ونزوئلا جریان از کلمبیا با توجه به ویروس همه گیر

1 / 2

کلمبیا پلیس مرزی اسپری ضد عفونی کننده در ونزوئلا مهاجران returing صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش مرگبار رمان coronavirus

کلمبیا پلیس مرزی اسپری ضد عفونی کننده در ونزوئلا مهاجران returing صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش مرگبار رمان coronavirus (AFP Photo/Schneyder مندزا)

بوگوتا (AFP) – صدها نفر از ونزوئلا که از فرار به کشورهای همسایه کلمبیا در خود کشور را از بحران اقتصادی در حال حاضر بازگشت به خانه تحت فشار قرار دادند مرگبار رمان coronavirus و کلمبیا را همه گیر گلایه.

کلمبیا مهاجرت به مقامات گفت: 600 نفر-از جمله 35 کودک و 167 زنان — عبور از مرز اصلی نقطه در سیمون بولیوار بین المللی پل در شمال شرقی شهر Cucuta به ونزوئلا یک روز پیش از آن.

گروه دیگری از 160 رفتگان بوگوتا در راه بازگشت به خانه در روز یکشنبه خبر داد.

اگر چه مرز رسما بسته شده و به عنوان یک اندازه گیری گرفته شده برای توقف گسترش این رمان coronavirus کلمبیا باز کرده است یک “کریدور بشردوستانه” اجازه می دهد تا ونزوئلا به بازگشت به خانه.

کلمبیا عوامل در روز یکشنبه بودند دست به مطمئن شوید که آن خروج بوگوتا “بودند به طور داوطلبانه بازگشت” به ونزوئلا یک مقام در اداره مهاجرت گفته است.

در سال های اخیر کلمبیا استقبال کرده 1.8 میلیون ونزوئلا فرار از کشور خود را از فروپاشی اقتصادی و سیاسی.

با توجه به سازمان ملل متحد 4.9 میلیون ونزوئلا فرار کرده اند کشور خود را عمدتا به دیگر آمریکای جنوبی سازمان ملل و بسیاری از نیاز به کمک های بین المللی با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از عبور بین المللی پل به ونزوئلا پلیس کلمبیا در زمان متوسط از خروج مهاجران به مطمئن شوید که هیچ کس می تواند مبتلا به این ویروس و اسپری کسانی که با پوشیدن ماسک های صورت با ضد عفونی کننده.

“ما ترس از آنجا که ما نمی دانیم که اگر بیش از وجود ما می تواند چهره coronavirus. ما لازم نیست دارو برای مبارزه که در واقعیت در ونزوئلا شما می توانید هر چیزی را پیدا کند” یک ونزوئلا بازگشت به خانه به نام الکساندر Colmenares به خبرگزاری فرانسه گفت.

سر از کلمبیا مهاجرت خوان فرانسیسکو اسپینوزا به خبرنگاران گفت که ونزوئلا که فرار به مکان هایی مانند اکوادور و پرو اغلب در پا, در حال حاضر نیز بازگشت به کشور خود.

بیش از 1400 مورد از COVID-19 گزارش شده در کلمبیا پس از 6 مارس از جمله 35 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>