ونزوئلا دستور دستگیری سابق Green Beret درگیر در botched حملهونزوئلا رئیس دادستان دستور بازداشت سابق سبز کلاه بره و دو اپوزیسیون زندگی در ایالات متحده برای خود ادعا نقش در یک botched عملیات با هدف از بین بردن نیکولاس مادورو از قدرت است.

Tarek ویلیام ساب گفت: ونزوئلا به دنبال تصرف اردن Goudreau, یک نظامی کهنه کار که مسئولیت این حمله را به عنوان به خوبی به عنوان Juan José Rendón و سرجیو Vergara دو ما مبتنی بر مشاوران به رهبر مخالفان ژوئن Guaidó.

“آنها در حال زندگی در مصونیت از مجازات” ساب گفت. “در آرامش بیش از وجود دارد.”

ما اجرای قانون مقامات در حال بررسی Goudreau هر چند هنوز معلوم نیست اگر او را به اتهام. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت نمی شناسد مادورو دولت آن را بسیار بعید است که دولت او را از هر گونه استرداد درخواست.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرده و مسئولیت در مسلح حمله که منجر به بازداشت دو آمریکایی لوقا Denman و ایران بری که ظاهرا استخدام Goudreau را شرکت های خصوصی به شرکت در شکست حمله.

در مصاحبه با Fox News Channel در جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “نمی دانم که بیش از حد” مورد حمله و دوباره رد هر گونه ما دخالت دولت.

“نبود رهبری ژنرال جورج واشنگتن, بدیهی است,” او گفت:. “این نه خوب حمله.”

ونزوئلا مقامات شده اند و اصرار دارد که برگ برنده دولت در پشت این طرح با ساب با اشاره به روز جمعه است که ما قبلا ارائه شده 15m $جایزه برای ایرانیها دستگیری که او گفت: در را باز کرد برای چنین حملات.

“است که به یک چراغ سبز برای حمله به سرزمین ما,” او گفت:.

Denman و بری هر دو سابق نیروهای ویژه سربازان خدمت کرده در عراق است. در فیلم اظهارات پخش شده در تلویزیون دولتی ونزوئلا هم گفت: آنها استخدام شده بود توسط Goudreau برای آموزش نیروهای شورشی در کلمبیا و هدف بگیرند. Goudreau گفته آنها بخشی از عملیات خود را.

Rendón اذعان کرده است به Goudreau 50.000 دلار برای پوشش برخی از هزینه های است.

Guaidó مخالف به رسمیت شناخته شده توسط ما و در حدود 60 کشور دیگر به عنوان ونزوئلا حق رئیس جمهور را رد کرده است هر گونه دخالت در این عملیات است.

ساب گفت: ونزوئلا صدور 22 جدید دستگیری سفارشات و اشاره نمی کند Guaidó در میان آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>