آموزش ویولن در طول شیوع کروناویروس. یک دانش آموز پیشرفت.

سی دقیقه به ویولن درس Anthea Kreston می دانستم که چیزی اشتباه بود.

خانم Kreston یک تحسین آمریکایی ویولونیست در خانه در Corvallis, Oregon. او دانش آموز Yunhe تنگ با استعداد 14 ساله که ترجیح نام کوین بود در خانه اش در چنگدو در جنوب غربی چین است. او تا به حال شده است به کوین درس ویولن از طریق اسکایپ یک بار در هفته از ماه اوت گذشته تاکنون اما امروز چیزی متفاوت بود. کوین بی حال به نظر می رسید مانند او تا به حال تمرین و کوین همیشه انجام می شود.

“او گفت:” من نمی داشتن درس در اینجا من قصد ندارم به مدرسه” خانم Kreston گفت. “و سپس او رفت و” هر کس بیمار است.'”

آن را در طولانی برای خانم Kreston به درک کوین زندگی شده بود تحت تاثیر coronavirus حتی اگر او زندگی می کردند بیش از 700 مایل از ووهان شهرستان در مرکز شیوع.

چنگدو یکی از ده ها تن از شهرستانها چینی است که به طور موثر در مستند از آنجا که از virus. مدارس تعطیل هستند برای بقیه ماه و اکثر کسب و کار در حال تلاش برای بازگشایی پس از بسته شدن برای هفته ها. سیچوان استان که چنگدو است پایتخت تا به حال 436 تایید مواردی از این ویروس به عنوان چهارشنبه.

کوین خانواده سالم باقی مانده اما کوین بیشتر گیر شده است در داخل.

خانم Kreston گفت که او نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد کوین بسته در آپارتمان و تصمیم به سعی کنید و کمک به او در ذهن ویروس. روز بعد از درس در اوایل این ماه او messaged کوین و خانواده اش و پرسید که آیا آنها می خواهم به طور موقت به گام تا کوین درس بدون هیچ هزینه اضافی. تا زمانی که او بسته بود در داخل خانه او می خواست به تماس روزانه با او و اجرای یک نوع ویولونیست بوت کمپ در طول شیوع کروناویروس. خانواده موافقت کردند.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

کوین چالش خواهد بود برای یادگیری جدید concerto — Lalo را “Symphonie Espagnole” — در چند هفته چیزی به او گفت: به طور معمول 100 روز. خانم Kreston نیز به او تکنیکال روزانه تمرین به تمرین. او پرسید: کوین به رکورد دو فیلم یک شب به او نشان می دهد انجام کار و ارسال آنها را به او.

Video player loading
اعتباریاعتباری…کوین تنگ

“هنگامی که شما بیرون رفتن از این درب, من می خواهم به شما چیزی برای نشان دادن به همه” خانم Kreston به یاد می آورد گفتن کوین. “این است که چنین هدیه ای به شما” — او اضافه شده, تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در داشتن زمان بیشتر برای تمرین. “شما می توانید بیرون آمدن قوی ترین بازیکن همیشه,” او اضافه شده است.

کوین ترسیده بود زمانی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد این ویروس گفت: در یک مصاحبه اسکایپ در روز چهارشنبه. “من فقط می خواستم به پوشیدن ماسک من هر کجا بروم حتی هنگام غذا خوردن او گفت:” با خنده.

او متوجه شد چقدر جدی وضعیت بود که در پایان ژانویه هنگامی که خانواده قمری تعطیلات سال نو به چونگ کینگ, یک شهر در وسط چین لغو شد. کوین تا به حال شده است به دنبال به جلو به نواختن ویولن خود را با صدای بلند در خارج هر روز. به جای او در خانه مانده تماشا, گزارش های خبری در مورد ویروس و عصبی شد.

کوین گفت: اعصاب به سرعت گذشت. مادرش که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در چنگدو در لوازم آن گروه به او گفت تا زمانی که هر کس مراقب آنها نمی گرفتن ویروس.

دو هفته به بوت کمپ با خانم Kreston او احساس بسیار بهتر است اما مشتاق برای خارج از منزل است. او قادر به رفتن به آپارتمان خود را در حیاط به بازی بسکتبال, اما او نتواند شنا و واترپلو و هیئت مدیره بازی با دوستان.

“من احساس می کنم خسته شدم!” او گفت: در حالی که پریدن از پا به پا را به عنوان اگر پر از انرژی برای سوزاندن.

اگر چه او “هنوز بسیار نگران ووهان” کوین گفت: طوری نیست در مورد خود شهر. او حتی نگران مادرش است که صرف مقدار زیادی از زمان به تازگی خرید ماسک و لباس های محافظ برای بیمارستان است. “ما اغلب به شوخی او را خطرناک ترین فرد در خانه ما و ما باید او را در حمام” او به شوخی.

کوین بهبود خلق و خوی زیادی به انجام با روزانه درس ویولن با خانم Kreston, او گفت:. دو نفر از آنها نه فقط به اشتراک گذاری ویدئوها به عقب و جلو بلکه emoji پیام های خود را در مورد ویولن ،

کوین در حال حاضر شیوه های چهار ساعت در هر روز, و او گفت روش بهبود یافته است و صدای او تبدیل شده است ، خانم Kreston گفت: او به کوین Lalo کنسرتو به خاطر آن بود که پرشور در نقاط و غمگین در دیگران است. کوین می تواند استفاده از آن را به شیر به احساسات خود را حتی پیچیده آنهایی که در مورد مرگ و از دست دادن.

“ویروس وحشتناک است” کوین گفت: “اما موسیقی به ما می دهد اعتماد به نفس برای غلبه بر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>