Virgin Galactic ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن در داخل هواپیما فضای جدید برای گردشگرانVirgin Galactic نشان داد که داخل آن centrepiece فضا هواپیما نشان دادن یک کابین جدید سفارشی صندلی و یک “فضای آینه” در یک تور مجازی از آنچه مسافران آن می توانید انتظار تجربه در پرواز به لبه فضا.

برای 250.000 دلار بلیط مسافران که امضا کرده اند تا برای پرواز زیر مداری روی هوا-راه اندازی هواپیما VSS وحدت را بند به شش متناسب با صندلی و قادر به همکار خارج از کابین 12 دایره ویندوز به عنوان آنها در صعود 97km (60 مایل) بالاتر از زمین است. این هواپیما دارای پنج پنجره های دیگر.
The interior cabin of billionaire Richard Branson’s space tourism firm Virgin Galactic’s SpaceShipTwo

Virgin Galactic رئیس فضای افسر جورج Whitesides گفت: مسافران می تواند unbuckle خود را در اوج ارتفاع شناور در اطراف کابین در صفر گرانش شرایط.

این شرکت با 600 مشتریان امضا برای پرواز و حداقل 400 بیشتر که ابراز علاقه Whitesides گفت. هیچ تاریخ تنظیم شده است را برای اولین بار به فضای تجاری پرواز. انگلیسی, بنیانگذار سر ریچارد برانسون است و انتظار می رود داخل.

Virgin Galactic کرده است هرگز سود و گرفتار شده است توسط پی در پی به تاخیر می اندازد. برانسون گفت: در سال گذشته او امیدوار به اولین سفر “در سال” پس از تامین £60m از سپرده.
Some of the cabin’s 12 circular windows.

داخل کابین نیز از ویژگی های بزرگ و دایره ای آینه در پشت “اجازه می دهد تا مشتریان خود را در فضایی در راه است که واقعا هرگز قبل از انجام شده است” Whitesides گفت.
The VSS Unity on a test flight in May in New Mexico.

هواپیما متصل به یک بزرگتر حامل هواپیما در نظر گرفته شده است را از این شرکت جدید مکزیک فضایی و جدا mid-air برای راه اندازی بیشتر به سمت لبه فضا در سفر به مدت 90 دقیقه.

باکره کهکشانی است که رقابت برای فضای گردشگری برتری با SpaceX پروژه های راه اندازی شده توسط تسلا بنیانگذار Elon Musk و آبی منشاء سرمایه گذاری به رهبری آمازون جف بزوس, ثروتمندترین فرد است.

برانسون شناور کسب و کار در بازار سهام در اکتبر تامین $450m از تامین مالی از طریق ادغام با سرمایه اجتماعی Hedosophia یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری اجرا شده توسط سابق Facebook اجرایی Chamath Palihapitiya.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de