فاتحان در آیووا ساندرز و Buttigieg هستند اهداف در بحث دموکراتیک

منچستر N. H. — دو فاتحان در آیووا قفقاز سناتور برنی ساندرز ورمونت و شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., تحت تیز و پایدار در نقد دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره روز جمعه به عنوان رقبای خود سعی در توقف خود را حرکت توسط assailing آقای ساندرز برای جناح چپ و ایده های گذشته مخالفان کنترل اسلحه در حالی که هدف قرار دادن آقای Buttigieg بیش نازک رزومه و روابط به کمک کنندگان بزرگ.

در بحث انگیزترین بحث تا کنون در حال وقوع چهار روز قبل از نیوهمپشایر اولیه دونده ها در آیووا شارژ در آقای ساندرز و آقای Buttigieg که به نظر می رسد در بهترین موقعیت در میان نامزدها برای پیروزی در نیوهمپشایر و شاید فرمان در این مسابقه است.

اما مخالفان خود را چند تن از آنان دارای مزایای قابل توجهی از خود نشان داد که نمی خواهد راه را بدون یک مبارزه: آقای Buttigieg به خصوص در آمد برای کبودی, درمان, رسم, چالش های سختی از هر نامزد دیگر, روی صحنه, از جمله بیش جنایی-عدالت رکورد به عنوان شهردار و شکست خود را تا کنون به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. به دنبال بازیابی خود را از لنگی پایان در آیووا مطرح آقای Buttigieg عدم پشتیبانی در میان اقلیت ها در لحظه باز از بحث و گفت آقای Buttigieg تا به حال نشان داده نشده است او می تواند “یک دامنه گسترده ای پشتیبانی می کند.” او بارها و بارها اشاره در طول شب به خود پایه در میان آفریقایی-آمریکایی ها به خصوص در کارولینای جنوبی که اصلی است در این ماه است و از نظر سیاسی فایروال اگر خود را ضعیف کمپین نمی بازیابی قبل از آن.

اما آقای Buttigieg بود نه آقای بایدن تنها هدف او همچنین هشدار داد که نامزدی آقای ساندرز را لکه دار کردن-رای گیری دموکراتیک نامزدها با برچسب سوسیالیسم و در اکثر بلانت حمله تا کنون آقای ساندرز آقای بایدن او را سرزنش برای داشتن مخالف قانون کنترل اسلحه در 1990s. آقای ساندرز که به مدت طولانی از انکار که موضع آن را به نام یک تابع از نمایندگی “بسیار روستایی دولت است.”

به ما بپیوندید برای زنده تجزیه و تحلیل در مناظره شب. اشتراک “در سیاست” و ما برای شما ارسال لینک.

ثبت نام برای ما سیاست عضویت در خبرنامه

تفنگ موضوع نقطه اصلی آسیب پذیری برای آقای ساندرز در سال 2016 پیشنهاد برای نامزدی حزب دموکرات اما تا به حال به حال شده است بخش قابل توجهی از 2020 مبارزات انتخاباتی.

بیش از یک سال پس از اولین نامزد وارد رقابت اصلی تقسیم در حزب که آیا به تصویب افزایشی سیاست مراحل و یا دنبال تحول تغییر در صفحه نمایش زنده در طول شب و این سوال که رویکرد جذاب تر خواهد بود به انتخابات عمومی رای دهندگان فقط به عنوان تفرقه.

آقای بایدن و دو نامزد اصلی سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا بحث بسیار مهم بود و شاید نهایی فرصت به reassert خود را در این مسابقه و برای جلوگیری از آقای Buttigieg و آقای ساندرز از احداث دست در مربوطه بال حزب — آقای ساندرز در سمت چپ و آقای Buttigieg نزدیک به مرکز سیاسی.

در عین حال با وجود ریسک بالا وجود دارد standout لحظات از مرتب کردن بر اساس است که باید تبدیل به گذشته مقدماتی اینجا و تهاجمی ترین هفت نامزد در مرحله خانم Klobuchar است رای گیری به خوبی پشت نیوهمپشایر جلو دونده.

فقط به عنوان او بهره مند در آیووا از متوسط رقبا برش تا همان به اشتراک گذاری از رای دهندگان آقای ساندرز لذت بردم ترین زبان زمان در روز جمعه. او با استفاده از مقدار آن برای تلافی او را به خوبی honed مترقی استدلال در حالی که خود را مرکز-چپ رقبا اغلب هزینههای یک دیگر و خانم وارن کاهش یافته و فرصت های متعدد به او حمله کند.

آقای ساندرز, اما, گرفته, گرما قبل از اینکه در بحث ریاست جمهوری. برای آقای Buttigieg — ظاهرا مشترک برنده با آقای ساندرز از تقسیم-تصمیم آیووا قفقاز — بحث در روز جمعه شد تا کنون خود را بیشتر شدید تست از مبارزات انتخاباتی.

خانم Klobuchar, reprising آشنا نقش به عنوان آقای Buttigieg را sternest منتقد گفت: او ارائه خود را به عنوان یک “سرد تازه وارد” با رد ارزش دولت تجربه. “این آسان برای رفتن به واشنگتن پس از, چرا که محبوب ترین چیزی که به انجام,” او گفت:. “این است که بسیار سخت تر برای رهبری و بسیار سخت تر برای کسانی که موقعیت های دشوار را.”

خانم Klobuchar افزود: “ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما.”

اما او نه تنها نامزد پس از رفتن آقای Buttigieg. زمانی که شهردار سابق بارها و بارها منحرف مدیر سوال در مورد نژادی و نابرابری در مواد مخدر, دستگیری, توسط, South Bend, پلیس, خانم وارن صراحت گفت که آقای Buttigieg داده نشده بود قابل توجه جواب. “شما باید به خود حقایق” او گفت:.

آقای ساندرز هم در زمان آقای Buttigieg با وجود داشتن تا حد زیادی نادیده گرفته و او را در مطلب قبلی بحث. زمانی که آقای Buttigieg حمله رقیب خود را امضا مراقبت های بهداشتی پیشنهاد, شناخته شده به عنوان “مدیکر برای همه” آقای ساندرز را دامنگیر در آقای Buttigieg را نزدیک به “پول بزرگ منافع است.”

“بر خلاف برخی از مبارزات تا اینجا” آقای ساندرز گفت: “من نمی باید 40 میلیاردرهای پیت کمک به کمپین.”

حتی اندرو یانگ سابق tech کارآفرین است که به ندرت استفاده می شود خود بحث ظاهر به هدف قرار دادن رقبای خود را دیدم یک فرصت به آقای Buttigieg. “پیت اساسا شما از دست رفته درس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی” آقای یانگ گفت: بعد از آقای Buttigieg محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه علت تمام مشکلات ما. و ما در حال ساخت یک اشتباه زمانی که ما عمل مانند او است.”

اما مانند آقای ساندرز خود را در لحظاتی که او تحت حمله آقای Buttigieg به زمین استدلال مصمم برای خود متمایز رویکرد به 2020 مسابقه. او ضربه زد دور شک و تردید از عدم وجود خود را از خدمات در بالاترین سطوح دولت را رد کرد و آقای ساندرز تقاضا برای خلوص سیاسی صندوق جمع آوری. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خواهد بود در آینده احتمالی دموکرات نامزد با یک جنگ بسیار زیاد قفسه سینه آقای Buttigieg گفت: این استدلال که “ما نیاز به رفتن به آن مبارزه با همه چیز است که ما داریم.”

و در نشانه ای از اعتماد به نفس خود را در موقعیت خود را به عنوان یک واشنگتن خارجی آقای Buttigieg اذعان نقطه بر عدم وجود خود را از شرایط سنتی برای ریاست جمهوری ظاهری حاکی از آن است که رای دهندگان بودند که به دنبال یک نامزد با این مشخصات در حال حاضر یک گزینه در آقای بایدن.

“من آزادانه اعتراف کنم که اگر شما به دنبال برای فرد ترین سال از واشنگتن ایجاد تجربه زیر کمربند خود را” آقای Buttigieg گفت: “پس تو خود را نامزد و البته از آن من نیست.”

او در مقابله با انتقاد از آقای بایدن و خانم Klobuchar که او را متهم کرد به حداقل رساندن حزب کار در واشنگتن با احترام جدا کردن صندلی کسانی که دستاوردهای به گذشته است. “کسانی که دستاوردهای شد علاوه بر این مهم است چرا که آنها ملاقات لحظه” آقای Buttigieg گفت. “اما در حال حاضر ما باید برای پاسخگویی به این لحظه و این لحظه متفاوت است.”

سراسیمگی از حملات و اقدامات تلافی جویانه بود تعجب آور پس از نزدیک به اصلی اینجا و با نظر سنجی نشان دادن دو بالا انجام آیووا نامزدها نیز پیشرو در نیوهمپشایر. آنچه قابل توجه بود هر چند که پس از اتمام در دور سوم در آیووا خانم وارن خوانده او آشنا حملات در فساد و تا حد زیادی خودداری از مقابله با رقبای خود. حتی زمانی که داده می شود این فرصت را به آقای ساندرز و آقای Buttigieg او ارائه شده تنها ترین زبانى انتقادات قبل از بازگشت به خود را گسترده تر پیام.

بحث آمد و در یک لحظه از جنجال و هیاهو و اضطراب برای دموکرات ها که leadoff مسابقه در آیووا در دوشنبه تبدیل به یک شکست مفتضحانه از ویژگی های خرابی متوقف شده و خرابکاری های رای شمارش و اتهامات انتخاباتی مشروعیت از چندین ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. بعد از ظهر روز جمعه آقای Buttigieg و آقای ساندرز هر دو مدعی پیروزی در آیوا در زمینه های مختلف با آقای ساندرز brandishing سرب خود را در آرای مردمی و آقای Buttigieg ردی ادعای خود را در یک فاصله خیلی کم سرب بر آقای ساندرز در ایالت نمایندگان سنتی متریک برای قضاوت در مورد یک برنده در قفقاز وجود دارد.

در پاسخ اول شب آقای بایدن اذعان کرد که این جریان های سیاسی علیه او بودند در نیوهمپشایر اولیه در روز سه شنبه و سعی در تنظیم انتظارات بالا برای آقای ساندرز که اسیر دولت به راحتی در 2016.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا” آقای بایدن گفت: “برنی برنده با 20 امتیاز زمان گذشته است.”

بحث electability بود و نه محدود به آقای ساندرز و آقای Buttigieg: خانم Warren, چکش در یک موضوع آمده است که به تعریف مبارزات انتخاباتی او استدلال کرد که دموکرات ها می تواند متحد حزب خود و برنده شدن متقاطع حمایت در انتخابات عمومی توسط مبارزه با فساد. “ما می توانیم را در مستقل و جمهوری خواهان بر این که” خانم وارن گفت. “آنها نفرت فساد نیز هست.”

تام Steyer ثروتمند سرمایه گذار و گفت: نامزد تا به حال قادر به برنده شدن در حمایت از اقلیت رای دهنده یک شاهکار او اشاره کرد که آقای Buttigieg هنوز موفق. در مقابل آقای Steyer افزود ، در یک ناشیانه بالینی به نوبه خود از عبارت که یک نظرسنجی اخیر نشان داد که او “24 درصد از سیاه پوستان در ایالت کارولینای جنوبی” حمایت از او.

یکی از مهمترین و سوزاننده مبادلات درگیر آقای ساندرز رکورد در تفنگ قوانین و مقررات. دفاع از خود در برابر آقای بایدن با انتقاد آقای ساندرز اشاره فقیر خود را رتبه بندی از انجمن ملی تفنگ و گفت: رای در گذشته بدهکار در بخشی خود را به نمایندگی از دولت با تفنگ-داشتن سنت.

“من به نمایندگی از این دیدگاه” او گفت:. “جهان تغییر کرده است.”

سنجش باز آقای بایدن با اشاره او به نمایندگی از صاحبان اسلحه در ایالت دلاور اما هنوز هم تحت فشار قرار دادند از طریق کنترل اسلحه قانون به عنوان یک سناتور.

“در حالی که من هل دادن بردی چک پس زمینه برنی رای دادند و پنج بار در برابر آنها را زمانی که او در خانه بود” آقای بایدن گفت. و معاون سابق رئیس جمهور رفت و حتی بیشتر اشاره به موج خشونت اسلحه در 1990s.

“برنی در حالی که شما خود را به نمایندگی از حوزه های بسیاری از مردم در اطراف او گفت:” با استناد به کسانی که “کشته شدن هزاران نفر در طول همان دوره است.”

در حالی که نامزدهای مورد حمله و counterattacked یک دیگر با ذوق آنها خود را نجات داد سوزاننده انتقادات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای بایدن همچنین به دموکراتیک-تکیه زنده مخاطبان در محوطه سنت آنسلم دانشگاه با اصرار همه را به ایستادن و تحسین برای سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman, دکوراسیون عراق جانباز در شورای عالی امنیت ملی که شهادت در جلسات استیضاح شد و راهپیمایی در خارج از کاخ سفید در روز جمعه. “ایستادن و کف زدن برای Vindman” آقای بایدن گفت. “این که ما که هستیم. ما که مغلوب ساختن پیشی جستن است.”

در یک سری از مبادلات در سیاست خارجی نامزدها ابراز تداخل شک و تردید در مورد ادامه دخالت نظامی آمریکا در عراق و افغانستان است. خانم وارن خروج از معمول تمرکز در سیاست داخلی گفت که او بر این باور بود که “زمان برای متوقف کردن این جنگ بی پایان در افغانستان” اشاره کرد و بدون نام بردن از نام هایی که وجود دارد نامزدهای حاضر به ترک نیروهای نظامی وجود دارد برای سال آمده است.

“ما نمی توانیم صبر کنید تا پنج سال دیگر یا 10 سال دیگر,” او گفت:, “و یا تا زمانی که ما به نوبه خود گوشه ای از 10 بار بیشتر است.”

آقای بایدن که در مواجهه انتقاد چند بار از جمله از آقای Buttigieg در شب جمعه برای داشتن پشتیبانی 2003 حمله به عراق گفت: برای اولین بار در یک مناظره که او در مخالفت با دولت اوباما رویکرد به افغانستان است.

“من کاملا مخالف به کل مفهوم ملت سازی در افغانستان” آقای بایدن گفت که او هنوز هم بر این باور بود که ممکن است برای جلوگیری از “حمله از منطقه” هدف قرار دادن ایالات متحده است.

گسترده ترین بیان از شک و تردید در مورد نامزدی نظامی در خارج از کشور آمد از آقای ساندرز که ایستاده بود با انتقاد از حمله آمریکایی که ماه گذشته به کشته شدن قاسم سلیمانی, ایران فرمانده نظامی که سناتور مشخص به عنوان یک ترور.

“شما نمی توانید به اطراف گفت:” شما یک پسر بد, ما قصد داریم برای ترور شما” آقای ساندرز گفت: پیش بینی است که می تواند منجر به “بین المللی هرج و مرج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>