ونزوئلا توقیف خالی کلمبیا مبارزه با قایق های روز پس از شکست در تهاجم طرحونزوئلا نظامی آمریکا را کشف و ضبط سه رها کلمبیا نور مبارزه با عروق که سربازان در بر داشت در حالی که گشت رودخانه Orinoco در شنبه چند روز بعد دولت را متهم به همسایه خود کمک یک شکست توطئه تهاجم.

در بیانیه وزارت دفاع گفت: این قایق بودند که مجهز به مسلسل و مهمات اما تا به حال هیچ خدمه اضافه کردن آنها را به عنوان بخشی از عملیاتهای برای تضمین ونزوئلا “آزادی و استقلال”.

با توجه به تحقیقات مقدماتی قایق کشیده شد دور توسط قوی, رودخانه, جریان, کلمبیا نیروی دریایی ارتش در بیانیه ای گفت.

کلمبیا نیروی دریایی ارتش گفته است که صحبت کردن با همتایان خود در ونزوئلا در مورد دوره نقاهت قایق.

در نظرات تلویزیونی ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا گفت: نظامی که بازگشت قایق اگر دولت کلمبیا ساخته شده درخواست رسمی برای آنها.

ونزوئلا را در یک شکایت رسمی به سازمان ملل متحد را متهم کلمبیا و آمریکا از نقض قوانین بین المللی برای شکست تهاجم تلاش مادورو اضافه شده است.

روز چهارشنبه تلویزیون دولتی ونزوئلا پخش بازجویی تصویری سابق یک سرباز آمریکایی که در آن او گفت فلوریدا شرکت امنیتی استخدام کرده بود او را به قطار مخالف ونزوئلا نیروهای نظامی در کلمبیا برای یک عملیات برای به دست گرفتن کنترل از کاراکاس’ فرودگاه و ضبط Maduro.

مقامات گفتند آنها بازداشت مرد لوقا Denman, همراه با یک شهروند ایالات متحده و 11 نفر دیگر به عنوان آنها در تلاش برای ورود به ونزوئلا با قایق در روز دوشنبه از کلمبیا. دولت گفت: سفارتخانه تلاش روز قبل از سمت چپ هشت نفر کشته شدند.

مادورو روز چهارشنبه متهم رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو را قادر می سازد عملیات که دوقو را تکذیب کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>