به نظر می رسد فیلم برای نشان دادن تهمت سفارش ماری Yovanovitch را حذفدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار اخراج ماری Yovanovitch سپس سفیر آمریکا در اوکراین و در حال حاضر یکی از چهره های کلیدی در رئیس جمهور را استیضاح دادگاه با توجه به ضبط ویدئو منتشر شده از رسانه ها.

فیلم گزارش گرفته شده در طول یک مارس 2018 دهنده شام در هتل و منتشر شد به اخبار رسانه ها توسط یک وکیل برای لو Parnas یک متهم کاردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی.

Parnas و کسب و کار خود شریک ایگور Fruman در حال بازیکنان کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کمپین برای فشار آوردن به دولت اوکراین به حفاری تا خاک بر جو بایدن بالقوه انتخابات حریف برای رئیس جمهور.

مسئله این است که مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان استیضاح محاکمه در آمریکا.

وجود این نوار بود که برای اولین بار منتشر شده توسط شبکه خبری ABC در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به آتش سفیر آمد و پس از Parnas به او گفت که Yovanovitch بود مانع و ادعا کرد که او تا به حال بخش خصوصی تحقیر رئیس جمهور.

“خلاص شدن از شر او!” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در نوار بنا به گزارش پرداختن به کاخ سفید مشاور در میز ناهار خوری.

“او فردا. من اهمیتی نمی دهند. او را فردا. او را. OK ؟ آن را انجام دهد.”

Q&A

چه تهمت-اوکراین whistleblower رسوایی در قلب استیضاح?

در جولای سال 2019 تلفن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به کوه تحقیقات خود را رقیب بالقوه برای کاخ سفید در سال 2020 انتخابات جو بایدن و پسر شکارچی بایدن – و همچنین به بررسی تئوری توطئه که اوکراین جای روسیه بود پشت خارجه دستکاری در انتخابات 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن قاب درخواست به عنوان یک “نفع” و پس از او به یاد همتای خود که “ایالات متحده شده است بسیار خوب به اوکراین”. تحت الشعاع قرار داده گفتگو شد این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به حالت تعلیق صدها میلیون دلار کمک نظامی که کنگره تا به حال تایید شده برای اوکراین برای دفاع از خود در برابر روسیه است .

اخبار تماس ظهور در واشنگتن پست گزارش در 18 سپتامبر که داخلی whistleblower شکایت ظ در مرداد ماه درگیر “ارتباطات بین تهمت و خارجی رهبر”.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش معاملات در اوکراین باعث یک رسوایی دیپلماتیک آمریکا در صفوف. دموکرات ها به دست آمده اند متن پیام بالای ما نمایندگان در اوکراین ایجاد کنند که دیپلمات گفت Zelenskiy که کاخ سفید دیدار برای دیدار با تهمت بود به او وابسته ساخت یک بیانیه عمومی تعهد به منظور بررسی هانتر بایدن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را اختلاف حساب از آنچه که او گفت: در این تماس به عنوان ایجاد شده توسط افشاگر اطلاعاتی شکایت منتشر شد در 26 سپتامبر و یک تماس را به طور خلاصه منتشر شده توسط کاخ سفید خود را.

اما تهمت و متحدان استدلال کرده اند که گفتگو – “من به شما داده ام که در حال حاضر من نیاز به این” – بود که در واقع نه به عنوان معاملاتي به عنوان آن به نظر می رسد.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی است تحت فشار اوکراین به لام بایدن و خلاف کاران گفت: مقامات کاخ سفید باعث شده بود تا پرونده از مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین تماس به نقل مکان کرد و به ویژه محدود سیستم های کامپیوتری. معاون رئیس جمهور مایک پنس است اذعان تماس با مقامات اوکراین در حالی که این ادعا به هیچ دانش از مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن دستور کار است.

در 3 اکتبر 2019 تهمت و حتی پیشنهاد کرد که: “چین باید شروع به رسیدگی به Bidens.”

بر خلاف زمانی که او یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت نامه برای قدرت های خارجی خود را برای حمله به مخالفان سیاسی داخلی در حال حاضر تمام قدرت در کاخ سفید ، منتقدان می گویند این یک دشت سوء استفاده از این قدرت و آن را تضعیف امنیت ملی آمریکا به دلیل آن مکان مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار شخصی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز می ایستد متهم انسداد کنگره برای مقاومت در برابر کنگره احضاریه برای اسناد و مدارک و شهادت های مربوط به بحران است.

بسیاری از مردم – از خلاف کاران به حرفه مقامات دولتی جاروب در امر به دانشمندان حقوقی به حزب دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان – اعتقاد دارم که آن را محتمل است که رئیس جمهور متعهد است یک impeachable جرم.

تام مک کارتی در نیویورک

تصاویر گرفته شده در یک بی دست و پا زاویه به نظر می رسد در آغاز تصویری ماندگار از یک ساعت و 23 دقیقه. بقیه ضبط را نشان می دهد قهوهای مایل به زرد, زمینه, به عنوان اگر دوربین پوشش داده شد اما مغلوب ساختن پیشی جستن را متمایز صدای روشن است.

در یک مصاحبه تلویزیونی با MSNBC اخبار هفته گذشته, Parnas گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “می دانستم که دقیقا همان چیزی بود که او و Fruman تلاش برای فشار آوردن به مقامات اوکراین به بررسی بایدن.

ظاهر خود را پس از دموکرات ها منتشر شده است که اسناد و مدارک نشان داد جولیانی کار با Parnas به فشار کیف به بررسی بایدن.

هر دو Parnas و Fruman بودند به اتهام نقض مبارزات انتخاباتی آمریکا قانون بودجه در ماه اکتبر.

این اسناد همچنین نشان داد که جفت همکاری با مقامات اوکراین در تلاش برای وادار کردن Yovanovitch محترم حرفه ای دیپلمات که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت حذف شده در مارس 2019.

ضبط منتشر شده از رسانه های ایالات متحده در روز شنبه را تأیید میکند بسیاری از آنچه Parnas گفت: در مصاحبه تلویزیونی از جمله این که او می دانست که مغلوب ساختن پیشی جستن – چیزی که رئیس جمهور را رد کرده است.

در نوامبر Yovanovitch شهادت به کنگره که او به یاد می آورد با توجه به “بی اساس و ادعاهای دروغین توسط افراد مبتلا به وضوح مشکوک انگیزه”.

یوسف بوندی یک وکیل برای Parnas, گفت که او ارائه شواهد به محققان در دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان.

او همچنین سی ان ان گفت که Parnas تا به حال بیشتر ضبط شده و عکس هایی که ممکن است به عموم مردم منتشر شد.

انتشار این نوار را افزایش می دهد فشار بر سناتور آمریکایی به حکم شهود برای استیضاح محاکمه یک حرکت چندین نظرسنجی ها نشان می دهد دارای پشتیبانی قوی در میان ما ،

کاخ سفید وکلا شروع مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در استیضاح دادگاه در روز شنبه.

آنها استدلال کرده اند که رئيس جمهور هم هیچ مشکلی در ارتباط با اوکراین است و ما رای دهندگان – نه کنگره باید تصمیم گیری سرنوشت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا خواهد شد رزومه خود را دفاع در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>