پیروزی برای یلوستون را خرس گریزلی به عنوان قوانین دادگاه نمی توان آنها را شکاردر یک پیروزی خیره کننده برای حیات وحش حفاظت و قبایل بومی – و برای خرس – یک دادگاه آمریکایی در روز چهارشنبه حکم که خرس گریزلی زندگی در قریب به اتفاق یلو اکوسیستم باقی خواهد ماند فدرال حفاظت شده و نمی تواند در معرض شکار ورزشی.

ما ماهی و حیات وحش تا به حال به دنبال نوار یلو-منطقه گریزلیز از پادمان اعطا گونه های در معرض خطر عمل می کنند. این اجازه داده اند متحده Wyoming, مونتانا و آیداهو به مجوز تعداد محدودی از افراد برای به دست آوردن مجوز شکار, اگر شکار ورزشی خواهد باقی مانده اند ممنوع در یلوستون خود را.

“ما تحسین تصمیم 9th مدار دادگاه یک پیروزی علم بر سیاست در تضمین این که یلوستون خرس گریزلی مجاز به واقعا بهبود و رشد” گفت: سارا McMillan, حفاظت, مدیر WildEarth نگهبان.

WildEarth نگهبان بود و در میان هشت گروه های زیست محیطی شهروندان و قبیله ای اشخاص که شکایت کرد به بالاترین سطح از گونه های حفاظت از ترمیم به گریزلیز بر اساس خرس’ بازیابی نشده بود مطمئن باشید.

بیشتر یلو جمعیت خرس است که نه تنها در سطح جهان مشهور و تمرکز قوی طبیعت-صنعت گردشگری اما مترادف با شخصیت یلوستون اولین پارک ملی.

تعداد خرس در این منطقه بازگشت از حدود 140 در دهه 1970 به بیش از 700 امروز و گریزلیز را گسترش محدوده خود به مکان های که در آن آنها نبوده است در 100 سال است. باز گشت خود را در نظر گرفته است یکی از بزرگترین موفقیت در حفاظت از تاریخ است.

هر دو ایالات متحده و ورزشکاران گروه ادعا می کنند که شکار رو روی میز. “خاکستری جمعیت بیش از بازیافت می گوید:” تک Janecek رییس جمهور پیشین از ایالت مونتانا فصل از باشگاه بین المللی سافاری. “ما باید با داشتن یک فصل شکار و دولت باید آن را تنظیم. خرس ها اعم فراتر از بیشتر Yellowstone منطقه و آنها در حال گرفتن مشکل با دام و قرار دادن مردم در معرض خطر است. شکار می تواند یک ابزار موثر است.”

تیم Preso از محیط زیست شرکت حقوقی EarthJustice که استدلال مورد از طرف گروه حفاظت و آمریکایی های بومی مشتریان گفت: دولت فدرال و ایالت ها شده است مدیریت گریزلیز به طور موثر برای بیش از چهار دهه بدون نیاز به کمک طلب کردن از شکارچیان برای حذف خرس که به درگیری با مردم است.

در حال حاضر حدود 2000 گریزلیز در کمتر از 48 صرف کسری از 50,000 که در طول تاریخ وجود داشته جنوب کانادا. آنها امروز وجود دارد در پنج جداگانه “جزیره” جمعیت همه از یکدیگر قطع شده.

اياد استدلال می کنند که درست بازیابی به معنای پیوند خرس در بیشتر یلو اکوسیستم به خرس ساکن به اصطلاح شمال قاره تقسیم اکوسیستم در امتداد مرز ایالات متحده با کانادا است.

سرنوشت خاکستری جمعیت آویزان در تعادل برای چندین سال. در سال 2018 یک قاضی فدرال متوقف قصد دارد وایومینگ به آغاز خود را برای اولین بار جایزه شکار گریزلیز در 44 سال تنها چند ساعت قبل از اولین شکارچیان رفت و در صحرا.

در این سال یک نیمه ده نفر مجروح شده اند توسط گریزلیز در بیشتر Yellowstone منطقه هیچ یک ضرب و تقریبا هر نمونه شامل یک کوهنورد و یا دوچرخهسواری کوه تعجب آور یک خرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im