دیگر پروازهای فضایی تجاری شرکت های مانند آبی منشاء Virgin Galactic آغاز آن پرواز بدون استفاده از سنتی پرتاب موشک.

در عوض این شرکت راه اندازی مسافر آن مملو از SpaceShipTwo و دیگر صنایع دستی از یک حامل هواپیما دوبله WhiteKnightTwo.

WhiteKnightTwo سفارشی ساخته شده, چهار-موتور دوگانه-بدنه هواپیمای جت طراحی شده برای حمل SpaceShipTwo به ارتفاع حدود 50000 پا (15,240 متر).

اولین WhiteKnightTwo, VMS حوا – که باکره کهکشانی استفاده در تمام آزمون پرواز – نورد بود-در سال 2008 و در ارتفاع بالا و سنگین حمل بار با ظرفیت.

Unlike other commercial spaceflight companies, such as Blue Origin, Virgin Galactic initiates its flights without using a traditional rocket launch. Instead, the firm launches its passenger-laden SpaceShipTwo and other craft from a carrier plane, dubbed WhiteKnightTwo. Once SpaceShipTwo has propelled itself into space its engines shut off for a period of weightlessness before returning home

بر خلاف دیگر پروازهای فضایی تجاری شرکت های مانند آبی منشاء Virgin Galactic آغاز آن پرواز بدون استفاده از سنتی پرتاب موشک. در عوض این شرکت راه اندازی مسافر آن مملو از SpaceShipTwo و دیگر صنایع دستی از یک حامل هواپیما دوبله WhiteKnightTwo. پس از SpaceShipTwo تا رو خود را به فضای آن موتور خاموش برای یک دوره وزنی قبل از بازگشت به خانه

هنگامی که آن را می رسد از 50000 پا (15,240 متر) حامل هواپیما منتشر SpaceShipTwo های قابل استفاده مجدد بالدار فضاپیما طراحی شده برای حمل شش مسافر و دو خلبان به فضا است.

Virgin Galactic به نام اول آن SpaceShipTwo VSS وحدت – صنایع دستی است که این شرکت با استفاده از آن تست پرواز – هر چند این شرکت است که انتظار می رود برای ساخت بیشتر در آینده است.

هنگامی که منتشر شد از WhiteKnightTwo, SpaceShipTwo راکت موتور درگیر ‘در عرض چند ثانیه با توجه به باکره کهکشانی.

صنایع دستی خواهد شد و سپس پرواز حدود سه و نیم برابر سرعت صوت (2,600 mph/4,300 kph) به فضای زیر مداری تا رسیدن به 360,890 ft (110,000 متر) بالاتر از سطح زمین است.

WhiteKnightTwo (artist's impression) is a custom-built, four-engine, dual-fuselage jet aircraft, designed to carry SpaceShipTwo up to an altitude of around 50,000 feet (15,240 metres)

WhiteKnightTwo (هنرمند برداشت) است که سفارشی ساخته شده, چهار-موتور دوگانه-بدنه هواپیمای جت طراحی شده برای حمل SpaceShipTwo به ارتفاع حدود 50000 پا (15,240 متر)

این ارتفاع تعریف شده است که فراتر از لبه فضا توسط ناسا.

پس از این موشک موتور از کار اخراج شده است برای حدود یک دقیقه خلبانان خواهد آن را تعطیل کند و مسافران می توانند پس از آن خود را خاموش کمربند ایمنی را تجربه بی وزنی برای چند دقیقه.

خلبانان خواهد مانور سفینه فضایی به بهترین شکل ممکن نمایش از زمین و فضا در حالی که بالا بردن وسیله نقلیه بال به آن ‘پر’ re-entry پیکربندی است که decelerates و هنر و صنعت و تثبیت آن تبار.

به عنوان جاذبه می کشد سفینه فضایی به سمت زمین فوقانی جو فضانوردان را به بازگشت به کرسی های خود را آماده بازگشت به سیاره ما است.

در حدود 50000 پا (15,240 متر) و پس از ورود مجدد این خلبان را بازگشت به سفینه فضایی بال به عادی خود را پیکربندی و آماده به سرش برگشت به زمین به صورت صاف باند فرود.

Once it reaches 50,000 feet (15,240 metres) the carrier plane releases SpaceShipTwo, a reusable, winged spacecraft designed to carry six passengers and two pilots into space. Virgin Galactic has named its first SpaceShipTwo VSS Unity (pictured) - the craft that the company has used in all of its test flights - though the firm is expected to produce more in future

هنگامی که آن را می رسد از 50000 پا (15,240 متر) حامل هواپیما منتشر SpaceShipTwo های قابل استفاده مجدد بالدار فضاپیما طراحی شده برای حمل شش مسافر و دو خلبان به فضا است. Virgin Galactic به نام اول آن SpaceShipTwo VSS وحدت (تصویر) – صنایع دستی است که این شرکت با استفاده از آن تست پرواز – هر چند این شرکت است که انتظار می رود برای تولید بیشتر در آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im