بازیگر کهنه Orson Bean آمار و کشته خودرو در لس آنجلسOrson Bean, the شوخ بازیگر و کمدین برخورد کرد و کشته شدن توسط یک خودرو در لس آنجلس, مقامات گفت. او 91.

لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی تایید لوبیا را شب جمعه از مرگ گفت این بود که بررسی به عنوان یک “ترافیک مربوط به” مرگ و میر. پزشکی قانونی را ارائه محل که در آن باقلا پیدا شد که همسان گزارش ها از اخبار محلی رسانه ها.

یک مرد شد راه رفتن در ونیز محله هنگامی که او در مقایسه با یک وسیله نقلیه و سقوط, Los Angeles police department برایان Wendling در ابتدا گفت: ایستگاه های محلی. دوم راننده پس از آن رخ داد او را در آنچه می گویند پلیس بود, برخورد مرگبار. هر دو درایور های باقی مانده در صحنه است. پلیس مشغول تحقیق و نمی شناسایی عابر پیاده به رسانه های محلی که به نام باقلا بر اساس گفته های شاهدان عینی.

باقلا enlivened چنین بازی تلویزیون نشان می دهد که حقیقت را بگویید و همچنین قلاب دار تاجر در Dr Quinn Medicine Woman.

او به نظر می رسد در تعدادی از فیلم ها – قابل توجه آناتومی یک قتل و Being John Malkovich – و ستاره دار در چند بالا برادوی, محصولات, دریافت, تونی nod برای سال 1962 Comden-سبز موسیقی و مترو در حال خواب. اما طرفداران او را به یاد بسیاری برای بسیاری از حضور در تلویزیون از دهه 1950 به بعد.

“آقای باقلا را به صورت پیچیده می آید با یک حیله گر پوزخند تا حدودی مثل بیان یک کودک زمانی که دزدانه دست خود را به کوکی جار” نیویورک تایمز اشاره کرد در یک بررسی از سال 1954 انواع نشان می دهد آبی فرشته. آن گفت: او نشان داد “کیفیت بودن دوست داشتنی حتی زمانی که جوک سقوط تخت”.

متولد در برلینگتون ورمونت در سال 1928 به عنوان دالاس فردریک لانه او هرگز از دست یانکی لهجه ثابت کرد که یک مکمل به خشک وسیلهی داستان سرایی است که تاسیس شده او را به عنوان محبوب بذله گو. او را برداشت تا به حال نام مرحله Orson Bean “از آنجا که این صدا خنده دار”.

پدرش جورج بود عضو موسس اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و باقلا به یاد می آورد بعد از آن که خود را “خانه پر شده بود باعث می شود”. اما او در خانه به سمت چپ 16 بعد از فوت مادر با خودکشی.

باقلا را سریع شوخ طبعی گرم و شخصیت او را مورد علاقه روزنامه نگار به مدت شش سال به حقیقت را بگویید. بازی مورد نیاز اعضا به مسابقه از سه مسابقه برای کشف کردن که یکی واقعی بود و قابل توجه است که دو شبه بودند. دراماتیک نتیجه الهام گرفته از ملی عبارت به عنوان میزبان تبدیل به سه و گفت: “آیا واقعی (قابل توجه نام) لطفا ایستاده است؟”

لوبیا به سبک دادگاه تجدید نظر به هر دو جک Paar و جانی کارسون و او به نظر می رسد در نمایش امشب بیش از 200 بار.

اما در اوایل خود را حرفه ای بود hobbled برای زمانی که او در بر داشت خود را در لیست سیاه هالیوود در سال های اولیه جنگ سرد.

“در واقع من در لیست سیاه چون من تا به حال یک کمونیست دختر,” او گفت: در سال 2001 ، “من متوقف کار در تلویزیون برای یک سال”

لیست سیاه متوقف نمی او در تئاتر است. باقلا ستاره دار در برادوی به عنوان یک ترسو فن نویسنده مجله در George Axelrod را در سال 1955 هالیوود کلاه برداری خواهد Success Spoil Rock Hunter? در کنار جین منسفیلد و والتر ماتیو. او همچنین ستاره دار در برادوی با Maureen o’sullivan در خیلی دیر و با ملینا Mercouri در Illya عزیزم بر اساس فیلم ضربه هرگز در روز یکشنبه.

باقلا در زمان استراحت از کار خود را برای یک بار در دهه 1970 زمانی که او کاهش یافته است و به استرالیا نقل مکان کرد جایی که او زندگی می کردند یک هیپی شیوه زندگی است. اما بازگشت او به ما و پس از یک دوره به عنوان یک توصیف “خانه شوهر” – حرفه ای خود را از سر گرفت.

در 1990s, او با بازی مغازه دار لورن بری در Dr Quinn Medicine Woman. او همچنان فعال بر روی صفحه نمایش در سال های اخیر با مهمان عکس در چنین نشان می دهد که زنان خانه دار از جان گذشته, چگونه مادر شما آشنا شدم و خانواده مدرن است.

در ضمن سیاست های او تبدیل محافظه کارانه تر است. او مربوط به یک پیشرو راست گرا که گرایش مفسر اندرو Breitbart هنگامی که دختر خود Susannah عروسی او. Breitbart درگذشت در سال 2012 و استیو Bannon, بعد از یک مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از Breitbart را eponymous سایت که تا به حال باقلا گذراند گاه به گاه ستون.

او یک دختر, میشل از ازدواج اول خود را به Jacqueline de Sibour و فرزندان حداکثر و حزقیال و دختر Susannah از ازدواج خود را به کارولین ماکسول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>